PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با طرح و قالب جدید زرین پال zarinpal.com

irantk
April 28th, 2012, 02:17
سلام دوستان
امروز طرح و قالب زرین پال عوض شده و خیلی شیک شده ولی متاسفانه جایی برای اطلاعات برای ورود به حساب کاربری پیدا نکردم دوستان میتونند یه راهنمایی کنند که یوزر و پسورد را کجا باید وارد کرد

1eng.ir
April 28th, 2012, 02:20
Ops
یعنی مشکل جون ایرانی اینه؟

روی "ورود کاربران" کلیک کن، ...

shivahost
April 28th, 2012, 02:22
تا 2-3 ساعت پیش که همون قبلی بود..... مبارکشون باشه!

نوشته " ورود کاربران " کافیه کلیک کنید روش.

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:20 AM ----------

نسخه جديد وب سايت زرين پال در بامداد روز نهم ارديبهشت رونمايی گرديد.

irantk
April 28th, 2012, 02:24
]اها الان درست شد فکر کنم حالا درستش کردند و یا کوکی ها را که پاک کردم درست شد
فکر کنم اولین نفری بودم که قالب جدید زرین پال را دیده باشم و اون لحظه هر کاری میکردم کلیک نمیشد روش

shivahost
April 28th, 2012, 02:24
کلیک نمیشه روش و کار نمیکنه دوست عزیز
شاید هم هنوز دارن روش کار میکنند

من وارد شدم.... با یک مرورگر دیگه امتحان کنید.

tizparvaz
April 28th, 2012, 02:31
چقد بد شده قبلی خیلی بهتر بود

irantk
April 28th, 2012, 02:34
اره قبلی خیلی بهتر بود فقط شکلش را عوض کردند
اگر امکاناتش هم بیشتر میشد عالی میشد مثل میانگین دریافت ها در هر هفته و یا ماه و یا ارسال sms بعد از هر پرداخت و............

empratoor
April 28th, 2012, 02:40
ارسال اس ام اس رو منم هستم! این امکان رو کم داره!

فقط یه سوال؟ این سیستم شناسایی لوکیشنش به چه درد می خوره؟ ما که چه به ir.zarinpal.com وصل شدیم چه با de.zarinpal.com همش فارسی بود! الانم با اینکه با چیز پی ان نیستم قفل کرده رو همون de بیخیالشم نمیشه :D

payam_shzbax
April 28th, 2012, 03:19
ارسال اس ام اس رو منم هستم! این امکان رو کم داره!

فقط یه سوال؟ این سیستم شناسایی لوکیشنش به چه درد می خوره؟ ما که چه به ir.zarinpal.com وصل شدیم چه با de.zarinpal.com همش فارسی بود! الانم با اینکه با چیز پی ان نیستم قفل کرده رو همون de بیخیالشم نمیشه :D
اون قابلیت اولی cloud هستش تو انجمن زیاد نوشتن در موردش
گزینه دومی اره گیر داده! من از مرور گر دیگه هم استفاده کردم بازم همونه.

mehrshad.ho
April 28th, 2012, 07:44
قالبه بدی نیست اما برای من کش میاد

irantk
April 28th, 2012, 12:06
برای منم رو de گیر کرده
چند وقت پیش به مسدولانش در مورد اضافه کردن امکانات SMS و امار گردش در طول یکماه پیام دادم گفتند در نسخه جدیدشون امکانات اضافه میشه