PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای دریافت فروشهامون به خارج کشور چه حسابی باید داشته باشیم

sarwhost
May 1st, 2012, 22:58
با سلام دوستان من میخواستم برای دریافتهای خارجی از یه حسابی استفاده کنم که تحریم ایران نداشته باشه (پی پال برای این رد کردم)راحت بشه کار کرد
ماژول whmcs داشته باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

loginvps.com
May 1st, 2012, 23:10
جایی که ایران رو تحریم کردن که نمی تونی کاری کنی جایی که ایران تحریم نیست ایران اوونارو تحریم کرده !

sarwhost
May 2nd, 2012, 00:30
نه منظورم این حسابهایی مثل وب مانی یا حالا هرچی

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

up

sarwhost
May 2nd, 2012, 12:27
یعنی کسی نمیدونه؟

cartman10mpi
May 2nd, 2012, 13:42
شما برای این کار باید از سرویس‌های پول اینترنتی استفاده بکنید !
چون پیپال با ایران مشکل زیاد داره استفاده از اون برای کاربر‌های ایرانی‌(از ایران) میتون مشکل ساز بشه ... با این وجود بیشترین باز دهی‌ رو از اون خواهید گرفت چون بیشتر افراد در سراسر دنیا از پیپال استفاده میکنند .
با این حل میتونید از سرویس‌های مشابه که خطر تحریم کمتری نسبت به پیپال داره استفاده بکنید
moneybookers (انگلستان) و alertpay(کانادا) میتون گزینه‌های جایگزین برای پیپال باشه ولی‌ با پتانسیل مشتری کمتر . حد عقل به دلیل اینکه اعتبار دارند ممکن هست حتا مشتری شما فقط به خاطر خرید از شما از اونجا حساب باز بکنه ، پیش خودش میگه عیب نداره اونجا هم باز می‌کنم یه روز به دردم میخوره (چون معتبر هستند)
ولی‌ وبمانی و ... زیاد تو غرب طرفدار ندارند و شاید یک مشتری ارزش اینو نبینه که برای خرید از یک سایت اونجا حساب باز بکنه
با این حال ۲ سرویسی که معرفی کردم هر ۲ نیز به کارت اعتباری دارید و حساب بانکی‌ برای دریافت وجه(البته وجه رو میتونید به روش‌های دیگه نقد کنید)
یک نگاهی‌ هم به ukash بندازید ، شاید بتونید با کارت‌های از پیش تعریف شده مشتری رو جذب بکنید .

sarwhost
May 2nd, 2012, 13:49
ممنون دوست عزیز اینا کلا تحریم نکردن یا خطر کمتره

cartman10mpi
May 2nd, 2012, 13:52
تحریم که در همه جا تحریم هستیم از لحاظه بانکداری بین‌المللی
خطر اینها به مراتب خیلی‌ کمتر از پیپال هست

sarwhost
May 2nd, 2012, 13:57
پس موقه ثبت نان که کشور میخواد ایران بزنیم یا یه جایی دیگه؟

ra3ou1
May 2nd, 2012, 16:38
شما برای دریافت پرداختهای اینترنتی نیاز در درجه اول نیاز به حساب ورفای شده دارید
سپس مرچنت که باید تقاضا بدین که برای هر حساب باز بحث خودش داره
توضیحات بیشتر خواستین یاهو در خدمتم
یاهو : ra3ou1

cartman10mpi
May 2nd, 2012, 18:54
پس موقه ثبت نان که کشور میخواد ایران بزنیم یا یه جایی دیگه؟
بهترین راه این است که از آی‌پی کشور صادر کنندهٔ کارت استفاده بشه + در هنگام ثبت نام اون کشور رو انتخاب بکنید ، اینطوری یکی‌ از رایج‌ترین ریسک هارو کنار میذارید ، به نظر بنده اول به دنبال کارت آن‌ حساب باشید ، وقتی‌ اون جور شد کلی‌ راه هست بتونید با سایت‌های مذکور کار بکنید

MOHAMMAD MOHSEN
May 2nd, 2012, 19:23
نه منظورم این حسابهایی مثل وب مانی یا حالا هرچی

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

up

از وبمانی می تونید مرچنت بگیرید ماژول WHMCS هم هست اما اول باید پرسنال پسپورت بگیرید سپس در megastock.ru ثبت نام کنید در صورت موافقت اونا بهتون مرچنت پسپورت میدین من خودم گرفتم تو سایت هم قبول می کنم

sarwhost
May 2nd, 2012, 19:29
از وبمانی می تونید مرچنت بگیرید ماژول WHMCS هم هست اما اول باید پرسنال پسپورت بگیرید سپس در megastock.ru ثبت نام کنید در صورت موافقت اونا بهتون مرچنت پسپورت میدین من خودم گرفتم تو سایت هم قبول می کنم

دوست عزیز میشه دقیق توضیح بدین دقیق راهنمایی کنید

Mr_Parham
May 2nd, 2012, 19:33
https://www.cashu.com/
این فکر می کنم ایران رو تحریم نکرده، من هم از این طریق فروش میشه گفت زیاد دارم ولی اصلا به Paypal قابل مقایسه نیست :یی

MOHAMMAD MOHSEN
May 2nd, 2012, 19:36
اول باید اکانت وبمانی داشته باشید حساب کلاسیک بعد باید اطلاعات توسط سیستم وبمانی وریفای بشه که از طریق یکی از اجینت های وبمانی انجام میشه و به شما Personal Passport اعطا میشه (جهت اطلاعات بیشتر به webtransfer.org مراجعه کنید بعد از اینکه پرسنال پسپورت رو گرفتین باید توی سایت megastock.ru ثبت نام کنید و نکاتی رو که اونجا ذکر شده رو تو سایت لحاظ کنید پس از تایید اونها به شما مرچنت پسپورت داده میشه و میتونید تو سایت خودتون وبمانی رو قبول کنید البته با داشتن پرسنال پسپورت هم می تونید تو سایت وبمانی قبول کنید اما محدودیت داره

sarwhost
May 2nd, 2012, 19:39
https://www.cashu.com/
این فکر می کنم ایران رو تحریم نکرده، من هم از این طریق فروش میشه گفت زیاد دارم ولی اصلا به Paypal قابل مقایسه نیست :یی

عزیز شما هم یه راهنمایی کامل از ثبت نام تا whmcs کنید واقعا ممنون میشم

Mr_Parham
May 2nd, 2012, 19:42
عزیز شما هم یه راهنمایی کامل از ثبت نام تا whmcs کنید واقعا ممنون میشم
برای whmcs رو مطمئن نیستم، نگاه کنید باید اوکی باشه
فقط یک مورد داره، موقع گرفتن پول باید شماره ی iban رو بدید که اینجوری که من یادمه دیگه حساب هایی ایران این کد رو ندارند

sarwhost
May 2nd, 2012, 19:45
برای whmcs رو مطمئن نیستم، نگاه کنید باید اوکی باشه
فقط یک مورد داره، موقع گرفتن پول باید شماره ی iban رو بدید که اینجوری که من یادمه دیگه حساب هایی ایران این کد رو ندارند

پس یعنی پیشنهاد نمیشه؟

Mr_Parham
May 2nd, 2012, 19:49
پس یعنی پیشنهاد نمیشه؟
اگر حساب خارج از ایران داشته باشید پیشنهاد میشه
بهترین کار این هست که با یک نفری که کارش فروش سرور و غیره هست و خارج از ایران زندگی می کند صحبت کنید و بابت گرفتم پول های شما یک درصدی بهشون بدید