PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت پی‌ پال

dan6
April 30th, 2012, 04:48
با سلام

اینجا از دوستان کسی‌ هست که با درگاه پرداخت پی‌ پال در خارج از ایران فروش اینترنتی داشته باشند؟

این پرسش برای نظرخواهی درباره سیستمی‌ است که دوستان فروش ارزی خود در پی‌ پال را (با نرخ تبدیل ارزی روزی که این درخواست انتقال را می‌‌دهند) به حساب بانکی‌ خود در ایران منتقل کنند.

Fracture
April 30th, 2012, 08:16
خب نیازی به انتقال نیست، میتونید پیپال رو به راحتی بفروشید.

dan6
April 30th, 2012, 15:09
خب نیازی به انتقال نیست، میتونید پیپال رو به راحتی بفروشید.

بله، الان ما هم اين كار رو انجام ميديم يعنى ارز به حساب پى پال ما واريز ميشه و براشون نقد مى كنيم
منظور من يك براورد براى ايجاد يك سيستم بود كه موجودى ارزى هر فروشنده در هر لحظه در دسترس باشه و بتونه هر وقت كه خواست درخواست تبديك ارز به ريال رو بكنه.

aligoli
April 30th, 2012, 15:58
دلار یا یورویی که وارد حساب پی پال هست چطور میشه نقد کرد به تومان ؟

payam_shzbax
April 30th, 2012, 16:02
دلار یا یورویی که وارد حساب پی پال هست چطور میشه نقد کرد به تومان ؟

مثل خیلیای دیگه می تونی بفروشیش و واسشون پرداخت آنلاین کنی (سودش بیشتره)
اما فک کنم یک شرکت هایی هستن که با بانک های ایرانی کار می کنن و واریز بهحساب ایرانی(چون داییم یک بار به حساب ایرانم پول واریز کرد البته قبل تحریم بود)

aligoli
April 30th, 2012, 16:03
آها؛ اگر شرکت هایی در خاطرت هست یا اینجا بگو یا برام پیام خصوصی میکنی ؟

با تشکر

dan6
April 30th, 2012, 19:51
البته منظور من يك كار اساسى تر مثل ايجاد يك سامانه مانند همين زرين پال بود با موجودى ارزى. ما مى تونيم درگاه پى پال خودمان را با فروشگاه شما به اشتراك بگذاريم.
البته انگار ما هنوز فروشنده فعال در بازارهاى خارجى زياد نداريم بنابراين زمينه اين كار چندان اماده نيست.

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

آها؛ اگر شرکت هایی در خاطرت هست یا اینجا بگو یا برام پیام خصوصی میکنی ؟

با تشکر

آی‌پرداز | iPardaz (http://www.ipardaz.com)

ramak.co
May 1st, 2012, 18:39
سلام
از دوستان کسی هست که تا حالا درگاه خرید پی پال رو راه اندازی کرده باشه و بتونه کالاشو به ارزه دلار و یورو هم بفروشه برای افراد خارج از کشور ؟
من حساب پی پال واسه خودم باز کردم کارت ارزی هم دارم و به حساب وصل کردم .
از پی پال api ها رم گرفتم اما الان موندم چجوری رو سایتم راه اندازیش کنم.
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. :63:

dan6
May 1st, 2012, 20:15
سلام
از دوستان کسی هست که تا حالا درگاه خرید پی پال رو راه اندازی کرده باشه و بتونه کالاشو به ارزه دلار و یورو هم بفروشه برای افراد خارج از کشور ؟
من حساب پی پال واسه خودم باز کردم کارت ارزی هم دارم و به حساب وصل کردم .
از پی پال api ها رم گرفتم اما الان موندم چجوری رو سایتم راه اندازیش کنم.
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. :63:

حساب پی‌ پال شما باید premier یا business باشه

برای گرفتن API:
My Profile ---> My selling tools ---> API accesss