PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد شراکت در سایت فیلم

aminarab17
May 1st, 2012, 06:04
سلام دوستان
بنده بعد از کلی بدبختی در زمینه نویسندگی سایتهای دانلود فیلم اومدم برای خودم سایت دانلود فیلم زدم ، ولی چون پول سرور نداشتم مجبور شدم فیلم ها رو روی Persiangig.com آپلود کنم و متاسفانه پرشین گیگ از دیشب تا حالا دچار مشکل شده و به هیچکدوم از فایل هام دسترسی ندارم.
حالا اگه دوستان تمایل به همکاری دارن شرایطشون رو ذکر کنن.
من به یک سرور با مشخصات بالا و مخصوصا سی پی یو و هارد بالا احتیاج دارم. (مثلا سه تا هارد ۵۰۰ گیگ)
جناب سرمایه گذار هم لازم نیست زحمتی بکشه ، همه ی کارهای سایت با خودم ، فقط درآمد سایت رو فیفتی فیفتی تقسیم میکنیم.
متذکر میشم که من اسپانسر نمیخوام ، این یه پیشنهاد شراکته.
مطمئن باشید دو ماهه سایت رو به درآمد میندازم
اینم آدرس سایت خدا بیامرز خودمه: کافیکس فیلم (http://coffeex.ir)

akbari
May 1st, 2012, 09:23
دوست عزیز یه مشکلی تو سایتتون هست!
5728

برای سرور باید هزینه ای معادل ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان کرد! آیا این سایت شما اینقدر برگشت هزینه دارد؟
آمار بازدیدتون خیلی پایین هست حداقل ۶ ماهی باید وقت بزارید روش و هزینه کنید اونم که بعدش فی لتر میشه دوباره افت پیدا میکنه

طرح توجیهی بدید برای کارتون تا خودم و همکاران بیشتر روش فکر کنن

armin007
May 1st, 2012, 09:31
روزي 200 نفر بازديد نه بازديد كننده تازه ديگه احتياجي به سرور قوي نداره

در ضمن ميتوني تو سايت اپلود باز با ماهي 8-9 هزار تومن 500 گيگ فضا با لينك مستقيم بگيري
هيچ وقت هم فايل هات پاك نميشه

akbari
May 1st, 2012, 09:54
یعنی مشکل ماهی ۹ هزار تومان هست؟؟؟

aminarab17
May 1st, 2012, 15:25
روزي 200 نفر بازديد نه بازديد كننده تازه ديگه احتياجي به سرور قوي نداره

در ضمن ميتوني تو سايت اپلود باز با ماهي 8-9 هزار تومن 500 گيگ فضا با لينك مستقيم بگيري
هيچ وقت هم فايل هات پاك نميشه

سلام
میدونم ، ولی بازدید کننده ها زیاد از آپلودباز خوششون نمیاد!
مشکل دیگه هم برای کسایی هست که خط ADSL دارن ، بخاطر تغییر آی پی شون نمیتونن با قابلیت Resume دانلود کنن.
در مورد بازدید هم باید بگم که روزی ۸۰ آی پی می بینه سایت ( آمار های استیت)
یه نگاهی هم به تاریخ شروع کار وبسایت بندازید بد نیست ، چهار پنج روز بیشتر نیست شروع به کار کردم.

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:17 PM ----------

دوست عزیز یه مشکلی تو سایتتون هست!
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/5728-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-cofeex-png

برای سرور باید هزینه ای معادل ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان کرد! آیا این سایت شما اینقدر برگشت هزینه دارد؟
آمار بازدیدتون خیلی پایین هست حداقل ۶ ماهی باید وقت بزارید روش و هزینه کنید اونم که بعدش فی لتر میشه دوباره افت پیدا میکنه

طرح توجیهی بدید برای کارتون تا خودم و همکاران بیشتر روش فکر کنن

سلام
من از لینوکس استفاده میکنم ، بنابر این آنتی ویروس ندارم که متوجه ویروسی بودن پیج وبسایت بشم ! ممنون که اطلاع رسانی کردید.

من راه و روش جذب بازدید کنندگان فیلم دوست رو خوب بلدم
روزانه هم میتونم ۱۰ تا ۱۵ گیگ آپ کنم (بلکه هم بیشتر)
درآمد هم از فروش **** و وی پی ان و مشارکت در فروش خوب در میاد ، البته من هدفم اینکه بنرهای سایت رو کلا به دو قسمت مساوی تقسیم کنیم ، یک قسمت برای من یک قسمت هم برای شریک که هرچی دلش خواست بزاره تو سایت.
در مورد ***** هم بهتره بدو نید دامنه های دات آی آر خیلی خیلی دیرتر از دات این و غیره ***** میشن ، یعنی راحت ۱۰ تا ۱۲ ماه خیالمون از بابت *****نشدن سایت راحته.
با تشکر