PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به یک برنامه نویس تحت وب برای پروژه ای بسیار بزرگ با دستمزد مناسب

nanoks
May 6th, 2012, 12:38
سلام

بنده نیازمند یک برنامه نویس تحت وب برای انجام چند پروژه بسیار بزرگ هستم ... این پروژه ها اونقدر بزرگ هستن که در کلمه جا نمیگیرن ... مثلا گوگل ..... مشکلی در دستمزد و زمان و محل اجرا و غیره هم نیست ... مهم کیفیت کار هست ...
در همین راستا بنده که از یک شرکت خصوصی هستم قصد انتخاب برنامه نویس رو برای شرکت دارم ... و نحوه انتخاب برنامه نویس هم بر اساس نمونه کار هست ... پس تمامی عزیزان هر چند تا که نمونه کار خوب دارن در اینجا بزارن .. تا بنده مشاهده و مجری بهترین نمونه کار رو برای کار شرکت انتخاب بکنم ..
در ضمن فردی که انتخاب میشه در آینده به صورتی فرد مجازی و رسمی برای شرکت استخدام و حقوق و مزایای بالایی هم خواهد داشت ..
پس نمونه کار برنامه نویسی سایت بدید ....

0060
May 6th, 2012, 13:17
سلام

بنده نیازمند یک برنامه نویس تحت وب برای انجام چند پروژه بسیار بزرگ هستم ... این پروژه ها اونقدر بزرگ هستن که در کلمه جا نمیگیرن ... مثلا گوگل ..... مشکلی در دستمزد و زمان و محل اجرا و غیره هم نیست ... مهم کیفیت کار هست ...
در همین راستا بنده که از یک شرکت خصوصی هستم قصد انتخاب برنامه نویس رو برای شرکت دارم ... و نحوه انتخاب برنامه نویس هم بر اساس نمونه کار هست ... پس تمامی عزیزان هر چند تا که نمونه کار خوب دارن در اینجا بزارن .. تا بنده مشاهده و مجری بهترین نمونه کار رو برای کار شرکت انتخاب بکنم ..
در ضمن فردی که انتخاب میشه در آینده به صورتی فرد مجازی و سرمی برای شرکت استخدام و حقوق و مزایای بالایی هم خواهد داشت ..
پس نمونه کار برنامه نویسی سایت بدید ....

با سلام

پروژه های خیلی بزرگ رو به یک فرد نمیدن شما باید دنبال یک تیم برنامه نویسی باشید !

پیشنهاد میکنم به ParsCoders.com پارس کدرز بهترین محل برای انجام پروژه ها (http://www.parscoders.com/) حتما یه سر بزنید

موفق باشید.

nanoks
May 6th, 2012, 13:20
خب تیم هم خوبه ..... اصل حرف بنده نمونه کار هست .... حالا چه نمونه کار رو یک نفر ساخته باشه .. چه 10 نفر ... فرقی نداره ..

samansystems
May 6th, 2012, 13:29
سماگستر : سیستم های مدیریت اطلاعات (http://www.samagostar.com)
تلفن: 88015757

the_coder
May 6th, 2012, 14:53
سلام
می تونید با شرکت ما قرار داد ببندید و پروژه هاتون رو ما براتون انجام بدیم
پروژه اگر ساده باشه یک برنامه نویس برای کار شما قرار میگیره و اگر زمانش کم و پروژه سنگین باشه چند برنامه نویس برای کار شما در نظر گرفته میشه
3 برنامه نویس وب به صورت دائمی با شرکت کار می کنند و 4 برنامه نویس به صورت پروژه ای و قرار دادی
برای طراحی هم یک طراح در اختیارتون میزاریم که طراحی (ظاهر) پروژتون رو مطابق به میلتون درست کنه
موفق باشید

iFire
May 6th, 2012, 21:24
پی ام خصوصی دادم ...
موفق باشید...

sazsaz
May 6th, 2012, 21:31
سلام
اگر اسپم نشمارن این پست منو (من تا که پست می دم می زنن حذف اسپم بود)
دو تیم تشکیل دهنده پارسارایان حاضر به انجام این پروژه هستند

sir-mammad
May 6th, 2012, 21:46
ما شرکت بزرگی نیستیم
یک گروه اکثرا دانشجوی نرم افزار هستیم
فعالیت مون هم بر اساس طراحی سیستمهای اختصاصی هست
با شهرداری مشهد و شرکت حمل و نقل چاپار دوتا پروژه ی بزرگ داشتیم
خواستید در خدمیتم
نيـکا کامـپيوتر (http://nikacomputer.ir)

stchost
May 6th, 2012, 22:10
وقت بخیر
پروژه های کوچک و بزرگ بسیاری انجام داده ایم ، اگه از نظر هزینه مشکلی ندارید هرگونه پروژه ای باشه انجام میدیم
نمونه پ خ شد

nanoks
May 7th, 2012, 09:29
دوستان عزیز لطف کنند تنها نمونه کار بفرستند و برای ما از فرستادن متن خالی و یا آدرس سایت های خودشون خودداری کنند .. سعی کنید تنها نمونه کار برای ما ارسال کنید ..