PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند طراح سیستم دروپال

---
April 29th, 2012, 15:18
سلام
به یک طراح سیستم مدیریت محتوای دروپال برای تبدیل قالب وردپرس به دروپال نیازمندیم .
بنا بر اتفاقات اخیر من جمله ریپ شدن قالب وردپرس به سادگی هرچه تمام تر می خواهیم از این سیستم مدیریت محتوا بدردنخور به دروپال کوچ کنیم

دوستانی که آمادگی انجام این پروژه رو دارند اطلاعات تماس قرار بدند تا صحبت های نهایی انجام بشه

موفق باشید

Amir.Mansoury
June 21st, 2012, 13:53
میتوانید با پست الکترونیکی info در دامنه fdr.co.ir در تماس باشید.

HematYar
June 21st, 2012, 14:02
آرش عزیز ،

نوع سیستم هیچ ارتباطی با ریپ شدن قالب نداره . شما سیست ماختصاصی هم داشته باشید باز هم این کار امکان پذیر هست .

موفق باشید .

H2A
June 22nd, 2012, 13:56
در کل خروجیه هر cmsi به صورت html هست(تا جایی که من میدونم) بنابراین امکان ریپ شدنش هم هست, بعدشم ریپر اگه ریپر باشه هر چی باشه رو ریپ میکنه!

om!d-D
June 22nd, 2012, 21:19
اگر به اندازه كافی طرح داشته باشيد با من تماس بگيريد

---
June 22nd, 2012, 21:59
آرش عزیز ،

نوع سیستم هیچ ارتباطی با ریپ شدن قالب نداره . شما سیست ماختصاصی هم داشته باشید باز هم این کار امکان پذیر هست .

موفق باشید .
بله شما درست میفرمایید
اما اطلاعات کافی نداشتن از CMS میتونه توی ریپ نشدن تا 50 درصد کمک کنه .
متاسفانه توی وردپرس مثل اینکه جدا از خروجی HTML قالب رو کامل میده قالب سایت من به صورت کاملا ارژینال توی اکثر سایت های اسکریپت پخش شده حتی با اسم ارژینال : Parsneywayهنوز هم در این رابطه فکری نشده و همچنین با کسی هم برخوردی نشده.

در کل فکر میکنم بهترین کار مهاجرت هست از وردپرس میشه گفت همیشه بین بد و بدتر انتخابی جز انتخاب بد نداریم .

bigsinoos
June 22nd, 2012, 22:57
اگه طرح های خوب و مفید دارید میتونید با من در تماس باشید.
pcfeeler@gmail.com

HematYar
June 23rd, 2012, 00:11
بله شما درست میفرمایید
اما اطلاعات کافی نداشتن از CMS میتونه توی ریپ نشدن تا 50 درصد کمک کنه .
متاسفانه توی وردپرس مثل اینکه جدا از خروجی HTML قالب رو کامل میده قالب سایت من به صورت کاملا ارژینال توی اکثر سایت های اسکریپت پخش شده حتی با اسم ارژینال : Parsneywayهنوز هم در این رابطه فکری نشده و همچنین با کسی هم برخوردی نشده.

در کل فکر میکنم بهترین کار مهاجرت هست از وردپرس میشه گفت همیشه بین بد و بدتر انتخابی جز انتخاب بد نداریم .

اینکه قالب شما همه جا منتشر شده چیز جالب توجهی نیست . اگر قالب شما بعد از چند ماه به این روز افتاده قالب وب سایت هایی مثل mihanwebhost , 3ervice , tadbirserver و ... در چند روز اول این اتفاق براشون افتاد . با اینکه تنها تدبیر سرور وردپرس بود . پس این ارتباطی با وردپرس نداره . این مشکل هم چیزی نیست که بشه حلش کرد . درک و شعور بعضی از هموطنان ما بیشتر از این نیست . فهم و درکی بوده که باید خانواده هاشون بهشون میدادن چون خودشونم نداشتن نتونستن بدن به بچه هاشون . پس کاریش نمیشه کرد ;)

---
June 23rd, 2012, 01:44
اینکه قالب شما همه جا منتشر شده چیز جالب توجهی نیست . اگر قالب شما بعد از چند ماه به این روز افتاده قالب وب سایت هایی مثل mihanwebhost , 3ervice , tadbirserver و ... در چند روز اول این اتفاق براشون افتاد . با اینکه تنها تدبیر سرور وردپرس بود . پس این ارتباطی با وردپرس نداره . این مشکل هم چیزی نیست که بشه حلش کرد . درک و شعور بعضی از هموطنان ما بیشتر از این نیست . فهم و درکی بوده که باید خانواده هاشون بهشون میدادن چون خودشونم نداشتن نتونستن بدن به بچه هاشون . پس کاریش نمیشه کرد ;)
الان من میخوام 6تا سایت دیگه هم به مجموعم اضافه کنم با دیزاین اختصاصی منتها واقعا نمی دونم چکار کنم . روی وردپرس انجامش بدم یا روی دروپال منتها عقیدم بر اینه که اگر سی ام اس انتخابی ناآشنا باشه بازم میشه از چند درصد ریپ شدن ارژینال ورژن قالب جلوگیری کرد
وضعیت بر میگرده به درک و فهم کسانی که پخش میکنن مثلا منشا پابلیک شدن تمام قالب های سیباوب که ما هم زیر مجموعه به حساب میایم سایت میهن اسکریپت هست . این دوست نسبتا گرامی توی همین انجمن پیشنهاد تبلیغات میده و واقعا حقوق دیگران رو زیر پا میزاره ضایع میکنه باید یه فکری به حال پخش کننده کرد. زمانی که با پخش کننده ی قالب برخورد جدی بشه اگر ریپ هم شده باشه به این گستردگی توی اینترنت پخش نمیشه ...

veron
June 24th, 2012, 16:24
دروپال چون تو ایران کسی زیاد باهاش آشنا نیست و ریپر ها زیاد با سیستم Template دروپال آشنا نیستن،امکان rip شدن کم تر میشه، روش هایی هم هست که میشه احتمال rip شدن رو پایین آورد;
در کل از همه لحاظ دروپال نسبت به ورد پرس بهتر هست.. ورد پرس سیستم مدیریت محتوا نیست بلکه کاربرد اصلیش برای بلاگ هست.

برای design و مشاوره با ایمیل من میتونید در تماس باشید.
mr.v3r0n@yahoo.com

---
June 24th, 2012, 16:28
طی گفتگویی که با آقای همتیار داشتیم .
در حال حاضر تا 80 در صد روی وردپرس خواهیم ماند .

با تشکر از دوستان برای شرکت در بحث