PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلی که حل نمیشه

sarwhost
April 30th, 2012, 20:20
با سلام من بعد از نصب وب سایت پنل به مشکلی برخوردم یه تاپیکم زدم که راهنمایی کامل نشتم یا از بعضی دوستان کمک خواستم که هزینه بالایی برا حل مشکل خواستن که میشد یه سرور باهاش خرید به هر حال والا من که اینجا خیلی هارو کمک کنم در حد توان اما الان خودم به مشکل خردم موندم چه کنم چند روزه که نتونستم حل کنم
مشکل من اینه بعد از نصب وب سایت پنل که میخوام به پنل لوگین کنم این ارور پایین میده حالا دوستان اگه مایاند منو راهنمایی دقیق کنن چون خیلی اعصابم خورد کرده
Server Error
500 - Internal server error. There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

Metalik
April 30th, 2012, 20:43
سلام
دسترسی رموت سرور رو در پیام خصوصی ارسال کنید تا بررسی کنم
اگر نیاز به پرداخت هزینه بود اعلام می کنم ولی مطمئنا بیش تر از 10 ، 20 تومان نمی شه

آگونیس
April 30th, 2012, 21:12
نحوه برطرف کردن خطای 500 Internal Server Error در ویندوز سرور 2008
اگر هنگام رویت برخی وب سایت ها در سرور ویندوز 2008 با خظای 500-Internal Server Error روبرو می شود. این خطا مشکل وب سایت را نشان نمی دهد.
که برای این که متوجه مشکل موجود در سایت و یا وب سرور شوید تا بتوانید مشکل را حل کنید. باید اقدامات زیر را انجام دهید.
1- فایل web.config در wwwroot وب سایت خود را باز نمایید.

2- خط زیر را قبل از تگ system.webServer قرار دهید.http://www.parmishost.com/learningpic/websitepanel/err500.png

سپس فایل web.config را ذخیره نموده و وب سایت خود را refresh نمایید. و سپس خطای مربوطه را رویت نمایید. *االبته ممکن است که این خطا از عدم دسترسی خواندن (Read) در Network Service نیز موجب شود که IIS نتواند فایل web.config را بخواند.

sarwhost
April 30th, 2012, 21:22
با تشکر از دوست خوبم Metalik (http://www.webhostingtalk.ir/member/1073/) مشکل حل کردن اما یه درخواست دیگه اگه ممکنه اینجا بگید مشکل چی بود و چیکار کردین که دیگر دوستان نیز استفاده و منم بدونم مشکل چی بود با تشکر

RoobinaServer
April 30th, 2012, 21:34
با سلام من بعد از نصب وب سایت پنل به مشکلی برخوردم یه تاپیکم زدم که راهنمایی کامل نشتم یا از بعضی دوستان کمک خواستم که هزینه بالایی برا حل مشکل خواستن که میشد یه سرور باهاش خرید به هر حال والا من که اینجا خیلی هارو کمک کنم در حد توان اما الان خودم به مشکل خردم موندم چه کنم چند روزه که نتونستم حل کنم
مشکل من اینه بعد از نصب وب سایت پنل که میخوام به پنل لوگین کنم این ارور پایین میده حالا دوستان اگه مایاند منو راهنمایی دقیق کنن چون خیلی اعصابم خورد کرده
Server Error

500 - Internal server error.

There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

اون مشکل ASP.net 2.0 که گفتم به هتون حل شد ؟ چه جوری؟

win4win63
January 30th, 2013, 00:48
نحوه برطرف کردن خطای 500 Internal Server Error در ویندوز سرور 2008
اگر هنگام رویت برخی وب سایت ها در سرور ویندوز 2008 با خظای 500-Internal Server Error روبرو می شود. این خطا مشکل وب سایت را نشان نمی دهد.
که برای این که متوجه مشکل موجود در سایت و یا وب سرور شوید تا بتوانید مشکل را حل کنید. باید اقدامات زیر را انجام دهید.
1- فایل web.config در wwwroot وب سایت خود را باز نمایید.
2- خط زیر را قبل از تگ system.webServer قرار دهید.http://www.parmishost.com/learningpic/websitepanel/err500.png

سپس فایل web.config را ذخیره نموده و وب سایت خود را refresh نمایید. و سپس خطای مربوطه را رویت نمایید.
*االبته ممکن است که این خطا از عدم دسترسی خواندن (Read) در Network Service نیز موجب شود که IIS نتواند فایل web.config را بخواند.
دوست عزیز من این کارو کردم.ارور 500 رفع شد ولی وقتی سایت می خواد بیاد بالا پیغام می ده که نمی تونه با دیتابیس ارتباط برقرار کنه:105: