PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه ای بر اساس php برای آپلود در Dropbox

dertgtr
May 6th, 2012, 15:12
سلام بر همه اساتید
برنامه ای بر اساس php برای آپلود در Dropbox رو پیوست می کنم . این برنامه رو در هاست می تونید آپ کنید و در Dropbox فایل آپلود کنید .
فقط یه چیز کم داره : آپلود از url یعنی به صورت ریموت بشه لینک فایلی رو داد مستقیم در Dropbox بریزه .
از اساتید برنامه نویس پی اچ پی کسی می تونه این قابلیت رو بهش اضافه کنه؟ اگر بشه که عالی هست کاربردهای ذخیره سازی فایل ها در Dropbox . می تونه به عنوان بک آپ ارزشمند ازش استفاده بشه
منتظر نظر دوستان هستم

dertgtr
May 7th, 2012, 20:28
یعنی تو این انجمن یه فرد مسلط به پی اچ پی یافت می نشود ؟!

php.source
May 7th, 2012, 21:35
هست ولی حسش نیست
به قول شاعر ز گهواره تا گور حسش نبود

dertgtr
May 8th, 2012, 22:42
هست ولی حسش نیست
به قول شاعر ز گهواره تا گور حسش نبود

حالا یه نگاه بندازید صواب داره :دی
جدا از شوخی اسکریپت خوبیه و خیلی به درد می خوره یه ابر برنامه نویس پیدا بشه این رو راه بندازه به منتخب بچه های گل انجمن یه کیک / ساندیس مهمونی میدم :دی

php.source
May 8th, 2012, 22:47
حالا یه نگاه بندازید صواب داره :دی
جدا از شوخی اسکریپت خوبیه و خیلی به درد می خوره یه ابر برنامه نویس پیدا بشه این رو راه بندازه به منتخب بچه های گل انجمن یه کیک / ساندیس مهمونی میدم :دی
هنو دانلود نکردم اما خوب ندیده میشه رو 20 خط کلش رو پیاده کرد . احتمالا با curl نوشته شده (99%)

the_coder
May 8th, 2012, 22:49
یعنی تو این انجمن یه فرد مسلط به پی اچ پی یافت می نشود ؟!
هست اما نه رایگان :دی

dertgtr
May 8th, 2012, 22:54
هنو دانلود نکردم اما خوب ندیده میشه رو 20 خط کلش رو پیاده کرد . احتمالا با curl نوشته شده (99%)

قربون دست و پنجه شما . :53:

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:22 PM ----------

هست اما نه رایگان :دی

=((

dertgtr
May 16th, 2012, 23:03
ده بار دوستان دانلود کردن ولی دریغ از یه همکاری .

abbas.mazravi
October 13th, 2013, 01:44
سلام بر همه اساتید
برنامه ای بر اساس php برای آپلود در Dropbox رو پیوست می کنم . این برنامه رو در هاست می تونید آپ کنید و در Dropbox فایل آپلود کنید .
فقط یه چیز کم داره : آپلود از url یعنی به صورت ریموت بشه لینک فایلی رو داد مستقیم در Dropbox بریزه .
از اساتید برنامه نویس پی اچ پی کسی می تونه این قابلیت رو بهش اضافه کنه؟ اگر بشه که عالی هست کاربردهای ذخیره سازی فایل ها در Dropbox . می تونه به عنوان بک آپ ارزشمند ازش استفاده بشه
منتظر نظر دوستان هستم

آقا دمت گرم...
حدود یک سالی بود که دنبال همچین چیزی می گشتم! ای ول