PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قيمت سئوي اين كلمات كليدي؟

psfa
May 5th, 2012, 00:15
دوستان سئو كار مي خواستم بدونم براي آوردن كلامات زير در صفحه اول چه قدر هزينه لازم هست؟
دانلود فيلم
دانلود موزيك
دانلود آهنگ
لطفا به صورت جداگانه قيمت بدين

bepad
May 5th, 2012, 00:58
سلام

با این گروه تماس بگیرید
سئو تک - مرکز تخصصی خدمات سئو (http://seotech.ir/)

delta
May 5th, 2012, 01:10
سلام

با این گروه تماس بگیرید

یک سوال؟ چرا خدمات دهنده های سئو خودشون همیشه ته چاه هستند؟ الان اینی که دادید شما الکساش بالای 2 میلیون هست و پیج رنک گوگل 2 ...... خواهشن ماجرای کوزه گر و کوزه شکسته رو نگید که الان کوزه گر ساید بای ساید داره!!
چرا اول این سایتها خودشون رو سئو نمیکنند تا تو چشم بیان و میرن اسم چند سایت معروف که اخرشم معلوم میشه به اینا ربطی نداشته رو میزارند...

bepad
May 5th, 2012, 01:15
این موردو از خودشون بپرسید اما این گروه سایتشو یک هفتست زده

MagicVps.Com
May 5th, 2012, 01:22
درباره سئوتک SEO Tech

سئوتک با 7 سال فعالیت مستمر در زمینه سئو و خدمات بر پایه وب با گروهی قدرتمند متشکل از کارشناسان سئو و مارکتینگ درخدمت هم میهنان عزیز است . سئو تک با دستیابی به آخرین تکنولوژی های بهینه سازی روز دنیا و با بهره گیری از استاندارد های سئو اروپایی افتخار انجام بیش از 900 پروژه سئو را در بین وب سایت های ایرانی و 4 کشور آسیایی از سال 2005 تا کنون دارا می باشد .

سئوتک مفتخر است در زمینه سئو انواع سایت های داینامیک با سیستم های مدیریت محتوا گوناگون نظیر وردپرس , دیتالایف انجین , موبیل تایپ , جوملا , دروپال و سایر سی ام اس های معمول و اختصاصی و هم چنین سئو پرتال های استاتیک فعالیت می کند .

shazo
May 5th, 2012, 02:14
سلام.. كلمات بسيار كليدي هستن و اصلا كار آسوني نيست..

taft
May 5th, 2012, 02:27
سلام.. كلمات بسيار كليدي هستن و اصلا كار آسوني نيست..
خوب هر چی تعداد کلمات کمتر باشه هزینه سئو هم بیشتر میشه
و باید با توجه به تعداد سایت ها و رقبا روی سئوی کلمه کار کرد و هیچ کار نشد نداره

aligoli
May 5th, 2012, 02:51
من میتونم براتون انجام بدم، طراحی سایت ، یعنی اگر طراحی سایت رو انجام بدم امکان بهینه سازی + Seo هم هست در غیر اینصورت سفارش نمی گیرم.

psfa
May 5th, 2012, 09:44
دوستان همه چيزو گفتين به جز قيمت

persiantools
May 5th, 2012, 11:00
سلام

با این گروه تماس بگیرید

جالبه که ایمیلی که در سایت درج شده اصلا وجود خارجی نداره !
info@seotech.asia

bepad
May 5th, 2012, 11:10
جالبه که ایمیلی که در سایت درج شده اصلا وجود خارجی نداره !
info@seotech.asia

تماس بگیرید
09130303085
09384474032

بگید از طرف bepad معرفی شدید

psfa
May 5th, 2012, 12:13
آقايون تو رو خدا بيخيال شين اين سايت رو
چون به اين تاپيك مربوط نميشه اصلا

mojtaba_gk671
May 6th, 2012, 10:28
دوستان سئو كار مي خواستم بدونم براي آوردن كلامات زير در صفحه اول چه قدر هزينه لازم هست؟
دانلود فيلم
دانلود موزيك
دانلود آهنگ
لطفا به صورت جداگانه قيمت بدين

من تجربه انجام این کار رو برای هر سه تاشون دارم. آدرس سایتت و پایین ترین نرخی که پیشنهاد دادن بهت رو پ خ کن.

psfa
May 6th, 2012, 13:38
من تجربه انجام این کار رو برای هر سه تاشون دارم. آدرس سایتت و پایین ترین نرخی که پیشنهاد دادن بهت رو پ خ کن.
پ.خ فرستاده شد