PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست همکاری با هاستینگ ها

webhosts
April 30th, 2012, 20:22
سلام

مدتی هست که سایت "موتور جستجوی هاست" را راه اندازی کردیم و می توان گفت تقریباً 99/5 درصد از هاستینگ ها سرویس های خود را ثبت کرده اند. در همین مدت کوتاه رتبه یک گوگل گرفتیم و رتبه الکسا هم رو به بهبود است. هم چنین امکانات جدیدی را به زودی به سایت اضاف می کنیم.
فروم را هم چند وقت قبل راه اندازی کردیم و 3 روز قبل هم نسخه انگلیسی سایت را راه اندازی کردیم که در همین سه روز سایت های iweb.com 100tb.com avahost.net 247-host.com funio.com altushost.com host-99.com سرویس های خود را ثبت کرده اند. البته هنوز در حال ارسال ایمیل به سایت های خارجی هستیم.
حال از سایت های هاستینگ یا دیگر سایت های دیگر تقاضای همکاری داریم.

سایت ما را در گوگل یا vbiran یا همین فروم یا سایت های اسکریپت دهی با آمار بالا تبلیغ کنید ما هم در ازای آن بنر تبلیغاتی شما را در سایتمان قرار می دهیم. در صورتی که مایل به تبلیغ سایت ما نیستید می توانید بنر خود را در سایت ما قرار دهید ما هم تخفیف زیادی به شما می دهیم.
ضمناً آماده شنیدن پیشنهادهای دیگری در زمینه همکاری با شما هستیم.
حال دوستانی که مایل به همکاری هستند لطفاً اطلاع دهند. همچنین می توانید به info@webhostsearch.ir ایمیل ارسال کنید.

با تشکر
مرجع سایت های هاستینگ - موتور جستجوی هاست (http://www.webhostsearch.ir)
Web Hosting Directory (http://www.webhostsearch.net)

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 07:31 PM ----------

کسی مایل به همکاری هست؟

ertebat7
April 30th, 2012, 20:28
دوست عزیز ایا یاهو ای دی ندارید انلاین در این رابطه صحبت کنیم؟
من چند پیشنهاد خوب دارم

webhosts
April 30th, 2012, 20:33
دوست عزیز ایا یاهو ای دی ندارید انلاین در این رابطه صحبت کنیم؟
من چند پیشنهاد خوب دارم

id یاهو: shirazpc_com

s.w.a.t
April 30th, 2012, 20:36
فروم را هم چند وقت قبل راه اندازی کردیم و 3 روز قبل هم نسخه انگلیسی سایت را راه اندازی کردیم که در همین سه روز سایت های iweb.com 100tb.com avahost.net 247-host.com funio.com altushost.com host-99.com سرویس های خود را ثبت کرده اند. البته هنوز در حال ارسال ایمیل به سایت های خارجی هستیم.
باسلام
مطمئن هستید خودشون ثبت کردند؟!

webhosts
April 30th, 2012, 20:46
باسلام
مطمئن هستید خودشون ثبت کردند؟!

بله فقط برای avahost.net و 247-host.com که تیکت ارسال کردیم جوابی ندادند و تیکت را بستند ما هم به آن ها گفتیم اگر مایل باشید خودمان سرویس هایتان را ثبت می کنیم و آن ها هم جواب مثبت دادند و ما هم سرویس هایشان را ثبت کردیم.
هم چنین altushost.com گفت باید تبلیغ بنری ما را به صورت رایگان برای یک تا دو ماه در سایتتان قرار دهید تا سرویس هایمان را ثبت می کنیم که ما هم قبول کردیم!

webhosts
May 1st, 2012, 20:10
دوستان اگر باز پیشنهاد همکاری دارید صمیمانه آماده شنیدن هستیم.

hamidjan
May 1st, 2012, 21:22
سلام

مدتی هست که سایت "موتور جستجوی هاست" را راه اندازی کردیم و می توان گفت تقریباً 99/5 درصد از هاستینگ ها سرویس های خود را ثبت کرده اند.

پس احتمالا اون نیم درصد ما بودیم که سایتمونو ثبت نکردیم!

اونم به این دلیل که اینجور سایتها یه مدت هستند و بعد غیبشون میزنه. در کل تصمیم هیئت مدیره بر این بود که وارد اینگونه حواشی ها نشیم بهتره!

آگونیس
May 1st, 2012, 21:40
ببخشید بنده چند تا سوال دارم
شما می گید 99.95 درصد با اطمینان این حرف رو می زنید؟! الان ماهم ثبت نکردیم دومینمون رو
2 بازدید کاربری شما چقدر است شما اگر 1000000 تا سایت هاستینگ ثبت شده داشته باشید مهم اینه که کاربر رجوع می کنه یا خیر؟
در مورد iweb , 100tb سایت هایی به این بزرگی با در آمدهای فوق العاده بالا و مشاهده تبلیغ بنری در سایت هایی نظیر 4شرد و مدیا فایر اینجا دامین ثبت کردن واقعا باعث افتخاره
پیشنهاد دیگه این هست که شما از جوملا استفاده می کنید حداقل یک کامپونت seo که از نظر من بهترین sh404SEF هست نصب کنید
کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم

webhosts
May 1st, 2012, 21:54
پس احتمالا اون نیم درصد ما بودیم که سایتمونو ثبت نکردیم!
اونم به این دلیل که اینجور سایتها یه مدت هستند و بعد غیبشون میزنه. در کل تصمیم هیئت مدیره بر این بود که وارد اینگونه حواشی ها نشیم بهتره!

نیم درصد که گفتم منظورم این هست که تعداد بسیار کمی ثبت نکردند و واقعاً هم همین جور هست. البته سایت هایی که هی جدید راه اندازی میشن رو نمیگن. آخه هر روز یک سایت جدید ثبت میشه!

ما هستیم و غیب نمیشیم! اگر هم میخواستیم غیب بشیم نسخه انگلیسی رو راه اندازی نمیکردیم و به iweb و singlehop و hetzner و... نمیگفتیم! البته شاید به نظر شما این دلیل منطقی نباشه اما میتونید بعد از یک سال بیاین و سایت رو چک کنید. دلیلی وجود نداره که غیب بشیم!

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

ببخشید بنده چند تا سوال دارم
شما می گید 99.95 درصد با اطمینان این حرف رو می زنید؟! الان ماهم ثبت نکردیم دومینمون رو
2 بازدید کاربری شما چقدر است شما اگر 1000000 تا سایت هاستینگ ثبت شده داشته باشید مهم اینه که کاربر رجوع می کنه یا خیر؟
در مورد iweb , 100tb سایت هایی به این بزرگی با در آمدهای فوق العاده بالا و مشاهده تبلیغ بنری در سایت هایی نظیر 4شرد و مدیا فایر اینجا دامین ثبت کردن واقعا باعث افتخاره
پیشنهاد دیگه این هست که شما از جوملا استفاده می کنید حداقل یک کامپونت seo که از نظر من بهترین sh404SEF هست نصب کنید
کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم

بازدید ها فعلاً 3500 هست و رتبه یک گوگل هست. البته همان طور که گفتم تازه راه اندازی کردیم پس از سایتی که تازه راه افتاده نباید توقع داشته باشید 1000000 بازدید داشته باشه!
البته singlehop آمریکا هم پاسخ داده و گفته ما وقت ثبت کردن سرویس ها نداریم و خودتان ثبت کنبد که ما هم قبول کردیم و خودمان سرویس هاشون رو ثبت می کنیم! (صادقانه بگم راهی به جز این نداریم!)

آگونیس
May 1st, 2012, 21:57
نیم درصد که گفتم منظورم این هست که تعداد بسیار کمی ثبت نکردند و واقعاً هم همین جور هست. البته سایت هایی که هی جدید راه اندازی میشن رو نمیگن. آخه هر روز یک سایت جدید ثبت میشه!

ما هستیم و غیب نمیشیم! اگر هم میخواستیم غیب بشیم نسخه انگلیسی رو راه اندازی نمیکردیم و به iweb و singlehop و hetzner و... نمیگفتیم! البته شاید به نظر شما این دلیل منطقی نباشه اما میتونید بعد از یک سال بیاین و سایت رو چک کنید. دلیلی وجود نداره که غیب بشیم!

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

بازدید ها فعلاً 3500 هست و رتبه یک گوگل هست. البته همان طور که گفتم تازه راه اندازی کردیم پس از سایتی که تازه راه افتاده نباید توقع داشته باشید 1000000 بازدید داشته باشه!
البته singlehop آمریکا هم پاسخ داده و گفته ما وقت ثبت کردن سرویس ها نداریم و خودتان ثبت کنبد که ما هم قبول کردیم و خودمان سرویس هاشون رو ثبت می کنیم! (صادقانه بگم راهی به جز این نداریم!)

اوکی ما امیدواریم موفق باشید تو کارتون
مفیدترین کار و بهترین کار فعلا سئو کردن سایتتون هست + اضافه کردن منوی سایت های ثبت شده

webhosts
May 1st, 2012, 22:00
اوکی ما امیدواریم موفق باشید تو کارتون
مفیدترین کار و بهترین کار فعلا سئو کردن سایتتون هست + اضافه کردن منوی سایت های ثبت شده

ما در فکر راه اندازی سیستم حراجی دامنه هستیم. هم چنین "اضافه کردم منوی سایت های ثبت شده" کار کوچکی است! می خواهیم لیسی بسازیم و سایت ها را بر اساس کشور دسته بندی کنیم!

آگونیس
May 1st, 2012, 22:04
ما در فکر راه اندازی سیستم حراجی دامنه هستیم. هم چنین "اضافه کردم منوی سایت های ثبت شده" کار کوچکی است! می خواهیم لیسی بسازیم و سایت ها را بر اساس کشور دسته بندی کنیم!
اگه به کامپونت برای این کار نیاز دارید از دوستانم هستند که براتون به صورت اختصاصی با هزینه مناسب بنوسیند

webhosts
May 1st, 2012, 22:09
اگه به کامپونت برای این کار نیاز دارید از دوستانم هستند که براتون به صورت اختصاصی با هزینه مناسب بنوسیند

ممنون از لطف شما. برنامه نویسان سایت هستند و این کار را می توانند انجام دهند.

webhosts
May 3rd, 2012, 20:59
پس از حدود دو هفته از راه افتادن نسخه انگلیسی با آدرس webhostsearch.net سایت های iweb.com singlehop.com host-99.com 100tb.com avahost.net 247-host.com funio.com altushost.com racksrv.com سرویس های خود را ثبت کردند و هم اکنون سایت رتبه یک گوگل گرفت!