PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محتوای صفحه اصلی هاستینگ

mehdi_af
May 3rd, 2012, 18:06
به نظرتون صفحه اصلی هاستینگ با مدیریت محتوای وردپرس باشه بهتره یا قالب html ؟
لطفا دلیلتون هم بگید.

sebastian
May 3rd, 2012, 18:33
به نظرتون صفحه اصلی هاستینگ با مدیریت محتوای وردپرس باشه بهتره یا قالب html ؟
لطفا دلیلتون هم بگید.

خوب html به صفحه ی ایستایی رو در اختیار شما میزاره که انعطاف پذیری و کاربر پسندتر بودن رو از سایتتون میگیره
وردپرس توصیه میشه هم به لحاظ قدرتمند بودن و هم سئو بهتر

mehdi_af
May 3rd, 2012, 19:03
ممنون

بقیه بچه ها نظری ندارن؟

payam_shzbax
May 3rd, 2012, 19:13
دوست عزیز 100% یه html خیلی زیبا تر از word press در میاد ولی به 2 دلیل اصلا توصیه نمیشه . 1 استاتیک بودن. یعنی برای هر تغییری هی باید بری تو کد هات.
2- سئو. که برای یک هاستینگ خیلی مهم هست سئو!

در کل اگر واردی می تونی یک چیز تمیز از wp در بیاری بهتر هست

javanhosting
May 3rd, 2012, 19:18
با سلام وردپرس بهتره هر چند خودم دارم از html استفاده ميكنم من هم نظر دوستان رو دارم براي سئو سايت همون وردپرس

sebastian
May 3rd, 2012, 19:22
دوست عزیز 100% یه html خیلی زیبا تر از word press در میاد
من با این حرف شما موافق نیستم چون طراح اگه حرفه ای باشه به دلیل انعطاف پذیری وردپرس هیچ مشکلی در نخواهد داشت

shivahost
May 3rd, 2012, 20:39
من از جوملا استفاده کردم. بطور کلی استفاده از یک cms بهتره چون برای اضافه کردن مطالب و تغییرات راحت تر خواهید بود.

SeDaBloG
May 3rd, 2012, 20:48
عزیز دلم
html خیلی بهتره
تو طراحی آزادی بسیار بیشتری دارین
خیلی زیبا میتونین در بیارین
درضمن وردپرس باشه سایتتون امکان هک با باگ داره ولی html باگ از هیچ جاش نمیتونه دربیاره :71:

sebastian
May 3rd, 2012, 20:51
عزیز دلم
html خیلی بهتره
تو طراحی آزادی بسیار بیشتری دارین
خیلی زیبا میتونین در بیارین
درضمن وردپرس باشه سایتتون امکان هک با باگ داره ولی html باگ از هیچ جاش نمیتونه دربیاره :71:
کسایی که از طراحی وب سر رشته ی زیادی ندارن راحت ترین راه رو انتخاب میکنن و دلایلی برای حرفشون میارن که آدم خندش میگیره
میشه به من بگید منظور شما از آزادی در طراحی چیه؟!!!!!
در ضمن امنیت هیچ وقت 100% نیست و همیشه امکان هک هر سایت با هر سیستمی هستش و اکثر حملات از طریق نفوذ به سرور انجام میشه
و اینکه وردپرس باگ نداره اگه داشت این همه سایت ایرانی تا الان نابود شده بودن
خوشبختانه این سیستم اونقدر توسعه پیدا کرده و جای هیچ حرفی باقی نذاشته

mehrshad.ho
May 3rd, 2012, 20:55
ما از دیتالایف استفاده می کنیم و قالبمون هم بهش تبدیل کردیم و خیلی راضی هستیم
کلا html خالی پیشنهاد نمیشه

sebastian
May 3rd, 2012, 20:58
حداقل از php استفاده کنید که مجبور نباشید برای یه تغییر در قالب 10 تا فایل رو با هم ادیت کنید

vahab00
May 3rd, 2012, 21:04
به نظرم وردپرس بذار
در ضمن اگه از من بپرسند که آزادیت تو وردپرس چقدره میگم همونقدر آزادی که تو html هست تو وردپرس هم دارم
موفق و سربلند باشید
یا حق

alikeshavarz
February 13th, 2013, 11:00
من از جوملا استفاده کردم. بطور کلی استفاده از یک cms بهتره چون برای اضافه کردن مطالب و تغییرات راحت تر خواهید بود.

سلام بنده خواستم از جوملا استفاده کنم ولی یه مشکل داشتم که شما ندارید اونم این بود که اگه کاربر تو صفحه اول سایت دامین رو جستجو کنه تو جوملا به چه صورت همون دامینو تو یه صفحه دیگه که در کنترل whmsc بود نشون داد که کاربر بتونه ادامه کارو با whmsc انجام بده
ممنون میشم راهنمایی کنی