PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از مروگر يا وردپرس

shazo
May 8th, 2012, 02:31
سلام

دوستان من يه مطلب بلند بالا توي ورد پرس آماده كرده بودم

آماده ارسال بود كه يه دفعه دستم خورد و pg بسته شد

اما رفتم همه نوشته ها رو نگاه كردم ديدم تو حال درافس مونده و پست به كل پاك نشده

مي خواستم بدونم كه اين خاصيت براي مرورگره ؟ يا از خود wp

مرسي

ToooPDL
May 8th, 2012, 05:26
ذخیره خودکار وردپرس

shazo
May 8th, 2012, 10:09
فك كردم

چون توي بلاگفا همچين خاصيتي نيست !

sepiddownload.com
May 8th, 2012, 11:22
سلام.
دوست عزیز مرورگر ها دارای کوکی هستند اما اطلاعات و محتویاتی که داخل صفحه درج کردید را کم دیده شده که نگاه دارند و این خاصیتی که ذکر کردید صد در صد از وردپرستون هست و اگر دقت کنید زمانیکه شما شروع به نوشتن یک مطلب جدید یکنید ، پس از اینکه موس را از روی کادر نوشتن مطلبتان بیرون آوردید و روی مکان های دیگر صفحه مانند برچسب و ... کلیک میکنید ؛ زیر کادر نوشتن مطلب نوشته ای به این صورت :
مطلب در فلان تاریخ و روز و زمان پیش نویس شد ...

این یعنی اینکه وردپرس شما این مطلب و نوشته را به صورت خودکار پیش نویس کرده است.
موفق باشید

sebastian
May 8th, 2012, 12:10
فك كردم

چون توي بلاگفا همچين خاصيتي نيست !
وردپرس رو داری با بلاگفا مقایسه می کنید ؟!! :d
البته بعضی موقع ها هم میشه که بسته شدن مرورگر اطلاعات به نظر میاد که از دست رفته ولی با باز کردن دوباره و زدن restore مرورگر همه ی صفحاتی که باز بود دوباره فراخوانی میشن

lordmhn
May 8th, 2012, 12:29
از وردپرس هست البته بستگی به مرورگرتون هم داره اگه از opera استفاده میکنید احتمالا ذخیره میکنه

ToooPDL
May 8th, 2012, 12:30
ویبولتین هم اگه اشتباه نکنم از ورژن های 4.1.5 به بعد این قابلیت رو برای ادیتورش تعریف کرده !

البته بعضی موقع ها هم میشه که بسته شدن مرورگر اطلاعات به نظر میاد که از دست رفته ولی با باز کردن دوباره و زدن restore مرورگر همه ی صفحاتی که باز بود دوباره فراخوانی میشن
اون حالت وقتی اتفاق می افته که شما به اختیار خودت مرورگر رو نبسته باشی ! مثلا وقتی سیستم خاموش یا ریستارت میشه ، کرش کردن مرورگر و . . .

atilnic
May 8th, 2012, 12:38
مرورگر کروم امکان رو داره
اما زا وردپرس بوده مل شما
اما کروم مطل میزنی و اگر زیاد طول کشیده باشه و خارج شده باشی بعد با بک زند میبینید همون مونده و یا ...:65:

lordmhn
May 8th, 2012, 12:44
کروم زمانی ذخیره میکنه که سیستم یک دفعه ریسیت یا خاموش بشه که در صورت برگشت وقتی دکمه ی بازگشت رو توی کروم بزنید پیج هایی که قبل باز کرده بودین رو نشون میده البته برای این که پیج هایی که بسته باشید هم بعد با باز کردن دوباره صفحه لود شه فکر میکنم داشته باشه ولی توی فایرفاکس داره همچین امکانی توی کروم مطمان نیستم !