PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام کارمند برای کار هاستینگ به صورت حضوری در تهران

30tGame
May 7th, 2012, 13:00
سلام
یکی از دوستانم برای هاستینگش نیاز به یک نفر داره که به ویندوز و لینوکس وارد باشه
فقط هم به صورت حضوری نیاز است در تهران
حقوق پایه هم 400 هزار تومان است اگر فرد خیلی حرفه ای باشه حقوق هم بیشتر میشه
فقط هم به صورت حضوری نیاز هست

m_dg_farari
May 7th, 2012, 15:24
دوست من پیشنهاد میکنم:
1- دقیقا بفرمایید در چه بخشی نیاز دارید چه تخصص هایی مورد نیازتون هستش
2- کدام منطقه ی تهران؟
3- ساعات کاری؟
4- مدرک مورد نیازتون...؟

همچنین پیشنهاد میکنم "آچار فرانسه" استخدام نکنید.... هزینه ای که میخواین پرداخت کنید رو به جای 400 تومن بکنید 600 تومن و 2 متخصص استخدام کنید. یکی ویندوز و یکی لینوکس (مثلا) که اون یک نفر 100% متخصص باشه در زمینه ی خودش!

30tGame
May 9th, 2012, 09:50
دوست من پیشنهاد میکنم:
2- کدام منطقه ی تهران؟
3- ساعات کاری؟
4- مدرک مورد نیازتون...؟

همچنین پیشنهاد میکنم "آچار فرانسه" استخدام نکنید.... هزینه ای که میخواین پرداخت کنید رو به جای 400 تومن بکنید 600 تومن و 2 متخصص استخدام کنید. یکی ویندوز و یکی لینوکس (مثلا) که اون یک نفر 100% متخصص باشه در زمینه ی خودش!
مدرک براشون مهم نیست فقط کار بلد باشه
سمت آریا شهر
ساعت کاری فکر کنم از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر باشه
بیشتر به متخصص ویندوز نیاز است تا لینوکس

30tGame
May 9th, 2012, 13:51
استخدام شد
ممنون از دوستان

30tGame
May 11th, 2012, 15:13
دوستان به یک نفر دیگر نیاز است
منتظر پیشنهاد دوستان هستیم

30tGame
May 11th, 2012, 21:33
همچنان ....

30tGame
May 12th, 2012, 11:06
دوستان قبلا فعال تر بودند ! :دی

allbert
May 12th, 2012, 11:11
اگر غیر حضوری قبول میشه با من تماس بگیرید

الان که دیگه حضوری به صرفه نیست

persiantools
May 12th, 2012, 11:42
دوست من پیشنهاد میکنم:
2- کدام منطقه ی تهران؟
3- ساعات کاری؟
4- مدرک مورد نیازتون...؟

بنده 3 روز پیش تاپیک زده بودم برای استخدام غیر حضوری برای نصف شیفت بصورت غیر حضوری 150 تومن . شما کلی اعتراض کردین ! حالا چی شده یه روزه نظرتون عوض شده ؟! بنده البته بابت همون تاپیک مکررا با شرکتتون روز پنجشنبه تماس گرفتم که کسی پاسخ ندادند . در ضمن تو تهران هزینه ایاب و ذهاب یکنفر برای یکماه فکر کنم بالای 300 تومن بشه حالا چطوری با این قیمت شما می خواهین استخدام کنید ؟

30tGame
May 12th, 2012, 11:51
بنده 3 روز پیش تاپیک زده بودم برای استخدام غیر حضوری برای نصف شیفت بصورت غیر حضوری 150 تومن . شما کلی اعتراض کردین ! حالا چی شده یه روزه نظرتون عوض شده ؟! بنده البته بابت همون تاپیک مکررا با شرکتتون روز پنجشنبه تماس گرفتم که کسی پاسخ ندادند . در ضمن تو تهران هزینه ایاب و ذهاب یکنفر برای یکماه فکر کنم بالای 300 تومن بشه حالا چطوری با این قیمت شما می خواهین استخدام کنید ؟
این قیمت قیمت خود اداره کار هست و ما هم طبق همون حقوق میدیم ! !

porya_spy
May 12th, 2012, 12:17
اگه غیر حضوری خواستین من در خدمتم

30tGame
May 12th, 2012, 13:34
ممنون از پیشنهاد دوستان ولی فقط حضوری نیاز است

30tGame
May 12th, 2012, 17:45
پیشنهاد به صورت حضوری نبود ؟

333
May 12th, 2012, 18:11
من که چیزی بلد نیستم ولی محل حضور کجاست کدوم شهر از از ساعت چند تا چند شاید این سوال برای دوستان باشه

30tGame
May 12th, 2012, 21:38
در تاپیک اول خدمت دوستان عرض کردم در تهران است دفتر
ساعت کاری هم از 9 صبح الی 5 بعد از ظهر است و پنج شنبه ها هم نیازی نیست تشریف بیارند

RoobinaServer
May 12th, 2012, 21:48
در تاپیک اول خدمت دوستان عرض کردم در تهران است دفتر
ساعت کاری هم از 9 صبح الی 5 بعد از ظهر است و پنج شنبه ها هم نیازی نیست تشریف بیارند

400 تومان برای این وقتی که باید گذاشته بشه قبول کنید در زمینه کامپیوتر خیلی کمه

دوستانی بوده که نیمه وقت در منزل هم مشکلی نبوده فقط عقد قرار داد حضوری بوده بعدش اگر منزل adsl داشتن مشکلی نبود و میتونستن کارشون رو انجام بدن و ماهانه +600 گرفتن

الان مثلا بنده تهران هستم اما تا آریاشهر فاصله داریم و ارزش نداره هر روز 7 از منزل حرکت کنیم به سمت شرکت تا 5 عصر ساعت 7 خسته برسیم منزل برای 400 تومان (اونم کامپیوتر)

ارزش کار به نظرم بیشتر از این حرفاست

(اگر حرف من رو انتقاد دونستید که هیچ اگر فکر میکنید اسپمه پیام بدید حذف میکنم)

30tGame
May 12th, 2012, 22:08
400 تومان برای این وقتی که باید گذاشته بشه قبول کنید در زمینه کامپیوتر خیلی کمه

دوستانی بوده که نیمه وقت در منزل هم مشکلی نبوده فقط عقد قرار داد حضوری بوده بعدش اگر منزل adsl داشتن مشکلی نبود و میتونستن کارشون رو انجام بدن و ماهانه +600 گرفتن

الان مثلا بنده تهران هستم اما تا آریاشهر فاصله داریم و ارزش نداره هر روز 7 از منزل حرکت کنیم به سمت شرکت تا 5 عصر ساعت 7 خسته برسیم منزل برای 400 تومان (اونم کامپیوتر)

ارزش کار به نظرم بیشتر از این حرفاست

(اگر حرف من رو انتقاد دونستید که هیچ اگر فکر میکنید اسپمه پیام بدید حذف میکنم)
شما بفرمایید به اداره کار شکایت کنید این حقوقی است که اداره کار تایین کرده
و در نظر داشته باشید در اصل 500 است چون حدود 70 تومان هزینه بیمه میشود
هیچ شرکتی هم غیر خضوری قبول نمیکنه من واقعا درک نمیکنم چرا همه به کار در خانه عادت کردن
اگر غیر حضوری نیاز بود که دفتر تغطیل میکردیم دیگه ماهی 1 میلیون اجاره و دیگر هزینه ها کم میشد

30tGame
May 12th, 2012, 23:32
یا میگید حقوق کمه یا میگید غیر حضوری واقعا همه ی پست ها اسپم هست!! شرایط توی پست اول ذکر شده هر کسی دوست داره به اون شرایط بسم الله
هر کسی نمیتونه به سلامت
مگه الان دارن التماس شما میکنن که بیا با این 400 تومان به صورت حضوری استخدام شوید؟
من نمیدونم واقعا یا خودتونو مسخره کردید یا ما رو