PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در پرداخت ملت در whmcs

cacodemon
May 1st, 2012, 14:30
با سلام
من امروز شماره در گاه و یوزر و پسورد در گاه ملت تحویل گرفتم
توی ماژول نالرز ست کردم
ولی موقع پرداخت میگه امکان اتصال وجود ندارد لطفا دوباره تلاش کنید
الان چطوری میشه چک کرد که اشکال از کجاس؟

5731

cacodemon
May 1st, 2012, 14:38
مشکل دوم توی whmcs
وقتی یه سفارش جدید ثبت میشه روش پرداخت و انتخاب میکنیم باید بره برای پرداخت الکترونیک ولی یه صفحه سفید میاد بدون هیچ لینک یا دکمه
چطوری میشه درستش کرد که یک راست بره برای پرداخت؟

m.e
May 1st, 2012, 14:56
سلام
اول چک کنید که آی پی درستی رو به بانک معرفی کرده باشید.
برای رفتن به قسمت پرداخت باید از بخش تنظیمات اصلی تب سفارش گزینه هدایت به درگاه بانکی رو انتخاب کنید

cacodemon
May 1st, 2012, 15:13
سلام
میشه ادرسو انگلیسی لطف کنید برای تنظیمات

آدرس سایت من ipac.ir هست من آیپی 31.170.166.108 دادم درسته؟

cacodemon
May 1st, 2012, 15:17
اگه منظورتون این قسمت هست تنطیماتش درسته که؟

5732

m.e
May 1st, 2012, 15:22
برای آی پی کد زیر رو تو یک فایل پی اچ پی بزارید و لود کنید آی پی اصلی رو نشون میده اون رو باید بدید به به پرداخت ،

<?php

$content = file_get_contents('http://www.zarinpal.com/labs/TestIP');

preg_match('/(\d+)\.(\d+)\.(\d+)\.(\d+)/', $content, $matches);

echo $matches[0];
?>

برای تنظیمات هم برید اینجا
ipac.ir/admin/configgeneral.php
برای من که منوی مدیریتم فارسیه از سمت راست سومین تب عنوان سفارشه
طبق این عکس تنظیم کنید.
http://img4up.com/up2/43600532561164766255.jpg

cacodemon
May 1st, 2012, 15:31
بله از نظر آدرس هر نفرمون یک جا رو میگیم و من هم همینو تنظیم کردم ولی نمیدونم چرا درست نمیشه جایی دیگه ای نیست

من میتونم در خواست کنم قایل فارسیتونو به من بدید؟

آگونیس
May 1st, 2012, 15:38
بله از نظر آدرس هر نفرمون یک جا رو میگیم و من هم همینو تنظیم کردم ولی نمیدونم چرا درست نمیشه جایی دیگه ای نیست

این ماژول به نظر من کلا مشکل داره ماهم همین مشکل رو داشتیم پیشنهاد می شه ماژول بی نقض رو خریداری کنید بیشتر ارزش داره

---------- Post added at 03:38 PM ---------- Previous post was at 03:37 PM ----------

درضمن حتما با خود به پرداخت تماس بگیرید اررور رو از سیستمشون می خونند خودشون هم 50% یوزر پسورد رو اشتباه ارسال می کنند براتون درست می کنند

cacodemon
May 1st, 2012, 15:41
تماس گرفتم قرار شد ایپی اصلاح بشه با کدی که دوستمون دادن ایپی تفاوت داشت با اونی که من به به پرداخت داده بودم و اونا هم همون ایپی که این کد پی اچ پی داد تایید کردن قرار شد درست کنن هنوز که تغییری نکرده

ولی اون مشکل ریدایرکت شدن به درگاه هنوز حل نشده

m.e
May 1st, 2012, 15:56

من فارسی سازم رو از فراسو خریدم و لایسنس داره ، نسخه رایگانی در اینترنت وجود داره میتونید از اون استفاده کنید.

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

تماس گرفتم قرار شد ایپی اصلاح بشه با کدی که دوستمون دادن ایپی تفاوت داشت با اونی که من به به پرداخت داده بودم و اونا هم همون ایپی که این کد پی اچ پی داد تایید کردن قرار شد درست کنن هنوز که تغییری نکرده

ولی اون مشکل ریدایرکت شدن به درگاه هنوز حل نشده

از نسخه اصلی استفاده میکنید ؟

cacodemon
May 1st, 2012, 16:09
پرداخت درست شد ار همه ممنونم بایه تماس درست شد از طرف خودشون بود

ولی هنوز ریدایرکت درست نشده تنظیمات درسته ولی باز صفحه سفید میاد و ریدایرکت نمیشه

در مورد فارسی ساز اون رایگانو نصب کردم همه چی فارسی نمیشه منم تعجب کردم که اونجا فارسی بود برای شما - در هر صورت مرسی