PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار WampServer

ballance
May 1st, 2012, 21:30
با سلام خدمت دوستان
به من گفتن که برنامه WampServer شبیه ساز سرور هست. من اون را دانلود کردم و خوب قسمت هایی را هم باهاش کار کردم
فقط نتونستم به SSH اون دسترسی پیدا کنم؟
آیا اصلا SSH دارد یا نه؟
اگر برنامه دیگری هست که بتوان با آن SSH را شبیه سازی کرد بدون نیاز به سرور برای آموزش و یادگیری اون لطفا به من معرفی کنید
با سپاس از دوستان

Metalik
May 1st, 2012, 21:43
سلام
wampserver دارای ssh نیست.
برای ssh یک نرم افزار مجازی ساز مانند vmware workstation بر روی ویندوز خود نصب کنید. سپس یک لینوکس centos بر روی کامپیوتر مجازی ایجاد شده با vmware نصب کنید.

آگونیس
May 1st, 2012, 21:45
با سلام خدمت دوستان
به من گفتن که برنامه WampServer شبیه ساز سرور هست. من اون را دانلود کردم و خوب قسمت هایی را هم باهاش کار کردم
آیا اصلا SSH دارد یا نه؟
اگر برنامه دیگری هست که بتوان با آن SSH را شبیه سازی کرد بدون نیاز به سرور برای آموزش و یادگیری اون لطفا به من معرفی کنید
با سپاس از دوستان

ssh نداره که دوست عزیز
ssh برای چه کاری می خواهید؟
ssh برای سرور های لینوکسی استفاده می شه...

payam_shzbax
May 1st, 2012, 21:50
با سلام خدمت دوستان
آیا اصلا SSH دارد یا نه؟
با سپاس از دوستان

یک مجازی ساز روی سیستم نصب کنید. مثل ویرچوال یا vmware workstation نه اون حرفه ای هاش . یک لینوکس centos روش نصب کن. از طریق terminal همون کار هارو انجام بده:115::74:

ballance
May 1st, 2012, 22:34
سلام
با تشکر از دوستان بابت راهنمایی های خوبشان
من میخوام با سرور های لینوکس و کار را SSH آشنا بشم.
خوب حالا من برای این که روی کامپیتورم برنامه مجازی ساز نصب کنم باید چیکار کنم؟
vmware را چگونه باید نصب کنم؟ لینک دانلود این نرم افزار را میتونید به من بدید همراه با آموزش
ممنون میشم دوستان راهنماییم کنید.
با سپاس

eMo
October 22nd, 2012, 20:14
ssl رو پشتیبانی نمیکنه چرا؟