PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب رایگان تم زیبای Capri در دایرکت ادمین بدون نیاز به لایسنس

empratoor
May 1st, 2012, 11:40
از اونجایی که مشاهده کردم این تاپیک هنوز ادامه داره باید چند موردی رو متذکر بشم:
1- این قالب با نسخه PHP 5.2 تست شده و اجرا شده ، برای نسخه های بالاتر با مشکل مواجه خواهید شد
2- قالب قابلیت آپدیت و پشتیبانی ندارد و مشکلات احتمالی خواهد داشت
3- در حالت کلی در حال حاضر (2013/04/28) دیگر نصب این نسخه از تم را توصیه نمی کنم
تنها دلیلی که مطلب رو ویرایش و حذف نکردم استفاده های احتمالی و شخصی دیگر کاربران می باشد.

سلام
توی اینترنت دنبال تم Capri بودم که به مطلبی در مورد نصب این تم بدون نیاز به لایسنس برخورد کردم،برای تست خودم مدت یک هفته هست که این تم را نصب کردم و بدون مشکل دارم ازش استفاده می کنم!
طریقه نصب رو در این تاپیک قرار میدم امیدوارم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیره:

فایل نصب رو با دستور زیر دانلود کنید:

wget http://easyinstall.googlecode.com/files/capri.sh
و با دستور زیر اجرا کنید:

sh capri.sh

به سوالات مطرح شده در حین نصب به این ترتیب پاسخ بدید:

Please choose a skin name or enter to use default[capri]
برای تغییر نام تم هست که بستگی به خودتون داره.

Please choose a color set(1:blue,2:grey)[1]:
برای انتخاب رنگ پیشفرض که بعد از نصب از پنل هم قابل تغییر هست.

Would you like to install the login page skin?(y/n)
برای تغییر صفحه ورود کاربران هست که y بزنید.

Capri skin also have a email-only version for users who have a email services.Would you like to install a secondemail-only sky(will be called Capri-mail)?
این هم تم برای میل سرویس هست که خودم N زدم.

حالا کافیه برید توی پنل دایرکت ادمین وارد بخش ریسلر بشید و از گزینه Skin Manager تم جدید رو انتخاب و برای همه کاربرها فعال کنید.

موفق باشید

ToooPDL
May 1st, 2012, 11:50
مرسی برادر
ولی چرا بدون نیاز به لایسنس فعال میشه ؟

empratoor
May 1st, 2012, 11:54
مرسی برادر
ولی چرا بدون نیاز به لایسنس فعال میشه ؟
فکر کنم این تم رو کرک کردن و فایل هایی که زمان نصب دانلود میشه هم از همین سرور گوگل کد دانلود میشه به جای سرور اصلی به همین دلیل لایسنس رو درخواست نمی کنه.

mehdifx
May 2nd, 2012, 15:44
گوگل با سرور ایران مشکل داره و نمیشه از سرور ایران دانلود کرد. آیا راهی وجود داره؟
خود فایل حجمش خیلی کمه و روی سرور دانلود کردم ولی در پایان بعد از سوالات failed داد..!

کسی میتونه راهنمایی بکنه؟

30tGame
May 2nd, 2012, 16:05
ممنون نصب کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد

bepad
May 2nd, 2012, 16:23
عجـــب!

30tGame
May 2nd, 2012, 16:24
دوستان نصب نکنید
بعد از اینکه نصب کردم سرور داون شد ریبوت کردم آپ شد دوباره 2 دقیقه بعد داون شد

Reza.exe
May 2nd, 2012, 16:36
گوگل با سرور ایران مشکل داره و نمیشه از سرور ایران دانلود کرد. آیا راهی وجود داره؟
خود فایل حجمش خیلی کمه و روی سرور دانلود کردم ولی در پایان بعد از سوالات failed داد..!

کسی میتونه راهنمایی بکنه؟

سلام
بفرمایید :d

http://parspersia.com/page/labs/panel/da/capri/capri.sh
بقیه راه کار ها هم همونطور که empratoor گفت انجام بدید

empratoor
May 2nd, 2012, 17:39
دوستان نصب نکنید
بعد از اینکه نصب کردم سرور داون شد ریبوت کردم آپ شد دوباره 2 دقیقه بعد داون شد
مطمئنا ایراد از جای دیگه بوده دوست عزیز.
من الان روی 4 تا سرور مجازی نصب کردم بدون هیچ مشکلی.

اگر تم رو فعال کردید و به هر دلیلی خواستین پاک کنید از این راه برید:

فایل زیر رو ویرایش کنید:

/usr/local/directadmin/data/users/admin/user.conf
و نام تم اصلی دایرکت ادمین (مثلا: enhanced ) رو جلوی مقدار زیر جایگزین کنید:

skin=
بعد وارد پنل مدیریت شده و تم capri که نصب کردید رو از بخش Skin Manager حذف کنید.
موفق باشید

mehdifx
May 2nd, 2012, 18:05
اون فایل 16 کیلوبایتی را از طریق دیگه ای انتقال داده بودم ولی گویا مشکل از فایلهای تم میباشد که اونها را هم از جایی میگیره.

اشکال از اینجاست:
Downloading skin files...

تو این قسمت دیگه ادامه نمیده. مشخصه که یه سری فایلهای تم را از جایی میخواد بگیره که اجازه و یا دسترسی بهش را اون سرور به سرور ما که ایرانه نمیده.

بازم راه حل هست؟

Reza.exe
May 2nd, 2012, 18:29
اون فایل 16 کیلوبایتی را از طریق دیگه ای انتقال داده بودم ولی گویا مشکل از فایلهای تم میباشد که اونها را هم از جایی میگیره.

اشکال از اینجاست:

تو این قسمت دیگه ادامه نمیده. مشخصه که یه سری فایلهای تم را از جایی میخواد بگیره که اجازه و یا دسترسی بهش را اون سرور به سرور ما که ایرانه نمیده.

بازم راه حل هست؟

شما از طریق فایلی که گذاشتم اقدام کنید
اکی هست ;)

empratoor
May 2nd, 2012, 18:35

اشکال از اینجاست:

بازم راه حل هست؟

سلام
آره مشکل از اینجاست که تمامی این فایل ها از سرور googlecode دریافت میشه که ایران تو لیست تحریمشه!!
دقیق نمی دونم ولی فکر کنم بشه تم ها رو به صورت پکیج در آورد و به سرور دیگه منتقل کرد. مثلا از یه وی پی اس دیگه بگیری انتقال بدی به وی پی اس ایران.
فکر کنم بادستور

sh packskins.sh
بود.

mohsen1
May 2nd, 2012, 18:36
با موفقیت نصب شد.

mehdifx
May 2nd, 2012, 18:39
سلام
آره مشکل از اینجاست که تمامی این فایل ها از سرور googlecode دریافت میشه که ایران تو لیست تحریمشه!!
دقیق نمی دونم ولی فکر کنم بشه تم ها رو به صورت پکیج در آورد و به سرور دیگه منتقل کرد. مثلا از یه وی پی اس دیگه بگیری انتقال بدی به وی پی اس ایران.
فکر کنم بادستور

sh skinpackage.sh
بود.

دقیقا منظور منم همین بوده..

با این دستور آشنایی نداشتم.
اما تو سورس فایل sh که دریافت کردم آدرس دریافت بقیه فایلها:
http://easyinstall.googlecode.com/files
میباشد که از یه جای دیگه دارم میبینم که آیا میشه دریافت کرد..

باز هم اگه دوستان راه حل بهتری پیدا کردن ممنون میشم راهنمایی بکنند. تنها مشکل تحریم ایران توسط گوگل میباشد. برای همین کل پکیج را نمیگیره.

empratoor
May 2nd, 2012, 19:03
اصلاح می کنم دستور اینه:

sh packskins.sh

mehdifx
May 2nd, 2012, 21:53
از دوستان کسی نمیتونه یه پکیج از این قالب بسازه ..؟

با تشکر

Reza.exe
May 2nd, 2012, 22:14
از دوستان کسی نمیتونه یه پکیج از این قالب بسازه ..؟

با تشکر

با همون لینکی که براتون گذاشتم خودم رو سرور ایران دوستان نصبیدم !
پیکیج کامل هست نه فقط فایل sh

empratoor
May 2nd, 2012, 23:11
تایید میشه.

SOURCEPATH="http://parspersia.com/page/labs/panel/da/capri"

bepad
May 2nd, 2012, 23:27
سلام

در مورد این قالب با شرکت مالک قالب تماس گرفته شد اعلام کردند مشکل امنیتی دارد+سرور هایی که استفاده میکنند رو شکایت و پیگیری میکنند!

موفق باشید

empratoor
May 2nd, 2012, 23:34
سلام

در مورد این قالب با شرکت مالک قالب تماس گرفته شد اعلام کردند مشکل امنیتی دارد+سرور هایی که استفاده میکنند رو شکایت و پیگیری میکنند!

موفق باشید

تشکر دوست عزیز
امیدوارم شما گزارش دهنده ما حداقل نباشید.
و امیدوارم تو کارتون هم موفق باشید فکر کنم مدیریت مشترک با ایران لایسنس ، رجیستر وب و جدیدا هاست نتورک دارین بله؟ ایمیل های پیاپی تون رسید بهم.

wanener
May 2nd, 2012, 23:41
من با اوتسرویس تماس گرفتم منتظر پاسخ هستم

empratoor
May 2nd, 2012, 23:48
من با اوتسرویس تماس گرفتم منتظر پاسخ هستم
دست گلتون درد نکنه :دی
بهتر بود معرفی نمی کردم خودم استفاده می کردم بدون دردسر :دی
تقاضای حذف کامل این مطلب رو از مدیران گرامی دارم.
bepad
May 2nd, 2012, 23:50
تشکر دوست عزیز
امیدوارم شما گزارش دهنده ما حداقل نباشید.
و امیدوارم تو کارتون هم موفق باشید فکر کنم مدیریت مشترک با ایران لایسنس ، رجیستر وب و جدیدا هاست نتورک دارین بله؟ ایمیل های پیاپی تون رسید بهم.

گذارش دهنده نبودیم مصرف کننده بودیم چرا که اگر نسخه سالم و درستی بود ما هم مشتاق به استفاده در سرور هامون هستیم!
از اونجایی هم که ایران لایسنس تنها مرکز فروش قالب کپری در ایران هست و نماینده شرکت اصلی هستیم این حق رو داریم در جهت حفظ منافع فروشمون از بازار کاری دقیقا اطلاع داشته باشیم هرچند که هدف تخریب این قالب رایگان یا تاپیک شما نیست و اطلاع رسانی هدف بنده بود!

موفق باشید

mehdifx
May 2nd, 2012, 23:52

ممنون دوست من.

قبلا امتحان کرده بودم . اما گویا وقتی فایل شما را دریافت کردم یه 1 جلوش گذاشته بود و من دوباره فایل قبلی را اجرا کرده بودم

الان دقیقا همون فایل را اجرا و بدرستی نصب گردید.

ممنون.

empratoor
May 2nd, 2012, 23:54
گذارش دهنده نبودیم مصرف کننده بودیم چرا که اگر نسخه سالم و درستی بود ما هم مشتاق به استفاده در سرور هامون هستیم!
از اونجایی هم که ایران لایسنس تنها مرکز فروش قالب کپری در ایران هست و نماینده شرکت اصلی هستیم این حق رو داریم در جهت حفظ منافع فروشمون از بازار کاری دقیقا اطلاع داشته باشیم هرچند که هدف تخریب این قالب رایگان یا تاپیک شما نیست و اطلاع رسانی هدف بنده بود!

موفق باشید
بله تشکر. فقط اگر امکان داره بخش ایراد دار این تم رو اعلام کنید تا علاوه بر تشکر کاملا ممنونتون هم بشیم؟

عرض کردم امیدوارم توی کارتون موفق باشید :)
باز هم تشکر

wanener
May 2nd, 2012, 23:55
دست گلتون درد نکنه :دی
بهتر بود معرفی نمی کردم خودم استفاده می کردم بدون دردسر :دی
تقاضای حذف کامل این مطلب رو از مدیران گرامی دارم.
دوست من قبل از خرید هر لایسنسی اولین کاری که میکنم ئنبال نالش میگردم
و این هم در نتایج جستجو بوده
راستش رو بخواهید جرات ندارم چند تا سرور فعال رو به خاطر 20000 هزار تومن به خطر بندازم!
در ضمن شما که تو تاپیک خرید لایسنس http://www.webhostingtalk.ir/f85/46385/ اعلام آمادگی برای خرید گروهی کرده بودید !
ضمننا حذف این تاپیک کمکی به عدم شناسایی سرور شما نداره
کسی هم بیکار نیست بره سرور شما رو گزارش بده که مثلا بری از ایران لایسنس بخری! اونم 2500 تومن !
اولین لایسنس کاپری رو از ایران لایسنس خریدم و همین امروز هم 11 لایسنس رو سفارش دادم !
در تلاشم بتونم پارتنرشیپ پلسک و اوت سرویس و شرکتهای ارائه کننده افزونه های دایرکت ادمین رو علاوه بر خود دایرکت ادمین بگیرم !

mehdifx
May 3rd, 2012, 00:02
دوستان قالب برای من که مشکل داره و اصلا نشون نمیده. از طریق ssh چطور میتونم قالب را برگردونم به حالت دیفالت خود دایرکت ادمین.

مثل اینکه این دوستمون کار خودش را کرده و یه جورایی قالب غیرفعال شده..!

empratoor
May 3rd, 2012, 00:07
دوستان قالب برای من که مشکل داره و اصلا نشون نمیده. از طریق ssh چطور میتونم قالب را برگردونم به حالت دیفالت خود دایرکت ادمین.

مثل اینکه این دوستمون کار خودش را کرده و یه جورایی قالب غیرفعال شده..!

واسه ما همچنان فعال هست.
راهنمایی: http://www.webhostingtalk.ir/f91/47251/#post435154

bepad
May 3rd, 2012, 00:08
بله تشکر. فقط اگر امکان داره بخش ایراد دار این تم رو اعلام کنید تا علاوه بر تشکر کاملا ممنونتون هم بشیم؟

عرض کردم امیدوارم توی کارتون موفق باشید :)
باز هم تشکر

این دقیقا پاسخ شرکت سازنده بود دوست عزیز الان براشون نوشتم ریز مشکل قالب رو بگن پاسخ دادن اینجا میگم خدمتتون

hostspace
May 3rd, 2012, 00:52
قالب مشکل داره
بعد از نصب در صفحه home هیچ گزینه ای وجود نداره
قالب جالبی هم نیست . من قالب پیش فرض دایرکت ادمین رو ترجیح میدم !

delta
May 3rd, 2012, 01:20
اینقدر گیر ندید..انگار قالب ساز این دوستمون بوده.. یکی ریپورت میده.. یکی دنبال ایراده... یکی قانون مند شده.. این قالب هم فقط جهت معرفی بوده... هر کی میخواد استفاده کنه هر کی نمیخواد استفاده نکنه.. دیگه این حرفا چیه؟؟؟

Reza.exe
May 3rd, 2012, 08:42
انقدر بدم میاد از ریپورتر جماعت :-|

SeDaBloG
May 4th, 2012, 16:31
انقدر خوشم میاد از ریپورتر جماعت

hg-ahvaz
May 4th, 2012, 16:55
ممنون و باز هم معرفی کنید :-b

wanener
May 8th, 2012, 16:45
hala chi shod
doostani ke nasb kardan be natije residan
moshkeli nadaran ?

okey
May 24th, 2012, 10:54
یه کم حلال حروم کنید بعد نصب کنید ! مشکل نداره که

empratoor
May 24th, 2012, 19:59
یه کم حلال حروم کنید بعد نصب کنید ! مشکل نداره که
اولا لطف کنید و موارد اخلاقی رو به صورت شخصی به خود شخص گوشزد کنید چون این مورد شخصیه نه جمعی!
دوما شما یه لطفی کن اگه اینقدر با اخلاق هستین از ویندوز سیستمتون شروع کنید تا نرم افزارهای رایت، نرم افزارهای پخش،ادیت،طراحی و ... همه رو برید بخرید نه اینکه کرک شدش رو استفاده کنید ببینم چطور سالی 2 یا 3 میلیون به خاطر اخلاق خوبتون پیاده میشین! ( می دونم الان دوست دارین بگین همه برنامه ها و ویندوز من 100% اوریجینال هست ولی متاسفم که نمی تونین!!!)
سوما تشکر بابت نکته ظریفی که اشاره کردین.
موفق باشید

astro.alireza
May 24th, 2012, 20:06
اولا لطف کنید و موارد اخلاقی رو به صورت شخصی به خود شخص گوشزد کنید چون این مورد شخصیه نه جمعی!
دوما شما یه لطفی کن اگه اینقدر با اخلاق هستین از ویندوز سیستمتون شروع کنید تا نرم افزارهای رایت، نرم افزارهای پخش،ادیت،طراحی و ... همه رو برید بخرید نه اینکه کرک شدش رو استفاده کنید ببینم چطور سالی 2 یا 3 میلیون به خاطر اخلاق خوبتون پیاده میشین! ( می دونم الان دوست دارین بگین همه برنامه ها و ویندوز من 100% اوریجینال هست ولی متاسفم که نمی تونین!!!)
موفق باشید
حالا زورتون کردند حتما ویندوز استفاده کنید که همه چیزش پولیه شما هم به گناه بیوفتید؟:d
شما بیا طرف لینوکس تمام مشکلاتت رو براحتی با نرم افزارهای رایگان حل کن
تازه از ویندوز هم پایدارتر هست

empratoor
May 24th, 2012, 20:11
حالا زورتون کردند حتما ویندوز استفاده کنید که همه چیزش پولیه شما هم به گناه بیوفتید؟:d
شما بیا طرف لینوکس تمام مشکلاتت رو براحتی با نرم افزارهای رایگان حل کن
تازه از ویندوز هم پایدارتر هست
عزیز اصلا صحبت سر یه چیز دیگست.
تشکر از پیشنهادتون.

okey
May 24th, 2012, 20:58
موفق باشید

روی ubuntu هستم !

saeedxxx
May 24th, 2012, 21:20
وقتی این قالب رو انتخاب میکنیم در بخش بک آپ گیری دیگه نمیشه بک آپ گیری جزء رو انتخاب کرد و همش فول بک آپ میگیره!

empratoor
May 24th, 2012, 22:42
وقتی این قالب رو انتخاب میکنیم در بخش بک آپ گیری دیگه نمیشه بک آپ گیری جزء رو انتخاب کرد و همش فول بک آپ میگیره!
ضمیمه رو ببینید.

saeedxxx
May 24th, 2012, 22:52
نه منظورم این نیست... درسته شما میتونید انتخاب کنید که مثلا فقط دیتابیس رو بک آپ بگیره ولی بعدش که سیو کردید میبینید در زمان تعیین شده (منظورم بخش بک آپگیری سطح ادمین) میرسه فول بک آپ میگیره... شما همچین مشکلی ندارید؟

Reza.exe
May 25th, 2012, 00:23
روی ubuntu هستم !

بدون شرح :
فروش ویژه سرور مجازی هلند مخصوص میکروتیک
فروش ویژه سرور مجازی فرانسه مخصوص ویندوز و لینوکس

ویندوز هایی هم که می فروشید لایسنس دار هستند ؟
میکروتیک چطور ؟ :|
لطفا بحث را ادامه ندید

tarsiran
June 1st, 2012, 05:44
دوستان من اینو نصب کردم براحنی هم نصب شد اما مشکل اینه که در home هیچ آیکونی نمایش داده نمیشه و فقط منوهای بالا و منوی سمت چپ نشون داده میشه ممنون میشم کمکم کنید

empratoor
June 1st, 2012, 07:39
دوستان من اینو نصب کردم براحنی هم نصب شد اما مشکل اینه که در home هیچ آیکونی نمایش داده نمیشه و فقط منوهای بالا و منوی سمت چپ نشون داده میشه ممنون میشم کمکم کنید
سلام دوست عزیز
احتمالا تم ناقص نصب شده،با آموزش زیر می تونین تم رو غیر فعال کنید و بعد از حذف کردن مجدد نصب کنید:
http://www.webhostingtalk.ir/f91/47251/#post435154
موفق باشید

tarsiran
June 1st, 2012, 13:49
ینده مجددا نصب کردم اما همین مسئله هستش در home هیچ ایکونی لود نمیشه و فقط منوی کنار هستش... 100% مشکل داره این تم

amirizadi
June 1st, 2012, 13:52
100% مشکل داره این تم

ما نصب کردیم مشکلی نداشت !!!!!!!

tarsiran
June 1st, 2012, 14:01
نصب که شاخ و دم نداره آخه یه کامند که بیشتر نیست بنده مدیر سرور هستم مبتدی نیستم بعد هم پیعام تکمیل نصب رو میده و میگه از پنل تغییر بدید اسکین رو... بنده حذف کردم مجددا هم نصب کردم بازم آیکون های home لود نمیشن

amirizadi
June 1st, 2012, 14:05
ما هم نگفتیم شاخ یا دم داره:-s چرا میزنی؟ :D
بر حرفه ای بودن شما هم شکی نیست

بنده و دوستان دیگر نصب کردیم مشکلی نداشته

شما مشکلتون احتمالا از جای دیگه آب میخوره

baghebahar
June 7th, 2012, 13:54
چطوری این قالب را بصورت کامل حذف کنیم و مجدد نصب کنیم.
پ.ن: رنگ سبز را نصب کردیم زمانی که کاربر لاگین میشه ایکون ها را نمایش نمیده اما روی رنگ آبی بدون ایراد کار میکرد...

empratoor
June 7th, 2012, 14:59
چطوری این قالب را بصورت کامل حذف کنیم و مجدد نصب کنیم.
پ.ن: رنگ سبز را نصب کردیم زمانی که کاربر لاگین میشه ایکون ها را نمایش نمیده اما روی رنگ آبی بدون ایراد کار میکرد...
سلام
آموزش حذف قالب قبلا در پست اول قرار گرفته بود:http://www.webhostingtalk.ir/f91/47251/#post435154
موفق باشید

mehdifx
June 7th, 2012, 20:24
نصب که شاخ و دم نداره آخه یه کامند که بیشتر نیست بنده مدیر سرور هستم مبتدی نیستم بعد هم پیعام تکمیل نصب رو میده و میگه از پنل تغییر بدید اسکین رو... بنده حذف کردم مجددا هم نصب کردم بازم آیکون های home لود نمیشن

دقیقا منم همین مشکل را داشتم که حذف کردم...

آیا نصب این قالب از نظر لاینسس همچنان بدون مشکل میباشد؟

چون بعضی از دوستان چشم دیدن رایگان بودن را نداشتن..!

wanener
June 9th, 2012, 17:47
من که بدم نمیاد رایگان بذارم روی سرورهام
یکی بگه ریسکهای امنیتی که گفته بودن شرکتش اطلاع میده مطرح نشده ؟؟؟؟

mehdifx
June 15th, 2012, 13:30
من در یه سرور دیگه نصبیدم و خوشبختانه تا دیروز درست کار میکرد. اما الان متوجه شدم که قالب به ریخته و خراب شده..

هنوز برای دوستان سالمه؟

succes
June 15th, 2012, 18:19
منم نصب کردم با موفقیت نصب شد اگه بعدا مشکل ساز نشه !! اگه مشکل ساز شد چاره چیه ؟!!؟

mehdifx
June 16th, 2012, 00:12
منم نصب کردم با موفقیت نصب شد اگه بعدا مشکل ساز نشه !! اگه مشکل ساز شد چاره چیه ؟!!؟

منم اول نصب کردم و مشکلی نداشت . بعد خراب شد و غیرفعالش کردم. الان هم دایرکت ادمین اصلا بالا نمیاد..!!

Arashdn
June 16th, 2012, 09:23
آخه 19 هزار تومن لایسنس لایف تایم ارزش این همه دردسر رو داره ؟
همیشه نسخه های کرک شده مشکل ساز بودن ،هستن و خواهند بود ...
نمیدونم چه اشکالی داره یه کم از حقوق برنامه نویسا حمایت کنیم ؟؟؟

mohsen1
June 16th, 2012, 10:25
مشکل ساز نمیشه.
الان هم برای بنده به درستی کار می کنه.

اون موقع که یه بنده خدایی 10 تومان میفروخت ما خریدیم ازش و یک دوبار هم آی پی عوض کرد ولی بعدش .... .
از اون موقع به این نتیجه رسیدم که یا نسخه نال یا خرید مستقیم !
عمرا اگه از واسطه خرید کنم :)

amirlord
June 16th, 2012, 16:55
سلام
این که کرک شده نیست :) سورس سیستم هست . تو googlecode قرار گرفته !!!

empratoor
June 16th, 2012, 20:50
سلام
ما ارادت داربم آقا آرش
هدف بنده صرفا معرفی بود. نه اجباری برای نصب هست و نه تشویقی.
بنده نصب کردم و بدون مشکل هنوز دارم استفاده می کنم. انشالله دوستان هم مشکلی نداشته باشند که اونم موردی هست.
موفق باشید

rpserver
June 30th, 2012, 22:51
تم بررسی شد . بحث امنیتی اصلا وجود نداره . کرک شده هست این تم (در واقع قسمت فعال سازی در این تم وجود نداره ، و الا اصلا بحث کرک هم مطرح نیست . سورس پروژه هست که بصورت رایگان تحت لایسنس gpl gnu منتشر شده توی google code). بدون محدودیت میتونید استفاده کنید . اما استفاده ازش یکجورایی درست نیست . اولا از پشتیبانی شرکت سازنده محروم میمونید دوم اینکه ، کلا زحمت پای این قالب رفته و باید یکجورایی هزینه زحمات پرداخت بشه .
در کل اگر برای استفاده سبک میخواید میتونید از همین روش استفاده کنید . بنده بنده اصلی قالب و کدهاشو ملاحظه کردم چیزی وجود نداشت که بخواد مشکل امنیتی هم داشته باشه ! یعنی عملا یک تم هست این قالب نه بیشتر !

mr amiri
July 30th, 2012, 21:30
با عرض سلام ایا هنوز کار میکنه ؟ ممنون میشم جواب بدید

succes
July 30th, 2012, 21:46
با عرض سلام ایا هنوز کار میکنه ؟ ممنون میشم جواب بدید

بله داداش کار می کنه !!

rpserver
July 31st, 2012, 00:35
بله داداش کار می کنه !!

بنده مجدد ، امروز برای یکی از دوستان نصب کردم .
بخوبی کار کرد . هیچ مشکلی هم نداشت !

succes
July 31st, 2012, 01:13
بنده مجدد ، امروز برای یکی از دوستان نصب کردم .
بخوبی کار کرد . هیچ مشکلی هم نداشت !

تایید میشه :53::53:

kamran_t
August 20th, 2012, 12:02
سلام

دوستان من نصب کردن قالب روهمانتخاب کردم ولی برای من اینشکلی آورد میشه بگین مشکل کجاست

7953

kamran_b
August 20th, 2012, 19:44
سلام

من هم همین مشکل رودارم

empratoor
August 20th, 2012, 20:09
سلام

دوستان من نصب کردن قالب روهمانتخاب کردم ولی برای من اینشکلی آورد میشه بگین مشکل کجاست

7953

سلام

من هم همین مشکل رودارم
سلام
از اونجایی که تا حالا من روی سرورهای مجازیم با این مشکل مواجه نشدم راه دقیقی برای رفع مشکل نمی تونم پیشنهاد کنم. اما این موارد رو امتحان کنید.
نصب مجدد تم.
استفاده از لینک های جدید دوستان (ممکنه فایل های تم رو سرورتون ناقص دانلود می کنه از گوگل )
موفق باشید

hostarya
October 5th, 2012, 11:50
سلام ببخشید این تایپنگ قدیمی رو بالا میارم ولی خب مشکلی دارم من الان اینو نصب کردم کلا دایرکت ادمینم بهم خورده
و همه جا ارور نوشته کلا
الان چطوری میتونم از طریق
ssh
قالب رو به حالت قبلی و فیش فرض برگردونم؟

hostarya
October 5th, 2012, 11:59
up یکی یه کمکی کنه تورور خدا

amirizadi
October 5th, 2012, 12:04
چه اروری میده؟
یک اسکرین قرار بدید

hostarya
October 5th, 2012, 12:08
8965 تورو خدا یکی سریع کمکی کنه برام
ممنون از پاسخ شما

hostarya
October 5th, 2012, 12:20
up

amirizadi
October 5th, 2012, 12:47
Change Directadmin Themplate From SSH - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1150874)

Change Directadmin Template From SSH (http://www.directadmin.com/forum/showthread.php?t=43515&page=1)

empratoor
October 5th, 2012, 12:52
سلام ببخشید این تایپنگ قدیمی رو بالا میارم ولی خب مشکلی دارم من الان اینو نصب کردم کلا دایرکت ادمینم بهم خورده
و همه جا ارور نوشته کلا
الان چطوری میتونم از طریق
ssh
قالب رو به حالت قبلی و فیش فرض برگردونم؟
سلام
دوست عزیز صفحه اول همین تاپیک طریقه حذف رو توضیح دادم خدمت دوستان .
موفق باشید

hostarya
October 5th, 2012, 13:59
با تشمر از پاسختون ولی -bash: /usr/local/directadmin/data/users/admin/user.conf: Permission denied

اینو میده!!!

hostarya
October 5th, 2012, 14:15
اپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپ

hostarya
October 5th, 2012, 15:17
دوستان خوااهش میکنم یکی کمک کنه اصلا چرا ناقص نصب میشه اون طبق تصویری که بالا گذاشتم ناقص میاد؟

hostarya
October 7th, 2012, 17:11
همچنان منتظر پاسخ!!!

empratoor
October 7th, 2012, 17:15
همچنان منتظر پاسخ!!!
دوست عزیز به جای به انتظار نشستن یه زحمتی میکشیدین توی گوگل یا همین انجمن سرچ می کردید ،قرار نیست حتی فایل کپی کردن یا تغییر دسترسی رو هم دوستان خط به خط آموزش بدند
لاگین وی پی اس - مرکز آموزش - سطح دسترسی فایلها یا Files permission در لینوکس (http://www.loginvps.com/support/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=39)
موفق باشید

hostarya
October 7th, 2012, 17:25
با سلام ممنون جواب دادین
ولیس هر چی سرچ کردم
چیزی نتوسنتم پیدا کنم که باز اومدم سر این تایپینگ ولی بازم ممنون که جواب دادین

hostarya
October 7th, 2012, 18:01
الان مشکل چی هستش والا من تازه واردم تو دایرکت ادمین الان دیگه فکر کنم سطوح دسترسی مشکل نداشته باشه؟
چون ارور هم نمیاد فقط ناقص هستش:
8999

succes
October 7th, 2012, 19:06
رو بعضی سرور ها ناقص نصب میشه و کل دایرکت ادمین رو بهم میزنه ... کاملا پاکش کن و از اول نصب کن ... اگه blue رو نصب کرده بودی الان قهوه ای رو نصب کن و اگه قهوه ای رو نصب کرده بودی بالعکس ...

hostarya
October 7th, 2012, 22:23
خب کلا چطوری حذف کنم چون واقعا اصلا از دایرکت سر در نمیارم من تخصصم سی پنل هستش
ممنون میشم دستور یا چیزی که بشه کامل حذف کرد رو بهم بدین ممنون

kamran_t
October 8th, 2012, 16:21
سلام

مشکل داره دوستان اگر کسی نصب کردن فایل تر آن را بدین ما هم نصب کنیم

با تشکر

zoghal
November 18th, 2012, 19:50
دوستان این نسخه rip شده هست و برای یک سال پیش هست. دلیل مشکلاتش هم برای همین هست. که از پارسال تا الان کلی خود تم و دایرکت ادمین تغییرات در ساختار قالب هاش داشته. پس بیخیال بشید.

silverhand
December 5th, 2012, 11:21
با سلام بنده همین الان این تم رو نصب کردم و با موفقیت نصب شد!
هیچ مشکلی هم نداره!
سرور بنده هم ایران هست!
با تشکر از همه!
یادتون نره حتما باید با یوزر روت این کار رو انجام بدید.
[root@server public_html]# sh capri.sh

__________________________________________________ ______________________________________

This script will install and setup Capri Skin for DirectAdmin Control panel.

Please choose a skin name or press enter to use default [Capri]: Hostine
Skin name will be: Hostine

Please choose a color set (1: blue, 2: grey) [1]: 1
Would you like to install the login page skin? (y/n) [y]: y

Capri skin also have a email-only version for users who have a email services.
Would you like to install a second email-only skin (will be called Hostine-mail)? (y/n) [n]: n

Downloading skin files... Done
Decompressing skin files... Done
Installing login page skin... Done
Setting permissions... Done

Congratulations! Capri has been installed. Log in you control panel and switch to Hostine skin.

silverhand
December 5th, 2012, 11:50
فقط یه سوال باقی میمونه!
این قالب لایسنس نداره. تا کی بدون لایسمس آپ میمونه؟؟ حتما باید ریپورت بدن یا .... ؟؟

soheil.zare2006
December 5th, 2012, 15:12
سلام
دوستانی که با نصب این قالب روی سرورهای ایران مشکل دارن از لینک زیر استفاده کنند:

>>> آموزش نصب رايگان قالب کپري روي DirectAdmin (حتي سرورهاي ايران) (http://vrl.ir/e)

nimafire
December 6th, 2012, 11:35
این تاپیک هنوز ادامه داره ؟؟؟ خجالت اور هست. یا هزینه لایسنس بدهید یا استفاده نکنید !!!!!
وای به کاربرانی که از سرویس دهنده هایی استفاده میکنند که از زحمت دیگران سوی استفاده میکنند !!!!!

سید محمد حسینی
February 26th, 2013, 09:24
دوستان گرامی این قالب باگ داره و این نسخه نیز مال یک سال پیشه.
اگر میخواید استفاده کنید حتما پول بزارید و شراکتی لایسنس دار و آپدیت شده بدون باگ بخرید.
مضافا اینکه به نظر شخصی بنده اگر بتونید با همون قالب اصلی کار کنید خیلی بهتر و سیستمتون راحت تر کار می کنه.

soheil.zare2006
February 26th, 2013, 14:37
اگر میخواید استفاده کنید حتما پول بزارید و شراکتی لایسنس دار و آپدیت شده بدون باگ بخرید.
مضافا اینکه به نظر شخصی بنده اگر بتونید با همون قالب اصلی کار کنید خیلی بهتر و سیستمتون راحت تر کار می کنه.
میشه باگش رو بگید ؟!

kamran_b
February 28th, 2013, 15:47

سلام د وست عزیز می بفرمایید باگش کجاست و اینکه مگر این قالب رو شما طر احی کردین که اینقدر ندای ناله و اه سر می دهی و می گین که از زحمت دیگران استفاده می کنیم این رو خارجها طراحی کردن و حقشون هست که کرک بشن تا اینقدر این را تجریم نکنند اون ها از پشرفت ملت این ترش و هراس دارن انوت شما میکین جرا کرک می کنید به جای بازار گرمی به د وستان خود کمک کن تا بشتر کرک کنند موفق باشی تا.......

kamran_b
March 3rd, 2013, 16:18
http://onlinesnic.com/images/directadmin-fa.png

nginxweb
March 3rd, 2013, 16:20
پیشنهاد میکنم استفاده نکنید مشکلات زیادی داره از جمله اینکه اگر برای تنظیمات امنیتی safe mod را on کنید قالب دیگیر لود نخواهد شد میتونید تست کنید.. و این خود مشکل بزرگی می باشد

khanihost.com
March 3rd, 2013, 22:04
دوستان فارسی ساز دایرکت ادمین بخایم نصب کنیم مشکل به وجود میاره ؟

اگه کسی فارسی ساز دایرکت ادمین داره قرار بده فایل نصب رو ممنون :115:

alidini
April 26th, 2013, 14:42
من نصب کردم این قالب رو وقتی وارد یکی از یوزر ها میشی این خطا رو توی home میاره و گزینه ا نمیاد ولی فایل منیجر اوکی هست
Fatal error: Call-time pass-by-reference has been removed in /usr/local/directadmin/data/skins/Capri/inc/functions.php on line 165 Fatal error: Call-time pass-by-reference has been removed in /usr/local/directadmin/data/skins/Capri/inc/functions.php on line 165
Fatal error: Call-time pass-by-reference has been removed in /usr/local/directadmin/data/skins/Capri/inc/functions.php

rpserver
April 28th, 2013, 21:19
من نصب کردم این قالب رو وقتی وارد یکی از یوزر ها میشی این خطا رو توی home میاره و گزینه ا نمیاد ولی فایل منیجر اوکی هست
Fatal error: Call-time pass-by-reference has been removed in /usr/local/directadmin/data/skins/Capri/inc/functions.php on line 165 Fatal error: Call-time pass-by-reference has been removed in /usr/local/directadmin/data/skins/Capri/inc/functions.php on line 165
Fatal error: Call-time pass-by-reference has been removed in /usr/local/directadmin/data/skins/Capri/inc/functions.php

شما ورزن پی اچ پیتون 5.3 هست . برای همین اینجوری میشه . 5.2 کامپایل کنید درست میشه اما خب
فایده نداره که . الان 5.3 نیازه برای همه چی
کلا باید قید capri رایگان رو بزنید . متاسفانه نصبش هم یجوری هست که پاک کردنش داستان داره . دستی یجورایی باید پاک بشه
بدجوری میره تو بن دایرکت ادمین . استاندارد نیست دیگه

ourweb
July 27th, 2013, 10:02
چطوری داخل ssh میتونم پاکش کنم؟؟؟

empratoor
July 27th, 2013, 14:59
چطوری داخل ssh میتونم پاکش کنم؟؟؟
آموزش در صفحه اول قرار داره.
اعلام كرديم كه ديگه نصب اين تم توصيه نميشه دوست من.

Tarfandaneh
October 29th, 2013, 13:58
سلام دوستان
ببخشید این تاپیک را میارم بالا ولی من قالب کپری لایسنس دار و کاملاً قانونی را از سایت خودش و از طریقssh دانلود و نصب کردم اما با مشکل تصویر زیر مواجه شدم.

16397

به نظرتون مشکل از کجاست؟
یه تاپیک جدا هم برای این مشکل زدم :

http://www.webhostingtalk.ir/f85/95867/

succes
October 29th, 2013, 14:42
در لینک جداگانه ای که ایجاد کردین باسخ داده شد

Tarfandaneh
October 29th, 2013, 14:54
خیلی خیلی ممنونم.
گفتم شما هر دو جا پاسخ دادید منم هر دو جا تشکر کنم بهتره;)

shakari
May 5th, 2014, 23:47
سلام دوستان عزیز
امروز این قالب متاسفانه نمیدونم چیه که گوگل کود ارور 403 میده کسی این قال رو داره بزار اینجا
ممنون فوری لازم دارم

shakari
May 5th, 2014, 23:58
اوکی شد حله.
اگه لازم داشتین بگین براتون بزارم

MersadRezvani
May 6th, 2014, 00:07
اوکی شد حله.
اگه لازم داشتین بگین براتون بزارم

سلام
یعنی الان قالب بدون مشکل کار میکنه ؟
اگر امکانش هست قرار دهید
uoogle
May 15th, 2014, 12:03
دوستانی که از این روش اقدام کردن هنوز جواب میده؟

mhiizadi
May 15th, 2014, 12:26
بله جواب میده؛ فقط روی سرور های خارج . ایران نه

uoogle
July 25th, 2014, 17:55
دوستان فایل ارور 403 میده
دوستانی که فایل سالم رو دارند یا همینجا بزارن یا پ.خ کنن
ممنون

meysam021
July 25th, 2014, 18:11
به مشکل میخورید دوستان نصب نکنید ، قبلا استفاده شده روی php5.3 سازگاری ظاهری داره ولی بد اذیت میکنه یه روز شما رو در حد حذف تمامی اطلاعات ، از ما گفتن بود از بعضی از دوستان هم برو بابا حرف الکی نزن ، 7 تومن 3 ماهه پولی نیست برا لایسنسش

shakari
July 25th, 2014, 22:25
دوستان فایل ارور 403 میده
دوستانی که فایل سالم رو دارند یا همینجا بزارن یا پ.خ کنن
ممنون
بفرمایید.
http://hamaraserver.ir/Files/capri.sh

ourweb
July 26th, 2014, 02:25
بفرمایید.
http://hamaraserver.ir/Files/capri.sh

یک مشکل داره ولی میخواد اسکترت کنه ارور میگیره و نمیتونه فایل های اصلی قالب رو نصب کنه

shakari
July 26th, 2014, 08:37
یک مشکل داره ولی میخواد اسکترت کنه ارور میگیره و نمیتونه فایل های اصلی قالب رو نصب کنه
نمیدونم والا.
قبلا تست شده.
اینم دستورات نصب:
wget http://hamaraserver.ir/Files/capri.sh
sh capri.sh

OmidX
July 26th, 2014, 08:38

پرمیشن فایل رو بعد از wget بروی 755 ست کنید .

w.h.t
July 26th, 2014, 13:50
دوستان فکر کنم نصب نکنین بهتر باشه.دلیل اصلیش هم اینه ک نال شدست.فکر نکنم ماهانه بیشتر از 2-3 هزار تومن پول لایسنسش باشه.صرف نمیکنه کاربرا + اطلاعاتو برای 2-3 هزار تومن ب باد بدید
بروز باشید

da6276
September 12th, 2014, 11:18
دوستانی که نصب میکنید توجه کنید که ورژن php باید حتما 5.3 باشه وگرنه قالب بهم میریزه !
اگه هم کسی مشکل داشت و قالبش بهم ریخت کافیه ورژن php رو از costombuild روی 5.3 تنظیم کنید و مجددا کامپایل کنید ، مشکل حل میشه.

arazit
September 12th, 2014, 13:48
سلام
تمامی نسخه های کرک شده روی اینترنت سرور را بعد از مدتی دچار مشکل می کنند.
باگ های زیادی هم روی نسخه های کرک شده وجود دارد.
کلا در هاستینگ استفاده از نرم افزار های کرک شده و اسکریپت های کرک شده به نظر من دیوانگی محض هست.
موفق باشید

chatsaz
September 12th, 2014, 15:58
سلام
تمامی نسخه های کرک شده روی اینترنت سرور را بعد از مدتی دچار مشکل می کنند.
باگ های زیادی هم روی نسخه های کرک شده وجود دارد.
کلا در هاستینگ استفاده از نرم افزار های کرک شده و اسکریپت های کرک شده به نظر من دیوانگی محض هست.
موفق باشید

کاملا تایید میشه
شاید یکی دو هفته اولش به به کنید بگید عجب قالب رایگانی گیر اوردید اما بعد چند مدت چند برابر هزینه لایسنس رو باید بدید براتون سرور رو درست کنند

raminr63
December 8th, 2014, 19:24
سایت ایرانی برای فروش قالبهای دایرکت ادمین سراغ دارید یا نه؟!

succes
December 8th, 2014, 19:26
سایت ایرانی برای فروش قالبهای دایرکت ادمین سراغ دارید یا نه؟!

با سلام

گیگ نیک (http://www.gignic.com)

پشتیبانی و سرویس دهی عالی

kamran_b
December 8th, 2014, 19:36
دانلود رایگان قالب Capri بدون لایسنس

دانلود قالب Capri دایرکت ادمین (http://www.onlinesnic.com/f30/446)

zigma4000
January 12th, 2016, 16:32
دوستانی که بعد از ارتقا به php 5.4 و نسخه های جدید تر با قالب دچار مشکل شدن و قالب کامل لود نمیشه و یا کسانی که قالب رو نصب کردن و باز هم قالب به صورت کامل براشون لود نمیشه از این آموزش استفاده کنن : نصب قالب کپری برای دایرکت ادمین php 5.4 به بعد (http://www.thewebhosting.ir/%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%DA%A9%D9%BE%D8%B1%DB%8C-capri-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7-php-5-4-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%B9%D8%AF)

یک نکته رو هم اضافه کنم که اگر از SSL استفاده مکنید ممکنه این قالب کمی کند لود بشه به همین دلیل بعد از نصب به فایل کانفیگ دایرکت ادمین برید(directadmin.conf) و این پارامتر رو تعریف کنید : ssl_ignore_when_local=1

میدونم تاپیک قدیمیه ولی هیچ راه حل نهایی براش جایی پیدا نکردم و تصمیم گرفتم این پست رو براتون ارسال کنم. امیدوارم بدردتون بخوره. موفق باشید

AINALE
July 7th, 2016, 14:45
مطمئنا ایراد از جای دیگه بوده دوست عزیز.
من الان روی 4 تا سرور مجازی نصب کردم بدون هیچ مشکلی.

اگر تم رو فعال کردید و به هر دلیلی خواستین پاک کنید از این راه برید:

فایل زیر رو ویرایش کنید:

/usr/local/directadmin/data/users/admin/user.conf
و نام تم اصلی دایرکت ادمین (مثلا: enhanced ) رو جلوی مقدار زیر جایگزین کنید:

skin=
بعد وارد پنل مدیریت شده و تم capri که نصب کردید رو از بخش Skin Manager حذف کنید.
موفق باشید

با این روش تم تغییر نکرد.
یعنی نمیشه وارد قسمت قالب دایرکت شد

SirMoein
July 31st, 2016, 13:39
قالب capri رو دیگه همه دارن قالب رایگان دیگه لطفا قراربدید

adnan
July 31st, 2016, 13:41
قالب کاپری از بهترین قالباییه که برای کنترل پنل دایرکت ادمین ارائه شده ولی یک مشکل جزئی که من همیشه داشتم تو این قالب utf8 نبودن ادیتور فایل ها در قالب هست

SirMoein
July 31st, 2016, 13:42
این مشکل در نسخه قدیمی قالب بود اما اگر اخرین نسخه رو نصب کنید این مشکل وجود نخواهد داشت