PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه ساز فارسی نشده معرفی کنید !

ToooPDL
May 4th, 2012, 00:54
سلام
چند وقته دنبال یک اسکریپت فروشگاه ساز خارجی (فارسی نشده) میگردم که توان رقابت رو با اسکریپت های فارسی موجود داشته باشه
خیلی هم علاقه به انجام همچین پروژه ای دارم !

اگر اسکریپت خاصی مد نظرتون هست که نیاز به فارسی سازی و.. داره همینجا بگید تا یه بررسی صورت بگیره

پی نوشت 1 : نظرتون در مورد اسکریپت axis چیه ؟
پی نوشت 2 : در صورتی که به نتیجه رسیدیم که اسکریپتی رو روش کار کنیم ، پشتیبانی به چه صورت باشه بهتره ؟ 1- بصورت رایگان و پشتیبانی متوسط 2- به صورت تجاری و پشتیبانی قوی

sazsaz
May 4th, 2012, 01:04
نال باشه یا اپن سورس

AriyaDownload
May 4th, 2012, 01:05
سلام
چند وقته دنبال یک اسکریپت فروشگاه ساز خارجی (فارسی نشده) میگردم که توان رقابت رو با اسکریپت های فارسی موجود داشته باشه
خیلی هم علاقه به انجام همچین پروژه ای دارم !

اگر اسکریپت خاصی مد نظرتون هست که نیاز به فارسی سازی و.. داره همینجا بگید تا یه بررسی صورت بگیره

پی نوشت 1 : نظرتون در مورد اسکریپت axis چیه ؟
پی نوشت 2 : در صورتی که به نتیجه رسیدیم که اسکریپتی رو روش کار کنیم ، پشتیبانی به چه صورت باشه بهتره ؟ 1- بصورت رایگان و پشتیبانی متوسط 2- به صورت تجاری و پشتیبانی قوی

سلام
اسکریپت خاصی رو سراغ ندارم
ولی در مورد پی نوشت دوم شما بهتره از هر دو مورد استفاده کنید (البته به نظر من)
یک بخش vip راه اندازی کنید که مشکلات کاربران رو سریع تر برطرف کنید
الان خیلی از سایت ها دارن رایگان کار می کنن ولی هیچ کدوم پشتیبانی درست و حسابی ندارن
از همین وردپرس بگیر تا بقیه :d (منظورم وردپرس فارسی بود)

ToooPDL
May 4th, 2012, 01:08
نال باشه یا اپن سورس
ممنون . لطفا در مورد بقیه سوالات هم نظرتون رو بدید .

سلام
اسکریپت خاصی رو سراغ ندارم
ولی در مورد پی نوشت دوم شما بهتره از هر دو مورد استفاده کنید (البته به نظر من)
یک بخش vip راه اندازی کنید که مشکلات کاربران رو سریع تر برطرف کنید
الان خیلی از سایت ها دارن رایگان کار می کنن ولی هیچ کدوم پشتیبانی درست و حسابی ندارن
از همین وردپرس بگیر تا بقیه :d (منظورم وردپرس فارسی بود)
سلام از ماست
ممنونم از بیان دیدگاهتون .

sazsaz
May 4th, 2012, 01:12
والله چی بگم
حق با شماست
اگه این گیرت بیاد محشره cs-cart البته نالش