PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایسنس پلسک

network
May 4th, 2012, 16:04
سلام دوستان -
نیاز دارم بدونم کدوم دوستان با شرکت های داخلی ( و بیشتر خارجی ) برای خرید لایسنس پلسک دارن باهاشون کار میکنند - لطفا معرفی کنید این شرکت ها رو ...
مثلا سایت licensecube.com - مدارک میخواد ؟ با ایرانی مشکل دارن ؟ والا نماینده های ایرانی اگر دلار بره بالا قیمتو میبرن بالا لحظه ای هم میبرن اما اگه مثل الان دلار ارزون بشه یادشون میره قیمتاشون رو کم کنند.
میدونم که پویاسازان و توسعه سامان نماینده فروش هستند ( به کاربر هم تکی لایسنس ) میفروشن اما میخوام تجربه های شما دوستان رو بدونم - میخوام خودم مستقیم لایسنس بگیرم -
قیمتهایی که شما از سایتهایی ( کجا ) میگیرید رو هم برای سرور هم وی پی اس لطفا بگید - ممنون

SeDaBloG
May 4th, 2012, 16:08
از من میشنوی کرک شده استفاده کن :دی و از من میشنوی پلسک استفاده نکن

network
May 4th, 2012, 16:29
نه دوست عزیز - میخوام حتما لایسنس داشته باشم - پس ک ر ک نه ! برای ویندوز میخوام - لطفا فقط پلسک ...

Metalik
May 4th, 2012, 16:43
از همین جا Plesk License - Complete Server Automation (Plesk) (http://www.licensecube.com/control-panels/plesk-license.php) بخرید.
با آدرس و مشخصات غیر ایران عضو بشوید.
پرداختش هم که دوستان پرداختگر paypal هستند براتون انجام می دهند.

network
May 4th, 2012, 16:54
از همین جا Plesk License - Complete Server Automation (Plesk) (http://www.licensecube.com/control-panels/plesk-license.php) بخرید.
با آدرس و مشخصات غیر ایران عضو بشوید.
پرداختش هم که دوستان پرداختگر paypal هستند براتون انجام می دهند.

ممنونم - عجیبه برای وی پی اس و سرور اختصاصی قیمت لایسنسش فرقی نداره !

SeDaBloG
May 4th, 2012, 17:22
باید فرقی داشته باشه ؟ (:|

10110
May 20th, 2012, 17:46
سلام
لایسنس رو برای سرور اختصاصی میخواهید یا vps
اگر vps از کدام مجازی ساز استفاده می کنید؟

با تشکر

azaronline
May 20th, 2012, 19:36
با سلام
اگر برای vps نیاز دارید
مجازی ساز باید Virtuozzo باشه

10110
May 21st, 2012, 04:04
سلام
الزامی نداره حتماً Virtuozzo باشه میتونه vmware hyperv یا xen باشه
البته برای این پرسیدم چون لایسنس ارزون برای Virtuozzo سراغ دارم ولی بقیه رو هم میتونم بگیرم

sat98
May 31st, 2012, 22:23
دوست عزیز من گذرگاه رو بهتون پیشنهاد میکنم

okey
June 1st, 2012, 16:47
نه دوست عزیز - میخوام حتما لایسنس داشته باشم - پس ک ر ک نه ! برای ویندوز میخوام - لطفا فقط پلسک ...

پیشنهادم بهتون Websitepanel هست که به نظرم واقعا کسی باهاش کار کنه طرف پلسک و اون مسخره بازی هاش نمی ره .

به هر حال بهتره حتما وب سایت پنل رو تست کنید .

shopel
June 1st, 2012, 20:10
PRODUCT/SERVICE SETUP FEE PRICE
Plesk 10 Domains $10.00 USD $25.00 USD

ماهانه در خدمتیم