PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : view در مورد آلماهاست (تجربه کار)

vps-baran.ir
April 30th, 2012, 14:35
سلام به تمامی دوستان عزیز

شرمنده شاید عنوان تاپیک خوب نباشه ولی من تازه با این شرکت آشنا شدم

و چون می خوام با این شرکت کار کنم . نیاز به راهنمایی دوستانی که با این شرکت کار کردن دارم

لطفا تجریبات خودتون رو بگید

و اگه میشه یه view کامل از شرکت بدید ممنون میشم

از همکاران خوبم فقط خواهش می کنم اسپم ندید

از لطف و بذل توجه تمام دوستان کمال تشکر رو دارم :x

vps-baran.ir
April 30th, 2012, 16:43
up

faranetwork
April 30th, 2012, 16:51
فکر کنم مال مصطفی جان یا همون s.w.a.t هست که بسیار پر قدرت و عالی کار میکنند

m_dg_farari
April 30th, 2012, 17:08
عدم وجود تحریم ها در هر حالت (ساکن انگلیس هستن آقا مصطفی)
وجود پرسنل کافی برای ساپورت
تخفیف کافی (تا جایی که بنده همکاری داشتم باهاشون)
سرورهای قدرتمند و استاندارد
مالکیت 100% قطعات و مسلما افزایش کیفیت به دلیل دسترسی فیزیکی به دیتا سنتر و رک اختصاصی
سرویس های مختلف و متنوع
مطلع و آگاه از بازارها و تجارت جهانی
و....

از همکاران بسیار حرفه ای هستن و بنده به شخصه (کوچیک شما هستم) تایید میکنم این شرکت رو.

آگونیس
April 30th, 2012, 17:16
فکر می کنم 4ماهی می شه که باهاشون همکاری می کنیم
تا دلتون بخواهد کمکتون می کنند
کارشون واقعا درسته
100% تائید می شند

Mohammad_reza
April 30th, 2012, 17:44
منم یک مدت با ایشون کار کردم ، کارشون از هر نظر (کیفیت ، قیمت و پشتیبانی) تأیید میشه. چه در زمینه ی لایسنس یا هاستینگ و یا سرور مجازی (سرور اختصاصی نداشتم ازشون) من ایشون رو تأیید می کنم.
زمان پاسخگویی به تیکت هم بسیار مناسب هست.

vps-baran.ir
April 30th, 2012, 23:12
دوستان عذر خواهی می کنم تاپیک رو مجدد بالا آوردم

زمانی که تایپک رو زدم بیشتر اساتید تشریف نداشتن

taghikhani
April 30th, 2012, 23:16
من در زمینه لایسنس باهاشون کار میکنم و کاملا راضی هستم. سیستمشون با نظم کامل کار میکنه و در صورت بروز مشکل نهایت همکاری رو دارند.

trueenzo
May 1st, 2012, 03:15
کلا دقیق هستند و به مشکل تحریم اینا برخورد نمی کنید
قیمتشون یکم متفاوت هست ولی ساپورت و بقیه کیفیتش خوب هست

diges
May 1st, 2012, 03:33
سلام

یک بار قبلا درخواست هاست دادیم برای خرید جواب یک بار داده شد 10 بار ندادن البته قبلا یک خرید موفق ssl داشتم ولی در هاست بسیاز ضعیف عمل کردند یک فاکتور ساده هم صادر نمی کردند .

شاید در قسمت سرور اختصاصی و مجازی قوی باشند ولی در زمینه هاست حرفی شاید برای گفین نیست این تجربیات من هست

ممنون

AlmaHost
May 1st, 2012, 03:37
سلام

یک بار قبلا درخواست هاست دادیم برای خرید جواب یک بار داده شد 10 بار ندادن البته قبلا یک خرید موفق ssl داشتم ولی در هاست بسیاز ضعیف عمل کردند یک فاکتور ساده هم صادر نمی کردند .

شاید در قسمت سرور اختصاصی و مجازی قوی باشند ولی در زمینه هاست حرفی شاید برای گفین نیست این تجربیات من هست

ممنون
باسلام
میشه بفرمایید شما کی خرید ناموفق در زمینه هاست داشتید؟!(حدود تاریخ)
چون خدا رو شکر مشتریان هاستینگ ما بیش از مشتریان سروریسهای دیگر هستند!
البته نبود اشکال رو اصلا تایید نمیکنیم! چون اوایل شروع به کارمان به دلیل حجم کاری بالا مشکلاتی نیز داشتیم
پیروز باشید

diges
May 1st, 2012, 03:42
سلام

نگفتم خرید ناموفق گفتم یک بار قدیم خرید موفق ssl داشتم !

هاست درخواست دادیم فاکتور صادر بشه شد ولی فاکتور خرید اشتباه بود چند بار هم اصرار کردم فاکتور صادر شده رو تغیر بدید جوابی نیومد دو سه بار تیکت رو آوردم بالا ولی باز... !

البته زمان تیکت بر می گرده به همون موقع که سرور 24 هسته ای تاره خرید کرده بودید فکر کنم یک ماه پیش بود اگه خواستید شماره تیکت و عکس از تیکت ها براتون پیام خصوصی کنم .

ممنون

AlmaHost
May 1st, 2012, 04:24
سلام

نگفتم خرید ناموفق گفتم یک بار قدیم خرید موفق ssl داشتم !

هاست درخواست دادیم فاکتور صادر بشه شد ولی فاکتور خرید اشتباه بود چند بار هم اصرار کردم فاکتور صادر شده رو تغیر بدید جوابی نیومد دو سه بار تیکت رو آوردم بالا ولی باز... !

البته زمان تیکت بر می گرده به همون موقع که سرور 24 هسته ای تاره خرید کرده بودید فکر کنم یک ماه پیش بود اگه خواستید شماره تیکت و عکس از تیکت ها براتون پیام خصوصی کنم .

ممنون
باسلام
اگر امکان دارد ارسال کنید! چون در زمان آماده سازی سرور جدید هاستینگ یک تیم 4 نفره مشغول به کار بودند و به علت حجم زیاد تیکتها ممکن بود همکاران بنده که تیکتها به آنها ارجاع داده میشد جوابی ارسال نکنند به بعضی از تیکتها. به هرحال ارسال کنید ممنون میشویم فقط شماره تیکت را ارسال کنید.
پیروز باشید

---------- Post added at 04:24 AM ---------- Previous post was at 03:48 AM ----------

سلام

ممنون
سلام
یک دلیل ساده وجود داشت آن هم اینکه آفر پلن سه ماهه را شما اصرار داشتید یک ماهه بخرید که امکانش نبود. اگر جوابی به خواسته شما داده نشد دلیل به پایین بودن کیفیت یا نداشتن حرف نیست دوست گرامی.باز هم متشکریم از بابت نظرات

aligoli
May 1st, 2012, 05:08
برادر swat یا آلما هاست عزیز، من در سایتت گشت زدم، خواستم ببینم لایسنس لایت اسپید ندارید نه ؟ چون گشتم نبود، ارایه نمی دید یا میشه بدید ؟

diges
May 1st, 2012, 06:38
یک دلیل ساده وجود داشت آن هم اینکه آفر پلن سه ماهه را شما اصرار داشتید یک ماهه بخرید که امکانش نبود. اگر جوابی به خواسته شما داده نشد دلیل به پایین بودن کیفیت یا نداشتن حرف نیست دوست گرامی.باز هم متشکریم از بابت نظرات

خوب اصرار من سر این بود شما جواب مشخصی ندادید من چند بار تیکت آوردم بالا از شما جواب بگیرم نشد !

به نظر من کارمندی که می شینه جواب مشتری میده باید اهداف شرکت دنبال کنه نه این که این دیگه چی می گه (من پیش خودم اینطوری فکر کردم)

اگه ایشون به من دو خط جواب می داد مشکلی پیش می اومد ؟در اصل باید اینطوری بود شما جواب می دادید امکان صادر کردن فاکتور یک ماهه نیست یا من خرید می کردم یا می گفتم دست شما درد نکنه .

Warez-Host.IR
May 1st, 2012, 12:58
سلام
همانطور که همه میدونیم یکسری از دوستان نیاز به تایید ندارن و به اندازه کافی شناخته شده هستند
من و مصطفی سالهاست که هم را میشناسیم , حتی قبل از این که هر دو ما به سمت این حرفه هدایت بشیم با هم همکاری داشتیم
در صورتی که کسی مارو قبول داشت , شخصاً به صورت کتبی هر موردی که مربوط به مصطفی باشه را تایید میکنم
هرچند که به اندازه کافی شناخته شده هست و نیاز به تایید من و امثال من نداره

موفق باشید

m2n
May 1st, 2012, 14:03
من چند وقته با آلما هاست آشنا شدم که نیاز به تعریف این شرکت نیست ولی لازم دونستم چند مورد رو ذکر کنم

انسانهایی با ادب و با اخلاق
پشتیبانی فوق قوی تیکت کمتر از 10 دقیقه
سرور قدرتمند-پورت قوی
عدم تحریم سی پنل
صداقت تو کارشون واقعا بهترین هستن
ژست گرفتن تو کارشون مثل هاست دی ... نیست. که این خودش یه دنیا ارزش داره.
و کلی چیزها که انشالله بازم هم تو تاپیک ها بیان می کنم.

از همین جا خسته نباشید و خدا قوت میگم خدمتشون.

m-mehdipoor
January 25th, 2013, 10:25
دوستان کسی شماره ای از آلما هاست ( از هر جای دنیا!! ) داره !؟
تو امضاشون که تلفن انگلیس گذاشتن مشکل داره ظاهرا اصلا نمی گیره!
مشکل اضطراری پیش اومده که باید به نحوی تماس بگیرم.

wolfsaman
May 17th, 2014, 15:57
دوستان کسی شماره ای از آلما هاست ( از هر جای دنیا!! ) داره !؟
تو امضاشون که تلفن انگلیس گذاشتن مشکل داره ظاهرا اصلا نمی گیره!
مشکل اضطراری پیش اومده که باید به نحوی تماس بگیرم.

توسایتــشون آدرس و شماره تلفن ایران رو زدن
تماس با ما | آلما هاست (http://almahost.ir/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7/)