PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ی آپ کردن یک سایت توسط وبسایت پنل

takghalam
April 30th, 2012, 00:23
یه سایتی طراحی کردم که نیاز به هاست ویندوز داشت. این هاست رو براش تهیه کردم اما نمیدونم چطوری باید سایت رو آپ کنم و از کنترل پنل که وبسایت پنل هست استفاده کنم. لطفا راهنمایی فرمایید.

serverstar.ir
April 30th, 2012, 00:26
یه سایتی طراحی کردم که نیاز به هاست ویندوز داشت. این هاست رو براش تهیه کردم اما نمیدونم چطوری باید سایت رو آپ کنم و از کنترل پنل که وبسایت پنل هست استفاده کنم. لطفا راهنمایی فرمایید.

سلام با یه برنامه مثل filezila راحت آپلود کنید

hostspace
April 30th, 2012, 00:27
چرا پلسک نصب نمی کنید ؟!
راحت تر هم هست

aspmaker
April 30th, 2012, 00:54
با چه زبانی نوشتی سایت رو؟
اگه که با asp.net هست بگو تا راهنماییت کنم.
کجای کار رو گیر داری؟

takghalam
April 30th, 2012, 08:55
آره به زبان ASP.net هستش.

aspmaker
April 30th, 2012, 16:12
سورس سایتتو Publish کن بعد zip کن و ببر روی هاست Extract کن(توی wwwroot)، دیتابیست رو هم روی هاستت ست کن.

Maya
April 30th, 2012, 17:00
توضیحات لازم برای مار با پنل وبسایت پنل در زیر اشاره شده است شما میتوایند با توجه به توضیحات زیر اقدام به انجام کار ا نمایید
http://www.webhostingtalk.ir/f83/46004/

aspmaker
April 30th, 2012, 17:04
به نظرم مشکل این دوستمون آپ کردن یه سایت ASP.NET توی هاست ویندوز باشه نه خود WebSitePanel

Maya
April 30th, 2012, 17:19
بله اگر امکان داره بیشتر توضیح بدید تا در نیاز دوستان و بنده بتونیم بیشتر راهنمایی کنیم
وظیفه ما در این فروم راهنمایی دوستان است
در خدمتیم

takghalam
April 30th, 2012, 21:09
الان من همه ی این مراحل رو انجام میدم اما باز هم سایت بالا نمیاد. بله من میخوام این سایت رو توی هاست ویندوز آپ کنم و هاستی که گرفتم وبسایت پنل هستش.

takghalam
May 1st, 2012, 10:20
بله اگر امکان داره بیشتر توضیح بدید تا در نیاز دوستان و بنده بتونیم بیشتر راهنمایی کنیم
وظیفه ما در این فروم راهنمایی دوستان است
در خدمتیم

ممنونم. من میخوام یه نفر که مسلط به این قضیه هست فایل های منو ببینه. و بهم بگه چطور باید این سایت رو راه بندازم.
شما میتونید؟

aspmaker
May 1st, 2012, 13:32
عرض به حضور دوست عزیزمون که من هر موقع یه سایت رو توی visualstudio می نویسم واسه تست توی هر مرحله روی هاست اپلود می کنم تا نتیجه کار رو ببینم.
برای اینکه یه وب سایت ASP.NET رو بزاری روی سایت باید کدهای سایت کامپایل بشه (هیچ وقت سورس نذار!) برای این کار توی محیط VisualStudio روی Root سایت راست کلیک کن و آدرس Publish شدن رو بهش بده، حالا این فایل های ایجاد شده رو توی یه فایل ZIP ببر روی سایتت و Extract کن (داخل فولدر wwwroot) میمونه دیتابیس، که چند روش داره اما من خودم عادت کاردم یه بکاپ از DB روی سیستم رو توی DB هاست ایمپورت می کنم.
به همین سادگی و به همین خوشمزگی...!

takghalam
May 1st, 2012, 13:42
دوست عزیز توضیحات شما خیلی خوبه اما من مبتدی هستم و متوجه این موارد نشدم میشه بیشتر بهم توضیح بدید یا اینکه یه جوری کمکم کنید این سایت رو آپ کنم ؟
خیلی ممنون

Metalik
May 1st, 2012, 13:44
websitepanel که لاگین کنید داخل گزینه file manager داره، وارد پوشه wwwroot بشوید و با استفاده از دکمه upload فایل ها را آپلود کنید/

aspmaker
May 1st, 2012, 13:59
دوست عزیز توضیحات شما خیلی خوبه اما من مبتدی هستم و متوجه این موارد نشدم میشه بیشتر بهم توضیح بدید یا اینکه یه جوری کمکم کنید این سایت رو آپ کنم ؟
خیلی ممنون

در خدمتیم.
5730
به عکس نگاه کنی Publish رو میبینی.
الان کجا رو مشکل داری؟

takghalam
May 1st, 2012, 14:12
براتون پیام شخصی گذاشتم .