PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز و فرمت نشدن فلش با اینکه کامپیوتر درایو را میخواند

GharbHost
May 7th, 2012, 13:07
دیگه توی این انجمن فعالیتی ندارم.

Ashkankamangar.ir
May 7th, 2012, 13:45
یه نرم افزاری هست برای فرمت فلش هاس سوخته که خودم چند سال پیش در سایت
forum.mobile4persian.com گذاشتم لینکش یادم نیست یه سرچ در گوگل بزن ولی جواب میده

Ashkankamangar.ir
May 7th, 2012, 13:51
یادمه قدیم تو گوگل همینو سرچ کردم
فرمت فلش سوخته
البته وقتی کامپیوتر تشخصیسش میده جای امیدواریه

ToooPDL
May 7th, 2012, 14:54
5 تا فلش 8 دارم 3تاشون خراب هستن و دقیقا همین مشکل رو دارن
یکی سونی عین همین فلش شما . یکی سیلیکون یکی هم ترنسند

الان مشکل شما حل شده ؟ ؟

vahab00
May 8th, 2012, 11:21
با سلام
دوستان این فلش من هم همین مشکل رو داشت که وقتی اون آموزش رو دیدم خوشحال شدم برم درستش کنم
64 گیگ فلش هست البته دوتا 64 گیگ هست
بعد این فلشه چراغ داره . قبلا که میزدم مثل این دوستمون چراغش چشمک میزد اما حجم 0 بود در واقع درایور رو بالا می آورد
اما الان که زدم دیگه درایور هم بالا نمیاره و چراغش هم ثابت روشن میمونه
این یعنی اینکه کلا فلش پر ؟ البته خیلی وقته قیدشونو زدم اما اگه درست شند خیلی عالیه
کسی راهنمایی نمیتونه بکنه منو ؟
با تشکر

booysusa
July 11th, 2012, 00:18
واسه من ک کار نکرد

shahab-f
July 11th, 2012, 00:22
فلشا سونی همشون گارانتی مادام العمر دارند بده به یک خدمات کامپیوتری 5 تومن ازت میگیری یه نوشو بهت میده(البته بخورده بطول میشکه چون برات میفرسته گارانتی)

Sub-100
December 14th, 2012, 15:56
برای من اون آموزش کار نکرد. فلش من هم سونی و 32 گیگی هستش. ولی حجمش رو 8 مگ نشون میده... 8 مگگگگگگگگگگگ. از هر روشی استفاده کردم نشده. یکی کمک کنهههههه.

shahabhost
December 23rd, 2012, 22:08
برای منم کار نکرد

majid99
January 16th, 2013, 23:02
بارها به طور حتم اتفاق افتاده است که به طور ناگهانی فلش مموری شما از کار بیافتد. در واقع وقتی فایلی را می خواهید در آن کپی کنید کپی نشود و یا نتوان فایل های موجود در آن را در رایانه کپی کرد و بسیاری از این قبیل مسائل. معمولآ افراد در این مواقع فلش خود را نزد گارانتی آن میبرند تا مشکل آنرا بر طرف کند. اما همانطور که می دانید معمولآ گارانتی ها به دلایل مختلف از تعمیر فلش مموری سوخته سرباز می زنند. به همین دلیل فرد از تعمیر فلش مموری خود صرف نظر می کند و اقدام به خرید فلش مموری جدید می نماید در صورتی که شاید بتوان فلش مموری سوخته را مجددآ احیا نمود. امروز نرم افزاری را برایتان آماده کرده ایم که تا ۹۰ درصد امکان بازیابی فلش های سوخته با کمک آن وجود دارد.
نرم افزار JetFlash Online Recovery مخصوص تعمیر و بازیابی فلش های سوخته می باشد. همانطور که گفته شد در این نرم افزار ۹۰ درصد احتمال بازیابی فلش معیوب وجود دارد. عملیات بازیابی به صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت صورت میگیرد. کار با این نرم افزار بسیار آسان است کافیست که فلش مموری سوخته را به پورت یو اس بی رایانه وصل کنید و سپس به اینترنت متصل شوید در این هنگام با اجرای نرم افزار خواهید دید که عملیات بازیابی و تعمیر فلش در حال انجام است. این نرم افزار مخصوص فلش های Transcend ساخته شده و در تست های بسیار زیادی که از این نرم افزار گرفته شد توانایی بازیابی این نوع فلش ها را دارا بوده است. البته دوستانی هم که به غیر از فلش های Transcend را دارند میتوانند شانس خود را امتحان کنند شاید این نرم افزار توانست فلش سوخته آنها را تعمیر کند.

majid99
January 16th, 2013, 23:04
اینم لینک دانلود
http://dl.downloadha.com/Hamid/May%202010/7/OnLineRecovery%20v1.0%20(www.Downloadha.com).zip

majid99
January 16th, 2013, 23:06
بعد از باز کردن با برنامه winrar پسورد را وارد کنید
دانلود ها | نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس (http://www.downloadha.com)

majid99
January 16th, 2013, 23:08
ببخشید دانلود ها | نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس (http://www.downloadha.com)

majid99
January 16th, 2013, 23:14
قلش مموری های قابل تعمیر:
فلش مموری هایی که نه فرمت می شوند و نه میتوان اطلاعاتی روی آن ریخت. - فلش مموری هایی که سیستم حجم آن ها را صفر نشان می دهد.
- فلش مموری هایی که دارای مشکل رایت پروتکت Wirte Protect میباشند

majid99
January 16th, 2013, 23:16
Silicon Power Repair

نرم افزار تعمیر فلش مموری های Silicon Power

majid99
January 16th, 2013, 23:17
Silicon Power Repair 2
نرم افزار تعمیر و ریکاوری فلش مموری های Silicon Power

majid99
January 16th, 2013, 23:18
HP-PNY Repair
نرم افزار تعمیر فلش مموری های HP و PNY

majid99
January 16th, 2013, 23:19
HP USB Formatter
رم افزار فرمت کردن اکثر فلش مموری ها به صورت Low Level Format

majid99
January 16th, 2013, 23:21
SD Formatter نرم افزار فرمت کردن اکثر USB Storage ها به صورت Low Level Format

majid99
January 16th, 2013, 23:22
SP-Widget نرم افزار Silicon Power

majid99
January 16th, 2013, 23:24
USB Deviewنرم افزار تست سرعت اکثر USB Storage ها

majid99
January 16th, 2013, 23:27
لینک دانلود برنامه ها به صورت 1 جا من از برنامه ریپیر سیلیکن زیاد استفاده کردم و جواب گرفتم
مرکز دانلود (http://www.rgsmemory.com/index.php?route=information/information&information_id=8)

SatSat
January 16th, 2013, 23:52
آقا مجید ممنون از لطفتت ولی این همه اسپم ؟؟!!!!

این همه مطلب رو می تونستی تو یه پست بزنی نه این همه مومن

بازم دمت گرم

shahabhost
January 16th, 2013, 23:54
یه فلش نیم سوز کینگ مکس دارم ولی متاسفانه نیم سوز شده
راه حلی براش هست

masoudiiii
August 13th, 2013, 19:08
سلام..
1فلش 8گیگ توشیبا دارم که درایوراشو سیستم میخونه ولی وقتی میخای بازش کنی ارور pleasw insert a disk رو میده.. چیکارش باید کنم. خودم فکر میکنم اشکال از ولومش باشه ولی نمیدونم چطوری درستش باید کرد.