PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجاز یا واقعیت؟

faranetwork
May 7th, 2012, 14:14
فضای مجازی ، مجاز یا واقعیت؟؟؟
آیا با فضای مجازی واقع بینانه برخورد کرده ایم؟؟؟

mehrshad.ho
May 7th, 2012, 14:15
از کجا میاد این sms ؟

delta
May 7th, 2012, 14:48
واسه منم آمده.. احتمالا کار یکی از بچه های همینجاست..چون عمومی نبوده و فقط به هاستینگا و بچه های wht آمده.....

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

فضای مجازی ، مجاز یا واقعیت؟؟؟
آیا با فضای مجازی واقع بینانه برخورد کرده ایم؟؟؟

نکنه کار تو؟

Maya
May 7th, 2012, 15:22
با واقعیت برخورد شود و لمس شود اینده بهتری دارد زیرا طبیعتا این بخش از زندگی هر اسناسنی است همانطور که مورات زندگی بسیاری از افراد از راه تامین میوشد و یا .... و اینکه مهمتر ما ها داریم پاس وقت میزاریم پس واقعیت است

faranetwork
May 7th, 2012, 16:21
از کجا میاد این sms ؟

نمیدونم!!! مهم نیست از کجا میاد....ولی دمش گرم هر کسی فرستاد..باعث شد یک اتفاقی رو بهتر ببینم

واسه منم آمده.. احتمالا کار یکی از بچه های همینجاست..چون عمومی نبوده و فقط به هاستینگا و بچه های wht آمده.....

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

نکنه کار تو؟

بیکار نیستم بشینم اس ام اس بدم!!! این اس ام اس هم واسه من 3 هفته پیش اومده تازه الان دیدم

با واقعیت برخورد شود و لمس شود اینده بهتری دارد زیرا طبیعتا این بخش از زندگی هر اسناسنی است همانطور که مورات زندگی بسیاری از افراد از راه تامین میوشد و یا .... و اینکه مهمتر ما ها داریم پاس وقت میزاریم پس واقعیت است

نه همیشه خوب نیست با واقعیت برخورد کنیم!! موارد شخصی رو نباید با مجازی قاطی کرد

mehrshad.ho
May 7th, 2012, 17:05
آیا میدانید فضای مجازی شورای عالی دارد، آن هم با اختیاراتی بیش از مجلس و دولت در این حوزه ؟
انتظارات شما به عنوان فعال این حوزه از شورا چیست ؟

psfa
May 7th, 2012, 17:40
واقعيت :d

plastic
May 7th, 2012, 18:27
برای منم اومده
یدونه دیگه بود که یادم نیست ولی مربوط به همین اوضاع نت بود.
مزاحم تلفنی هم مزاحمای قدیم!

stchost
May 7th, 2012, 18:35
برای منم اومده
یدونه دیگه بود که یادم نیست ولی مربوط به همین اوضاع نت بود.
مزاحم تلفنی هم مزاحمای قدیم!

فکر نمیکنم مزاحم بوده ، شاید برای همه ارسال شده ، البته برای مدیریت شرکت ما هم اومده ، ولی برای شخص بنده خیر
یکم عجیب هست ، اونم به این دلیل که فقط برای افرادی اومده که در حال فعالیت در این زمینه هستند
اینکه چطور تشخص دادند مهمه چون گمون نکنم از طرف شخص بوده باشه ، شاید دولتی و شاید ...

plastic
May 7th, 2012, 18:40
اصلا عجیب نیست
به تعداد موهای سر یک فرد با موهای پر پشت ! راه برای این که کیا از نت استفاده میکنن وجود داره
اصلا چه معلوم برای همه ی کاربران تلفن همراه ارسال نشده؟ اطلاع دارید؟

psfa
May 7th, 2012, 19:28
اصلا چه معلوم برای همه ی کاربران تلفن همراه ارسال نشده؟ اطلاع دارید؟
خير براي من هم ارسال نشده

aligoli
May 7th, 2012, 20:21
آیا میدانید فضای مجازی شورای عالی دارد، آن هم با اختیاراتی بیش از مجلس و دولت در این حوزه ؟
انتظارات شما به عنوان فعال این حوزه از شورا چیست ؟

واسه منم این اومده ! البته خیلی وقت پیش

MagicVps.Com
May 7th, 2012, 21:16
با توجه به تشکیل شورای عالی مجازی حدود 3 ماه پیش(۱۳۹۰/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۹) احتما ارسال شده که ببیند باز خورد این مساله چطور بوده و هست

با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
شورای عالی فضای مجازی تشکیل و اعضای حقیقی و حقوقی آن منصوب شدند (۱۳۹۰/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۹)

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری (http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=contentShow&id=9213)

حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظّم انقلاب اسلامي ضمن دستور براي تشكيل شوراي عالي فضاي مجازي به رياست رئيس جمهور، اعضاي حقوقي و حقيقي اين شورا را تعيين كردند. رهبر انقلاب اسلامي آثار چشمگير شبكه جهاني اينترنت در ابعاد زندگي فردي و اجتماعي، لزوم برنامه ريزي و هماهنگي به منظور صيانت از آسيب هاي ناشي از آن، و بهره گيري حداكثري از فرصت‌ها در جهت ارائه خدمات گسترده و مفيد به مردم را از دلايل اصلي ضرورت تشكيل شوراي عالي فضاي مجازي برشمردند و تأكيد كردند: اين شورا وظيفه دارد مركزي بنام مركز ملّي فضاي مجازي كشور ايجاد كند.
متن حكم حضرت آيت الله خامنه اي به اين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم
گسترش فزاينده‌ فناوري هاي اطلاعاتي و ارتباطاتي بويژه شبكه‌ي جهاني اينترنت و آثار چشمگير آن در ابعاد زندگي فردي و اجتماعي، و لزوم سرمايه گذاري وسيع و هدفمند در جهت بهره گيري حداكثري از فرصت هاي ناشي از آن در جهت پيشرفت همه جانبه كشور و ارائه خدمات گسترده و مفيد به اقشار گوناگون مردم و همچنين ضرورت برنامه ريزي و هماهنگي مستمر به منظور صيانت از آسيب هاي ناشي از آن اقتضا مي كند كه نقطه‌ي كانوني متمركزي براي سياستگذاري، تصميم گيري و هماهنگي در فضاي مجازي كشور بوجود آيد. به اين مناسبت شوراي عالي فضاي مجازي كشور با اختيارات كافي به رياستِ رئيس جمهور تشكيل مي گردد و لازم است به كليه‌ي مصوبات آن ترتيب آثار قانوني داده شود.
اعضاي حقوقي اين شورا عبارتند از: رئيس جمهور(رئيس شوراي عالي)، رئيس مجلس شوراي اسلامي، رئيس قوه قضائيه، رئيس سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران، دبير شوراي عالي و رئيس مركز، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، وزير علوم، تحقيقات و فناوري، وزير اطلاعات، رئيس كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي، رئيس سازمان تبليغات اسلامي، فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران و همچنين اعضاي حقيقي: حجج اسلام و آقايان: دكتر حميد شهرياري، سيّدجواد مظلومي، مهندس مسعود ابوطالبي، دكتر كاميار ثقفي، دكتر رسول جليلي، دكتر محمد سرافراز و مهندس عليرضا شاه ميرزايي مي باشند كه براي مدت سه سال تعيين مي‌شوند.
اين شورا وظيفه دارد مركزي به نام مركز ملّي فضاي مجازي كشور ايجاد نمايد تا اشراف كامل و به روز نسبت به فضاي مجازي در سطح داخلي و جهاني و تصميم گيري نسبت به نحوه مواجهه فعال و خردمندانه كشور با اين موضوع از حيث سخت افزاري، نرم افزاري و محتوايي در چارچوب مصوّبات شوراي عالي و نظارت بر اجراي دقيق تصميمات در همه سطوح تحقق يابد. نكات اساسي در مورد وظايف شوراي عالي و مركز ملّي فضاي مجازي با تأكيد بر توجه جدّي به آن، در پيوست اين حكم ابلاغ مي گردد.
در پايان انتظار دارم، ضمن تسريع در تشكيل مركز ملّي فضاي مجازي، رئيس و اعضاي محترم شورا تلاش بايسته را در جهت دستيابي اين مركز به اهداف تعيين شده به كار برند. كليه دستگاههاي كشور موظف به همكاري همه جانبه با اين مركز مي باشند.
سيّدعلي خامنه اي
17/اسفند ماه/1390

در ارتباط با این موضع

ايتنا - حرف آخر آی‌تی را شورای عالی فضای مجازی می‌زند (http://www.itna.ir/vdceof8w.jh8zpi9bbj.html)

مأموریت‌های شورای عالی فضای مجازی چیست؟ (http://www.parsine.com/fa/news/59631/%D9%85%D8%A3%D9%85%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%AA%E2%80%8 C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA)

آشنایی با شورای عالی فضای مجازی (http://www.hamshahrionline.ir/news-163072.aspx)

fdlhost
May 7th, 2012, 21:38
برای بنده هم ارسال شده است. بحثی که وجود دارد این است که چرا باید به فعالان فضای سایبری، پیام کوتاه ارسال شود؟!!! آن هم بدون هیچگونه معرفی... این در حالیست که از طریق ایمیل و بطور کلی تبلیغات و اطلاع رسانی اینترنتی، این کار خیلی بهتر نتیجه خواهد داد.

faranetwork
May 7th, 2012, 21:42
فکر نمیکنم مزاحم بوده ، شاید برای همه ارسال شده ، البته برای مدیریت شرکت ما هم اومده ، ولی برای شخص بنده خیر
یکم عجیب هست ، اونم به این دلیل که فقط برای افرادی اومده که در حال فعالیت در این زمینه هستند
اینکه چطور تشخص دادند مهمه چون گمون نکنم از طرف شخص بوده باشه ، شاید دولتی و شاید ...

برای بنده هم ارسال شده است. بحثی که وجود دارد این است که چرا باید به فعالان فضای سایبری، پیام کوتاه ارسال شود؟!!! آن هم بدون هیچگونه معرفی... این در حالیست که از طریق ایمیل و بطور کلی تبلیغات و اطلاع رسانی اینترنتی، این کار خیلی بهتر نتیجه خواهد داد.

آره جالب هست ..هر کی بوده از قدیمی های اینجا بوده چون واسه من به خطی فرستاده که خیلی وقت هست کسی نداره و مال 2 سال پیش بوده

AriyaDownload
May 7th, 2012, 22:19
من فکر کنم از ساماندهی اومده
چون چند وقتی هست داره شماره موبایل ها رو می گیره
یعنی کاره ساماندهی نبوده؟

پ.ن: در هر صورت ما که محل ندادیم به این اس :d ولی سواله جالبی هست

stchost
May 7th, 2012, 22:35
آره جالب هست ..هر کی بوده از قدیمی های اینجا بوده چون واسه من به خطی فرستاده که خیلی وقت هست کسی نداره و مال 2 سال پیش بوده

فکر نمی کنم از کاربران این انجمن بوده باشه ، چون مشخصات فردی هیچ کدام از مدیران و کارمندان شرکت ما به صورت عمومی در دسترس نیست و حتی کاربران ما هم فقط شماره تماس های شرکت را دارند ، چه برسه به انجمن و کاربران آن

plastic
May 7th, 2012, 22:44
این شماره ای که از طرفش ارسال شده برای همه یکسانه؟
10005468973215
و سوال این هست که تمام دوستانی که پیامک رو دریافت کردند سایت دارند؟
و سایتشون در ساماندهی ثبت شده؟

AmirHosein
May 7th, 2012, 22:57
فِکر کُنم بدونم جریان چیه :)) 26 اُردیبهشت یه خبریه!

AriyaDownload
May 7th, 2012, 23:00

چه خبر؟
نت ملی؟ :d

AmirHosein
May 7th, 2012, 23:08
چه خبر؟
نت ملی؟ :d
مَن دارم وَصیت میکنم زنده موندم میگم چه خبره ولی اون چیزی که تو فکر میکنی نیست موضوع خیلی بیشتر از این حرف ها هستش!

ToooPDL
May 7th, 2012, 23:11
واسه ما که نیومده
ولی حدس میزنم کار مرکز رسانه های دیجیتال باشه !
چون چندوقت پیش هم پیام دادن که بخشی از وبسایت / وبلاگ خود را نظر امام هادی (ع) کنید .

MagicVps.Com
May 7th, 2012, 23:13

مَن دارم وَصیت میکنم زنده موندم میگم چه خبره ولی اون چیزی که تو فکر میکنی نیست موضوع خیلی بیشتر از این حرف ها هستش!

سلطانيه: ايران و آژانس 25 و 26 ارديبهشت در وين مذاكره مي‌كنند (http://www.asriran.com/fa/news/211617)

AmirHosein
May 7th, 2012, 23:17
سلطانيه: ايران و آژانس 25 و 26 ارديبهشت در وين مذاكره مي‌كنند (http://www.asriran.com/fa/news/211617)
چه ربطی به شقیقه داشت الان؟ :))
هرچی هستش مربوط میشه به شورای عالی مجازی اطلاع کامل و دقیق خودم ندارم عُمری بود جریان رو کامل توی یه تاپیک توضیح میدم برای دوستان

ToooPDL
May 7th, 2012, 23:21
مَن دارم وَصیت میکنم زنده موندم میگم چه خبره

عُمری بود جریان رو کامل توی یه تاپیک توضیح میدم برای دوستان

امیر خیلی اوضاع خرابه مگه ؟ :d

AmirHosein
May 7th, 2012, 23:27
امیر خیلی اوضاع خرابه مگه ؟ :d
به جان خودم اصلا نمیدونم جریان چیه اگر تاپیک تا فردا سالم بمونه اسپم نَکنن بچه ها میرم ببینم چه خبره البته با وحید حرف میزدم میگفتش چیز خاصی نیستش

ToooPDL
May 7th, 2012, 23:33
به جان خودم اصلا نمیدونم جریان چیه اگر تاپیک تا فردا سالم بمونه اسپم نَکنن بچه ها میرم ببینم چه خبره البته با وحید حرف میزدم میگفتش چیز خاصی نیستش
خودتو میگم عزیزم.
ای بابا ! هرچی میخوایم اسپم ندیم ، نمیشه .
شرمنده

3245
May 8th, 2012, 00:35
هزاران تا از این اسمس ها بیاد و بره، هزاران میلیارد خرج اینکارها بشه، باز هم وقتی عضو شورای مجازی حالیش نباشه نت چیه، تایپ چیه، اینترنت چند تا ت داره، قطعا بیفایده خواهد بود افرادی رو میزارند مدیر یا عضو شورا که حتی نتوانستند یکبار بدونند مجازی بعنی چی؟ اصلا اینترنت چیست؟

ارادت:63:

iranian-portal
May 8th, 2012, 00:55
این اس ام اس هم خیلی وقت پیش برای من اومده
دوستانی هم که میگن عمومی ارسال شده اشتباه می کنند
من دوستان زیادی دارم که در اینترنت فعالیت آنچنانی ندارند و به هیچ عنوان چنین اس ام اسی براشون ارسال نشده
این اس ام اس کار هر کس و گروهی که بوده کاملا حساب شده و هدفمند ارسال کردند
چون این چنین که کل تاپیک رو خوندم گویا گزینش خیلی خاصی در انتخاب شماره ها داشتند
و جالب تر این که من جواب این اس ام اس رو دادم دلیوری هم اومد اما هیچ خبری بعدش نشد!!!!!!
شماره تلفن بنده هم به هیچ عنوان در اینترنت پخش نشده پس کار گروه دولتی و سازمانی بوده که آمار فعالیت ها رو در دست داشته!!!!!!!

چون چندوقت پیش هم پیام دادن که بخشی از وبسایت / وبلاگ خود را نظر امام هادی (ع) کنید .
علاوه بر اس ام اس این تاپیک اس ام اسی هم که شما میفرمایید برای من ارسال شده!!!

AvalinHost
May 8th, 2012, 01:55
درود و احترام
بدینوسیله از جنابعالی دعوت میشود در جلسه هم اندیشی مدیران تارنماهای عمومی و خدماتی شرکت فرمائید.
مکان: کارگر شمالی - امیرآباد - روبروی انرژی اتمی - مرکز تحقیقات مخابرات ایران - سالن کنفرانس (نقشه در ایمیل شماست)
زمان: سه شنبه 19/2/1391 - ساعت 15 الی 17

نقشه در ایمیل بنده هم آمده! :d

فکر میکنم کار samandehi.ir هست!

AriyaDownload
May 8th, 2012, 10:50
فکر میکنم کار samandehi.ir هست!

من که گفتم کاره ساماندهی هست ولی ... :d

iranian-portal
May 9th, 2012, 14:44
دوستان تقریبا ساعت 13 امروز دوباره از همون خط چنین اس ام اسی برام اومده:

آیا شورای عالی فضای مجازی موازی کاری و مجوزهای متعدد حاکمیتی را به نفع فعالان فضای مجازی سامان خواهد داد؟

داستان یکم داره عجیب میشه
به نوعی این اس ام اس ها هم تهدید و زهر چشم گرفتن محسوب میشه
به نوعی هم به نظر من از طرف یکی از بچه های این انجمن هست که داره ملت رو سر کار میزاره :59:

AriyaDownload
May 9th, 2012, 14:48
آیا شورای عالی فضای مجازی موازی کاری و مجوزهای متعدد حاکمیتی را به نفع فعالان فضای مجازی سامان خواهد داد؟

برای منم اومد
پاسخ ==> خیر :d

قضیه اینا چی هست؟
از دوستان یعنی کسی خبر نداره؟

iranian-portal
May 9th, 2012, 14:52
برای منم اومد
پاسخ ==> خیر :d

قضیه اینا چی هست؟
از دوستان یعنی کسی خبر نداره؟

من دوستان خیلی زیادی دارم که با اینترنت سروکار دارند اما مثل ما فعالیت جدی نمی کنند
اما برای هیچ کدوم چنین اس ام اس هایی ارسال نمیشه
این اس ام اس ها فقط به فقط برای فعالان اینترنت در زمینه های مدیریت سایت خرید و فروش سرویس و ... داره ارسال میشه
هدف خیلی خیلی دقیق و مستقیم در نظر گرفته شده!!!
این آمار از کجا به دست این گروه ارسال کننده رسیده خدا میدونه!

plastic
May 9th, 2012, 15:07
برای منم چند دیقه پیش اومد همین اخری
مسلما از ساماندهی هست

دوستانی که سایت دارند و تو ساماندهی ثبت کردند
اگه با این حال برای کسی هم که سایت نداره ولی تو نت هست این پیامک ها اومده اینجا بگه :d
به این قبیل پیغام ها که فرستنده معلوم نیست کی هست میگن اسپم!
قانونی برای شکایت از اسپم بود میرفتیم شکایت میکردیم
مزاحم هم مزاحمای قدیم !

delta
May 9th, 2012, 15:15
برای منم این آخری ظهر آمد..... آخه حداقل یک منبعی چیزی تهش مینداختند..

یک ماه پیش هم برام اس ام اس امده بود بخشی از سایت یا وبلاگ خود را نظر امام صادق کنید و لینکش رو به همین شماره ارسال کنید... واقعا نفهمیدم معنیشو! بیخیالش شدم..

iranian-portal
May 9th, 2012, 15:42
برای منم چند دیقه پیش اومد همین اخری
مسلما از ساماندهی هست

دوستانی که سایت دارند و تو ساماندهی ثبت کردند
اگه با این حال برای کسی هم که سایت نداره ولی تو نت هست این پیامک ها اومده اینجا بگه :d
به این قبیل پیغام ها که فرستنده معلوم نیست کی هست میگن اسپم!
قانونی برای شکایت از اسپم بود میرفتیم شکایت میکردیم
مزاحم هم مزاحمای قدیم !

دوست عزیز من 10تا سایت و انجمن دارم و تا به حال هم حتی صفحه اول سایت ساماندهی رو ندیدم
کلیه سایت های من ثبت نشده در همین سایت ساماندهی هست که شما میگین
شماره منو قراره از کجا داشته باشند؟!!!!!!!!!

یک ماه پیش هم برام اس ام اس امده بود بخشی از سایت یا وبلاگ خود را نظر امام صادق کنید و لینکش رو به همین شماره ارسال کنید... واقعا نفهمیدم معنیشو! بیخیالش شدم..

برای منم اومده بود اما به نظرم اما هادی بود

در کل طبق قوانین جدیدی که برای این پیامک ها گذاشتن
ارسال پیامک تبلیغاتی بدون اجازه و تایید مشترک ممنوع هست
اگر همگی پایه هستید از این شماره خط شکایت کنیم :110:
فعلا که بنده بر عامل این پیامک ها لعنت میفرستم چون زمانی که این اس ام اس امروز ارسال شد واقعا بی موقع بود و شدیدا به ضررم تموم شد ضمن این که داره با اعصاب مردم الکی الکی بازی میکنه

MagicVps.Com
May 9th, 2012, 15:47
از ابتدا تاپیک تا این اخرین پست خوندم تا جایی که متوجه شدم این اس ا م اس برای کسانی امده که

1- توی ساماندهی ثبت شده بودن
2- شرکت ثبت شده هستند (که شامل مدیران و هیت مدیره یک شرکت میشن )
3-به عنوان نمایندگی یا چیزی شبیه نمایندگی در حال سرویس دهی و فروش خدمانت هاستینگ و موارد جانبیش هستند ودر حال فعالیت هستند
4- مدیران و ادمینهای سایتها یا فورمهایی که در زمینه هاستینگ سرور و موادر مشابه د رحال فعالیت هستند

برای این ها که ذکر شده ارسال شده فقط ظاهار شاید هم من اتشباه میکنم

peymankazemi
May 9th, 2012, 15:55
برا من که میدونم از ساماندهی میاد چون جای دیگه این موبایل ندادم!

m.e
May 9th, 2012, 18:15
شک نداشته باشید که از ساماندهی میاد . درضمن دوستانی که تو بخش پیام کوتاه با شرکت رهیاب کار میکنن میتونن آمار سر شماره رو بگیرن ببین برای کجاست و این شماره به چه اسمی خرید شده.
برای من هم 5 تا اومده ، حالا چی شده همه حساس شدید؟

3245
May 10th, 2012, 00:53
دوستان فکر کنم ارسال پیامک بدون هماهنگی کاربر جرم باشه؟ آره؟ نظرتون چیه برم یک شکایت بزنم از شماره؟
چون اگر اینجوری باشه هر ارگان دولتی بخواد اسمس بفرسته به هرشماره دلخواهی که سنگ روی سنگ بند نمیمونه

ارادت:79:

delta
May 10th, 2012, 01:26
شک نداشته باشید که از ساماندهی میاد . درضمن دوستانی که تو بخش پیام کوتاه با شرکت رهیاب کار میکنن میتونن آمار سر شماره رو بگیرن ببین برای کجاست و این شماره به چه اسمی خرید شده.
برای من هم 5 تا اومده ، حالا چی شده همه حساس شدید؟

عزیز شاید برای شما روزی 100 تا ایرانسل بیاد و عادت دارید اما ما مجبوریم به هر پیامکی که بیاد جواب بدیم. چون هر لحظه ممکنه مشتری باشه..تبلیغات یکطرف اینا هم یکطرف

mostafabia2taraneh
May 10th, 2012, 01:48
اینم یک شایعه مثل نت ملی!!!!
آخرین بار اخبار ساعت 14 وزیر ارتباطات برای نت ملی توضیح داد بعد از اتمام توضیحات خبرنگار پرسید سؤالی که واسه همه پیش امده اینترنتی که به این صورت هست چی میشه؟جواب دادن که قرار نیست هیچ تغییری ایجاد شه در دسترسی به نت،بدون تغییر و به همین صورتی که الان هست در دسترس عموم قرار میگیره،یه سریا که از بحران بدشون نمیاد و میخوان از آب گل آلود ماهی بگیرن و از هیچ جا هم خبر ندارن الکی شایعه میندازن،الان هم همینطوره!!
من چند تا سایت ثبت دارم تو ساماندهی،هیچ اس ام اسی واسم نیومده!

vps-baran.ir
May 10th, 2012, 03:13
بستگی داره تو چه بخشی از ساماندهی فرم پر کرده باشی

برای منم اومده و خیلی هم دوست داشتم به جلسه روز سه شنبه برم

ولی شانس با ما یار نبود و نشد

دوستانی که در این جلسه شرکت کردن

ممکنه بگن چی شد و قضیه از چه قرار بوده

فکر می کنم امیر اروجلو عزیز تشریف داشن

AriyaDownload
May 12th, 2012, 13:43
مجدد دوباره یک اس جدید

به نظر شما چاره مشکل باور به ظرفیت های داخلی در ذهن مسئولان حوزه فناوری اطلاعات چیست؟

کسی متوجه نشد اینا کی هستن؟
شیطونه می گه یکی فحش بذاریم :d
کاره هر کی هست خودش رو لو بده وگرنه فحش می ذاریم ها

hamed01
May 12th, 2012, 14:28
بعد از جندین اس ام اس حالا اس ام اس اومده برام

از جنابعالی دعوت میشود دز جلسه هم اندیشی مدیران ارئه دهندگان خدمات میزبانی شرکرت فرماید
مکان کار گر شمالی امیر آباد روبروی انرژی اتمی مرکز تخقیقات مخابرات ابران سالن کنفرانس
(نقشه در ایمیل شماست)

زمان یک شنبه 1391/02/24 ساعت 17 الب 19

kamkar
May 12th, 2012, 15:22
اولین sms که برای من اومد این بود:
فضای مجازی، مجاز یا واقعیت؟ آیا با فضای مجازی واقع بینانه برخورد کرده ایم؟

من نمیدوستم چیه، جواب دادم: "که چی؟ بعدش؟"
دلیورد شد، اما خبری نشد!

بعد یه چیزی در مورد اختیارات این شورای عالی "کذایی" که از دولیت و مجلس(!) بیشتره!!! (مجلس خودش قانون میزاره دهن دولت و مردم رو سرویس میکنه، فکر میکنید چی بالاتر از اونه؟)
بعد میخواست یه چیزی رو به نفع من سامان بده! که ترجیح میدم خودم کارامو سامان بدم!!!

بعد هم باور به ظرفیت های داخلی.....

این شد که من شماره رو سرچ کردم ببینم این کیه انقدر پررو بازی در میاره؟!
یهو دیدم، وای! این که سایت خودمون wht ئه!!
یکی هم تو پرشین تولز بود!

اومدم ببینم چه خبره!

من هاستینگ ندارم. شرکت انفورماتیک هم نیستم، یه علافم که زندگیش اینترنته، 10 سال پشت کامپیوتر نشستم الان دارم قوز میکنم تو جوونی!!!

الان سایت ساماندهی رو چک کردم، دیدم اونجا این خط رو وارد کردم!

farazsms
May 12th, 2012, 15:27
اس ام اس چی؟

plastic
May 12th, 2012, 18:27
هی میگیم از ساماندهیه ولی باز میگید از کجاست!

-----------

واقعا مسخره بازی هست هی اس ام اس میاد هر روز یه اس جدید جالب اینجاست که سوال و نظر سنجی هم میاد اما جایی برای اعلام نظر و جواب ندارن!!

MehrPC
May 12th, 2012, 18:50
اس ام اس هاش جدیدا داره تبدیل به ایرانسل میشه

hamed01
May 12th, 2012, 19:31
از دوستان دیگه هم دعوت شده که برن اونجا ؟ آبا بریم یا نریم ؟

AriyaDownload
May 13th, 2012, 11:30
این آدرس سایتشون هست، البته فکر کنم
http://www.itdm.ir (http://www.itdm.ir/)

MehrPC
May 13th, 2012, 11:36
همین الان برای منم اومده میگه بیا همایش سخنرانی کن

azaronline
May 13th, 2012, 11:50
نهایتا معرفی کردند خودشون رو...

AmirHosein
May 13th, 2012, 11:51
:)) پاشید برید :d

azaronline
May 13th, 2012, 12:19
:)) پاشید برید :d

آقا اینا واقعا میخوان چی بگن ؟

AmirHosein
May 13th, 2012, 12:34
آقا اینا واقعا میخوان چی بگن ؟
میخوان بدونن از جونشون چی میخواید :d چی لازم دارید به عنوان یه فروشنده هاست و...
البته من توی چند تا جلسه حضور داشتم فکر نکنم برسم امروز رو بِرم

azaronline
May 13th, 2012, 12:39
میخوان بدونم از جونشون چی میخواید :d چی لازم دارید به عنوان یه فروشنده هاست و...
البته من توی چند تا جلسه حضور داشتم فکر نکنم برسم امروز رو بِرم

امیدوارم اما سایتشون یه چیز دیگه میگه...

plastic
May 13th, 2012, 17:13
این روش شروع کار این سازمان!
مرحله بعدی که مرحله عملکرده، چگونه خواهد شد!!

kamkar
May 13th, 2012, 17:50
نوشته:
مجمع فرا با هدف تقویت فعالان متعهد حوزه فناوری اطلاعات ، ارتباطات و رسانه های دیجیتال تشکیل شده است . در میثاقنامه مجمع آمده است : " جمعی از فعالان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی که بر کاربرد این ابزار درجهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی همت گمارده اند ، هم پیمان می شوند تا در راستای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به یاری خداوند متعال از هیچ کوششی فروگذار نکرده و با ایجاد تشکلی تحت عنوان" مجمع فعالان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی" تلاش مردمی و جدی را آغاز کنند

26ام بریم میتینگ بزاریم همدیگه رو ببینیم؟ :->

مدیر سایت ایستگاه توش مقاله داده! یه خبرایی هستا

---------- Post added at 05:50 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

تو تماس با ما، نه ایمیلی داده، نه شماره ای، نه آدرسی!

اسم مسئولاش هم که ننوشته! یک نهاد دولتی؟ به دستور مقام معظم رهبری؟ که صاحاب نداره؟ (:|

miladk
May 15th, 2012, 20:03
دوستان اینا روزی 3 بار دارن از این پیامک های چرت و پرت برای ما ارسال می کنند کسی هم نیست بگه این چه وضعشه آخه!
حیف که reply های من دستشون نمیرسه...

plastic
May 15th, 2012, 20:20
بابا کلافه کردن واقعا
امروز ده تا پیغام اومده
آخرینش هم خنثی شدن حمله سایبری به سایتشون بود
یکی نیست بگه اقا به ما چه چیکار کنیم حالا اخبار زنده میفرسته واسه ما.
الان کمی بعد اس میاد:
مدیر سازمان در حال نوشیدن یک لیوان آب!

farazsms
May 15th, 2012, 20:49
سلام از چه شماره ای ارسال میشه و چی میگه؟؟؟

miladk
May 17th, 2012, 01:16
INN (http://www.inn.ir/NewsDetail.aspx?id=106336)

MagicVps.Com
June 4th, 2012, 12:17
مدتی بود این قضیه تاپیک فعال انجمن بود دوستان امار سمینارها و گردهمایی ها را میدادن

یکدفعه سوت و کور شد همه چی خبری نیست دیگه اخرین اخبار دوستان قرار بدن

AmirHosein
June 4th, 2012, 12:22
تاپیک قدیمی باید حتما آپ میشد؟ خبرهارو میتونید از سایتشون دُنبال کُنید:
مجمع فعالان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی ایران (http://itdm.ir)
قفل شد.