PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کانفیگ سرور لینوکس

sogoli
April 30th, 2012, 12:30
سلام
من یه سرور لینوکس داخل کشور دارم (vps) که می خواهم موارد زیر کانفیگ شود:

1- کانفیگ csf
2-کانفیگ ftp
3-کانفیگ phpmyadmin
4-کانفیگ mail

درضمن کنترل پنل ان webmin می باشد.
البته کلیه موارد بالا باید همراه با مستندات باشد و اینکه چه اقداماتی صورت گرفته...

دوستانی که توانایی انجام انرا بصورت حرفه ایی دارند ،لطفا پیشنهاد قیمت و زمان انرا برای بنده پ.خ نمایند.
باتشکر

RoobinaServer
April 30th, 2012, 12:32
سلام
من یه سرور لینوکس داخل کشور دارم (vps) که می خواهم موارد زیر کانفیگ شود:

1- کانفیگ csf
2-کانفیگ ftp
3-کانفیگ phpmyadmin
4-کانفیگ mail

البته کلیه موارد بالا باید همراه با مستندات باشد و اینکه چه اقداماتی صورت گرفته...

دوستانی که توانایی انجام انرا بصورت حرفه ایی دارند ،لطفا پیشنهاد قیمت و زمان انرا برای بنده پ.خ نمایند.
باتشکر

منظورتون از

چیه ؟ یعنی آموزش هم بدیم ؟

کار تجاریه کسی اینجا آموزش نمیده عزیز

TOOBA IT
April 30th, 2012, 12:33
با سلام
کنترل پنل شما چی هست ؟

tthost
April 30th, 2012, 12:42
کانفیگ به مجموعه اقداماتی برای تنظیم ابزار ها یا سرویس هاست و اپتیمایز برای افزایش کارآیی آنها
کانفیگ ابزار ها بسته به یک سری اطلاعات قبلی است از جمله نوع کاربری و مشخصات سرور ...

در صورتی که نسبت به این موارد اطلاعات لازم را دارید با ما برای انجام آن تماس بگیرید

sogoli
April 30th, 2012, 13:13
منظورتون از

چیه ؟ یعنی آموزش هم بدیم ؟

کار تجاریه کسی اینجا آموزش نمیده عزیز
منظورم از مستندات این هست که برفرض هرکدام از موارد فوق را کانفیگ کرد ، بگه که چه چیزهایی رو تنظیم کردم.منظورم اموزش نیست

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

کانفیگ به مجموعه اقداماتی برای تنظیم ابزار ها یا سرویس هاست و اپتیمایز برای افزایش کارآیی آنها
کانفیگ ابزار ها بسته به یک سری اطلاعات قبلی است از جمله نوع کاربری و مشخصات سرور ...

در صورتی که نسبت به این موارد اطلاعات لازم را دارید با ما برای انجام آن تماس بگیرید

یک مورد رو هم فراموش کردم - کانفیگ dns (البته اینو کانفیگ کردم ولی کار نمی کنه)
درضمن قراره باهاش جوملا بالا بیارم
اگر لطفا کنید قیمت و زمان را پ.خ کنید ممنون میشم

cpu:Intel(R) Xeon(R) CPU E5620 @ 2.40GHz, 1 cores
ram : 2gig
CentOS Linux 5.8

OnlineServer
April 30th, 2012, 13:29
شما وقتی کنترل پنل نصب میکنید از طریق کنترل پنل همه سرویس هایی مثل mail , ftp و .. نصب و فعال میشد.

اگر فول کانفیگ برای امنیت سرور تون و یا راه اندازی سرویس ها lamp روی لینوکس مینیمال منظورتون هست در خدمت هستیم .

برای مشاوره یا اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

---
April 30th, 2012, 13:49
سلام
براتون انجام میدیم .
سرور اختصاصی داخل ایران 150 تومن غیر حضوری به صورت ماهانه
دسترسی روت هم بهتون نخواهیم داد
موفق باشید

ms_1280
June 12th, 2012, 11:27
سلام
براتون انجام میدیم .
سرور اختصاصی داخل ایران 150 تومن غیر حضوری به صورت ماهانه
دسترسی روت هم بهتون نخواهیم داد
موفق باشید
سلام
شما کسی رو برای پشتیبانی سرور لینوکس سراغ دارید؟

amirizadi
June 12th, 2012, 11:31
شما اگر webmin نصب کنید همه اون موارد نصب خواهد شد
در مورد کانفیگ فایروال و موارد دیگر میتوانم در خدمتتون باشم