PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند تعدادی نویسنده مسلط به انگلیسی

sabig
April 30th, 2012, 14:22
سلام دوستان، ما برای تامین محتوای سایتمون که به زبان انگلیسی هست، نیاز به چند نویسنده مسلط به انگلیسی داریم.
شرایط هم به این صورت هست که:

نویسنده تحت هیچ شرایطی نباید مطلبی کپی پیست کنه و مطالب باید کاملا یونیک و نوشته شده توسط خود شخص باشند. ( البته نویسنده میتونه مطالب فارسی رو به انگلیسی ترجمه کنه )

نویسنده کاملا آزاد هست در مورد هر مطلبی در سایت پست بزنه. ( سایت دسته بندی داره، به عنوان مثال کامپیوتر و اینترنت، برنامه نویسی، بازی، مد و لباس، تجارت و غیره)

مطالبی که نویسنده ارسال میکنه نه باید خیلی کوتاه باشه و نه خیلی طولانی.

نویسنده میتونه پست ها رو به صورت تخصصی و حرفه ای ارسال کنه و یا میتونه با لحنی دوستانه و عامیانه مطلب بنویسه ( مثل یک وبلاگ نویس، میتونه راجع به اتفاقات روزانه، تجربیاتش، سگ خونگی و خلاصه هر چیزی که مایله بنویسه )، کلا دست نویسنده برای ارسال پست در سایت کاملا باز هست.

نیاز به تخصص در زمینه کار با سایت های مدیریت محتوا و اینها هم نیست، فقط شما به عنوان یک یوزر عادی در سایت مطالب مورد نظرتون رو مینویسید.

تنها مساله مهم تسلط شخص به زبان انگلیسی هست.

نیازی به عکس و لینک و اینها هم در پست ها نیست، فقط مطلب.

در رابطه با تعداد پست هم آزادید و میتونید روزانه هر تعدادی که میتونید پست بزنید. ( بازم میگم کپی پیست به هیچ عنوان نباشه )
مبلغ برای هر پست و تعداد پستی که میتونید روزانه بزنید رو هم خودتون اعلام کنید.
نمونه کار هم لطف کنید بفرستید.

یک سری جزئیات دیگر هم در رابطه با نحوه فعالیت در سایت هست که در پیغام خصوصی خواهم گفت.

hadi_am
April 30th, 2012, 19:40
خب حقوقش چقدره؟؟؟
بنده دانش آموز advance هستم تو موسسه کیش میتونم در خدمتتون باشم

---------- Post added at 07:40 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

بنده میتونم در خدمتتون باشم

sabig
April 30th, 2012, 20:08
خب حقوقش چقدره؟؟؟
بنده دانش آموز advance هستم تو موسسه کیش میتونم در خدمتتون باشم

---------- Post added at 07:40 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

بنده میتونم در خدمتتون باشم

خوب دوست عزیز شما در یک هفته چه تعداد پست میتونید در سایت بزنید؟
البته من اطلاع دقیقی از قیمتهایی که برای پست ها معمولا گفته میشه ندارم، ولی میتونم تا 500 هم برای هر پست پرداخت کنم.
شما چه هزینه ای مد نظرتون هست؟

shazo
April 30th, 2012, 20:10
سلام.. هدف شما از زدن يه سايت انگليسي چيه ؟

hadi_am
April 30th, 2012, 20:27
خوب دوست عزیز شما در یک هفته چه تعداد پست میتونید در سایت بزنید؟
البته من اطلاع دقیقی از قیمتهایی که برای پست ها معمولا گفته میشه ندارم، ولی میتونم تا 500 هم برای هر پست پرداخت کنم.
شما چه هزینه ای مد نظرتون هست؟

من اصولا وقت مشخصی واسه آنلاین شدن ندارم ولی تو هفته حداقل 10-20 پست میتونم بزنم
اصولا نوشتن متن انگلیسی خیلی سخته به خصوص ترجمه به فینگیلیش کردن که خیلی دشواره ولی برای شروع و ماه اول 500 تومن واسه هر پست مناسبه..
اگه راضی بودین از کارم میتونین اضافه کنین...
خودشم من آخر هر هفته پولمو میگیرم اگه میخواین بیشتر هماهنگ کنیم آی دی زیرو ادد کنین تا حرف بزنیم...

ID:hadi_am_2010@yahoo.com