PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود وآپلود - اسپانسري

tofigh2009
November 5th, 2009, 15:29
با سلام

من يك سايت دانلود با پيج رانك 2 و آلكساي بالا دارم و بدنبال يك فايل هاستينك اسپانسري هستم . آيا شما حاضريد در قبال قرار دادن بنرتان در سايت ما اسپانسر سايت ما شويد ، در ضمن بنر شما در بالا و زير هدر سايت قرار مي گيرد . لطفا پاسخ را در صورت مثبت يا منفي بودن به ما ارجاع نماييد ...

با تشكر ...

RT72
November 5th, 2009, 15:38
سلام دوست عزیز
لطفا امار و مقدار فضای مورد نیاز سایت خود را ذکر کنید
+ لینک سایت
با تشکر

persianwhois
November 5th, 2009, 15:44
آدرس سایت؟!

NovinServer
November 5th, 2009, 18:48
میزان فضای لازم + میزان پهنای باند ماهیانه + ادرس سایت خود را بیان کنید تا در صورت موافقت به شما اعلام شود !

Parshosts
November 5th, 2009, 23:45
لطف کنید مشخصات کامل رو بگید گفتن این که سایت شما پیج رنکش 2 و آلکسای خوبی داره به هیچ عنوان کافی نیست.

behrooz747
November 6th, 2009, 01:23
لطفا آدرس و مشخصات دقیقتر مثل فضای مورد نیاز و پهنای باند و... رو برای بنده ارسال کنید

arash
November 8th, 2009, 02:24
فکر کنم این تاپیک قفل بشه بهتره.. الکسای پر بازید سایت ایشون بالای 200 هزار بود.:d باید برن از هاست ایران اسپانسر بگیرن

Mehranmus
November 14th, 2009, 19:24
سلام دوست عزيز
خسته نباشيد
من مدير سايت www.fdmd.ir هستم.
حدود 2 ماه هست كه كارم رو شروع كردم. به خاطر همين هنوز خيلي مشهور نشدمو رتبه الكسام 150 هزار هست. اما اگه با همين روند ادامه بدو تا وقتي ميانگين 4 ماه تموم بشه رتبه الكسا من بين 70 تا 80 هزار ميشه و مثلماً بعد از يكسال و در صورت همكاري شما با من رتبه من خيلي بهتر ميشه. رتبه وبسايتم تو گوگل الان 1 هست ولي مطمئنم بعداً خيلي بهتر ميشه چون يه وبلاگ directmovie.persianblodg.ir داشتم كه الان رتبه اون 2 هست.
حالا خواستم بدونم آيا حاضر هستيد در مقابل قرار دادن بنر تبليغاتي شما به من هاست با فضاي دانلود 100 برابر هارد بديد؟
حجم هارد برام كمتر از باندويچ اهميت داره. اونو ميزارم به عهده شما. البته يادتون باشه اگر قرار هست شما حامي من باشيد خيلي مهم هست اين باند ويچ تموم نشه و مشتريها رو از دست نديم
منتظر جوابتون هستم

Mostafa
November 15th, 2009, 10:57
با سلام

پیشنهاد می کنم سرویس های ByetHost را تهیه فرمایید. (http://gigfa.com/premium-services/shared-hosting-plans)
قیمت ها آنقدر مناسب هستند که نیاز به اسپانسر ندارند.
می توانید برای اطمینان ابتدا به صورت ماهیانه خرید فرمایید.

lianteam
November 22nd, 2009, 21:13
سلام

من میتونم بهت هاست رو بدم.
این سایت منه البته هنوز راه اندازی نشده و داریم کارهای اولیه رو انجام میدیم. www.lianteam.com
اگه خواستی میتونی سرورهای ما رو تست کنی
موفق باشی
yahoo id: bushehr_it_2009
email: support@lianteam.com