PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور بازی انلاین

ourweb
April 30th, 2012, 22:43
با سلام دوستان چند وقت زهنم رو مشغول کردن ببینم چطوری میتونم سرور بازی انلاین راه بندازم سرور اختصاصی هم دارم که مجازی ساز vmware هم روش هست میخوام بدونم چطوری باید راه اندازی کنم از دوستان کسی هست بهم کمک کنه ممنون میشوم .

extern
April 30th, 2012, 22:53
سلام.چه بازی مد نظرتون هست بفرمایید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم

ourweb
May 1st, 2012, 12:01
کانتر ورد

fara_server
May 1st, 2012, 13:18
http://www.webhostingtalk.ir/f90/40787/#post375542

extern
May 1st, 2012, 13:24
کانتر ورد
سلام.براي راه اندازي هر دو اين گيم سرور ها در صورتي كه بخواييد با كيفيت باشند سرور ايران مورد نياز هست -حالا ممكن هست بگيد مثلا سرور المان هست به شما ١٨٠ پينگ ميده پس مناسب هست ممكن هست براي شما اين پينگ باشه اما پليري كه يك جاي ديگه هست نت مطلوبي نداشته باشه و براي اون پينگ بالا باشه بعد يك مورد ديگه اينكه مثلا شما تعداد پليرهاتون بالا رفت وسط يك موقيعت پينگ ها بالا بره حال براي دلايل گوناگون اين كمي از دلايلي هست كه پيشنهاد نميشه اما براي تست و خصوصي براي خودتون خوبه
در مورد راه اندازي هر يك از اين سرور ها تجربه خاصي نياز هست راه اندازي سرور كانتر راحت تر هست تا ولرد براي كانتر ساده ترين روش مي تونيد يك كانتر با قابليت آنلاين دانلود كنيد و با كنسول ان راه اندازي كنيد(سر يسته گفتم)در مورد ورلد راه اسون هست اما اونم مفصل هست
موفق باشيد

it-net
May 1st, 2012, 13:44
خوب یک توضیحاتی بدین بد نمیشه

من از چند نفر سوال کردم گفتن باید سیستم عامل لینوکس باشه و کانفیگ خودش رو داره.
بعضی ها هم رویه ویندوز سرور بالا آوردن.

کی کامل می تونه یاد بده؟

allbert
May 1st, 2012, 13:50
اصلان نیازی به کانفیگ نداره !!! یه وی پی اس ویندوز نصب میکنید

برنامه سرور کانتر رو نصب میکنید

البته سرور باید تو ایران باشه تو خارج اصلا بدرد نمیخوره

Sir.DarKNesS
May 1st, 2012, 14:12
بابا کاری نداره که همین کانترو که رو پی سی نصب میکنید رو سرور نصب کنید و نیازی هم نیست کانتر رو رو سرور ران کنید

بعد hlds رو ران کنید تنضیماتو انجام بدید استارت رو بزنید سرور ساخته میشه

بهتون ایپی میده مثلا الان من زدم چون ایپی ولید ندارم ایپی لوکال رو بهم داده 192.168.1.100:27015

اما تو سرور بهتون ایپی ولید میده

بعد اسم سرور رو میزاری و مپ و بعد پسورد ادمین رو میزاری بعد استارتو میزنی و سرور کانتر ساخته میشه

تموم شد رفت

بعدشم برای انتی چیت یا همون Sxe

2نوع sxe دارم یکی برای یورز ها یکی هم برای سرور نصب میکنی بعد پنجره میزنی میره کناره ایکن ساعت بعد هرکی خواست کانکت شه باید انتی چیت نصب کنه

------------------

بعد یه برنامه هست به اسم Amx Mod X

اینو نصب میکنی میتونی .... برو اینجا بخون @-)

و گوگل یه سرچی کن درباره AMX Mod X اموزش زیاده

تخصصی ترین وبلاگ کانتر استریک - برنامه مدیریت سرور AMX MOD X (http://ss-cs.blogfa.com/post-49.aspx)

---------- Post added at 01:12 PM ---------- Previous post was at 01:07 PM ----------

و چجور شما یوزر های وی پی استون رو با برنماه خاصی مدیریت مکنید

این برنماه هم مثل همونه همه کار میشه کرد و امکانات بیشتری داره

hostspace
May 1st, 2012, 14:15
واسه سرور ورلد آشنا دارم
Tak WoW (http://www.takwow.com) توسط ما میزبانی میشه

extern
May 1st, 2012, 15:18
سلام.دوست عزیز شما باید اول مشخص کنید روی کدوم گیم میخواید تمرکز کنید تا بهتر بشه شما رو راهنمایی کرد در بالا اطلاعات کلی توسط دوستان هم داده شد