PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در خصوص نحوه انتقال دامنه به یک میزبان دیگه

alirayaneh
May 6th, 2012, 11:42
با سلام خدمت اساتید گرامی

بنده نزدیک به 6 سال پیش بدون تحقیق و تجربه از یکی از شرکتهایی(آزر رسانه - آزرنیک - webgar.com) که خدمات هاست و دامنه ارائه میدن یک پنل تهیه کردم تا این که پس از 5 سال پارسال بطور ناگهانی گفتن هارد سرور مون سوخته و هیچ بکاپی هم ازش نداریم تقریبا هرچه سایت هم رو این سرور داشتیم همه دود شده رفته هوا .
اونوقت بود که معنای شکست رو درک کردم دقیقا طی 5 سال چیزی نزدیک به 120 یا 130 هزار پست و مطلب علمی و فنی و زحمت کاربران ما به هدر رفت چقدر براش زحمت کشیده بودیم و رتبه ما با موضوع ایی که سایت داشت در متور های جستوجو معمولا یکی از گزینه های اول تا 4 بود
اون شرکت هم هیچ پاسخ و یا خسارتی به ما نداد
جالبه بدونید هزینه ای که پرداخت میکردیم در حد نرخ پلن های پارس سرور و جزو گرون ترین پلن ها بود
بعد از این که هاستینگ رو به یه سرور و شرکت دیگه منتقل کردیم اونوقت معنی خدمات و سرویس دهی رو فهمیدیم تقریبا با یه هزینه معادل یک پنجم یا 20% هزینه قبلی خدمات و سرویسی رو که دریافت میکنیم تقریبا خیلی با هم فرق دارن و تا الان که راضی بودیم

حال ما یه دامنه نزد اینا داریم چطور باید اون رو منتقل کنیم به یه جای دیگه ؟ که از مالکیت اینها دربیاد؟

Ashkankamangar.ir
May 6th, 2012, 11:53
دامنه در کجا ثبت شده؟
و آیا کنترل پنل بهتون دادند؟

alirayaneh
May 6th, 2012, 12:33
با تشکر از پاسخ شما

اونطور که من تحقیق کردم دامنه توی اینجا ثبت شده
publicdomainregistry.com

سوال دوم رو درست متوجه نشدم اگه منظورتون کنترول پنل دامنه و کنترل dns هاست خوب معلومه که نه
من برای یه در خواست تغیر dns باید از یک هفته قبل به مدیر سرور آقای بالغی درخواست بدم و هر روز بهشون زنگ بزنم و یاد آوری کنم (خواهش و تمنا ) تا تغییر بدن

sheitonakshirazi
May 6th, 2012, 12:42
با سلام
شما طبق این آموزش میتونین برین جلو و به یک پنل دیگه انتقال بدین دامنتونو
یا اگه بخواین ما میتونیم میزبانی کنیم دامنتونو
چگونگی انتقال دامنه بین اکانت های Directi - مرکز آموزش - خدمات ميزباني كاكو هاست (http://support.kakohost.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=12)

Ashkankamangar.ir
May 6th, 2012, 12:45
خب پس دایرکت آی هست
باید یه جوری لینک پنل ایشون در دایرکت آی رو پیدا کنید و فراموشی رمز عبور بزنید و دامنه رو پس بگیرید اگر نتونستید
باید باز 6 روز زنگ بزنید تا براتون منتقل کنن

m_hdi
May 6th, 2012, 13:41
شما دامنه ها را باید بدونید در چه شرکتی ثبت شده اگر غیر از ir باشد که خیلی راحت هست و فقط باید کد ترانفسر رو بگیرید

alireza9549
May 6th, 2012, 13:46
باید قبل از قبت پنل را درخواست میکردید و با پنل دامنه را میخواستید در حال حاضر هم میتواند برای شما پنل اوکی کند و دامنه را در پنل شما قرار دهد .
در خواست کنید که پنلی برای شما ارسال کند