PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست ایرانی یا خارجی

VatanDC
May 6th, 2012, 20:06
با سلام

دوستان عزیز ما یه سایت شبکه اجتماعی داریم که 99% کاربران از ایران هستند (البته این مسئله که از پ-روک-سی فراموش نباید بشه) و سایتم از منابع سرور زیاد استفاده می کنه

من می خوام سایتم فوق العاده سریع باز بشه ، به نظر شما از هاست ایرانی استفاده کنم یا هاست خارجی ؟

سر این مسئله اینکه هاست ها ایرانی خیلی پرسرعت تر باز میشن سر این جدا شدن اینترانت از اینترنت این سوال رو مطرح کردم

چه سرویس دهنده ایرانی رو هم پیشنهاد میدید ؟

the_coder
May 6th, 2012, 20:19
سلام
ایران رو پیشنهاد می کنم (البته هاست جوابگوی شما نیست...)
پینگ پایین اثر محسوس روی سرعت لود داره و در نتیجه باعث افزایش سرعت و راحتی بیشتر کاربران میشه
حسن دوم امکان دسترسی فیزیکی به سرور هست که باعث افزایش ضریب اطمینان میشه (راحت تر میشه مسائل رو پیگیری کرد و از مسائلی مثل تحریم ، hold شدن صورت حساب به علت نرسیدن حواله و یا مشکل در حساب های بین المللی که از طریق رابط امجام میشه ، بسته شدن سرور در اثر تخلف و... رو دنبال نداره)
حسن سوم : کاربران میتونن هم با استفاده از اینترانت و هم اینترنت به سرور متصل شن و اگر احیانا مشکلی برای اینترنت بین المللی وجود داشت ، کاربران به مشکل نمی خورن و به راحتی استفاده می کنن (زیاد شده که اینترنت مشکل خورده اما سایت هایی که روی بستر اینترانت بودن هیچ مشکلی براشون به وجود نیومده)
یکی از معایبم گرون تر بودن پهتای بانده ایرانه اما اگر کسی بخواد روی کاری سرمایه گذاری ، آینده نگری و وقت بزاره مسلما هزینه بیشتر رو ترجیح میده تا اینکه بعدا مشکل بخوره
موفق باشید

VatanDC
May 6th, 2012, 22:10
من واقعا از توضیحات کاملت ممنونم

چه شرکت هایی الان به جزء پارس آنلاین چه شرکت هایی دیتا داخلی دارند ؟
میشه مستقیم با این شرکت ها کار کرد ؟

redhat10
May 6th, 2012, 22:36
معایب سرویس های در داخل ایران فقط گرون بودن نیست
هر عیب یا مشکلی تا بحال در مورد سرویس های هاستینگ شنیدید یکجا در دیتاسنتر های ایرانی وجود داره

alireza9549
May 7th, 2012, 01:00
یا سلام .
هاست ایران برای کار شما جواب نمیدهد دوست عزیز . بازدید بالا سایت off
اگر میخواهید ایران باشه سرور مجازی یا اختصاصی .

موفق باشید

the_coder
May 7th, 2012, 03:01
من واقعا از توضیحات کاملت ممنونم

چه شرکت هایی الان به جزء پارس آنلاین چه شرکت هایی دیتا داخلی دارند ؟
میشه مستقیم با این شرکت ها کار کرد ؟
افرانتت
تبیان
سروش رایانه
پارس انلاین
...
اما بخواید مستقیم کار کنید از نظر هزینه ای براتونبه صرفه نیست... از کسانی ککه سرور داخل این دیتاسنتر ها دارن سرویس بگیرید

معایب سرویس های در داخل ایران فقط گرون بودن نیست
هر عیب یا مشکلی تا بحال در مورد سرویس های هاستینگ شنیدید یکجا در دیتاسنتر های ایرانی وجود داره

مثلا؟ ممنون میشم حرفی رو بدون دلیل و مدرک و بدون تجربه در اون مورد نزنید....

یا سلام .
هاست ایران برای کار شما جواب نمیدهد دوست عزیز . بازدید بالا سایت off
اگر میخواهید ایران باشه سرور مجازی یا اختصاصی .

موفق باشید
بهتره بگیم کلا هاست برای کار شما مناسب نیست نه فقط هاست ایران....
(ربطی به ایرانی یا خارجی بودنش نداره)
موفق باشید

alireza9549
May 7th, 2012, 17:48
بهتره بگیم کلا هاست برای کار شما مناسب نیست نه فقط هاست ایران....
(ربطی به ایرانی یا خارجی بودنش نداره)
موفق باشید

نه دوست عزیز سایت این دوست من با هر بزرگی هم باشه میتوانیم با هاست خارج از کشور پشتیبانی کنیم .

the_coder
May 7th, 2012, 18:55
نه دوست عزیز سایت این دوست من با هر بزرگی هم باشه میتوانیم با هاست خارج از کشور پشتیبانی کنیم .
از نظر قدرت میزبانی فرقی بین هاست ایرانی و خارجی نیست
یکبار میزبانی داخل ایران رو تجربه و امتجان کنید بعد اینجوری قضاوت کنید...
موفق باشید

VatanDC
May 8th, 2012, 21:08
ببنید من حقیقت زیاد راقب به هاست داخلی نیستم چون هر لحظه قانونی تو کشور امکان داره تصویب بشه که سایت شما اطلاعات شما به خطر بیافته فقط و فقط به خاطر سرعت لود می خواستم این کار رو بکنم
که با راای زنی ها احساس میکنم این کار رو نکنم بهتره و یه سرور خوب از یه جای خوب تهیه کنم بهتر باشه

m3hdi
May 8th, 2012, 21:14
ببنید من حقیقت زیاد راقب به هاست داخلی نیستم چون هر لحظه قانونی تو کشور امکان داره تصویب بشه که سایت شما اطلاعات شما به خطر بیافته فقط و فقط به خاطر سرعت لود می خواستم این کار رو بکنم
که با راای زنی ها احساس میکنم این کار رو نکنم بهتره و یه سرور خوب از یه جای خوب تهیه کنم بهتر باشه

با این شرایط توصیه بنده این هست از اروپا سرویس تهیه کنید که پینگ بهتری به ایران دارند
نظیر : آلمان - هلند و ...

the_coder
May 8th, 2012, 22:03
اگر سایت شما قراره قانونی فعالیت کنه مشکلی نمی خورید
از قوانین سایت های خارجی بیشتر بترسید(با توجه که ایرانی هستید) تا ایران...
موفق باشید

kingoftehran
May 8th, 2012, 23:09
سرور مجازی ایرانی تهیه کنید ولی آپتاین ندارد اگر بتونید سرور از آلمان هم بخرید خوب هست.

the_coder
May 8th, 2012, 23:11
سرور مجازی ایرانی تهیه کنید ولی آپتاین ندارد اگر بتونید سرور از آلمان هم بخرید خوب هست.
=)) کی گفته این حرفو؟ میشه وقتی توی قضیه ای تجربه و اطلاعات ندارید نظر ندید؟

VatanDC
May 10th, 2012, 12:23
بنا به دلایلی مجبور به خرید سرور هلند می کنم

سرورهای ایرانی فعلا قابل اطمینان انقدر نیستند که آدم روشون سرمایه گذاری کنه

the_coder
May 10th, 2012, 15:11
بنا به دلایلی مجبور به خرید سرور هلند می کنم

سرورهای ایرانی فعلا قابل اطمینان انقدر نیستند که آدم روشون سرمایه گذاری کنه
اشتباه می کنید عزیز...
من جای شما بودم به سرور های ایرانی بیشتر اعتماد داشتم
باز هرجور خودتون می دونید
موفق باشید