PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش دامنه ی webshahr.org

talebi1372
April 30th, 2012, 22:05
بعد از یک مدت ، یک افر فروش دامنه دارم که شاید شاخ در بیارید این دامین ها چطور به دست من رسیده .

این دامنه ها در اختیار یک فرد خوش ذوق وبلاگ نویس هست که افتخار دوستی با ایشون رو داشتم و حالا قصد فروش دامین ها رو دارند .

به ترتیب دامین های

webshahr.org

webshahr.info

webshahr.net

همگی با هم ، تاکید میکنم با هم ، به فروش میرسد .

وبلاگ فعلی بازدید بالایی دارد و مناسب برای راه اندازی فروشگاه یا هاستینگ هست . در ضمن وبشهر به خاطر مطالب خوبی که دارد یک طیف خاص از بازدید کننده های فهیم را دارا میباشد .
فروش به صورت حضوری و در شهر تهران صورت خواهد گرفت (در صورت تمایل می توانید با هماهنگی به صورت غیر حضوری نیز اقدام کنید )

قیمت پایه 3 میلیون تومان میباشد .

دامین ها تا سال 2014 تمدید شده اند.

اگر قیمت دیگری در نظر دارید می توانید همین جا مطرح کنید.( توجه کنید ارزش دامنه ها بالا است )

در صورت درخواست میتوانید پیغام خصوصی ارسال کنید یا با ایمیل info [at] webshahr.org تماس بگیرید .

talebi1372
May 1st, 2012, 09:42
اگر می خواهید سوال خاصی بپرسید لطفا از طریق پیغام خصوصی این کار رو بکنید . من حتی نتونستم پست های بالایی رو بخونم و در صورت نیاز جواب بدم .
اگر مطلب خاصی در ذهنتون هست و نباید به صورت عمومی پرسیده بشه از پیغام خصوصی استفاده کنید .