PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با انتقال دامین در دایرکتی

Qomes-Host.ir
November 7th, 2009, 12:10
با سلام یکی از دوستان حدود یک ماه و بیست روز پیش یک دامین net برای من ثبت کردند و قرار بود به کنترل پنل خودم منتقل بشه که بهش دسترسی داشته باشم اما متاسفانه با گذشت این مدت هنوز انتقال صورت نگرفته و میفرمایند انتقال ممکن نیست!!

هر چند وظیفه ایشون بوده که قولی که دادند رو انجام بدن و مشکل رو حل کنند اما من این تاپیک رو زدم تا اگه ممکنه دوستان راهنمایی کنند.

اروری که ایشون میگن وجود داره:
[r5] Error Message: domain.com cannot be moved to another Customer account because it has some pending action/invoice/formality against it. Check all the invoices and services of domain.com to see if there is any pending invoice or processing action for domain.com

ممنون میشم راهنمایی کنید.

(از دوست عزیزمون هم میخوام اگه راهکاری ارئه شد تست کنند.)
با تشکر

Qomes-Host.ir
November 7th, 2009, 13:48
دوستان خواهشا راهنمایی کنید:102:

bijans
November 7th, 2009, 13:51
دوستان خواهشا راهنمایی کنید:102:

دوست عزیز،

احتمالاً ایشون باید authorization code رو به شما بدهند برای انتقال. این کد توی کنترل پنل مبدا و معمولا و در بخش transfer موجوده. علاوه براین احتمالا ایشون باید پروسه ی انتقال رو از همین قسمت به صورت دستی تأیید کنند.

Sajad
November 7th, 2009, 13:55
تاپیک مشابه:
http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=4117
قفل شد.