PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با یاهو مسنجر چکار کنم ؟

vahab00
May 3rd, 2012, 22:21
سلام دوستان
شب همگی بخیر
بعد مدتها من هم وقت کردم یه دل سیر بیام نت و با دوستان قدیمی بگپم و چند کار کوچیک انجام بدم
اما خلاصه وقت شد و اومدم
اما مشکلم :
قبلش بگم یه تاپیک دیگه هم زدم آدرسش اینه :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/47456/
ک دوستان اومدند و کمک کردند و به نتیجه رسید :71: و این تاپیک رو هم زدم به امید نتیجه گرفتن :71:
خوب اما سوال :
من این مسنجرم لیست دوستام پر شده و خیلی از دوستان ک میان ادد کنند من وقتی ادد میزنم میگه لیست پره و نمیشه ادد کرد
ایا راهی برای دور زدن وجود نداره ؟
من خیلی ایدی جدید ساختم اما این ایدی خودم یه چیز دیگست و بازکردن چند مسنجر باهم برام یه جوریه یعنی نمیشه
نمیشه لیست دوستان رو اضافه کرد ؟
یا نرم افزاری میشناسید که بشه چند ایدی با هم باز کرد ؟
البته از این گونه نرم افزارها زیاد دارم اما یه چیزی باشه که بشه گاهی سند تو آل هم داد . البته بگم خیلی کم سند تو آل میدم شاید گاهی ماهی یکی هم ندم اما گاهی بدجور نیاز میشه
راه حلی برای این موضوع هست ؟
یا حق

0060
May 3rd, 2012, 22:43
سلام

راهی برای دور زدنش که نیست 1000 تا بیشتر نمیشه Add کرد

اکانت پرمیوم بگیرید 20$ این محدودیت هارو ندارید

باز کردن چند ID Y همزمان هم که کارسختی نیست بدون نرم افزار هم میشه انجام داد ولی اینکه واسه همه بشه STA داد نه امکانش نیست

sebastian
May 3rd, 2012, 22:48
سلام

راهی برای دور زدنش که نیست 1000 تا بیشتر نمیشه Add کرد

باز کردن چند ID Y همزمان هم که کارسختی نیست بدون نرم افزار هم میشه انجام داد ولی اینکه واسه همه بشه STA داد نه امکانش نیست
این اکانت پریمیوم یاهو آیدی رو که گفتید چطور میشه تهیه کرد؟

vahab00
May 3rd, 2012, 22:55
کجا بخرم ؟
ادرس میدید ؟
20 دلار برای یکبار هست ؟

بله راهش رو بلدم اما دردسره یه جورایی
این پریمیم رو راهنمایی کنید ممنون میشم

0060
May 3rd, 2012, 22:59
این اکانت پریمیوم یاهو آیدی رو که گفتید چطور میشه تهیه کرد؟

Yahoo! Mail (http://overview.mail.yahoo.com/enhancements/mailplus)

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

کجا بخرم ؟
ادرس میدید ؟
20 دلار برای یکبار هست ؟

بله راهش رو بلدم اما دردسره یه جورایی
این پریمیم رو راهنمایی کنید ممنون میشم

برای 1 سال

sebastian
May 3rd, 2012, 23:16
Yahoo! Mail (http://overview.mail.yahoo.com/enhancements/mailplus)

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

برای 1 سال
راستش خوبه ولی اینکه خیلی Option های فوق العاده ای داره که اصلا شاید استفاده نشه اونقدر و اهمیتی هم نداشته باشه مثل حذف تبلیغات و ...
راستش راجع به آیدی چیزی ننوشته شما مطمئنید با این نامحدود میشه اد کرد؟

آگونیس
May 3rd, 2012, 23:22
سلام دوستان
شب همگی بخیر
بعد مدتها من هم وقت کردم یه دل سیر بیام نت و با دوستان قدیمی بگپم و چند کار کوچیک انجام بدم
اما خلاصه وقت شد و اومدم
اما مشکلم :
قبلش بگم یه تاپیک دیگه هم زدم آدرسش اینه :
http://www.webhostingtalk.ir/f41/47456/
ک دوستان اومدند و کمک کردند و به نتیجه رسید :71: و این تاپیک رو هم زدم به امید نتیجه گرفتن :71:
خوب اما سوال :
من این مسنجرم لیست دوستام پر شده و خیلی از دوستان ک میان ادد کنند من وقتی ادد میزنم میگه لیست پره و نمیشه ادد کرد
ایا راهی برای دور زدن وجود نداره ؟
من خیلی ایدی جدید ساختم اما این ایدی خودم یه چیز دیگست و بازکردن چند مسنجر باهم برام یه جوریه یعنی نمیشه
نمیشه لیست دوستان رو اضافه کرد ؟
یا نرم افزاری میشناسید که بشه چند ایدی با هم باز کرد ؟
البته از این گونه نرم افزارها زیاد دارم اما یه چیزی باشه که بشه گاهی سند تو آل هم داد . البته بگم خیلی کم سند تو آل میدم شاید گاهی ماهی یکی هم ندم اما گاهی بدجور نیاز میشه
راه حلی برای این موضوع هست ؟
یا حق

دوست عزیز از Trillian Astra استفاده کن چندین تا یاهو جی تاک و ..... رو می تونی باهم باز کنی!!

vahab00
May 3rd, 2012, 23:34
دوست عزیز از Trillian Astra استفاده کن چندین تا یاهو جی تاک و ..... رو می تونی باهم باز کنی!!
تشکر از شما
اما انگار کامل نخوندید
ایا امکان ارسال سند تو ال هم داره ؟

آگونیس
May 3rd, 2012, 23:38
بله

ToooPDL
May 3rd, 2012, 23:48
من یه yahoo multi داشتم خیلی خوشگل میشد چندتا آی دی رو باز کرد . به عبارتی رجیستری رو دستکاری میکرد و بعدش میشد یاهو مسنجر رو چندین بار باز کرد با آی دی های مختلف . امکاناتش هم که خودش یاهوئه دیگه :d

یه گشتی زدم پیداش کردم .
اینه :
Download YMulti Messenger (formerly Y! Multi Messenger) 2.0.0.100 Free - A useful utility that allows you to run multiple instances of Yahoo! Messenger - Softpedia (http://www.softpedia.com/get/Internet/Chat/Instant-Messaging/Yahoo-Multi-Messenger.shtml)

sebastian
May 3rd, 2012, 23:54
من یه yahoo multi داشتم خیلی خوشگل میشد چندتا آی دی رو باز کرد . به عبارتی رجیستری رو دستکاری میکرد و بعدش میشد یاهو مسنجر رو چندین بار باز کرد با آی دی های مختلف . امکاناتش هم که خودش یاهوئه دیگه :d

یه گشتی زدم پیداش کردم .
اینه :
Download YMulti Messenger (formerly Y! Multi Messenger) 2.0.0.100 Free - A useful utility that allows you to run multiple instances of Yahoo! Messenger - Softpedia (http://www.softpedia.com/get/Internet/Chat/Instant-Messaging/Yahoo-Multi-Messenger.shtml)
خوبه دیگه مثل fb آیدی های 1 و 2 و 3 رو میسازیم و با این sync میکنیمشون :d دیگه 19.9 دلار هم به یاهو نمیدیم :->

آگونیس
May 3rd, 2012, 23:55

یه گشتی زدم پیداش کردم .
اینه :

اون که شما می گین رو خودشون داشتند اما چون دردسر داره چندتا ای دی باز کردن خواستند نرم اقزاری باشه که همرو باز کنه
اونیم که شما می گید رو پیوست کردم فایل رجیستریشو فقط کافیه اجراش کنید
ران می کنید پیغام می ده yes می کنید و مولتی یاهو باز کنید
http://up.khoone.org/images/u7ca6dpyhghpbhjtnweg.zip

ToooPDL
May 4th, 2012, 00:01
خوبه دیگه مثل fb آیدی های 1 و 2 و 3 رو میسازیم و با این sync میکنیمشون :d دیگه 19.9 دلار هم به یاهو نمیدیم :->
چیز جدیدی نبود . فکر نمی کردم نخبگان ایرانی ازش اطلاعی نداشته باشند :d

اون که شما می گین رو خودشون داشتند اما چون دردسر داره چندتا ای دی باز کردن خواستند نرم اقزاری باشه که همرو باز کنه
اونیم که شما می گید رو پیوست کردم فایل رجیستریشو فقط کافیه اجراش کنید
ران می کنید پیغام می ده yes می کنید و مولتی یاهو باز کنید
http://up.khoone.org/images/u7ca6dpyhghpbhjtnweg.zip

فرقی نمیکنه حالا :d اونم 8 کیلوبایت بیشتر نیست

vahab00
May 4th, 2012, 00:28
این متغییر فقط اجازه مولتی آیدی میده
با نرم افزارهای خیلی راحت و سبکی میشه چند تا ایدی باز کرد و خیلی هم زیادند
اما چون گاهی نیاز دارم سند توال بدم ازشون نمیتونم استفاده کنم
و بحث بعدی اینکه چطور میشه آیدی حذف کرد ؟
من تو مسنجر پاک میکنم بعد یه بار بازو بسته میکنم آیدی ها بر میگردن
میخوام یه سری ایدی رو پاک کنم
در این مورد کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
با تشکر

ToooPDL
May 4th, 2012, 00:39
این متغییر فقط اجازه مولتی آیدی میده
با نرم افزارهای خیلی راحت و سبکی میشه چند تا ایدی باز کرد و خیلی هم زیادند
اما چون گاهی نیاز دارم سند توال بدم ازشون نمیتونم استفاده کنم
خب یه سند تو آل رو واسه 2-3تا آی دی انجام بدید . کار سختی نیست که

و بحث بعدی اینکه چطور میشه آیدی حذف کرد ؟
من تو مسنجر پاک میکنم بعد یه بار بازو بسته میکنم آیدی ها بر میگردن
میخوام یه سری ایدی رو پاک کنم
در این مورد کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
با تشکر
1 - رو آی دی کلیک کن > delete بزن . بعد از توی messenger > و perferences قسمت ignore list بعد add رو بزن و آی دی طرف رو وارد کن و ignore بزن و ok
2 - رو آی دی 2تا کلیک کن که پنجرش باز شه > بعد از تو اد لیستت deleteـش کن > از تو پنجرش که قبلا باز کردی ignoreـش کن بره ! :d

آگونیس
May 4th, 2012, 00:57
واسه پاک کردن وقتی پاک می کنیشون میره تو contacts دوباره از اونجا پاک کن دیگه بر نمی گرده

mahkoom021
May 4th, 2012, 00:58
یه مشکلی چند ماه پیش واسه من پیش اومد که جالب بود
یه بار ویندوز عوض کردم و بکاپ یاهوم رو دوباره اوردم رو جدیده ریختم
بعد تمام ایگنور لیستام پریده بود یعنی همه دوباره اومده بودن به اد لیستم
ایگنور لیست یاهو که تو ویندوز نگه داری نمیشه که با عوض کردن ویندوز همه چی برگرده پس چرا اینجوری شده بود ؟

نتیجه اخلاقی : از اون موقع به بعد هیچ کیو ایگنور نکردم و مجبورم از هرکی خوشم نیاد نمایش افلاین رو بزنم دیگه :(

vahab00
May 4th, 2012, 07:42
1 - رو آی دی کلیک کن > delete بزن . بعد از توی messenger > و perferences قسمت ignore list بعد add رو بزن و آی دی طرف رو وارد کن و ignore بزن و ok
2 - رو آی دی 2تا کلیک کن که پنجرش باز شه > بعد از تو اد لیستت deleteـش کن > از تو پنجرش که قبلا باز کردی ignoreـش کن بره !
والله نمیدونم متوجه شدید یا نه اما ایگنور کردن کار درستی نیست و در واقع یه جور بی احترامی هست
خیلی ها هستند تو ادم که نمیخوام باشند اما اینکه نخوام جوابشون رو بدن کار درستی نیست
یکی میگفت باید از تو پنل یاهو پاک کنی که خودشم نمیدونست کجاست

واسه پاک کردن وقتی پاک می کنیشون میره تو contacts دوباره از اونجا پاک کن دیگه بر نمی گرده
این کانتکت منظورتمون همون منویی هست که تو پنل ایمیل یاهو هست و کلی لیست توشه ؟
هرکی از اونجا پاک کنم کلا پاک میشه ؟

دوستان از کمک تک تکتون ممنونم و خیلی خیلی کمکم کردید
امیدوارم تو زندگی به هر چیز میخواید برسید

آگونیس
May 4th, 2012, 12:03
والله نمیدونم متوجه شدید یا نه اما ایگنور کردن کار درستی نیست و در واقع یه جور بی احترامی هست
خیلی ها هستند تو ادم که نمیخوام باشند اما اینکه نخوام جوابشون رو بدن کار درستی نیست
یکی میگفت باید از تو پنل یاهو پاک کنی که خودشم نمیدونست کجاست

این کانتکت منظورتمون همون منویی هست که تو پنل ایمیل یاهو هست و کلی لیست توشه ؟
هرکی از اونجا پاک کنم کلا پاک میشه ؟

دوستان از کمک تک تکتون ممنونم و خیلی خیلی کمکم کردید
امیدوارم تو زندگی به هر چیز میخواید برسید
نه عزیز پاک کنید ابتدا از ادلیست میره تو انتهای صفحه ی یاهولیستی هست به نام address book از اونجا پاکش کن

irank
May 6th, 2012, 12:28
شما یه trilian نصب کن تمام اکانت ها تو میتونی توش اد کنی و باهاش send to all بدی

مسنجر های دیگری ام این کار رو میکنه مثل nimbuzz ...

vahab00
May 6th, 2012, 15:58
شما یه trilian نصب کن تمام اکانت ها تو میتونی توش اد کنی و باهاش send to all بدی
مسنجر های دیگری ام این کار رو میکنه مثل nimbuzz ...
تریلیان رو نصب نکردم
اما نیم بویز نمیتونه سند توو ال بده
تریلیان دوستان اگه اطلاع دارند بگند
با تشکر