PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال ریسلری به سرور شخصی

tizparvaz
May 7th, 2012, 11:12
سلام
من یه ریلری هاست داشتم
الان روی یه سرور دیدیکیت سی پنل نصب کردم میخوام سایتهارو منتقل کنم تک تک منتقل کردن که فک نمیکنم معقول باشه
چه راهی داره که همه چیرو منتقل کنم از ایمیلها تا سابدومینها دیتابیسها و همه چیز

Metalik
May 7th, 2012, 11:20
سلام
اتفاقا راه معقولانه اش همینه
از تک تک اکانت ها full backup تهیه کنید
در سرور داخل پوشه /home آپلود کنید
از whm جدید قسمت resotre full backup اقدام کنید.

Ashkankamangar.ir
May 7th, 2012, 11:36
بعد از انتقال فایلها از طریق ssh با دستور زیر بکاپ رو ریستور کنید
/scripts/restorepkg user
این دستور بهتره تا برید داخل whm و بخواید ریستور کنید

tizparvaz
May 7th, 2012, 12:10
یه مشکلی هست الان از طریق whm جدید میرم به این قسمت
Main >> Backup >> Restore a Full Backup/cpmove file
یه دکمه داره ری استور میزنم یه صفحه میاد با این پیغام

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/strict.dtd"> <html> <head> <title>500 Internal Server Error</title> <style type="text/css"> .errortype { font-family:verdana,arial,helvetica,clean,sans-serif; font-size:x-large; font-weight:bold; } .errormessage { font-family:verdana,arial,helvetica,clean,sans-serif; font-size:large; whitespace:pre; margin-left:20px; } p.errormessage { color:#ff0000; } .serverinfo { font-family:verdana,arial,helvetica,clean,sans-serif; font-size:medium; } </style> </head> <body> <h1 class="errortype">Internal Server Error</h1> <p class="errormessage">500<pre>No response from subprocess with exit signal: 0</pre></p> <hr> <address class="serverinfo">cpsrvd/11.32.2.25 Server at 76.164.222.154</address> </body> </html>

Metalik
May 7th, 2012, 12:17
قبل از این که روی دکمه کلیک کنید باید username هاستی که می خواهید restore کنید را وارد کنید.

tizparvaz
May 7th, 2012, 12:22
قبل از این که روی دکمه کلیک کنید باید username هاستی که می خواهید restore کنید را وارد کنید.
راهی نداره که همه این فول بکاپ ها که گرفتم از طریق ssh دانلود کنم ؟ و همونجام ری استور کنم ؟

---------- Post added at 11:22 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

بعد از انتقال فایلها از طریق ssh با دستور زیر بکاپ رو ریستور کنید
/scripts/restorepkg user
این دستور بهتره تا برید داخل whm و بخواید ریستور کنید

یکم بیشتر توضیح میدی

hamidjan
May 7th, 2012, 12:27
چرا از انتقال سرور به سرور استفاده نمی کنید؟ اگر هردو سی پنل باشن راحت این کار انجام میشه.
از داخل خود سی پنل. از قسمت ترنسفر و گزینه Copy multiple accounts/packages from another server
البته نیازه که حتما ssh فعال باشه.
یا هم میتونید از این گزینه استفاده کنید: Copy an account from another server with account password

نمیدونم سطح دسترسی هایتون در چه حدیه. ولی من همیشه از این گزینه استفاده می کنمو در عرض یک ساعت همه اکانتها رو منتقل می کنه.

Ashkankamangar.ir
May 7th, 2012, 12:30
چرا از انتقال سرور به سرور استفاده نمی کنید؟ اگر هردو سی پنل باشن راحت این کار انجام میشه.
از داخل خود سی پنل. از قسمت ترنسفر و گزینه Copy multiple accounts/packages from another server

از پنل ریسلری میخوان منتقل کنند
ببنید به مدیر هاست قبلیتون بگید که بیاد و کل پنل ریسلریتونو براتون زیپ کنه(البته به همین راحتی هم نیست)

/scripts/restorepkg user

در این دستور به جای user باید یوزر اون هاستی که میخواید بیاریدو بزنید

tizparvaz
May 7th, 2012, 12:38
از پنل ریسلری میخوان منتقل کنند
ببنید به مدیر هاست قبلیتون بگید که بیاد و کل پنل ریسلریتونو براتون زیپ کنه(البته به همین راحتی هم نیست)

در این دستور به جای user باید یوزر اون هاستی که میخواید بیاریدو بزنید
اولی و انجام نمیدن
برای اینکار فک میکنم اول باید ک آپ هارو به سرور منتقل کنم بعد دستور ری استور بدم چطوری منتقل کنم ؟ تو کدوم دایرکتوری منتقل کنم ؟

root@server [/home]# /scripts/restorepkg tizparva
cPanel restorepkg 2
Force Mode: no
Reseller Privs Restore: yes

Searching /home....
checked 14 files.....
No Restorable archives found!

Searching /home2....
checked 0 files.....

Searching /home3....
checked 0 files.....

Searching /root....
checked 8 files.....

Searching /usr....
checked 17 files.....

Searching /usr/home....
checked 0 files.....

Searching /web....
checked 0 files.....

No archives were found for user tizparva!!

This feature will restore full backups, cpanel backups and cpanel move files in one of the following formats:

cpmove-{USER}
cpmove-{USER}.tar
cpmove-{USER}.tar.gz
USER.tar
USER.tar.gz
backup-{BACKUP-DATE_TIME}_{USER}.tar
backup-{BACKUP-DATE_TIME}_{USER}.tar.gz

The files must be in one of these directories on the server: /home, /home2, /home3, /root, /usr, /usr/home, /web

Ashkankamangar.ir
May 7th, 2012, 12:40
بله اول فایل رو بیارید داخل سرور
اگه با دستور عادی آوردید اینجا اول برید به قسمت
cd /
بعد این دستور رو بزنید یعنی الان داخل home هستید برید به قبل از home

tizparvaz
May 7th, 2012, 12:47
بله اول فایل رو بیارید داخل سرور
اگه با دستور عادی آوردید اینجا اول برید به قسمت
cd /
بعد این دستور رو بزنید یعنی الان داخل home هستید برید به قبل از home

The files must be in one of these directories on the server: /home, /home2, /home3, /root, /usr, /usr/home, /web
این جمله دقیقا داره اشاره میکنه که فایل بک آپ باید تو یکی از این شاخه ها باشه درسته ؟

hamidjan
May 7th, 2012, 12:52
البته نیازه که حتما ssh فعال باشه.
یا هم میتونید از این گزینه استفاده کنید: Copy an account from another server with account password

نمیدونم سطح دسترسی هایتون در چه حدیه. ولی من همیشه از این گزینه استفاده می کنمو در عرض یک ساعت همه اکانتها رو منتقل می کنه.

با روش دوم حتی یه هاست معمولی رو هم میتونید منتقل کنید. چه برسه به ریسلری.

در عجبم!

Ashkankamangar.ir
May 7th, 2012, 12:53
اون کاری که من گفتمو انجام دادین؟

---------- Post added at 11:53 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

hamidjan (http://www.webhostingtalk.ir/member/6978/)
من واسه سرور به سرور از این کار استفاده میکنم ولی ریسلر رو تا حالا تست نکردم
شما تست کردی؟

tizparvaz
May 7th, 2012, 13:00
با روش دوم حتی یه هاست معمولی رو هم میتونید منتقل کنید. چه برسه به ریسلری.

در عجبم!

در هر دو روش یوزر پسورد روت لازمه من ریسلری داشتم قبلا یوزر پس روت از کجا بیارم فک کنم بهترین روش همینی باشه که آقای اشکان گفتن دارم فول بک آپهارو میگیرم تموم بشه میرم روی ssh دانلودشون کنم ری استور کنم اگر اوکی بود و انشا الله به مشکلی نخوردم همینجا میگم اگه نه که نیازمند یاری سبزتان هستیم :-ss

Maxx.Server
May 7th, 2012, 13:16
من این کار رو قبلا انجام دادم بهترین راه و ساده ترینش همون انتقال تک به تک هاست ها هستش (گرفتن فول بک و ریستور کردن از طریق whm ) در صورتی که تعداد کم باشه.

Maya
May 7th, 2012, 13:30
شما به راحتی میتونی تک تک فایل ها را بک اپ بگیری و انتقال بدی
یک راه که خودتم مد نظرت بود این بود که بک اپ بگیری بری تو اس اس اچ در هوم فولدرت دانلود کنی سپس اکسترکت کنی
موفق باشید

tizparvaz
May 7th, 2012, 13:49
الان یه موردی wget چطوری اتانتیکیشن بدم ؟ واسه دانلود مستقیم از رو سی پنل قبلی ؟!

AvalinHost
May 8th, 2012, 00:39
سلام
احیانا centos 6 نصب نیست؟

tizparvaz
May 8th, 2012, 00:55
سلام
احیانا centos 6 نصب نیست؟

تشکر از شما خیر سنت او اس 5.8 64 بیت نصب هستش سایتهارو منتقل کردیم خدارو شکر مشکلی پیش نیومد ممنون از لطفتون

AvalinHost
May 8th, 2012, 01:13
تشکر از شما خیر سنت او اس 5.8 64 بیت نصب هستش سایتهارو منتقل کردیم خدارو شکر مشکلی پیش نیومد ممنون از لطفتون

خواهش میکنم.

بنده در مورد این ارور عرض کردم:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/strict.dtd"> <html> <head> <title>500 Internal Server Error</title> <style type="text/css"> .errortype { font-family:verdana,arial,helvetica,clean,sans-serif; font-size:x-large; font-weight:bold; } .errormessage { font-family:verdana,arial,helvetica,clean,sans-serif; font-size:large; whitespace:pre; margin-left:20px; } p.errormessage { color:#ff0000; } .serverinfo { font-family:verdana,arial,helvetica,clean,sans-serif; font-size:medium; } </style> </head> <body> <h1 class="errortype">Internal Server Error</h1> <p class="errormessage">500<pre>No response from subprocess with exit signal: 0</pre></p> <hr> <address class="serverinfo">cpsrvd/11.32.2.25 Server at 76.164.222.154</address> </body> </html>

معمولا این بخاطر نسخه perl هست و فقط این ارور رو روی centos 6 مشاهده کردم!