PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پشتیبانی ضعیف پرشین رجیستر

persiantools
April 30th, 2012, 11:47
من 3 روزه پیش برای کاری به پرشین رجیستر ایمیل زدم ولی تا الان هیچ جوابی برام نیومده.
و جالبه بدونید 82 تا دامنه تا الان با پرشین رجیستر ثبت کردم !
آقای فخرایی هم تو تمام فرومها پیغم خصوصیشون رو بستن و هیچ راه دیگه ای برای پشتیبانی وجود نداره

atilnic
April 30th, 2012, 12:06
خوب پرشین کلود فکر کنم میتونید تماس بگیرید
و اینکه با رضا فدایی حسینی تماس بگیریدی :دی
اونم همکارش هست :دی:57:

سپاس

parsa53
April 30th, 2012, 12:08
خب از registerweb.ir ثبت کن

eh3@n
April 30th, 2012, 12:14
منم از registerweb.ir ثبت میکنم مشکلی پیش نیومده تا به حال

P30Tools
April 30th, 2012, 12:34
دوستان این تاپیک جنبه انتقادی داره و برای حل کردن مشکل ایشون هست.
از تعداد دامنه هایی هم که اعلام کردن مشخص هست مشتری ثابت پرشین رجیستر هستند,حالا یکبار به مشکل برخوردند!
درخواست سرویس دهنده هم نکردن و محل تاپیک هم بخش فروش نیست!

salar74_a
April 30th, 2012, 12:48
به این ایمیل بزنید

eng.fakhraei@gmail.ccom

RoobinaServer
April 30th, 2012, 12:53
با سلام

دوستان اینشون الان مشکلش این نیست برن جای دیگه خریداری کنن که

محل تاپیک در بخش انتقاد هست نه متفرقه موفق باشید

delta
April 30th, 2012, 13:25

سپاس

آخرین بار که رضا گفته بود با ممد فعلا دیگه همکاری نمیکنند و جدا شدند.. این ممد هم دردسری شده واسه خودش :d

hostspace
April 30th, 2012, 13:26
www.redreseller.com (http://www.redreseller.ir)
من که از اینجا میگیرم :دی

1eng.ir
April 30th, 2012, 15:39
اگه ایمیلتون مربوط به برگشت هزینه دامنه بوده، یه کم طول میکشه که این پروسس انجام بشه. چون پیگیری برگشت هزینه زمان بره
دیر و زود داره، ولی برگشت انجام میشه. مثه دامینای قبلیتون
هزینه های قبلی رو پیچوندم تا حالا مگه؟ :d
نگران نباش، برگشت میزنم ;)

از بقیه دوستان هم ممنون بابت کمک به استارتر در انتخاب بهتر :)

آدمیزاد نمیتونه 1 هفته راحت سرما بخوره :d

hpnn.wm
April 30th, 2012, 16:31

سپاس
شما که توی پشتیبانی ضعیف حرف نداری
لطف کن در مورد دیگران قضاوت نکنید تا زمانی که سرور پشتبانان ضعیف خودتون هستید

delta
April 30th, 2012, 17:21
بیا دعوا شد........
ممد جان شما که با پولهای درشت کار میکنی خدایی نمیدونم این پرشین رجیسترت دیگه چیه.. :d

1eng.ir
April 30th, 2012, 17:29
بیا دعوا شد........
ممد جان شما که با پولهای درشت کار میکنی خدایی نمیدونم این پرشین رجیسترت دیگه چیه.. :d
آره مدیر اختلاس گرا بودم :d
همینجوری بالاست، واسه خودش کار میکنه. کار عَبدِ الله (بنگان خدا) رو راه میندازه :d

persiantools
April 30th, 2012, 18:42
اگه ایمیلتون مربوط به برگشت هزینه دامنه بوده، یه کم طول میکشه که این پروسس انجام بشه. چون پیگیری برگشت هزینه زمان بره
دیر و زود داره، ولی برگشت انجام میشه. مثه دامینای قبلیتون
هزینه های قبلی رو پیچوندم تا حالا مگه؟ :d
نگران نباش، برگشت میزنم ;)

از بقیه دوستان هم ممنون بابت کمک به استارتر در انتخاب بهتر :)

آدمیزاد نمیتونه 1 هفته راحت سرما بخوره :d

یکسری دامنه دیگه ارسال شد . در ضمن مسئله 10 - 15 تومن نیست . برای مشتری ثبت می کنم و وقتی در انتظار تایید مدارک میشه مجبورم که کنسل کنم و در نیک مشتری ثبت کنم تا مدارک رو بفرسته ولی وقتی دامنه توی پرشین رجیستر ثبت باشه نمیشه دوباره با پرشین رجیستر همون رو ثبت کرد . حتی بنده با یک ایمیل دیگه در پرشین رجیستر ثبت نام کردم تا همون دامنه رو ثبت کنم ولی نشد!

1eng.ir
April 30th, 2012, 18:50
یکسری دامنه دیگه ارسال شد . در ضمن مسئله 10 - 15 تومن نیست . برای مشتری ثبت می کنم و وقتی در انتظار تایید مدارک میشه مجبورم که کنسل کنم و در نیک مشتری ثبت کنم تا مدارک رو بفرسته ولی وقتی دامنه توی پرشین رجیستر ثبت باشه نمیشه دوباره با پرشین رجیستر همون رو ثبت کرد . حتی بنده با یک ایمیل دیگه در پرشین رجیستر ثبت نام کردم تا همون دامنه رو ثبت کنم ولی نشد!

میشه :)
باید صبر کنی تا دامین از طرف نیک "حذف" بشه. این کار رو به صورت دستی انجام میدن، هر موقع هم که حذف کنن تو لیست آزاد شده ها میاد. اون موقعست که میتونی دوباره ثبت کنی.
Epp نیک درست و حسابی کار نمیکنه. بعضی وقتا همون موقع هزینه برگشت میخوره، بعضی وقتا 2 3 روز بعد، بعضی وقتا هم باید دستی اوکی کرد ...

پ.ن: همون موقع دامین رو تو پنل مشتری ثبت کن تا به مشکل نخوری، جدا از ارسال مدارک ممکنه به مشکلات حقوقی هم برخورد کنی.