PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواس لایسنس لایفتایم دایرکت ادمین با این مشخصات!

MostafaBestMan
April 28th, 2012, 12:49
با سلام.
بنده لایسنس لایفتام دایرکت ادمین نیاز دارم
لطفأ اگر لایسنسهای شما مستقیمأ از خود دایرکت ادمین هست پیشنهاد ارسال کنید نه شرکتهای واسطه مانند: onlinelic.ir
پشتیببانی از لایسنس یک سال نباشد..لایسنس لایف تام است پشتیبانی هم لایف تایم باشد و بعد از یک سال یا مدتی مشخص مجددأ لازم به واریز وجه نباشد
شخص مقابل پاسخگوی سریع مشکلات باشد
اگر جهت تغییر آی پی هزینه دریافت میکنید حتمأ مبلغ هزینه دریافتی را ذکر کنید و در غیر این صورت ذکر کنید که رایگان انجام میشود.

بنده یک بار لایسنس خرید کردم که واقعأ بعد از 2-3 ما استفاده متضرر شدم.نمیخوام دوباره مشکلاتی به وجود بیاد

با تشکر

30tGame
April 28th, 2012, 12:55
110 هزار تومان
هزینه تغییر آیپی هم نداره چون directadmin.com هزینه ای دریافت نمیکند
شما به چه نوع پشتیبانی نیاز دارید ؟! مگر لایسنس هم پشتیبانی نیاز دارد ؟! !

MostafaBestMan
April 28th, 2012, 12:58
بله نیاز داره
بعد سه ماه قطع نشه
مشکلاتی پیش نیاد
لایف تایم باشه به معنی واقعیش

parsibox
April 28th, 2012, 13:04
دائمی ۱۰۵ تومن
وقتی لایسنس را فعال میکنید میتونید ببینید تاریخ اکسپایر لایسنس را میتونید ببینید
لایسنس توسط شرکت ما از دایرکت ادمین خریداری میشه و در اختیار شما قرار داده میشه
تغییر آی پی هم هزینه ای ندارد

30tGame
April 28th, 2012, 13:05
بله نیاز داره
بعد سه ماه قطع نشه
مشکلاتی پیش نیاد
لایف تایم باشه به معنی واقعیش
اگر برای تغییر آیپی این شکل کار ها منظورتون است خیالتون راحت باشه
ولی مشکلات فنی دایرکت ادمین به من مربوط نمیشه هزینه میگیرم اوکی کنم
در رابطه با لایف تایم بودن هم در دایرکت ادمین Expiration Date نشان داده میشه

MostafaBestMan
April 28th, 2012, 13:08
دائمی ۱۰۵ تومن
وقتی لایسنس را فعال میکنید میتونید ببینید تاریخ اکسپایر لایسنس را میتونید ببینید
لایسنس توسط شرکت ما از دایرکت ادمین خریداری میشه و در اختیار شما قرار داده میشه
تغییر آی پی هم هزینه ای ندارد

ظاهرأ راهی برای تشخیص لایف تایم از ماهانه وجود نداره و در تاریخ 30 روز 24 ساعت ذکر میشه که هرماه مجددأ آپدیت میشه.
اما بنده بعد از خرید از طریق ایمیل با خود دایرکت ادمین مشخصات رو چک میکنم که لایف تام هست یا مانند سری قبل ماهانه به جای لایف تایم به بنده داده شد!!

iMohsen
April 28th, 2012, 13:24
هزینه 103 هزار تومان .
لایسنس لایف تایم / بدون هزینه تغییر Ip / یک درخواست تغییر در هر ماه ( برای جلوگیری از بلاک شدن لایسنس شما توسط دایرکت ادمین ) / امکان مشاهده تاریخ اکسپایر + اسکرین شات از پنل دایرکت ادمین جهت اطمینان

تحویل آنی .

amirizadi
April 28th, 2012, 13:43
با سلام
120.000
پشتیبانی توسط ما انجام میشود
تعویض ای پی هزینه ای ندارد

amirfateh
April 28th, 2012, 14:15
باسلام،
95$ ، پشتیبانی از طریق ما اما توسط خود دایرکت ادمین انجام می شود.
بدین صورت که مشکل را به ما اعلام می کنید، پس از بررسی به دایرکت ادمین ارجاع داده می شود با توجه به اختلاف ساعت میانگین پاسخگویی دایرکت ادمین 24 ساعت هست.

باتشکر،
فاتح
وب ایده

arazit
April 28th, 2012, 15:08
سلام
لایسنس لایف تایم چندین نوع هست نوعی که همکاران برای شما اعلاک کردن خودش یک سال پشتیبانی داره یعنی وقتی مشکلی در سرور پیش میاد میشه ایمیل کنید اطلاعات سرور رو به دایرکت ادمین و بررسی کرده و رفع می کنند.
فکر می کنم منظور دوست عزیز از پشتیبانی تغییر آی پی هست که لایف تایم باشه و ایشون بعد از 10 ها سال هم بتونن درخواست تغییر آی پی بدن و کسی که لایسنس رو فروخته در این زمینه پشتیبانی بده
نظر شخصی بنده اینه که چنین شخصی خیلی به ندرت پیدا میشه بعد از 30 سال که زنده هست که مرده
فقط اگر شخصی که از ایشون خرید می کنید وجدان کاری داشته باشند وقتی بخوان اینکار رو کنار بزارن یا به شخص دیگری واگذار کنند باید پول شما رو به نرخ روز قیمت لایسنس بهتون برگردونن تا حداقل شما بتونین از جای دیگری تهیه نمایید.
ما لایسنس لایف تایم 100000 ارائه می دیم با تغییر آیپی هر ماه فقط یکبار و از بار دوم به بعد هر تغییر 1000 تومان کارمزد.
www.itakhost.com (http://www.itakhost.com)

bepad
April 28th, 2012, 15:11
با سلام

مرکز فروش لایسنس ایران
ایران لایسنس (http://iranlicense.ir)

موفق باشید

RezaFH
April 28th, 2012, 15:24
سلام

جهت اطلاع عرض کنم مشخصات لایسنس در قسمت Licensing / Updates (وقتی بصورت Admin وارد دایرکت ادمین بشید) قابل مشاهده هست.
در لایسنس لایف تایم تاریخ اکسپایر به این صورت ثبت میشه : Valid Until Tue Jan 19 06:44:07 2038

تصویر ضمیمه رو هم میتونید برای مثال ببینید:
5690

MostafaBestMan
April 30th, 2012, 23:43
ممنون از همه دوستان.از آقای داوری تهیه شد.