PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب گوشی مناسب با استفاده از تجربه شما - 2

Warez-Host.IR
May 5th, 2012, 20:46
با سلام
همانطور که دفعه قبل با توجه به تجربه دوستان اقدام به خرید گوشی کردم , این بار هم برای خرید گوشی جدید مزاحم کاربران شدم
لینک تاپیک قبل :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/29765/
لطفاً دوستان بهترین گوشی تا رنج قیمت 750 هزار تومان را با سیستم عامل آندروید به من معرفی کنند
سرعت پردازنده و دارا بودن آخرین نسخه این سیستم عامل ملاک های انتخاب خواهد بود (( یکی دیگر از دلایل انتخاب برنامه مربوط به Vmware است ))
همچنین در صورتی که بر روی گوشی خاص دیگری تا همین رنج قیمت نظری دارید ممنون میشم اطلاع بدید

منتظر نظرات و پیشنهادات دوستان هستم
در صورت امکان لینک مشخصات فنی گوشی را نیز ارسال کنید
موفق باشید

amirlord
May 5th, 2012, 20:54
سلام رحمان جان .
برای استفاده شما پیشنهاد میکنم یک تبلت کوچک 5 و یا 7اینچی ارزان قیمت همیشه همراه خودت داشته باشی ! تبلت های چینی ارزون هستند اگر اطلاعات بیشتر خواستی بهت پ.خ میدم .
اگر هم که نه ففط حول محور HTC بچرخ :d
Desire HD و سری Sensation انتخاب های خوبی میتونن باشن با توجه به قیمتی که گفتی . DesireHD قدیمی تر هست ولی کارایی عالی داره و کیفیت خیلی خوب ( برای تست از فاصله 1 متری روی موتور سیکلت انداختیمش پایین فقط چند تا خش کوچیک خورد ( البته تستش اتفاقی بود :دی ) )

Warez-Host.IR
May 5th, 2012, 21:04
سلام رحمان جان .
برای استفاده شما پیشنهاد میکنم یک تبلت کوچک 5 و یا 7اینچی ارزان قیمت همیشه همراه خودت داشته باشی ! تبلت های چینی ارزون هستند اگر اطلاعات بیشتر خواستی بهت پ.خ میدم .
اگر هم که نه ففط حول محور HTC بچرخ :d
Desire HD و سری Sensation انتخاب های خوبی میتونن باشن با توجه به قیمتی که گفتی . DesireHD قدیمی تر هست ولی کارایی عالی داره و کیفیت خیلی خوب ( برای تست از فاصله 1 متری روی موتور سیکلت انداختیمش پایین فقط چند تا خش کوچیک خورد ( البته تستش اتفاقی بود :دی ) )

سلام
همیشه نوکیا داشتم
این بار میخوام برم سمت سامسونگ
به دلیل تعریف های زیادی که شنیدم و امکاناتی که در گوشی های آندروید دیدم
یک گوشی خوب یا در سطح عالی نیاز دارم
حالا اگر کمی هم قیمت بیشتر بود مشکلی نیست
اگر هم در همین حدود قیمت پیدا بشه که عالیه

ممنون
موفق باشید

shopy
May 5th, 2012, 21:14
جناب اگر 100 تومان بیشتر هزینه کنید گوشی samsung I9103 Galaxy R بهترین گزینه بعد از گلگسی اس 2 هستش که از هر نظر سره .

amirlord
May 5th, 2012, 21:15
سلام
همیشه نوکیا داشتم
این بار میخوام برم سمت سامسونگ
به دلیل تعریف های زیادی که شنیدم و امکاناتی که در گوشی های آندروید دیدم
یک گوشی خوب یا در سطح عالی نیاز دارم
حالا اگر کمی هم قیمت بیشتر بود مشکلی نیست
اگر هم در همین حدود قیمت پیدا بشه که عالیه

ممنون
موفق باشید
کاری نکن اولین انتخاب اندرویدیت آخرین انتخابت باشه :d
از سامسونگ بد نمیگم که بعضیا بیان بگن ما داریم و راضی هستیم و فلان و ...
چیزایی که خودم از گلکسی اس2 دیدم :
بعضی وقتا داغ میکنه . هنگ ! . کیفیت نمایشگر در حد مطلوب نیست و بدنه از جنس پلاستیک هست فکر کنم .
خوبی های زیادی هم داره !

دیشب یا پریشب بود که اس3 معرفی شد با پردازنده 4هسته ای . سری HTC One هم 4هسته ای هست که One x قیمتی که توی ایران داره بین 1و200 تا 1و500 هست . تا چند ماه دیگه بازار پر گوشی 4هسته ای میشه و ارزون .

من پیشنهادم برای شما HTC هست !

AriyaDownload
May 5th, 2012, 21:52
بعضی وقتا داغ میکنه . هنگ ! . کیفیت نمایشگر در حد مطلوب نیست و بدنه از جنس پلاستیک هست فکر کنم .

تایید می شه
من سامسونگ دارم
فرقی نمی کنه چه مدلی با چه قیمتی باشه
اکثرشون اینطوری هست
ولی چه کنیم به هرکی می رسیم برای اینکه کم نیاریم می گم گوشی خوبی هست و راضی هستم :d
احتمالا دوستانتون هم اینطوری تعریف کردن :71:

ZarinServer
May 5th, 2012, 22:13
من نوکیا دارم اما samsung عالیه htc فایل منیجر نداره ! سخته ریختن توش

Mehdi92
May 5th, 2012, 22:19
من اگر میخواستم اینقدر هزینه کنم حتما Samsung Galaxy Note - مشخصات گوشی سامسونگ گالاکسی نوت | mobile.ir - مرجع موبایل ایران (http://www.mobile.ir/phones/specifications-36600-samsung-galaxy-note.aspx) اولین انتخابم بود.
هم گوشی هم تبلت :113:

amirlord
May 5th, 2012, 22:20
من نوکیا دارم اما samsung عالیه htc فایل منیجر نداره ! سخته ریختن توش
عزیزم ! فایل منیجر ؟! برو Google Play یا Baazar چندین نوع فایل منیجر مختلف هست . سیستم عامل جفتشون اندروید هست . پس از لحاظ نرم افزار یکی هستن :)

HADNEZ-ICT
May 5th, 2012, 22:26
من htc sensation را توصیه میکنم , البته سری جدیدش هم اومده که خیلی خفن هستش اما بالای 800 تومن باید باشه

itjavani
May 5th, 2012, 22:33
رحمان جان فعلا دست نگهدار تا یک ماه دیگه ! گوشی خوب با قیمت مناسب پیدا میکنی
برخلاف اینکه خودم سامسونگ دارم ولی htc رو بهتر میدونم

h4m3d
May 5th, 2012, 22:53
samsung galaxy s2

salar74_a
May 5th, 2012, 22:58
منم توصیه میکنم فعلا صبر کنید
بذارید ببینیم این مذاکره هسته ای چی میشه :دی

code_2219
May 6th, 2012, 00:38
HTC one x توصیه میشه
اما فعلا دست نگهدار تا یک ماه

payam_shzbax
May 6th, 2012, 00:59
آقا رحمان گوشی مفت می خوای برو اینجا
http://and-roid.ir/Forum/forum63.html
:71: گوشیا 1 هفته کار کرده 50% قیمت هم گیر میاد.
یه گالاکسی نوت بگیر خوراک کارای ریموت و vmware و کلا نت هست. البته بزرگه زیاد!

delta
May 6th, 2012, 02:52
رحمان جان به هیچ وجه سمت سامسونگ نرو.. مفتش گرونه.. خدایی فقط داره یا هسته اضافه میکنه یا رم!! من هم مثل دوستمون DesireHD رو بهت پیشنهاد میدم. قیمتش زیر 600 تومان هست.. فوق العاده هست و کاراییش خدایی هست.. حتی با وجود تحریم ها سرور hdc آزاده و میتونی آپدیت کنی و برنامه ها رو دانلود کنی با گوشیت!! من داشتم واقعا راضی بودم... البته اگر میخوای زیر 750 باشه بهت مدل evo 3d اچ تی سی رو پیشنهاد میدم... قیمتش الان 680 تومانه...

-----------------

قیمت 685000 تومان...

مزايا :

1-پشتيباني از چهار باند GSM و دو / سه باند 3G
2- 14.4Mbps HSDPA و 5.76Mbps HSUPA
3-صفحه نمايش لمسي خازني 4.3 اينچ استروسكوپي LCD با وضوح 540 x 960)qHD پيكسل) و پوشش Gorilla
4-نسخه 2.3 آندرويد (Gingerbread) با منوي HTC Sense 3.0
5-دو پردازنده Adreno 220 GPU ، 1.2GHZ Scorpion ، تراشه Qualcomm Snapdragon MSM8260
6- q1GB RAM و 1GB حافظه براي نرم افزارها
7-دو دوربين 5MP با كانون اتوماتيك ، فلاش LED ،‌ كليد ديافراگم با ساختار مناسب ، تشخيص چهره و Geotagging
8-قابليت فيلمبرداري 720P در 30fps در حالت دو بعدي و سه بعدي
9-Wi-Fi b/g/n و DLNA
10-GPS با A-GPS
11-راديو FM استريو با RDS
12-محل كارت حافظه MicroSD تا 32GB (كارت 8GB در جعبه گوشي)
13-شتاب سنج ، حسگر Proximity و حسگر روشنايي اتوماتيك
14-دوربين قاب جلو با مكالمه تصويري
15-سوكت صوتي استاندارد 3.5 ميلي متري
16-پورت MicroUSB (شار‍ژ) و نسخه 3.0 بلوتوث استريو
17-خروجي تلويزيون MHL (نيازمند آداپتور HML به HDMI است)
18-شماره گيري هوشمند ، شماره گيري صوتي
19-پشتيباني ويدئويي Divx / Xvid
20-نرم افزار HTC Locations
21-ادغام HTCSense.Com
22-HTC Portable Hotspot
23-بوت شدن بسيار سريع گوشي (در صورت خارج نكردن باتري)
24-ويرايشگر مستندات Office

http://foxup.in/images/nex11nsit7gx9275wd.jpg (http://foxup.in/)
http://foxup.in/images/u82k5qsl2idc095qwci.jpg (http://foxup.in/)

ERfan.Taleghani
May 6th, 2012, 09:13
سلام. توی انتخاب مدل گوشی تا این رنج Sensation اچ تی سی البته مدل تایوانیش حرف نداره. من الان Sensation و Sensation One دارم. اگر گوشی دست دوم به دردتون میخوره به من بگید. گوشی در حد آک هست. 4 ماه از گارانتی معتبر یاس مونده ازش + هندس فری های ساب ست هم همراش هست.

ضمنا. سامسونگ Galaxy S هم خوبه ! البته توی این رنج قیمت

Warez-Host.IR
May 6th, 2012, 13:50
خوبی های زیادی هم داره !

سلام
در مورد داغ کردن از چند نفر سوال کردم اعلام شد که به خاطر سیستم عامل آندروید نسخه های قبل این مشکل وجود داشته که در نسخه های جدید این سیستم عامل مشکل رفع شده

رحمان جان فعلا دست نگهدار تا یک ماه دیگه ! گوشی خوب با قیمت مناسب پیدا میکنی
برخلاف اینکه خودم سامسونگ دارم ولی htc رو بهتر میدونم
متاسفانه نمی تونم زیاد صبر کنم باید در چند روز آینده اقدام به خرید کنم

samsung galaxy s2

ممنون میشم اگر لینک مشخصات این گوشی را ارسال کنید , موردی پیدا نکردم

HTC one x
این قیمتش مقداری زیاده
تا حدود 900 تومان مدل مشابه نداره ؟؟

یه گالاکسی نوت بگیر خوراک کارای ریموت و vmware و کلا نت هست. البته بزرگه زیاد!
حدود قیمت می دونید در حال حاضر چقدر هست ؟؟

لبته اگر میخوای زیر 750 باشه بهت مدل evo 3d اچ تی سی رو پیشنهاد میدم... قیمتش الان 680 تومانه...
ممنون دلتا جان
لینک مشخصات لطف میکنی
تا 900 تومان چی نسخه مشابه و با کیفیت تری هم پیدا میشه ؟؟
قیمت 685000 تومان...

مزايا :

3-صفحه نمايش لمسي خازني 4.3 اينچ استروسكوپي LCD با وضوح 540 x 960)qHD پيكسل) و پوشش Gorilla
5-دو پردازنده Adreno 220 GPU ، 1.2GHZ Scorpion ، تراشه Qualcomm Snapdragon MSM8260
7-دو دوربين 5MP با كانون اتوماتيك ، فلاش LED ،‌ كليد ديافراگم با ساختار مناسب ، تشخيص چهره و Geotagging
9-Wi-Fi b/g/n و DLNA
10-GPS با A-GPS
21-ادغام HTCSense.Com
22-HTC Portable Hotspot

http://foxup.in/images/nex11nsit7gx9275wd.jpg (http://foxup.in/)
http://foxup.in/images/u82k5qsl2idc095qwci.jpg (http://foxup.in/)

این خیلی چشمم را گرفت
نظر دوستان روی این مدل چیه ؟؟
هم شکل ظاهری خوبی داره و هم پردازنده دو هسته ای داره
قیمت خیلی مناسبی هم داره
ممنون میشم دوستان نظرشون را در مورد این گوشی ارائه کنند

سلام. توی انتخاب مدل گوشی تا این رنج Sensation اچ تی سی البته مدل تایوانیش حرف نداره. من الان Sensation و Sensation One دارم. اگر گوشی دست دوم به دردتون میخوره به من بگید. گوشی در حد آک هست. 4 ماه از گارانتی معتبر یاس مونده ازش + هندس فری های ساب ست هم همراش هست.

ضمنا. سامسونگ Galaxy S هم خوبه ! البته توی این رنج قیمت

ممنون
نه گوشی کار کرده نمی خوام خرید کنم
فعلاً که نظر اکثر دوستان روی HTC هست و دارم جستجو میکنم

نظردوستان در مورد این گوشی چیه :
Samsung Galaxy Note - مشخصات گوشی سامسونگ گالاکسی نوت | mobile.ir - مرجع موبایل ایران (http://www.mobile.ir/phones/specifications-36600-samsung-galaxy-note.aspx)

اندازه گوشی زیاد ملاک نیست
تنها کیفیت صفحه نمایش و سرعت خود گوشی (( پردازنده )) ملاک هست
مهم ترین گزینه نیز که در ابتدای تاپیک اعلام کردن ترجیحاً دارا بودن آخرین نسخه آندورید برای نصب پلاگین مربوط به vmware
لطفاً تا رنج 900 تومان مدلهای مورد نظر را اعلام کنید

همچنان منتظر هستم
موفق باشید

amirlord
May 6th, 2012, 14:23
سلام
گلکسی اس2 ـی که من تست کرده بودم لست ورژن مخصوص سامسونگ بود و بازم مشکل داشت .... همچنین اصلا خوش دست نیست و 2ساعت بگیری تو دستت به شدت خسته میشی اما برآمدگی های با زاویه کم گوشی های htc مانع از این خستگی میشه . انتخاب خوبی کردی همونجور که دوستمون گفت . پردازنده بسیار خوبی داره .

یادم میاد یکی دو ماه پیش یکی از آشنایان گلکسی نوت گرفته بود شب زده بود روت بشه ، فکر کرده بود خیلی طول می کشه . خوابیده بود و صبح پاشده بود و صحنه غم انگیزی رو مشاهده کرد . گوشیش روشن نمیشد :دی نه این که بوت نشه ها . کلا روشن نمیشد ! :دی هنوز که هنوزه گیر گوشیشه . اینم یه خاطره از نوت :دی

Warez-Host.IR
May 6th, 2012, 14:28
سلام
در مورد کدوم انتخاب خوبی انجام دادم ؟؟
این :

مزايا :

9-Wi-Fi b/g/n و DLNA
10-GPS با A-GPS
21-ادغام HTCSense.Com
22-HTC Portable Hotspot
اسم گوشی دقیقاً اینه ؟؟
HTC evo 3d

amirlord
May 6th, 2012, 14:33
سلام
در مورد کدوم انتخاب خوبی انجام دادم ؟؟
این :

اسم گوشی دقیقاً اینه ؟؟
HTC evo 3d
همون که گفتی خیلی چشمم رو گرفته :دی همین evo

بله اسمش همینه و پشتش 2تا دوربین داره جهت تصویربرداری بصورت 3D . دوستان گرفته بودند راضی بودند . فروش دست دومشون هم نسبت به بقیه گوشی ها کمتره . این نشون دهنده اینه که هرکس گرفته دلش نمیاد دست دوم رد کنه بره :)

HADNEZ-ICT
May 6th, 2012, 14:41
‍ ̏ بررسی تخصصی HTC Evo 3D˝ بررسی تخصصی گوشی - ̏ بررسی تخصصی HTC Evo 3D˝ Review - GSM.ir (http://gsm.ir/review.php?phoneid=2369)

irank
May 6th, 2012, 14:41
سلام galaxy s ii هم بد نیست الان قیمتش 000 900 تومان
و htc sensation xl هم عالیه 000 950 تومان(و یک عدد هندزفری beats که 000 180 تومان قیمتش داخل پکش هست)
اگر بتونید هزینه کنید و sensation xl بگیرید پشیمان نمیشید..

delta
May 6th, 2012, 15:11
بله رحمان جان..گفتم که اصلا ظاهرش و سه بعدی بودن گوشی کلاس کاری خودش رو داره.. نمیدونم تاحالا آهنگ گوش دادی با این مدل گوشی ها یا نه اما صدای دالبی دیجیتال خواصی داره که فقط اپل نمونش رو داره....هندزفری بزاری گوشت انگار 10000 وات جلوت روشن کردن با کیفیت دیجیتال... فوق العاده هست.. الان قیمتش امده پایین.. تا پایینه بخر که دوباره میره بالا.. تا دو ماه پیش 90000 تومان بود.. الان شده زیر 700 ..
اسمش هم دقیق htc EVO 3D هست...
اینم لینک مشخصات کاملش.آنلاینم میتونی بخری..معتبره..

اچ تي سي EVO 3D [جزئیات] (http://www.gooshishop.com/ItemsDetails.aspx?ItemId=2335)

irank
May 6th, 2012, 15:21
دلتا جان به احتمال زیاد رحمان میخواد گوشی رو رووت کنه که از امکانات اندروید بیشتر استفاده کنه اما متاسفانه EVO 3D رام Stable زیاد نداره مخصوصا رام های فارسی ساپورت ! بعضی هاشون WIFI کار نمیکنه بعضی ها Force close میدن..
تصمیم با خودشونه.

ERfan.Taleghani
May 6th, 2012, 15:37
آقای رحمان از اولین سری های HTC من کار کردم ! هر مدلی هم که بگید داشتم ! HTC Desire HD بگیرید ! EVO 3D یک چیز بی خاصیت هستش توی قیمتی که داره ! کمی گران تر از Sensation هست ولی پردازنده و حافظه داخلی ضعیف تری نسبت به سنسیشن داره ضمن اینکه مدل هاش چینی هستند و خیلی زیاد هم داغ میکنه ! شارژش هم زودی تمام میشه ! مزیت خیلی خوبی که داره همان 3D بودنش هستش. توی رنج قیمتی که فرمودید حتما HTC Desire HD رو تجربه کنید.

ضمنا. آشنا دارم گوشی های نو بفروشه اون هم با قیمت قدیم. البته این مدل رو . چون نمایندگی رسمی ایران HTC هستند. همان شرکت یاس ! یا علی

delta
May 6th, 2012, 15:44
100% تصمیم با خودشونه اما من خودم به شخصه این مدل گوشی رو داشتم که میگم.اصلا ارزش روت کردن رو نداره این مدل گوشی.. یعنی حاضر نبودم به خاطر چند تا نرم افزار قابلیت آپدیت و.. رو از دست بدم.برای آندروید نرم افزار و بازی بیشتر از حد تصور ما عرضه شده و خیلی هاشون کرک شده هستند.. باا ین حال من روی این گوشی انواع نرم افزار و بازی کرک شده نصب کردم و مشکلی هم نداشتم و نیازی به روت هم نبود!!

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

آقای رحمان از اولین سری های HTC من کار کردم ! هر مدلی هم که بگید داشتم ! HTC Desire HD بگیرید ! EVO 3D یک چیز بی خاصیت هستش توی قیمتی که داره ! کمی گران تر از Sensation هست ولی پردازنده و حافظه داخلی ضعیف تری نسبت به سنسیشن داره ضمن اینکه مدل هاش چینی هستند و خیلی زیاد هم داغ میکنه ! شارژش هم زودی تمام میشه ! مزیت خیلی خوبی که داره همان 3D بودنش هستش. توی رنج قیمتی که فرمودید حتما HTC Desire HD رو تجربه کنید.

ضمنا. آشنا دارم گوشی های نو بفروشه اون هم با قیمت قدیم. البته این مدل رو . چون نمایندگی رسمی ایران HTC هستند. همان شرکت یاس ! یا علی

شما با sensation کار کردید؟ میدونید چه عیب بزرگی داره؟ که هنوزم بعد یک سال گریبانگیر خیلی ها میشه؟

صفحه نمايش Sensation، سردمدار تلفن هاي شرکت HTC مشکل دار از آب در آمد13/05/1390گروه خبري GSM: بعد از مشکلاتي که دارندگان تلن همراه HTC Sensation درباره افت سيگنال وايرلس اين گوشي با آن مواجه بودند، مشکلي ديگر از اين تلفن باعث نگراني بسياري از دارندگان اين گوشي شده است. بر اساس گزارشات مکرري که از سوي بسياري از کاربران اين گوشي منتشر شده، صفحه نمايش اين گوشي هوشمند داراي مشکل مي باشد و بعد از مدتي، نسبت به لمس کاربر واکنش نشان نمي دهد و کاربران، موفق به انتقال برخي از دستورات خود به اين گوشي نمي شوند. در حال حاضر طي بيش از 650 پست و 65 صفحه در xda-developers ، کاربران اين تلفن، مشغول بحث درباره مشکل بوجود آمده هستند . نکته قابل توجه اينکه تعداد بسيار زيادي از اين کاربران، مشکل عنوان شده را تاييد کرده اند. تعداد اين کاربران اکنون به آن اندازه رسيده که شرکت HTC نمي تواند آن را مشکلي ناچيز بخواند و يا از بار مسئو.ليت ناشي از اين مشکل، شانه خالي کند.

بنابر گزارش جي اس ام به نقل از GSMARENA، در چند روز گذشته موارد متعددي از مشکل صفحه منمايش اين گوشي گزارش شده است. تلفن همراه جديد اچ تي سي تا همين چند روز گذشته با افتخار سر خور را بالا گرفته بود و فروش درخور قابل توجهي نيز داشت اما به نظر مي رسد مشکل مذکور، تاثير قابل توجه بر روند موفقيت HTC Sensation داشته باشد. عدم اجراي دستورات در Sensation بيشتر در موافعي مشهود بوده که صفحه نمايش گوشي قفل بوده و کاربر قصد باز کردن آن را دارد اما در بسياري موارد، اين تلفن واکنشي نسبت به دستورات لمسي کاربر از خود نشان نمي دهد.

البته بسياري از کاربران جهت حل اين مشکل با کمپاني HTC هم تماس گرفته اند اما آنها تاکنون پاسخي به سوالات پيش آمده نداده اند. البته تيم پشتيباني شرکت HTC به کاربران توصيه کرده که براي حل اين مشکل مي توانند تلفن همراهشان را به حالت تنظيمات کارخانه برگردانند اما به نظر مي رسد اين امر هم نتوانسته باعث حل اين مشکل شود. بسياري از کاربران نيز گوشي هاي خود را با نمونه هاي ديگري از Sensation تعويض کرده اند اما گزارشات حاکي از آن است که اين مشکل، در تمامي گوشي هاي Sensation تا اين لحظه حداقل به صورت بالقوه وجود دارد.

arvin_b
May 6th, 2012, 15:56
سلام
اگر بتونید صبر کنید خوبه چون تا چند وقت دیگه به نظر میرسه وضعیت بازار خیلی بهتر میشه
ولی به نظر من شما صبر کنید

Galaxy S III (http://www.narenji.ir/4473)

به نظر میرسه گوشی خوبی باشه
آشنایی با برخی قابلیت های ویژه Galaxy S III | نارنجی (http://www.narenji.ir/4473)

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

اگر کیفیت صحفه نمایش برای شما مهم است لینک زیر را حتما نگاه کنید
صفحه نمایش HD Super AMOLED گلکسی اس سوم در زیر میکروسکوپ | نارنجی (http://www.narenji.ir/4468)

pmd2000
May 6th, 2012, 15:59
گلکسی جیو سامسونگ هم خوبه هم با دوام من خودم استفاده میکنم . همیشه از دستم میوفته زمین اما جدا جون سخته . دکمه بازگشت و امکاناتش لمسی هستش و درصد خرابیش پایین میاد . و تمامی نرم افزارهای موجود رو هم پشتیبانی میکنه . قیمتش هم حدودا 430.000 تومن میشه خودم 370.000 خریدم

Warez-Host.IR
May 6th, 2012, 16:06
سلام
ممنون از همه
در مورد HTC EVO 3D در سایتهای مختلف مطلب و نظرات کاربران را خیلی مطالعه کردم
چند سوال برای پیش آمد
1 - آیا نسخه سیستم عامل قابل ارتقاء هست و بعد از ارتقاء مشکلی ایجاد نمیشه ؟؟
2 - یک جا دیدم که یک نفر با گوشی LG Optimus مقایسه کرده بود , و در بعضی موارد فکر کنم بهتر عمل کرده بود
3 - محدودیت نصب و اجرا نرم افزار نداره ؟؟
مثل برنامه های بانکها و نرم افزارهایی که برای گوشی های آندروید ایجاد شده و در خیلی از سایتها موجود هست ؟؟
4 - در بین نظرات کاربران مطالعه کردم که نوشته شده بود مدت زمان مفید باتری کم هست , آیا این صحت داره ؟؟
هرچند قرار نیست که از گوشی برای گوش دادن موزیک و ... استفاده بشه تنها برای استفاده از اینترنت و اجرای یک سری برنامه خاص
5 - فارسی هم اگر اشتباه نکنم پشتیبانی نمی کنه ؟؟ (( به این مورد هم نیاز خاصی ندارم , تنها جهت سوال هست ))
6 - عکسهای 3D تهیه شده اعلام شده بود که کیفیت مناسبی ندارد (( این موضوع را کسی تست کرده ؟؟ ))

در مورد نیازهای ما هم همونطور که گفتم توقع زیادی از این گوشی ندارم و مثل خیلی ها کیفیت دوربین و ... را ملاک خرید قرار نمی دم
مهم ترین گزینه این هست که بتونیم در آینده اگر نسخه های جدید نرم افزاری ارائه شده آپدیت کنیم و بتونم بعضی از نرم افزارها که نیاز دارم را روی این گوشی اجرا کنم
در مورد بازی و ... هم نیاز خاصی ندارم , چون اهل بازی کردن با گوشی نیستم

در نهایت بین دو گوشی HTC EVO 3D و Galaxy S II از نظر کارایی نه قیمت کدام مورد بهتر هست

موفق باشید

arvin_b
May 6th, 2012, 16:44
این یک لینک برای مقایسه HTC EVO 3D و Galaxy S II

گوشی HTC EVO 3D دارای چیپست وایمکس (Wimax) و این یه امتیاز خوب است

مقایسه موبایل (http://www.digikala.com/?Page=Compare&Products=Mobile&Compare=Mobile-Samsung-I9100-Galaxy-S-II-16GB,Mobile-HTC-EVO-3D)

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

سامسونگ I9100G Galaxy S II [جزئیات] (http://www.gooshishop.com/ItemsDetails.aspx?ItemId=2410)
اچ تي سي EVO 3D [جزئیات] (http://www.gooshishop.com/ItemsDetails.aspx?ItemId=2335)

ERfan.Taleghani
May 6th, 2012, 16:57
100% تصمیم با خودشونه اما من خودم به شخصه این مدل گوشی رو داشتم که میگم.اصلا ارزش روت کردن رو نداره این مدل گوشی.. یعنی حاضر نبودم به خاطر چند تا نرم افزار قابلیت آپدیت و.. رو از دست بدم.برای آندروید نرم افزار و بازی بیشتر از حد تصور ما عرضه شده و خیلی هاشون کرک شده هستند.. باا ین حال من روی این گوشی انواع نرم افزار و بازی کرک شده نصب کردم و مشکلی هم نداشتم و نیازی به روت هم نبود!!

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:40 PM ----------

شما با sensation کار کردید؟ میدونید چه عیب بزرگی داره؟ که هنوزم بعد یک سال گریبانگیر خیلی ها میشه؟

من یک دونه دارم الان ! مشکلش رو بفرمائید ببینم درست نظر دادید یا نه !

RezaFH
May 6th, 2012, 17:38
سلام

رحمان جان من خودم Desire HD دارم و همونطوری که همه راضی بودن ازش، منم راضیم واقعا
مخصوصا وقتی آندروید 2.3.5 نصب کردم، سرعت و مصرفش شاید 50% بهتر شده و واقعا عالیه
اما در مقایسه با Sensation که دوستم داشت، میتونم بگم دوربین اون واقعا کیفیت بالایی داشت و اصلا قابل مقایسه نبود با DHD
همچنین پردازنده ی قویتری هم داشت که باعث میشد توی کار با گوشی هیچ نوع کندی احساس نکنی
اما مشکل آپدیت و روت کردن رو داشت در کل و خیلی سخت میشد از این کارا کرد (در حالی که DHD انگای ساخته شده برای روت کردن و حتی اورکلاک کردن و ...)

ولی گذشته از اینها، پیشنهاد میکنم One X بگیری :d
HTC One X - گوشی موبایل اچ تی سی وان ایکس (http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-HTC-One-X)
میشه گفت هیچ چیزی کم نداره!
فکر کنم توی بازار تهران 1.100 یا حتی پایینتر بشه گرفت و واقعا ارزش خرید داره
(خود دیجی کالا هم کاملا معتبر هست برای خرید، من خودم کلی خرید داشتم)

موفق باشید

delta
May 6th, 2012, 19:40
سلام
ممنون از همه
در مورد HTC EVO 3D در سایتهای مختلف مطلب و نظرات کاربران را خیلی مطالعه کردم
چند سوال برای پیش آمد
1 - آیا نسخه سیستم عامل قابل ارتقاء هست و بعد از ارتقاء مشکلی ایجاد نمیشه ؟؟
2 - یک جا دیدم که یک نفر با گوشی LG Optimus مقایسه کرده بود , و در بعضی موارد فکر کنم بهتر عمل کرده بود
3 - محدودیت نصب و اجرا نرم افزار نداره ؟؟
مثل برنامه های بانکها و نرم افزارهایی که برای گوشی های آندروید ایجاد شده و در خیلی از سایتها موجود هست ؟؟
4 - در بین نظرات کاربران مطالعه کردم که نوشته شده بود مدت زمان مفید باتری کم هست , آیا این صحت داره ؟؟
هرچند قرار نیست که از گوشی برای گوش دادن موزیک و ... استفاده بشه تنها برای استفاده از اینترنت و اجرای یک سری برنامه خاص
5 - فارسی هم اگر اشتباه نکنم پشتیبانی نمی کنه ؟؟ (( به این مورد هم نیاز خاصی ندارم , تنها جهت سوال هست ))
6 - عکسهای 3D تهیه شده اعلام شده بود که کیفیت مناسبی ندارد (( این موضوع را کسی تست کرده ؟؟ ))

در مورد نیازهای ما هم همونطور که گفتم توقع زیادی از این گوشی ندارم و مثل خیلی ها کیفیت دوربین و ... را ملاک خرید قرار نمی دم
مهم ترین گزینه این هست که بتونیم در آینده اگر نسخه های جدید نرم افزاری ارائه شده آپدیت کنیم و بتونم بعضی از نرم افزارها که نیاز دارم را روی این گوشی اجرا کنم
در مورد بازی و ... هم نیاز خاصی ندارم , چون اهل بازی کردن با گوشی نیستم

در نهایت بین دو گوشی HTC EVO 3D و Galaxy S II از نظر کارایی نه قیمت کدام مورد بهتر هست

موفق باشید

1 : گوشی هایی که قابلیت آپگرید به اندروید 4 بستنی را دارند:
HTC
از بین مدل‌های این شرکت ، ارائه‌ی آپدیت برای گوشی‌های Sensation , Sensation XL , Sensation XE و
Evo 3D ,EVO Design 4G , Rezound , Amaze 4G و Vivid و Raider تائید شده است ، HTC در
پیج رسمی فیـــس بـــوک خود اعلام کرده است ، مشغول پورت کردن آپدیت برای مدل‌های
قدیمی‌تر نیز می‌باشد ، اما این کار به زمان زیادی نیاز دارد ..
2 : ال جی رو کلا از فکرت بیرون بیار.... :d قابل مقایسه اصلا نیست
3 : محدودیت خیر به هیچ وجه نداره. خود بنده بازی و نرم افزار کرک شده روش کلی ریختم..
4 : عمر مفید باتری بایدم نصبت به بقیه کمتر باشه.. منتهی کسی دلیل اصلیشو ذکر نکرد.. وقتی شما با رزولیشن hd بشینید فیلم ببینید و آهنگ دالبی دیجیتال با صدای بلند گوش بدید به نظرتون باتریش زودتر از یک نوکیا صفحه معمولی تموم نمیشه؟؟ وگرنه اگر استفاده نکنید باتریش تا 3 روزم دوام میاره.. این طول عمر باطری برمیگرده به استفاده شما از گوشی
5 : فارسی و برنامه های فارسی و دریافت پیامک های فارسی رو ساپورت میکنه..اما نوشتنش رو خیر.. باید برنامه روش بریزید..
6 : عکسهای سه بعدیش نصبت به دوربین های 5 میلیونی سه بعدی کیفیت نداره... مثل این میمونه طرف یک دوربین فیلمبرداری میخره 8 مگاپیکسل.. بعد یکی دیگه با گوشیش 8 مگا هست میخواد کیفیتش مثل همون در بیاد!!
در آخر بگم htc رو وفتی میخرید خودش روش کم کم 70 نرم افزار نصب داره!! برای همین خیلی ها گیج میشن و میگن گوشی سنگینی هست! در مورد نرم افزار هم آندروید باشه کافیه روش نصب میشه.یک سرچی کنید فکر کنم بتونید ببینید چه قدر نرم افزارش هست..
خود من نظرم desire hd هست و بقیه دوستان هم تایید کردند..اما evo 3d از کلاس خاصی برخورداره و یک سرو گردن بالاتره.. به هر حال دیگه میمونه به خودتون و تصمیمتون..

Warez-Host.IR
May 6th, 2012, 21:05
سلام

رحمان جان من خودم Desire HD دارم و همونطوری که همه راضی بودن ازش، منم راضیم واقعا
مخصوصا وقتی آندروید 2.3.5 نصب کردم، سرعت و مصرفش شاید 50% بهتر شده و واقعا عالیه
اما در مقایسه با Sensation که دوستم داشت، میتونم بگم دوربین اون واقعا کیفیت بالایی داشت و اصلا قابل مقایسه نبود با DHD
همچنین پردازنده ی قویتری هم داشت که باعث میشد توی کار با گوشی هیچ نوع کندی احساس نکنی
اما مشکل آپدیت و روت کردن رو داشت در کل و خیلی سخت میشد از این کارا کرد (در حالی که DHD انگای ساخته شده برای روت کردن و حتی اورکلاک کردن و ...)

ولی گذشته از اینها، پیشنهاد میکنم One X بگیری :d
HTC One X - گوشی موبایل اچ تی سی وان ایکس (http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-HTC-One-X)
میشه گفت هیچ چیزی کم نداره!
فکر کنم توی بازار تهران 1.100 یا حتی پایینتر بشه گرفت و واقعا ارزش خرید داره
(خود دیجی کالا هم کاملا معتبر هست برای خرید، من خودم کلی خرید داشتم)

موفق باشید

سلام رضا جان
ممنون از نظرت
HTC One X هزینش بالاست و برای من هم کارایی نداره
Desire HD را هم نگاه کردم :
HTC Desire HD - گوشی موبایل اچ تی سی دیزایر اچ دی (http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-HTC-Desire-HD&Type=Specifications#Tab)
از نظر پردازنده و ... از Evo 3D فکر کنم پایین تر بود
مشکل من با Evo 3D فقط آپدیت آینده اون به آخرین نسخه آندروید هست

1 : گوشی هایی که قابلیت آپگرید به اندروید 4 بستنی را دارند:
HTC
از بین مدل‌های این شرکت ، ارائه‌ی آپدیت برای گوشی‌های Sensation , Sensation XL , Sensation XE و
Evo 3D ,EVO Design 4G , Rezound , Amaze 4G و Vivid و Raider تائید شده است ، HTC در
پیج رسمی فیـــس بـــوک خود اعلام کرده است ، مشغول پورت کردن آپدیت برای مدل‌های
قدیمی‌تر نیز می‌باشد ، اما این کار به زمان زیادی نیاز دارد ..
2 : ال جی رو کلا از فکرت بیرون بیار.... :d قابل مقایسه اصلا نیست
3 : محدودیت خیر به هیچ وجه نداره. خود بنده بازی و نرم افزار کرک شده روش کلی ریختم..
4 : عمر مفید باتری بایدم نصبت به بقیه کمتر باشه.. منتهی کسی دلیل اصلیشو ذکر نکرد.. وقتی شما با رزولیشن hd بشینید فیلم ببینید و آهنگ دالبی دیجیتال با صدای بلند گوش بدید به نظرتون باتریش زودتر از یک نوکیا صفحه معمولی تموم نمیشه؟؟ وگرنه اگر استفاده نکنید باتریش تا 3 روزم دوام میاره.. این طول عمر باطری برمیگرده به استفاده شما از گوشی
5 : فارسی و برنامه های فارسی و دریافت پیامک های فارسی رو ساپورت میکنه..اما نوشتنش رو خیر.. باید برنامه روش بریزید..
6 : عکسهای سه بعدیش نصبت به دوربین های 5 میلیونی سه بعدی کیفیت نداره... مثل این میمونه طرف یک دوربین فیلمبرداری میخره 8 مگاپیکسل.. بعد یکی دیگه با گوشیش 8 مگا هست میخواد کیفیتش مثل همون در بیاد!!
در آخر بگم htc رو وفتی میخرید خودش روش کم کم 70 نرم افزار نصب داره!! برای همین خیلی ها گیج میشن و میگن گوشی سنگینی هست! در مورد نرم افزار هم آندروید باشه کافیه روش نصب میشه.یک سرچی کنید فکر کنم بتونید ببینید چه قدر نرم افزارش هست..
خود من نظرم desire hd هست و بقیه دوستان هم تایید کردند..اما evo 3d از کلاس خاصی برخورداره و یک سرو گردن بالاتره.. به هر حال دیگه میمونه به خودتون و تصمیمتون..
نیم ساعت بیش بازار بودم
Evo 3D را از نزدیک دیدم خیلی عالی بود
دو دلم که خرید کنم یا نه
اگر به نظرتون این گوشی در اینده مشکل آپدیت نداره فردا اقدام به خرید کنم (( هرچند در مورد نسخه های این سیستم عامل اطلاعات خاصی ندارم ))
گلکسی نوت و گلکسی اس 2 را هم دیدم
اولی که زیادی بزرگ بود
دومی هم فروشنده ها تعریف خوبی ازش نداشتن
ال جی را هم که می گفتن طرف نرو

فعلاً تنها گزینه موجود که فکرم را مشغول کرده Evo 3D هست

delta
May 7th, 2012, 00:10
یک دوستی میگفت با گوشیت نمیخوای زندگی کنی که..نهایتش با کمی ضرر عوضش میکنی!! من خودم زمانی گوشی باز بودم.. از انواع w های اریکسون گرفته تا اپل... الان گوشی من یک ال جی 15 هزارتومانی هست!! شما چیزی رو که دوست داری و چشمت گرفته رو بخر چون نخری پشیمون میشی.استفادت رو کن..دلت رو زد بعدها میتونی عوضش کنی.. htc ها مثل نوکیا و اریکسون نیستند که قیمتش سقوط آزاد کنه..تو یک سال شاید 20 درصد بالا پایین بشه و همیشه قیمتش رو داره...
آندروید خدای بی چون و چرای سیستم های موبایله که فقط و فقط باید تجربش کنید... در مورد آپدیت هم گفتم خودم شخصا گوشیم رو از سرور خود htc بروز میکردم.. و همینطور نرم افزارهاشو..

extern
May 7th, 2012, 00:21
سلام.شرمنده اگر سئوال من خارج از این بحث هست
سئوال برام پیش اومده که چرا از سیستم عامل (mac(apple استفاده نمی کنید ؟؟

آگونیس
May 7th, 2012, 02:04
این همه دوستان پیشنهاد دادند رحمان جان حالا منم یه پیشنهاد می دهم شاید دلت رو گرفت
اولین مسئله ی مهمشم قابلیت ارتقاش به اندروید 4 هست
دوربینش حرف نداره خودم استفاده می کنم،تا به امروزم یکبار هنگ نکرده در کل خیلی خیلی ازش راضیم
در مقایسه با قیمتش حرف نداره واقعا
http://static.mobile.ir/Static/cache/phonephotos/cachefile_phone_36343_Sony_Ericsson_XPERIA_Neo_01_ 0_f.jpg
http://static.mobile.ir/Static/cache/phonephotos/cachefile_phone_36343_Sony_Ericsson_XPERIA_Neo_04_ 0_f.jpg
این گردینت صفحه ش رو واقعا هر کی از نزدیک می بینه حال می کنه تو عکس زیاد جالب نیست

سلام دوستان .
هفته پیش من این گوشی رو خریدم و از آنجایی که دیدم این تاپیک خیلی سوت و کوره گفتم خودم دست به کار بشم و یه تکونی بهش بدم.

سعی می کنم یه بررسی کامل بذارم. فقط دوستان فعلا پستی ندهند تا بررسی من تموم بشه . چون اینجوری مطالب پراکنده می شه. سعی می کنم تا 2 یا 3 روزه آینده بررسی رو تموم کنم .

خب پس از موقع خرید شروع میکنم :

بررسی 1 :

وارد علائدین شدم و از چندتا مغازه پرسوجو کردم . قیمتا مختلف بود : 465 و 470 و .... پایین ترین قیمتم 450 بود . بعد یه مغازه گفت 430 (با کابل hdmi )
البته حدس زدم از اون مغازه هاست که بعد از خرید هزینه ی نصب نرم افزار هم می خواد بگیره. برا همین خودم رو آماده کردم.
گفتم یه رنگ مشکی بیار (پایینش آبی پررنگه و به سمت بالا که میره کم کم مشکی میشه .به نظرم قشنگ ترین رنگش همینه )
دیدم رو جعبه نوشته KYNO بهش گفتم این چیه ؟ گفت neo تلفظ میشه ولی kyno نوشته می شه . گفتم چرا چرت میگی . این نسخه فرانسوی neo هست . اصلا کناره جعبه و کاتالوگ داخل جعبه هم فرانسوی نوشته . طرف فهمید که ما از اون شاسگولا نیستیم . گفت این نسخه به صورت اورجینال کابل hdmi داره و گارانتی اصلی هست و neo کابل hdmi نداره.
گفتم خوب پس میبرم . بعد ...... وارد بحث اصلی خواست بشه یعنی ریختن نرم افزار
یارو شروع کرد به کلی توضیحات و من اصلا حرفاشو گوش نمی کردم و فقط در و دیوار رو تماشا می کردم . وقتی حرفش تموم شد گفت حالا 60 تومنی برات بریزم یا 50 تومنی . گفتم هیچ کدوم . گفت اخه اگه نریزم آنتن گوشیت میپره و باطریت خراب میشه و ............
بازم گفتم نمی خوام . عیب نداره بزار آنتن بپره . گفت حداقل باید پول رجیستر کردن رو بدید . که اونم می شه 30 تومن . گفتم : بیشتر از 18 تومن نمی دم .حالا یا گوشی رو بده یا سیم کارتمو پس بده (چون حساب کردم قیمت گوشی بعلاوه رجیستر ( که میدونم الکی هست . چون گوشی با گارانتی اصل رجیستر نمی خواد ) میشه 448 ( 430 + 18 ) و من کمتر از این قیمت گیرم نمی یاد ) .
خلا صه سرتونو درد نیارم . بلاخره گوشی رو خریدم . پشت گوشی یه برچسب به زبان فرانسوی بود و توی گوشی هم چند تا برنامه به زبان فرانسه داشت که نشون میداد گوشی واقعا فرانسوی و آکبند هست البته برای تایپ زبان فارسی هم داشت .
در آخر هم شماره سریال گوشی رو به 10009999 sms کردم و گارنتی تایید شد.
خب حالا می ریم سراغ بررسی خود گوشی

اول از محتویات جعبه بگم :

1. گوشی
2. کابل اتصال usb
3. شارژر
4. هندز فری
5. برچسب lcd
6. دفترچه راهنما
7. کابل hdmi (برخی جعبه ها ممکنه نداشته باشه ولی kyno حتما داره )
8. دستمال پاکتی green heart

ظاهر گوشی :

ظاهر گوشی بسیار زیبا و خوش دست هست و وزن و ابعاد مناسبی داره مخصوصا اگر مثل من یه کاور سیلیکونی براش بگیرید هم زیباتر میشه و هم در برابر ضربه ایمن تر.

دکمه های پایین و کنار گوشی هم در اندازه و مکان مناسبی قرار گرفته اند و کار کردن باهاشون راحته
پایین دکمه پاور هم یه چراغ کوچولو هست که کارایی خیلی خوبی داره : 1)وضعیت شارژ رو نشون میده: وقتی شارژ زیر 10% میرسه به رنگ قرمز چشمک میزنه و موقع شارژ رنگش از قرمز به سبز پیوسته تغییر میکنه
2) اطلاع رسانی : موقع دریافت sms و اتصال به v..p..n و....... چشمک سفید میزنه

سرعت :

سرعت بالا آمدن گوشی گوشی خیلی خوبه ( مخصوصا بعد از آپدیت جدیدی که براش اومده )
و در مورد اجرای برنامه ها و بازیها و گشتزنی در اینترنت هم مشکلی نداره (گاهی مواقع اگر یه بازی یا برنامه سنگین رو اجرا کرده باشین و بعد یه برنامه دیگرو باز کنین یا وارد home screen
شوید و بخواهید صفحات رو عوض کنین یه مقدار کند میشود ولی خیلی محسوس نیست و در کل سرعت خوبی دارد .

اسپیکر و هندز فری :

اول که این گوشی رو گرفتم اسپیکرش ناامید کننده بود . کیفیتش خوب بود ولی بلندی صداش خیلی بد بود .مثلا وقتی صدا رو رو 100% میذاشتم به اندازه 70% n8 میشد .

ولی بعد از آپدیت جدیدی که براش امد و اضافه شدن گزینه xLOUD صداش خیلی بلند شد به طوری که اگر روی 100% بزارم گوشام کر میشه !!!
پس در کل کیفیتش خوبه
البته محل قرار گرفتن اسپیکرش میتونست بهتر باشه . چون گاهی اوقات وقتی داری باهاش کار میکنی ( مخصوصا در حالت landscape ) ممکنه انگشتا جلوی بلندگو رو بگیره و صدارو کمی ضعیف میکنه . ولی با این وجود خیلی مسئله مهمی نیست و کافیه درست نگهش دارین.

LCD :

نمیشگر این گوشی کیفیت بسیار خوبی داره و حتی به نظر من قابل رقابت با iphone 4 هم هست

البته همونطور که در بسیاری از سایتها گفته شده زاویه دید صفحه کم هست و حدودا تا زاویه 40 درجه کیفیت حفظ میشود . مسلما کیفیت صفحه neo به پای galaxy s ii نمی رسه . اما با توجه به استفاده از موتور براویا کیفیت بسیار بالایی دارد.

دوربین :

کارکردن با دوربین گوشی بسیار ساده و آسان هست و تنظیمات اتوماتیک باعث می شود عکاسی و فیلم برداری ساده و با کیفیت باشد . فکر نمی کنم بیشتر احتیاج به توضیح باشد . سعی میکنم بعدا تعدادی عکس آپلود کنم تا کیفیت دوربین رو نشون بده

نکته جالب در مورد دوربین , فلش دوربین هست که با وجود اینکه یکی led دارد ولی نور بسیار زیادی دارد ( من قبلا n85 داشتم و با وجود اینکه دو led بود ولی از نظر نور دهی تقریبا برابر هستند)

باطری :
و اما نکته اخر و بسیار ناامید کننده در مورد این گوشی , باطری اون هست. با وجود اینکه باطری ظاهرا از نوع li-po هست (برای این میگم ظاهرا چون تو سایت gsmarena و برنامهsuper battery information که روی گوشی نصب کردم نوع باطری رو li-po نوشته ولی روی برچسب خود باطری li-lon نوشته !!! ) و همچنین ظرفیت 1500mah . انتظار می رود که دوام باطری خیلی بالا باشد .
اما متعصفانه در بهترین حالت باطری 2 روز دوام می اورد و اگر مصرفتان بالاباشد و زیاد با گوشی کار کنید و بازی کنید . مجبور میشوید هر شب شارژش کنید
در پایان اگر بخواهم نظرم را در مورد ای گوشی بیان کنم : باید بگوییم که گوشی بسیار خوبی هست و با توجه به قابلیتها و قیمت مناسبش مطمئنا از خریدش پشیمان نمی شوید و اگر بخوام از 10 یه نمره به این گوشی بدهم 8.75 می دهم (اون 1.25 نمره کسری هم برای باطری و همینطور گرم شدن قسمت بالای گوشی در هنگام اجرای بازی ها سنگین هست )
امید وارم این بررسی من مفید بوده باشد .
مطالبي كه اينجا نوشتم ؛زحمت گرداوري و بررسي اون توسط يكي از دوستاي عزيزم كشيده شده است

مهدي ا

با سلام به همه
يه سري مطالبي بود كه بايد ميگفتم:

در مورد آپدیت (كيفيت دار كردن صدا در زمان حداكثر كردن صدا)xloud به راحتی میتوانید با وایرلس دانلود کنید (با کامپیوتر هم میتوانید) شما کافیه به
مسیر زیر بروید :
settings ----> about phone ------> software update
و گوشی رو آپدیت کنید . اگر هم آپدیت باشه می توانید به مسیر زیر بروید و تیک xloud رو بزنید:
settings --------> sound
من از محافظ lcd خود گوشی که داخل جعبه بود استفاده کردم و تاثیر بسیار بسیار ناچیزی روی تاچ میزاره . تقریبا اصلا محسوس نیست
اگر گوشی رو با گارانتی اصلی گرفتيد خودش زبان فارسی برای تایپ رو ساپورت میکنه. اگر هم بدون گارانتی بگیرید برنامه های زیادی هست که تایپ فارسی رو اضافه میکنه.
من تمام بازیهای اچ دی gamrloft رو نصب کردم و کوچکترین مشکلی نداره
برای نصب برنامه و بازی روی مموری هم برخی می توانید از طریق منیجر خود گوشی به مموری انتقال بدید . برنامه های زیادی هم برا این کار هست
تم و والپیپر هم به راحتی نصب می شه . هم متحرک و هم ساده
من از برنامه مدیریت x-plore نسخه 1.53 استفاده میکنم
با بلوتوث هم مشکلی نداشته ام
مشکل هنگ و ریست هم نداشتم. فقط قبل از آپدیت یه بار وقتی به gps وصل شدم ریست شد ولی بعد از آپدیت مشکلی باهاش نداشتم
برای پخش انواع فرمتهای صوتی و تصویری با زیر نویس برنامه های زیادی هست
در مورد صدای موزیک هم توی بررسیم توضیح داده بودم که با xloud خیلی عالی شده
گزینه ی مگاباس هم توی پلیر خود گوشی نیست .ولی برنامه هایی برای تنظیم اکولایزر وجود داره
من هنوز برنامه جاوا رو گوشی نریختم ولی فکر کنم آندروید در حالت معمول جاوا ساپورت نمیکنه و می توانید جاوا امولاتور رو رو گوشی نصب کنید وبرنامه های جاوارو نصب کنید
باطری مانند سایر قطعات چینی هست و li-po هست
هدفون هم چینی هست و مدلش رو نمی دونم ولی کیفیت خوبی داره
مموری هم چینی و مدل hc کلاس 2 هست
سی دی همراهش نیست . وقتی گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کنی pc suite اتومات دانلود میشه
گوشی گارانتی اصل رجیستر نمی خواد اگر هم مجبور شدید بیشتر از 10 تومن نديد
هر سه رنگم موجوده و تقریبا هم قیمتند ( رنگ قرمز کمی کمتر هستش و ممکنه 5 تومان گرونتر باشه)
رینگتون هم به راحتی قابل نصب و تعویض هست.
موفق باشید

http://www.mobile.ir/phones/compare.aspx?brandid=3&phoneid=36343&ids=36439&ids=36343
Sony Ericsson XPERIA Neo - نظرات کاربران در مورد گوشی سونی اریکسون اکسپریا نئو | mobile.ir - مرجع موبایل ایران (http://www.mobile.ir/phones/comments-36343-sony-ericsson-xperia-neo.aspx?page=1)

irank
May 8th, 2012, 10:57
به نظر من فکر نکنم 10 بار هم از دوربین 3d این گوشی ( evo 3d ) استفاده کنید چون کیفیت قابل قبولی نداره چشم ها رو هم اذیت میکنه..
نکته بعدی سنگینی evo 3d هست شما وزنش رو توی دست با s ii مقایسه کنید..
مشکل بعدی آپدیت هست htc همیشه 3 4 ماه دیرتر از سامسونگ آپدیت عرضه میکنه ( الان برای sii اندروید 4 آمده)
البته من طرفدار سامسونگ نیستم و خودم هم htc desire دارم
نظرم رو گقتم خدمتتون.

Warez-Host.IR
May 8th, 2012, 12:33
سلام
تشکر از دوستان
بالاخره HTC evo 3d خرید شد
قیمت دیروز با گارانتی 710 هزار تومان
البته در مشهد از 675 هزار تومان تا 710 هزار تومان قیمت های مختلفی داشت

در مورد برنامه ها و نرم افزارهای مورد نیاز نیز اگر دوستان سایت مناسبی سراغ داشتند ممنون میشم لینک بدن
باز هم تشکر از همه که وقت گذاشتند و راهنمایی کردند

موفق باشید

irank
May 8th, 2012, 12:38
مبارک باشه:

انجمن اندروید: صفحه اصلی انجمن تخصصی آندروید - آخرین اخبار تخصصی آندروید (http://and-roid.ir)
برای دانلود نرم افزار ها و گیم ها سایت ایرانی (پولی به صورت رایگان): سایت تخصصی آندروید | دانلود بازی آندروید , نرم افزار آندروید , دانلود برنامه اندروید با لینک مستقیم (http://androidiha.com)
برای دانلود نرم افزار ها و گیم ها سایت خارجی (پولی به صورت رایگان): http://pandaapp.com

salar74_a
May 8th, 2012, 13:13
یک مدت که کار کردید باش بیایید اینجا نظر بدید که راضی هستید یا خیر

RezaFH
May 8th, 2012, 13:42
سلام
تشکر از دوستان
بالاخره HTC evo 3d خرید شد
قیمت دیروز با گارانتی 710 هزار تومان
البته در مشهد از 675 هزار تومان تا 710 هزار تومان قیمت های مختلفی داشت

در مورد برنامه ها و نرم افزارهای مورد نیاز نیز اگر دوستان سایت مناسبی سراغ داشتند ممنون میشم لینک بدن
باز هم تشکر از همه که وقت گذاشتند و راهنمایی کردند

موفق باشید

مبارک باشه رحمان جام :)

برای دانلود اپلیکیشن بهترین جایی که میشناسم بازار هست : برنامه‌های برگزیده | کافه بازار، برنامه‌های آندرویدی برای ایرانیان (http://cafebazaar.ir/)
اولین کاری که باید بکنی این هست که اپلیکشن خودش رو نصب کنی : http://getbazaar.com/download/bazaar.apk
و بعد یک اینترنت پر سرعت و بدون محدودیت داشته باشی :d
چون هیچ وقت سیر نمیشی از دانلود و نصب و اجرای اپ ها
چیزهایی که خودم استفاده میکنم و پیشنهاد میدم :
ES File Explorer
AK Notepad
Persian Calender
Remote Desktop
Angry Birds Space :d
Cut the rope
Speedx 3D free
Bluetooth file transfer
ClockSync
FlashLight
Color FlashLight
Google Drive
Maxthon Mobile Browser
OnePunch Notes
Multiling Keyboard
Smart Ruler
Super Ruler
ZDbox

فکر کنم اکثر قریب به اتفاق اینها برای هر گوشی آندرویدی لازمه

HyperServer
May 8th, 2012, 21:17
سلام رحمان جان ...
مبارک باشه...حالا که دیگه خریدی :دی ...

من می خواستم بگم که دیگه نمیگم...

اما خوب کاری کردی ...دلار مجدد میره بالا....2 هفته مونده به مذارکات امریکا و اروپا فاز منفی میدن دوباره :|

arvin_b
May 8th, 2012, 22:13
سلام
اگر میشه بعد از نست کامل گوشی
لطف کنید بفرمایید که چیپ وایمکس گوشی قابل استفاده هست ؟

HADNEZ-ICT
May 8th, 2012, 22:22
سلام
اگر امکانش هست یک تصویر گرفته شده در حالت 3d با دوربین این گوشی را بزارید تست بکنیم
اگر این کار بکنید خیلی متشکر می شم آخه من فقط برای دوربینش می خواهم تهیه کنم
ممنون از شما .

Warez-Host.IR
May 9th, 2012, 10:58
مبارک باشه:

انجمن اندروید: صفحه اصلی انجمن تخصصی آندروید - آخرین اخبار تخصصی آندروید (http://and-roid.ir)
برای دانلود نرم افزار ها و گیم ها سایت ایرانی (پولی به صورت رایگان): سایت تخصصی آندروید | دانلود بازی آندروید , نرم افزار آندروید , دانلود برنامه اندروید با لینک مستقیم (http://androidiha.com)
برای دانلود نرم افزار ها و گیم ها سایت خارجی (پولی به صورت رایگان): http://pandaapp.com

سلام
ممنون
سایت :
سایت تخصصی آندروید | دانلود بازی آندروید , نرم افزار آندروید , دانلود برنامه اندروید با لینک مستقیم (http://www.androidiha.com/)
تنها سایتی هست که در این ضمینه باهاش به خوبی آشنایی دارم
دو سایت دیگر معرفی شده را هم بررسی میکنم

یک مدت که کار کردید باش بیایید اینجا نظر بدید که راضی هستید یا خیر

یک هفته ای بگذره بعد اعلام میکنم

برای دانلود اپلیکیشن بهترین جایی که میشناسم بازار هست : برنامه‌های برگزیده | کافه بازار، برنامه‌های آندرویدی برای ایرانیان (http://cafebazaar.ir/)
اولین کاری که باید بکنی این هست که اپلیکشن خودش رو نصب کنی : http://getbazaar.com/download/bazaar.apk
و بعد یک اینترنت پر سرعت و بدون محدودیت داشته باشی :d
چون هیچ وقت سیر نمیشی از دانلود و نصب و اجرای اپ ها
چیزهایی که خودم استفاده میکنم و پیشنهاد میدم :
ES File Explorer
AK Notepad
Persian Calender
Remote Desktop
Angry Birds Space :d
Cut the rope
Speedx 3D free
Bluetooth file transfer
ClockSync
FlashLight
Color FlashLight
Google Drive
Maxthon Mobile Browser
OnePunch Notes
Multiling Keyboard
Smart Ruler
Super Ruler
ZDbox

فکر کنم اکثر قریب به اتفاق اینها برای هر گوشی آندرویدی لازمه
رضا جان خوب اگه اینا را داری زیپ کن , مستقیم بده دانلود کنیم
از دیروز فقط دو مرورگر روی گوشی ریختم و اپلیکیشن خود بازار و یک فایل منیجر که اگر اشتباه نکنم Andro Zip Root بود اسمش
از نظر رفع نیازها به صورت پیش فرض خیلی موارد موجود هست اما چون من بیشتر برای شبکه کار کارد و دنبال برنامه های مربوطه هستن

سلام رحمان جان ...
مبارک باشه...حالا که دیگه خریدی :دی ...

من می خواستم بگم که دیگه نمیگم...

اما خوب کاری کردی ...دلار مجدد میره بالا....2 هفته مونده به مذارکات امریکا و اروپا فاز منفی میدن دوباره :|

ممون فرزاد جان
گوشی همانطور که گفتم با گارانتی شد 710 هزار تومان
چی بخوایم و چی نخوایم هر گوشی بعد از مدتی کاهش قیمت داره
من هم دوست نداشتن به خاطر اینکه شاید مقداری کاهش قیمت داشته باشه خودمو الاف کنم
نهایت قیمت هم اگر کاهش پیدا می کردم 60 تا 80 هزار تومان بود که زیاد چشم گیر نیست

سلام

سلام
هنوز به این قسمت هاش نرسیدم در حد تنظیمات اینترنت گوشی و .. دیروز انجام دادم :D
یکی از گزینه های خوبی که مشاهده کردم این بود که وقتی اکانت جی میل را در گوشی ادد میکنیم هر زمان که ایمیل و ... دریافت شود بلافاصله مطلع میشم و نیازی نیست هر بار کانکت کنیم
هرچند که اینطوری اگر Mobile Network همیشه فعال باشه هزینه قبض گوشی بسیار زیاد میشه اما نسبت به گوشی های نوکیا که تا این لحظه موجود داشتم بسیار عالی تر بوده

سلام
اگر امکانش هست یک تصویر گرفته شده در حالت 3d با دوربین این گوشی را بزارید تست بکنیم
اگر این کار بکنید خیلی متشکر می شم آخه من فقط برای دوربینش می خواهم تهیه کنم
ممنون از شما .

چشم حتماً هم عکس و هم یک فیلم به زودی در حالت 3D گوشی تهیه میکنم و قرار میدم

امری بود در خدمتم
موفق باشید

Warez-Host.IR
May 9th, 2012, 13:27
سلام
دوستان کسی اپلیکیشن مربوط به vmware را داره , برای من ارسال کنه ؟؟

irank
May 9th, 2012, 13:58
اگه پیدا کردی بزار ما هم بگیریم خیر ببینی جوون :دی

Warez-Host.IR
May 10th, 2012, 15:53
اگه پیدا کردی بزار ما هم بگیریم خیر ببینی جوون :دی

سلام
از طریق لینک زیر می توانید اقدام به دانلود نمایید :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/47977/

موفق باشید

arvin_b
May 22nd, 2012, 18:26
سلام

??????????????؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تست کردید

Warez-Host.IR
August 17th, 2012, 15:23
سلام
اگر اشتباه نکنم , حدود 2 ماه پیش بعد از ارائه رسمی آندروید نسخه 4.0.3 به این نسخه به روز رسانی کردیم
خیلی از فروشگاه ها و کسانی که در مشهد تخصص این مورد را داشتن , اعلام کردند که به هیچ عنوان نسخه سیستم عامل را ارتقاء ندم , تا با قطعی wi-fi و یا مشکل در دوربین گوشی و ... مواجه نشم
اما بدون توجه به این توضیحات نسخه سیستم عامل را ارتقاء دادم و تا امروز بدون مشکل در حال استفاده هستم

در مورد سوال دوست عزیزمون :

باید عرض کنم که چون وایمکس نداشتم تست نکردم ولی اینترنت گوشی را با موارد دیگه تست کردم که بدون مشکل بود

و در نهایت دوستانی که قصد خرید گوشی EVO 3D را دارند , نسبت به قیمت مناسبی و کارایی خوب , ارزش خرید را دارد

موفق باشید

HyperServer
August 17th, 2012, 15:28
سلام
اگر اشتباه نکنم , حدود 2 ماه پیش بعد از ارائه رسمی آندروید نسخه 4.0.3 به این نسخه به روز رسانی کردیم
خیلی از فروشگاه ها و کسانی که در مشهد تخصص این مورد را داشتن , اعلام کردند که به هیچ عنوان نسخه سیستم عامل را ارتقاء ندم , تا با قطعی wi-fi و یا مشکل در دوربین گوشی و ... مواجه نشم
اما بدون توجه به این توضیحات نسخه سیستم عامل را ارتقاء دادم و تا امروز بدون مشکل در حال استفاده هستم

در مورد سوال دوست عزیزمون :

باید عرض کنم که چون وایمکس نداشتم تست نکردم ولی اینترنت گوشی را با موارد دیگه تست کردم که بدون مشکل بود

و در نهایت دوستانی که قصد خرید گوشی EVO 3D را دارند , نسبت به قیمت مناسبی و کارایی خوب , ارزش خرید را دارد

موفق باشید

آقا مبارکه :دی ...