PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کد جاوا یا ... برای عکس

delta
May 5th, 2012, 00:54
سلام. آقا دقت کنید در بعضی سایتها وقتی میخواین عکس یک مطلب رو در سیستم ذخیره کنید یا همان سیو کنید عکس مورد نظر کوچیک شده ذخیره میشه!! یعنی عکس بزرگ مطالب رو نمیشه همینجوری کپی کرد و وقتی ذخیره میکنه تو سیستم کوچیک ذخیره میشه و نمیزاره عکس رو کامل کپی کنید... حالا سوال اینه چه کدی در قالب سایت استفاده میشه؟ کسی کدش رو داره؟ ممنون میشم:79:

m_hdi
May 5th, 2012, 01:00
عزیز این با کد درست نمیشه منظور شما در انجمن اگر هست از هک تغیر سایز استفاده میکنند مثل همین چیزی که در این انجمن مشاهده میکنید

---------- Post added at 01:00 AM ---------- Previous post was at 12:58 AM ----------

اکر سیستم سایتون رو میگفتید بهتر میتونستم راهنمایی کنم
اگر مشکلی تو نصب داشتید بفرمایدد تا رایگان براتون انجام بدم

delta
May 5th, 2012, 01:06
نه دوت عزیز واسه انجمن نمیخوام.. سیستم که نیوک 8.3 هست اما فکر نکنم فرقی داشته باشه..من کلی کدهای مشابه و کاربردی دیگر رو روی انواع سیستم ها و قالب ها تست کردم جواب داده.. منتهی اصلا اسم کد این رو نمیدونم که اصلا دنبالش باشم..سرچ هم میکنم چیزی پیدا نمیکنم..

آگونیس
May 5th, 2012, 01:22
نه دوت عزیز واسه انجمن نمیخوام.. سیستم که نیوک 8.3 هست اما فکر نکنم فرقی داشته باشه..من کلی کدهای مشابه و کاربردی دیگر رو روی انواع سیستم ها و قالب ها تست کردم جواب داده.. منتهی اصلا اسم کد این رو نمیدونم که اصلا دنبالش باشم..سرچ هم میکنم چیزی پیدا نمیکنم..
سلام همشهری
یه نمونه سایت میدی؟