PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینجا کسی از مسئولان مهر هاست عضو هست ؟

Mehrdad201
May 1st, 2012, 16:24
سلام به همه دوستان

ما یکسالی از مهرهاست ریسلری لینوکس داشتیم. درسته اخیرا دان شدنشهاش زیاد بود اما ما راضی بودیم (با همه مشکلاتش)

2 3 روز پیش بنده برای تمدید و ارتقا ریسلری اقدام کردم و مبلغ مورد نظر رو که کم هم نیست به حسابشون واریز کردم.

توی تیکت نوشتن که در حال بررسی هست اما الان 2 3 روز گذشته و خبری نیست. تلفن زدم جواب نمیدن. تیکت هم گذاشتم هنوز همونطوری مونده بحال خودش :(

میخواستم ببینم اینجا کسی از مسئولان مهر هاست عضو هست ؟

یا از بین دوستان کسی از اینها خبر داره ؟

نکنه یه موقع جمع کرده باشن و رفته باشن و دست ما مونده باشه تو پوست گردو :( پول هم واریز کردیم به حسابشون و اگه خدایی نکرده کلاهمون برداشته باشه بیچاره میشیم :(

30tGame
May 1st, 2012, 16:26
یک سری مشکلات دارن مثل دیر جواب دادن ولی به هیچ وجه هاستینگی نیستن که بخوان حق کسی ضایع کنن
نگران نباشید

Ashkankamangar.ir
May 1st, 2012, 16:26
نمیشناسمشون ولی میدونم شرکت ثبت شده هستند
و یوزر داره تو انجمن
نگران نباش پولتونو نمیخورند

Mehrdad201
May 1st, 2012, 17:00
خواستم عرض کنم که به نظر میرسه ارتقا حساب ما انجام شده.... حالا اگه خبری بشه حتما اینجا خبر میدم.

---------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

نمیشناسمشون ولی میدونم شرکت ثبت شده هستند
و یوزر داره تو انجمن
نگران نباش پولتونو نمیخورند

راستش خودم هم فکر نمیکنم اینکار رو بکنند. منتها وقتی طول میکشه کار از یه طرف نگران میشی (چون امروز روز اخر ریسلری ما بود) که سرور بسته نشه , از یه طرف نگران این میشی که اگه بسته بشه مشتریها پدرتو در میارن , از یه طرف هم خوب پول دادی...

حالا دارن روش کار میکنن . اما توی حساب دیدم که پلنمون رو ارتقا دادن.

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

خب خدا رو شکر ارتقا حساب ما داره انجام میشه...

من از دوستان مهر هاستی عذر خواهی میکنم که شک کردم نکنه خدایی نکرده مشکلی پیش اومده باشه.

فقط خواهش میکنم سریعتر پاسخ بدن که این شک و شبهه ها و نگرانی ها پیش نیاد.

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

از مدیریت عزیز هم خواهش میکنم که این تاپیک رو حذف کنند تا خدایی تکرده حقی پایمال نشه.