PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند برنامه نویس برای طراحی سیستم دانلود

ali555
May 7th, 2012, 14:53
سلام
من یه سیستم دانلود میخوام بدین صورت :
صفحه دانلود ایران فیلم (http://iranfilm8.com/forum/dl.php?serverid=3&file=/saeed/1390/9/20/Family.Guy/101_Iran-Film.avi)
یه لینک پایه مثل بالایی داشته باشیم ، وقتی روش کلیک میکنیم اگر کاربر رایگان باشیم به صفحه دانلود هدایت بشیم پس از گذراندن تایمر و دیگر مراحل لینک دانلود رایگان با محدودیت های مختلف برای ما جنریت بشه
اگر هم vip باشیم بلافاصله بعد از کلیک رویه لینک پایه ، یک لینک vip بدون محدودیت سرعت و ... برای ما جنریت بشه

لینکهای جنریت شده تحت هرشرایطی قابلیت ادامه دانلود داشته باشند ، یعنی اگر یک نفر دانلود رو شروع کرد و بعدا اونو متوقف کرد ، اگر آی پیش عوض شده بود ، اگر لاگین نبود یا هر اگر دیگه ای ، اجازه ادامه دانلود بهش داده بشه
اما اگر همون لینک جنریت شده رو کپی کرد و به کس دیگه داد و اون شخص خواست با اون لینک یک دانلود رو شروع کنه ، اعتبار سنجی بشه ، اگر vip بود بهش اجازه بده اگر نبود هم نده
بصورت خلاصه بخوام بگم : برای شروع دانلود چه با لینک پایه چه با لینک جنریت شده یک فرد دیگه ، اعتبار سنجی بشه ولی برای ادامه دانلود تحت هرشرایطی اجازه بده
دقیقا همانند سایت رپیدشیر

منتهی دو نکته :
1. شناسایی کاربر viip علاوه بر کوکی ، میخوام از طریق idm هم امکان پذیر باشه ، یعنی طرف یوزر پسوردش رو داخل idm وارد کنه و دیگه لازم نباشه تو سایت لاگین کنه
2. وب سرور حتما lighttpd باشه

همچنین این سیستم دارای یک اکانتینگ شامل مواردی چون ساخت یوزر ، خرید vip ، تمدید ، پرداخت آنلاین و دیگر امکانات پنل کاربری میباشد که چون از نظر فنی فعلا زیاد مهم نیست کامل توضیح نمیدم ، مساله اصلی خود سیستم vip هست

کلیه کارهای برنامه نویسی + منیجهای مورد نیاز طرف سرور + پشتیبانی کامل برعهده مسئول پروژه میباشد
توانایی بالای فنی برای پیاده سازی سیستم به بهینه ترین شکل ممکن ( از نظر فشار رویه سرور و سایت ) ، توانایی اعمال امنیت بالا برای سیستم و همچنین پشتیبانی خوب و پاسخگو بدون بدقولی از جمله مهمترین موارد هست
هزینه کامل و مناسب طبق توافق پرداخت شده و از این نظر مشکلی نیست

دوستانی که توانایی پیاده سازی این پروژه رو دارند لطفا اعلام کنند ، با تشکر

ali555
May 8th, 2012, 18:42
up

the_coder
May 8th, 2012, 18:54
سلام
می تونید با شرکت ما قرار داد ببندید و پروژه هاتون رو ما براتون انجام بدیم
پروژه اگر ساده باشه یک برنامه نویس برای کار شما قرار میگیره و اگر زمانش کم و پروژه سنگین باشه چند برنامه نویس برای کار شما در نظر گرفته میشه
3 برنامه نویس وب به صورت دائمی با شرکت کار می کنند و 4 برنامه نویس به صورت پروژه ای و قرار دادی
برای طراحی هم یک طراح در اختیارتون میزاریم که طراحی (ظاهر) پروژتون رو مطابق به میلتون درست کنه
از نظر راه اندازی سرور و کانفیگ هم مشکلی نیست و براتون انجام میشه
* قیمت حدودی پروژه شما 600 تومن میشه
موفق باشید

ali555
May 8th, 2012, 19:00
سلام
می تونید با شرکت ما قرار داد ببندید و پروژه هاتون رو ما براتون انجام بدیم
پروژه اگر ساده باشه یک برنامه نویس برای کار شما قرار میگیره و اگر زمانش کم و پروژه سنگین باشه چند برنامه نویس برای کار شما در نظر گرفته میشه
3 برنامه نویس وب به صورت دائمی با شرکت کار می کنند و 4 برنامه نویس به صورت پروژه ای و قرار دادی
برای طراحی هم یک طراح در اختیارتون میزاریم که طراحی (ظاهر) پروژتون رو مطابق به میلتون درست کنه
از نظر راه اندازی سرور و کانفیگ هم مشکلی نیست و براتون انجام میشه
* قیمت حدودی پروژه شما 600 تومن میشه
موفق باشید
سلام
ممنون از پاسختون ، آیدی شمارو در یاهو اد کردم تا اگر شد بیشتر صحبت کنیم

قبل از هرچیز لطفا توضیحات منو به برنامه نویس نشون بدید تا ببینن آیا میتونن این پروژه رو انجام بدن یا نه
من قبلا هم با برنامه نویس های حرفه ای در این زمینه صحبت کردم ، اما این پروژه رو کسی میتونه انجام بده که در زمینه سرور اپلیکیشن اطلاعات بالایی داشته باشه و تمامی منیج و کانفیگ تنظیمات لازم رو داشته باشه

the_coder
May 8th, 2012, 19:24
سلام
ممنون از پاسختون ، آیدی شمارو در یاهو اد کردم تا اگر شد بیشتر صحبت کنیم

قبل از هرچیز لطفا توضیحات منو به برنامه نویس نشون بدید تا ببینن آیا میتونن این پروژه رو انجام بدن یا نه
من قبلا هم با برنامه نویس های حرفه ای در این زمینه صحبت کردم ، اما این پروژه رو کسی میتونه انجام بده که در زمینه سرور اپلیکیشن اطلاعات بالایی داشته باشه و تمامی منیج و کانفیگ تنظیمات لازم رو داشته باشه
سلام مجدد
من خودم برنامه نویسم اما دیگه مستقیما کد نمینویسم و کار رو میدم برنامه نویسان شرکت فقط به عنوان مدیر پروژه و رفع اشکال برنامه نویس ها اونجا فعالیت دارم (بعضی پروژه های خاص رو فقط می نویسم)
پروژه شما قابل اجراست و هیچ مشکلی نداره برای پیاده سازی
اگر خواستید در خدمتیم
موفق باشید

php.source
May 8th, 2012, 22:42
ای دی : php.source
سایت: Afagh Group (http://afagh.info)
شرکت افاق اندیش

ali555
May 9th, 2012, 20:47
عزیزان دیگه که توانایی انجام این پروژه رو دارند ممنون میشم اعلام کنند

fathipours1
May 12th, 2012, 12:03
کسی رو پیدا کردید برای انجام این کار ؟

ali555
May 12th, 2012, 12:05
کسی رو پیدا کردید برای انجام این کار ؟
نه سجاد جان :d
با اینکه جستجوی زیادی انجام دادم اما هنوز نتونستم فرد مورد نظر رو پیدا کنم
البته در حال رایزنی با برخی دوستان هستم اما هنوز به نتیجه ای نرسیدم

rn4j1m1
May 12th, 2012, 13:10
قسمت vip ایران فیــلم رو من نوشتم
فقط واسه این که یه یوزر نتونه لینک جنریت شده رو منتشر کنه
این لینک باید تاریخ انقضا داشته باشه و روی آی پی یوزر لیمیت بشه
جزئیات رو واسم میل کنید تا قیمت و زمان رو بفرستم
rn4j1m1@gmail.com

ali555
May 12th, 2012, 13:15
من از مدیران ایران فیلم هستم جناب rn4j1m1
حمید جان با شما در ارتباط بودند برای ایجاد این اسکریپت
بله این قسمت رو شما نوشتید ( البته نه 100% کامل ) ولی متاسفانه سیستم باگ های زیادی داره بخاطر همین تیم مدیریت ایران فیلم تصمیم گرفته اونرو دوباره از اول بسازه
با امکاناتی که خدمتتون ذکر کردم
اگر توانایی فنی رو دارید اعلام بفرمایید من به حمید جان بگم دوباره باهاتون تماس بگیرن
البته به این شرط که این دفعه دیگه بدقولی صورت نگیره و کار هم 100% کامل تحویل داده بشه !
ممنون جناب نجیمی

rn4j1m1
May 12th, 2012, 13:27
میشه باگ ها رو واسم ایمیل کنید ؟؟؟
باگ ها اگه از طرف من باشه قطعا رفع میشه

ali555
May 12th, 2012, 13:28
میشه باگ ها رو واسم ایمیل کنید ؟؟؟
یه سری باگ هارو که خودتون مطلع هستید
بقیه باگهای مشخص شده رو هم چشم میگم حمید جان باهاتون تماس بگیرن و اطلاع بدن

rn4j1m1
May 12th, 2012, 13:35
یه سری باگ هارو که خودتون مطلع هستید
بقیه باگهای مشخص شده رو هم چشم میگم حمید جان باهاتون تماس بگیرن و اطلاع بدن

اگه منظورتون مشکل زمان هست
هم من میدونم ، هم خودتون و هم دوستانی که سرور رو واستون کانفیگ کردن ، باگ مربوط به ماژول secure download هست
وقتی یه جای دیگه ای باگ وجود داره ، برنامه نویس چه طور باید رفعش کنه ؟؟ اگه شما دنبال یه نفر میگردین که واسه lighttpd واستون ماژول بنویسه این مورد رو واضح بگید نه اینجوری :

کلیه کارهای برنامه نویسی + منیجهای مورد نیاز طرف سرور + پشتیبانی کامل برعهده مسئول پروژه میباشد
در ضمن سرور شما کانفیگ شده هست و تاجایی که من یادم هست شما به برنامه نویس دسترسی نمیدین برای کانفیگ

HADEE_16
May 13th, 2012, 10:42
سلام
اگه تمایل داشتید یک سرویس مثل دانلودر جی دانلودر داشته باشید
با بنده تماس بگیرید
قدرت مدیریت زیاد روی این سیستم دست شما رو باز میزاره که بتونید هر طور بخواید با کاربر در تمس باشید
این آیدی یاهو بندست
hadee_16

سر قیمت هم با هم کنار میایم