PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریسلر بدون محدودیت استفاده از منابع

env0i
November 7th, 2009, 16:41
حدود 15 گیگ ریسلر میخوام که محدودیت برای استفاده از سرور نداشته باشه.
چون یه سایت اصلی هستش که مصرفش زیاد هستش و ....
15گیگ و حداقل 100گیگ برای پهنای باند ...
قیمیت ماهیانه رو اگه میشه بگید؟
البته سایت معتبر هم میشناسید لطفا معرفی کنید.

P-CO
November 7th, 2009, 18:49
میتونیم بهتون سرویس بدیم با ماهیانه 15000تومان و کنترل پنل دایرکت ادمین.

تماس بگیرید.

4dmin
November 7th, 2009, 19:10
vps بگیر

alavi71
November 9th, 2009, 21:52
سلام
من10 گیگ هاست با پنل دایرکت ادمین و اپ تایم 100% را میدم ماهی 18.000
من 20 گیگ هاست با پنل دایرکت ادمین و اپ تایم 100% را میدم ماهی 30.000
سرور کاندا هست و سایت هایی مثل باشگاه شیرین فراز و سایت خبری متذکر(وابسته به قالی باف) و چندین هیئت را روی سرور مون داریم
میتونم اکانت تست هم بتون بدیم
شما باید به غیر از قیمت کیفیت وسرعت لود شدن سایتا را هم در نظر داشته باشید و همیچنین اپ تایم سرور
جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09137037806-09370940090 تماس بگیرید یا به سایت www. parsa-host .com مراجعه کنید

NovinServer
November 9th, 2009, 22:06
20 گیگابایت رسیلر به همراه پهنای باند نامحدود و 10 Sub Reseller ...
ماهیانه 30,000 تومان !

کنترل پنل : CPanel یا Dirict Admin ( هر کدام راحتی )

rayannet
November 9th, 2009, 22:20
در خدمتیم
http://rayannet.com

WebRang
November 9th, 2009, 22:36
15GB
Bw unlimited
به همراه رسیلر ثبت دامنه بین مللی (دایرکتی) ثبت دامنه کام فقط 8 هزارتومان
+ 50% تخفیف جهت اخذ رسیلر ثبت دامنه ملی (10 هزار تومان) ثبت دامنه ای ار فقط 3600تومان - 3700 تومان
+ قابلیت مستر رسیلر
+ ثبت دامن ملی فقط 3600 تومان
+ امکانات نامحدود
+ کنترل پنل سی پنل
مشخصات سرور :
DC: Giga-Hosting.biz
CPu: C2Q 6600
ram 8gb

قیمت فقط و فقط 20 هزار تومان!

Mohsen
November 9th, 2009, 22:42
حدود 15 گیگ ریسلر میخوام که محدودیت برای استفاده از سرور نداشته باشه.
چون یه سایت اصلی هستش که مصرفش زیاد هستش و ...

vps بگیر

اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم، باید بگم صحبت 4dmin تایید میشه! نمیشه که محدودیت نداشته باشه! احتمالا دوستان این نکته رو ندیدن وگرنه هیچ کس نمیاد با ماهی 20-30 تومن 100 درصد ram و cpu رو به شما بده!

WebRang
November 9th, 2009, 23:06
متاسفانه باید عرض کنم که رسیلر های ما محدودیت کمتری دارن نسبت به سرور مجازی ها !

Mohsen
November 9th, 2009, 23:12
متاسفانه باید عرض کنم که رسیلر های ما محدودیت کمتری دارن نسبت به سرور مجازی ها !

جناب وبرنگ، شما که نمی‌خواین بگین رو یه سرور فقط یه دونه ریسلر میدین اونم ماهی 20-30 تومن می‌گیرین! خوب وقتی چند تا ریسلر باشه و هر کی هم نامحدود امکان استفاده داشته باشه یعنی چی؟ یعنی نامحدود نیست! یعنی اینکه ممکنه دیگری 100 درصد cpu رو بگیره و به ایشون هیچی نرسه!
اما توی vps مشخص هست که سقف هر کی چقدر هست و یک مینیممی براشون گارنتی شده!
البته شما کاملا در این زمینه تجربه‌تون از من بیشتر هست و بالاخره یک حسابی می‌کنید و حرف می‌زنید ولی دارن میگن سایتی دارن که مصرفش بالاست و این یا باعث میشه ایشون برای ریسلرهای دیگه مشکل ایجاد کنند یا برعکس! البته بازم هر طور شما می‌دونید! من حرف خاص دیگه‌ای ندارم. فقط نظر خودم رو گفتم.

WebRang
November 9th, 2009, 23:21
جناب وبرنگ، شما که نمی‌خواین بگین رو یه سرور فقط یه دونه ریسلر میدین اونم ماهی 20-30 تومن می‌گیرین! خوب وقتی چند تا ریسلر باشه و هر کی هم نامحدود امکان استفاده داشته باشه یعنی چی؟ یعنی نامحدود نیست! یعنی اینکه ممکنه دیگری 100 درصد cpu رو بگیره و به ایشون هیچی نرسه!
اما توی vps مشخص هست که سقف هر کی چقدر هست و یک مینیممی براشون گارنتی شده!
البته شما کاملا در این زمینه تجربه‌تون از من بیشتر هست و بالاخره یک حسابی می‌کنید و حرف می‌زنید ولی دارن میگن سایتی دارن که مصرفش بالاست و این یا باعث میشه ایشون برای ریسلرهای دیگه مشکل ایجاد کنند یا برعکس! البته بازم هر طور شما می‌دونید! من حرف خاص دیگه‌ای ندارم. فقط نظر خودم رو گفتم.
به نظر شما یه نفر بیاد سرور مجازی بگیره ، مثلا" با ماهی 3 برابر رسیلر که 1 گیگ رم مصرفکنه!
خوب رسیلر هاییکه از ما تهیه کنن با نصف نصف اون میتونن اندازه کل سرور استفاده کنن!

تا حد معقول!

این چیزی که دارم از کار های خودم میبینم!
روند کاری دیگران رو نمیدونم

w-server
November 9th, 2009, 23:28
15 گیگ reseller با پهنای باند نا محدود همه چیز نامحدود 20 تومان

west-server.com

Mohsen
November 9th, 2009, 23:28
محدودیت برای استفاده از سرور نداشته باشه.
چون یه سایت اصلی هستش که مصرفش زیاد هستش و ....

تا حد معقول!

با این قسمت که ریسلر ارزون تر هست طبیعتا موافق‌ام و اینکه می‌تونند در مواقعی خیلی بیش از یک VPS مصرف کنند، اینم درسته ، اما خوب ایشون گفتند که میخوان محدودیت نباشه! شایدم من منظورشون رو درست نفهمیدم. اما شما هم آخرش همون حرفی که من گفتم رو گفتین، تا حد معقول یعنی تا جایی که مشکلی ایجاد نکنه و البته قطعا اگه مشکل ایجاد نکنه بهتره ریسلر بگیره!

در هر حالت اگه منظورتون این هست که چیزی رو محدود نکرده باشن و بین ریسلرها مشترک باشه خوب پیشنهاد آقای وبرنگ و سایر دوستان صحیح هست. اما اگه گارنتی شده می‌خواین و میخواین همواره خیال تون راحت باشه که تا فلان مقدار ram و cpu در اختیارتون هست باید هزینه بیشتری بدین و VPS یا حتی سرور اختصاصی بگیرین.
در هر صورت هدفم این بود که بعدا به مشکل نخورین، موفق باشین.

WebRang
November 9th, 2009, 23:40
ببینین بزارید من برنامه به شما بگم تا بفهمین که چی میگیم!
ببینین !
اگر سرور 1 من یه سایتی رو نکشه، میبرم رو سرور 2
اگر باز هم نکشید
سرور رو آپگرید میکنم!

اگر مشکل از منابع سرور باشه آپگرید میشه!
اگه
بخواد سو استفاده از هاست بشه، اسپم کردن، یا ران کردن یه سریبرنامه های مخرب ! مسلما" باعث میشه هاست بسته بشه! (قوانینی هست که همه جا حاکم هست)

واضح توضیح دادم
ممنون هم میشم، 2 دلی یا ابهام ایجاد نکنید
موفق باشید

Mohsen
November 9th, 2009, 23:49
جناب وبرنگ، قصد ایجاد ابهام نیست! من که خودم سرویس مشابه ارائه نمیدم، vps هم ارائه نمیدم که ایجاد ابهام برای من سود داشته باشه!
ولی حرف تون سنگین هست! یعنی اگه من از شما ریسلر بگیرم بعد مثلا 12 ساعت در روز 80 درصد cpu رو مصرف کنم و مشکل پیش بیاد شما می‌رین سرور رو آپگرید می‌کنین؟!؟ با بازدیدکننده هم cpu مصرف کرده باشم نه با اسکریپت مخرب یا هر چی دیگه! واقعا شما با همون ماهی 20-30 تومن می‌رین سرور رو آپگرید می‌کنید؟ البته شاید هم این طور هست من نمی‌دونم!
اما از روزی که تو این فروم عضو شدم هر وقت هر کی اومد گفت مصرفم بالاست و فشار میاد و ... همه یا گفتن سرور اختصاصی یا vps ، حالا من همون حرف رو زدم. بازم این دوست عزیز باید دقیقا به شما بگند که مثلا این سایتی که میگن مصرفش بالاست چقدر بازدیدکننده داره و نوع بازدیدها چطوری هست و ...
در هر صورت من دیگه ادامه نمیدم چون داره حالت کل کل پیدا می‌کنه، فکر میکنم هر چی باید گفته میشد هم شما گفتین هم من
موفق باشید.

WebRang
November 9th, 2009, 23:51
جناب وبرنگ، قصد ایجاد ابهام نیست! من که خودم سرویس مشابه ارائه نمیدم، vps هم ارائه نمیدم که ایجاد ابهام برای من سود داشته باشه!
ولی حرف تون سنگین هست! یعنی اگه من از شما ریسلر بگیرم بعد مثلا 12 ساعت در روز 80 درصد cpu رو مصرف کنم و مشکل پیش بیاد شما می‌رین سرور رو آپگرید می‌کنین؟!؟ با بازدیدکننده هم cpu مصرف کرده باشم نه با اسکریپت مخرب یا هر چی دیگه! واقعا شما با همون ماهی 20-30 تومن می‌رین سرور رو آپگرید می‌کنید؟ البته شاید هم این طور هست من نمی‌دونم!
اما از روزی که تو این فروم عضو شدم هر وقت هر کی اومد گفت مصرفم بالاست و فشار میاد و ... همه یا گفتن سرور اختصاصی یا vps ، حالا من همون حرف رو زدم. بازم این دوست عزیز باید دقیقا به شما بگند که مثلا این سایتی که میگن مصرفش بالاست چقدر بازدیدکننده داره و نوع بازدیدها چطوری هست و ...
در هر صورت من دیگه ادامه نمیدم چون داره حالت کل کل پیدا می‌کنه، فکر میکنم هر چی باید گفته میشد هم شما گفتین هم من
موفق باشید.

فشار اگر استاندارد باشه!!!
گفتم برنامه مخرب رران نشه و اسپم و ... انجام نشه!
بله دقیقا" ما این کار رو میکنیم!
متاسفانه شما برنامه کاری خودتان یا همکاران عزیز دیگررو با ما یکی میکنین!
حالا که جوابتان را گرفتین ، ممنون میشم، تاپیک این بنده خدارو خراب نکنین، این کارتو.نو اصلا" کمک نمیدونم!

سوال یا ...
ایمیل یا ای دی یاهو یا شماره تماس ما هست! در خدمتیم!

mohammadHN
November 20th, 2009, 18:36
آقا من 30 گیگ می دم ماهی 13 تومن
سرور امریکا
اورسلینگ
با امکان نمایندگی دهی 20 تومن
تمام امکانات نامحدود

Sepahrad
November 20th, 2009, 20:36
آقا من 30 گیگ می دم ماهی 13 تومن
سرور امریکا
اورسلینگ
با امکان نمایندگی دهی 20 تومن
تمام امکانات نامحدود

چه هاستینگی شود !!! @-):))

WebRang
November 20th, 2009, 22:03
لطفا" تاپیک های قدیمی رو بالا نیارین!

NovinSite.ir
November 21st, 2009, 11:04
با سلام و احترام
من 60 گیگ نمایندگی میدم ماهی فقط 25 تومان

mohammadHN
November 22nd, 2009, 20:20
چه هاستینگی شود !!! @-):))

دوست عزیز اگر شک داری می خوای بهت 5 روز مفت می دم استفاده کنی
بعد ببینی چه هاستینگی شود!:-p

با عرض معذرت که تاپیک های قدیمی بالا می یان

arashp
December 29th, 2009, 15:44
سلام،
ریسلر های ضامن هاستم یه نگاهی بندازید شاید به درد خورد:
ریسلر لینوکس با سی پنل و whmcs (http://zamenhost.com/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C)
راستی یه کوپن هم داره الان که 50% تخفیف داره :-$
res50%off
10 گیگابایت میشه 75000 تومان در سال!
موفق باشید