PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با Lxguard

arshiyan
April 29th, 2012, 13:57
من با این Lxguard دچار مشکل شدم، Lxguard دقیقا کارش چیه مگه نباید از کانکشن زیاد به سرور جلوگیری کنه اما این کار رو نمیکنه، سرور مجازی من معمولا دو روزی یه بار هنگ میکنه و باید ریستش کنم، دیدم تو یه ساعتایی مقدار زیادی پهنای باند مصرف میشه و در همون موقع سرور کند میشه تا هنگ میکنه حدس زدم دی داس باشه
الان مقدار Lxguard رو 20 گذاشتم و مقدار ddos Deflate رو 100 تا کانکشن، دو روز که ddos Deflate رو نصب کردم و معمولا 4 یا 5 ساعت یه بار ایمیل میده که میزان کانکشن ها 147 تا 180 شده، گاهی هم ip رو میفرسته که من از طریق پنل kloxo به bloked ips اضافش می کنم اما امروز یه ایمیل داده که

91.99.176.175 with 667 connections

این ای پی ایرانیه و نمیتونم اینو بلاک کنم

تکلیف چیه؟ چطور می تونم مقدار مصرف پهنای باند رو برای هر آی پی کنترل کنم ؟ چندتا سایت روی این سرور هستن که بیشترین مصرف رو یکی از سایت ها داره که بازی آنلاین فلش روش هست و معمولا حدود 2000 بازدید داره بقیه سایت ها هم که 5 هستن بازدید چندانی ندارن و همه وردپرس هستن، رم سرور 512 و سرور هم تو ایرانه از پارس پک گرفتم.

ممنون