PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر در آمریکا که با ایران مشکل نداشته باشه

hadi
November 6th, 2009, 12:55
اگر کسی چنین دیتاسنتری میشناسه بگه، لطفا دیتاسنتر هایی را نام ببرید که اگر بفهمند که ما در واقع ایرانی هایی هستیم که با یه آدرس خارجی داریم با هاشون کار می کنیم باز هم بهمون گیر ندن.

1eng.ir
November 6th, 2009, 12:57
ایکس ال هاست
کارو
اند ...

IFACO.Net
November 6th, 2009, 12:58
دیتاسنتر کارونت پیشنهاد میشه ولی توسط نمایندگی رسمی ایران شون آقای میرزاخانی: نیکان هاست (http://nikanhost.com)

hadi
November 6th, 2009, 13:03
ایندوتا رو میشناسم، علاوه بر اینا چی؟

4dmin
November 6th, 2009, 13:28
من فکر نکنم مدیران کارو و ایکس ال هاست هم تضمین تحریم نشدن بکنند اینا ریسکش فقط کمتره

NovinServer
November 6th, 2009, 13:45
خرید از امریکا به کل حرام است ! ( دانیال )
دانیال یکی از دوستان است که همیشه همین را می گویید و ما کلی می خندیم =))

به نظر من به جای گشتن دنبال دیتاسنتر آمریکایی برو تو کشور های دیگه مانند المان ، هلند ، مکزیک و .... دنبال سرور بگرد هم دردسر نداری هم خیالت راحت هست ! دیتاسنتر های امریکایی خوب زیاد هستند مانند The Planet اما متاسفانه با ایران مشکل دارند و دیتاسنتر های معمولی به ایران سرویس می دهند !

WebRang
November 6th, 2009, 17:06
آقا ریسک نکن!
زنگ بزنین به 0912.318.24.50 یاایمیل: support@nikanhost.com سرورتان را از دیتاسنتر کارو تهیه کنین!
(معرف وبرنگ، برای تخفیف بیشتر)

دیتاسنترفوق العاده خوب
شخصیت این نماینده هم فوق العاده خوب
صبور و دلسوز!

مابقی از دم مشکل دارن باایران
ایکس ال هاست هم نداره، اما ساپورت ضعیفی داره...
پس بهترین گزینه کارو هست برای شما
موفق باشید

Domain
November 7th, 2009, 00:33
عنوان تاپیک پارادوکس داره!
دیتاسنتر آمریکا == مشکل با ایران

Techno Pars
November 7th, 2009, 00:55
اگه بفهمند اذیت می کنند.
حتی بعضی ها نمی گذارند end-users ایرانی باشند چه برسه به customer !
caro.net اگر یک واسطه خارج از کشور پیدا کنی با end-users مشکلی نداره

goldstar
November 7th, 2009, 02:04
سلام
حقیقتش من با یک دیتاسنتر برخورد داشتم که بطور جالبی اعلام کرد اگر مشخصات خرید فقط غیر ایرانی باشه دیگه با ادامه اش کار نداریم حتی اگر ایرانی هم بودین کاری نداریم!
sentris.com