PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال به سرور جدید - تنظیمات whmcs

deldar
May 6th, 2012, 14:49
سلام . دوستان من whmcs دارم و مدتی با آن کار کردم حالا سرورم را تغییر دادم الان کدام قسمتهای whms را باید با سرور جدید هماهنگ کنم تا مشکلی در ثبت سفارشات جدید و ایمیلها نداشته باشم؟ مرسی

deldar
May 7th, 2012, 21:43
سلام . لطفا راهنمایی کنید

TOOBA IT
May 7th, 2012, 21:47
وارد مدیریت whmcs بشید :

admin whmcs > Setup > Products/Services > Server
حالا مشخصات سرور قبلی رو تغییر بدید ...

deldar
May 7th, 2012, 22:12
سلام ، ممنون. من سرورم را تغییر دادم و حالا ip سرورم را با dns هام ست کرده ام. چقدر این ست شدن و هماهنگ شدن dns ها با ip جدید سرورم طول می کشد؟ مرسی

Maxx.Server
May 7th, 2012, 23:15
سلام ، ممنون. من سرورم را تغییر دادم و حالا ip سرورم را با dns هام ست کرده ام. چقدر این ست شدن و هماهنگ شدن dns ها با ip جدید سرورم طول می کشد؟ مرسی

اون مشخص نمیشه ممکنه 5 دقیقه تا 2 3 ساعت یا بیشتر طول بکشه ست شدن dns

Ashkankamangar.ir
May 7th, 2012, 23:23
بستگی به isp داره از 2 تا 48 ساعت

deldar
May 7th, 2012, 23:23
ممنون ، ip سرورقبلی که در نیم سرور دامنه بود را با ip سرور جدید جابجا کردم تا اکانت ها با همان dns قبلی در سرور جدید بالا بیایند. ممکنه چند روز هم طول بکشد؟ الان 1 روز هست این کار را کردم و الان بعضی اوقات اکانت ها با سرور قبلی بالا می آیند و بعضی اوقات با سرور جدید!؟ ممکنه چند روز طول بکشد تا هماهنگ شود؟ مرسی

Ashkankamangar.ir
May 7th, 2012, 23:24
جوابتون رو دادم چون isp ها با هم فرق داره تا در تموم isp ها ست بشه 2 تا 48 ساعت طول میکشه