PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی با کارت گرافیک

faranetwork
May 5th, 2012, 16:13
سلام دوستان نیاز به یک سرور اختصاصی داریم با کارت گرافیک!!! کدوم دیتاسنتر ها ارائه میدهند؟؟؟

alborzgostar
May 5th, 2012, 16:25
سلام

جاهایی که game سرور ارایه میدند ممکنه داشته باشند

alireza9549
May 5th, 2012, 16:29
سلام دوستان نیاز به یک سرور اختصاصی داریم با کارت گرافیک!!! کدوم دیتاسنتر ها ارائه میدهند؟؟؟

مورد استفاده از گرافیک هم دارد ؟؟؟ :-؟
فقط برای Game سرور فکر کنم بشه اسفاده کرد که در اینترانت هم باشه سرعت خوبی داره .

faranetwork
May 5th, 2012, 16:31
مورد استفاده از گرافیک هم دارد ؟؟؟ :-؟
فقط برای Game سرور فکر کنم بشه اسفاده کرد که در اینترانت هم باشه سرعت خوبی داره .

بله میخوایم وی ام ویر نصب کنیم ...روش چند تا وی پی اس برای گیم ارائه کنیم..آیا دیتاسنتری رو میتونین معرفی کنین؟

mgp.co.ir
May 5th, 2012, 16:35
SnelServer

alireza9549
May 5th, 2012, 16:38
بله میخوایم وی ام ویر نصب کنیم ...روش چند تا وی پی اس برای گیم ارائه کنیم..آیا دیتاسنتری رو میتونین معرفی کنین؟

اینجا داشت اگر اشتباه نکنم .
ولی قیمت ها را کمی بالا میده تخفیف بگیرید
serverpars.com

faranetwork
May 5th, 2012, 16:41
اینجا داشت اگر اشتباه نکنم .
ولی قیمت ها را کمی بالا میده تخفیف بگیرید
serverpars.com

مستقیم از خود دیتاسنتر میخوایم خرید کنیم !

---------- Post added at 04:41 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

SnelServer

جناب میرزایی شما که خودتون ماشالاه استاد بنده هستین...و در مورد این دیتاسنتر چند تا پیرهن بیتشر از ما پاره کردین!!! میدونین که با وی ام و ویر و ویندوز کلا مشکل دارن..اگه دیتاسنتر دیگه ای رو معرفی کنید ممنون میشم

mgp.co.ir
May 5th, 2012, 16:48
3 تا پورت را block کنید مشکل بطور کامل حل می شود .
باید ارشیو را چک کنم . دیتاسنتر زیاد است .

سایت گیمینگ اسنل سرور : https://www.serverffs.com

faranetwork
May 5th, 2012, 17:01
3 تا پورت را block کنید مشکل بطور کامل حل می شود .
باید ارشیو را چک کنم . دیتاسنتر زیاد است .

سایت گیمینگ اسنل سرور : https://www.serverffs.com

مرسی ممنون