PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای در رابطه با خدمات کامپیوتری؟

BANER-KAR
May 7th, 2012, 18:47
سلام

دوستان امروز از طرف یکی از دوتان تو دانشگاه پیشنهادی بهم شد که گفتش که حالا که ما دانشجو هستیم و تو شهر خودمونم داریم درس میخونیم بیا با هم یه خدمات کامپیوتری راه بندازیم , که خدمات تحقیق - تایپ - مقاله - کپی - و غیره رو به همشهریا رو ارائه بدیم.

حالا سوال بنده اینه که من باید چه مهارت های داشته باشم که وقتی مشتری بهمون رجوع کرد کم نیاریم و بتونیم درخواستشو انجام بدیم.

من از پیشنهاد دوستم خیلی خوشم اومد و تصمیم دارم وقتی شروع به کار کردیم درشو یک هفته ببندم و برا خودمون کار کنیم جهت آشنایی با کار با دستگاه های اسکن و پرینت و کپی...

من هیچ تجربه ای تو این زمینه ندارم ولی کامپیوترو خیلی بلدم و به اینترنتم که تسلط دارم به نظرتون من با این حال میتونم از پس کار بر بیام یا مهارت خاصی میخواد؟

لطفا در این زمینه کمی راهنمایی کنید....

با تشکر.

ms313
May 7th, 2012, 19:22
کامپیوتر که بلدی حله مهندس جان .یه کمی با ورد پاورپروینت اینا کار کن :d حله.
موفق باشی.

ToooPDL
May 7th, 2012, 19:34
من از پیشنهاد دوستم خیلی خوشم اومد و تصمیم دارم وقتی شروع به کار کردیم درشو یک هفته ببندم و برا خودمون کار کنیم جهت آشنایی با کار با دستگاه های اسکن و پرینت و کپی...
سلام دوست عزیز
اینا هیچ چیز سختی ندارن .
اسکن که خب کارش با کامپیوتره و تو فتوشاپ راحت میتونی انجام بدی
پرینت که راحت تر !
کپی هم از جایی که میخری نحوه کارش رو بپرس . دفترچه راهنما هم که داره

موفق باشید

psfa
May 7th, 2012, 19:41
ورد ياد بگيرين و اين كه تايپ كردن رو تمرين كنيد كه خيلي روون بشين پيشتون هم براي تحقيق اينا هم زياد ميان احتمالا
كار كردن با دستگاه ها هم كه چيزي نداره يه بار ببينيد كسي انجام بده ياد ميگيرين
شما كدوم شهر هستين و تو چه زمينه هايي در مورد كامپيوتر استعداد دارين؟
اگه گرافيك ياد بگيرين و شهرتون رقيب نداشته باشين زياد تو كار تبليغات هم باشين پول خوبي داره توش
مثلا از شهر داري مكان اجاره مي كنيد ماهي 100 به مشتري ميدين ماهي 200 :d

BANER-KAR
May 7th, 2012, 20:02
در رابطه با کهر ورد نیاز نیست آخه چند تا دختر دانشجو 3 نفر داریم که مخصوص این کار هستند دانشجوی کامپیوترن و به وردم مسلط با اینا توافقی کار میکنیم و درصدی میگیریم خودم که وقت تایپ ندارم

مشکل من دستگاه ها بودش که دوستان گفتند که راحته...

در مورد گرافیک هم که که به فتوشاپ مسلطم در حد طراحی بنر هدر کارت ویزیت و کارهایه دیگه

در کل برای اجاره هم چیزی نمیدیم یعنی 2 ملیون رهنش میشه که یه جا میدیم خلاص دیگه اجاره نداره...

اگه کارا خوب پیش بره :114:

psfa (http://www.webhostingtalk.ir/member/42063/) جان من ساکن میاندآب هستم و خدماتی هایه دور برمونم هیچ کدوم فکر نکنم به اندازه ما گرافیک بدونند و این که من میخوام طراحی وب هم انجام بدم آخه من برا خیلی از دانشجویان دانشگاهمون وب طراحی کردم و تو رو دروایسی پولی نگرفتم که الان دارم میسوزم:((

psfa
May 7th, 2012, 20:25
حالا گرافيكش هم خيلي مهم نيست :d مهم اينه كه زرنگ باشي بتوني براي خودت مشتري جذب كني و اسمي براي خودت دستو پا كني