PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بشتابید !!! 1000 گیگابایت ماهیانه 2900 تومان !!!!!!!

mehdi24
April 27th, 2012, 20:38
شاهین هاست | هات ویژه تراوین (http://www.shahinhost.com/travian-hosting.html)
خیلی باحالن ملت ! باز داره تابستون نزدیک میشه و کیف و کتابا بره کنار !
هاست تراوین : 1000 گیگابایت فضا ماهیانه 2900 تومان
در ضمن هاست نامحدود هم سالیانه 15000 تومان
بشتــــــــــــــــــــــ ــــــابـــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــد .
این تیکه رو خیلی حال کردم : ميزباني بر روي سرور های قدرت مند 80 هسته ای ،‌با حداقل 64 گيگ رم.

allbert
April 27th, 2012, 20:45
1000 گیگ قیمت سالانه 29.900 تومان :((#-o

این دیگه غیر قابل باور هست

شاید پدر ایشون صاحب هرتزنر هستند یه رک رو دادن به ایشون تا به جای یخ تو تابستون هاست بفروشن !!! ها ؟

mehdi24
April 27th, 2012, 20:53
احتمالا باید یه همچین چیزی باشه
یا اینکه از لپ لپ ، 10 سال رک رایگان در هتزنر رو برنده شدن !!!

mizbanaval
April 27th, 2012, 20:55
جناب البرت 100 درصد حرفتون تایید میشه :59: هم خنده دار هم گریه دار گریش بیشتره بیچاره مشتری (الان میگن توهین کردی) اگه ایشون که میفروشن بیان به من ثابت کنن چجوری هزینه ی خود سرور در میاد البته با شرط کیفیت و اورسل نکردن من دیگه این جا پیدام نمیشه اصلا کل هاستمو جمع میکنم تعطیل میکنم

danitfk
April 27th, 2012, 20:58
.

mehdi24
April 27th, 2012, 21:09
من دانیال توکلی ، 32 ساله متولد تهران ، نام پدر امیر احمد توکلی ، به شماره شناسناه فلان..
خرداد امسال ، 7 سال میشه که به طور دائم و تخصصی مسئول سرور های لینوکس هستم .. در حال حاضر کارمند رسمی شرکت پارس آنلاین. رزومه کاری من هم آنلاین در شرکت وجود داره میتونید مشاهده کنید.
وب سایت شاهین هاست متعلق به من هست و دیتاسنتر ها در میامی ایالات متحده آمریکا واقع شده ! ( یکی از دلایل کمی قیمت )
هاست نامحدود 1 ساله ، 15000 تومان .. هر 50 وب سایت روی 1 سرور اختصاصی قرار میگیرند..
بکاپ گیری به صورت خودکار ، فایروال ها هر هفته مورد بازبینی قرار میگیرند که سعی در این هست کوچکترین حفره امنیتی در دیوار آتشین بوجود نیاد !

با آرزوی سلامتی و سربلندی برای همه دوستان عزیز :)

هر 50 وب سایت یه سرور یعنی 750000 تومن برای هر سرور در سال . سروری که قراره 50 تا سایت نامحدود رو ساپورت کنه . اون 1000 گیگ هاست تراوین چیه ؟ هرچندتا هاست تراوین رو یه سروره ؟ طوری که هر کاربر بتونه 1000 گیگ آپلود کنه

mizbanaval
April 27th, 2012, 21:10
جناب شاهین سلام خدمت شما ما کاری با سیاست کاریتون نداریم ولی در مورد 1,000 gb فضا به همراه دامنه رایگان سالیانه

29.900 تومان

میتونم بدونم سرور شما چند گیگ هارد داره ؟بعد واقعا این 1000 گیگ رزرو میشه واسه مشتری ؟ یا به قول معروف اورسل میشه ؟
والا ماهی داریم دورو ور 300 هر سرور پول میدیم به دیتا سنتر به زور هزینه سرور در میاد در ضمن به این موضوع دقت کردید 1000 گیگ رو هم میشه واسه هاست دانلود استفاده کرد خیلی راحت ! در ضمن بحث وارزم که جداست
به هرحال موفق باشید ما مشکلی با کار شما نداریم فقط هاستینگ نره زیر سوال همین کافیه چیزی که الان زیاده بحث در موردش هست

mehdi24
April 27th, 2012, 21:12
ایشالا که موفق باشید

danitfk
April 27th, 2012, 21:13
جناب شاهین سلام خدمت شما ما کاری با سیاست کاریتون نداریم ولی در مورد 1,000 gb فضا به همراه دامنه رایگان سالیانه

29.900 تومان

میتونم بدونم سرور شما چند گیگ هارد داره ؟بعد واقعا این 1000 گیگ رزرو میشه واسه مشتری ؟ یا به قول معروف اورسل میشه ؟
والا ماهی داریم دورو ور 300 هر سرور پول میدیم به دیتا سنتر به زور هزینه سرور در میاد در ضمن به این موضوع دقت کردید 1000 گیگ رو هم میشه واسه هاست دانلود استفاده کرد خیلی راحت ! در ضمن بحث وارزم که جداست
به هرحال موفق باشید ما مشکلی با کار شما نداریم فقط هاستینگ نره زیر سوال همین کافیه چیزی که الان زیاده بحث در موردش هست

1000 گیگابایت اشتباه تایپی همکارانم بوده .. ( 1000 مگابایت منظور بود )
امیدواریم توی این 2 ماهی که تونستیم بیش از 76 وبسایت ایرانی رو پشتیبانی کنیم ، این روند کماکان ادامه داشته باشه.

mizbanaval
April 27th, 2012, 21:16
سلام مجدد
ببخشید این سوال رو میکنم 76 وبسایت یعنی به طور اشتباه به جای 1000 گیگ 1000 مگابایت از شما هاست گرفتن ؟ بعد اعتراض نکردن !
واقعا عجیبه
ایشالا بیشترم بشه
موفق باشید

shahmoradi
April 27th, 2012, 21:16
من دانیال توکلی ، 32 ساله متولد تهران ، نام پدر امیر احمد توکلی .
خرداد امسال ، 7 سال میشه که به طور دائم و تخصصی مسئول سرور های لینوکس هستم .. در حال حاضر کارمند رسمی شرکت پارس آنلاین. رزومه کاری من هم آنلاین در شرکت وجود داره میتونید مشاهده کنید.
وب سایت شاهین هاست متعلق به من هست و دیتاسنتر ها در میامی ایالات متحده آمریکا واقع شده ! ( یکی از دلایل کمی قیمت )
هاست نامحدود 1 ساله ، 15000 تومان .. هر 50 وب سایت روی 1 سرور اختصاصی قرار میگیرند..
بکاپ گیری به صورت خودکار ، فایروال ها هر هفته مورد بازبینی قرار میگیرند که سعی در این هست کوچکترین حفره امنیتی در دیوار آتشین بوجود نیاد !

طبق گفته خود شما 50 تا وب سایت (یعنی 50 عدد پلن هاست نامحدود) روی یک سرور اختصاصی قرار می دهید
و شما پلن های نامحدود را 15000 تومان میدهید اون هم سالیانه یعنی می شود 15000*50=750000 تومان کل هزینه از فروش 50 پلان نامحدود که شما پس از دریافت این پول دیگه نباید از مشتری ها پول نگیرید تا سال بعد درسته اگه اشتباه حساب کردم بگین

بعدش شما تو این یک سال هزینه یک سرور اختصاصی را از کجا می اورین؟ 750000 تومان دریافت کردید برای یک سال که فکر نکنم کفاف 6 ماهه یک سرور اختصاصی را بدهد
بعد تو این یک سال هزینه های جانبی و... بماند تازه سود شما هم بماند

دوست عزیز من هیچی بلد نیستم خوب از همه اعضای این انجمن هم کمتر می دونم فقط من می خواهم بدونم شما با این هزینه های نجومی اجاره سرور چه جوری این طوری سود می کنید
من خودم یه زمانی هاستینگ می خواستم بزنم ولی بی خیالش شدم چون حساب کتاب کردم دیدم کم می یارم

allbert
April 27th, 2012, 21:18
50 هزار گیگ هارد داره هر سرور ؟ دوست عزیز مسئله تخصص شما نیست مسئله میزان غیر قابل قبول بودن افر های شماست

mehdi24
April 27th, 2012, 21:20
ولی دامینتون که 11 روزه ثبت شده
البته ببخشیدا

danitfk
April 27th, 2012, 21:26
سلام مجدد
ببخشید این سوال رو میکنم 76 وبسایت یعنی به طور اشتباه به جای 1000 گیگ 1000 مگابایت از شما هاست گرفتن ؟ بعد اعتراض نکردن !
واقعا عجیبه
ایشالا بیشترم بشه
موفق باشید
سرویس تراوین فقط 5روزه راه اندازی شده و در قسمت whmcs یک گیگابایت ذکر شده .
مشترکین سرویس تراوین هم فقط 12 کاربر بوده .
---------
دوست عزیز اگر دلخور از قیمت ها هستید و دنبال ایراد های ملانصردینی هستید این یک بحث دیگس !
مهم این هست که نیاز کاربر ایرانی رو بشناسیم ! هر سرور ما هارد 2 ترابایت داره ، و حق استفاده از سایت های آپلود عمومی و دانلودسنتر رو ندادیم ! ( به امید حق هاست دانلود هم با قیمت های پایین ارائه میدیم )
اکثر کاربرای ایرانی ( 50-70% ) هاست با سپیس بالا خریداری می کنن ولی بیش از 5-8 گیگ استفاده نمیکنند ! اما این پیشزمینه فکری رو دارند که هاست نامحدود بهتره.. ( به قولی آزاده آزاد هستن ! )
اما همه میدونیم که هاست نامحدود به معنی واقع کلمه وجود نداره .. خوده اینترنت محدوده دیگه چه برسه به اینکه..

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

ولی دامینتون که 11 روزه ثبت شده
البته ببخشیدا

بله دامین حدود 1 هفته پیش ثبت شده !
شرکت هاستینگ زرین سرور تا 2 ماه پیش هاست های خودش رو از ما تامین میکرد ..
یک بخشی هم در سایت اونها بود که توضیح میداد پشتیبان اصلی شرکت " آریا برنا " هست !
-----------------------
در آغاز کار هم cPanel رایگان با فضای 1000 مگابایت در اختیار کاربران قرار دادیم.

mizbanaval
April 27th, 2012, 21:27
سلام مجدد ما نمیخایم کسی رو خراب کنیم فقط سوال کردیم و واسمون جالب بود این سرویس و قیمتش
ایشالا موفق باشید
و امیدواریم هیچ وقت حقوق مشتری در هیچ جا پایمال نشه
بدرود

danitfk
April 27th, 2012, 21:34
سلام مجدد ما نمیخایم کسی رو خراب کنیم فقط سوال کردیم و واسمون جالب بود این سرویس و قیمتش
ایشالا موفق باشید
و امیدواریم هیچ وقت حقوق مشتری در هیچ جا پایمال نشه
بدرود

جدی اینو عرض می کنم ، واقعا خوشحالم شدم هنوزم کسایی هستند که دلسوزن ! :)
من از طرف خودم و همکارانم کیفیت سرور و پایداری رو تضمین می کنم . ( اما شاید در این محیط این حرف پشیزی ارزش نداشته باشه ، اما برای این کار اعتبار کاری خودم رو سرمایه گذاشتم )

پیروز و سربلند باشید

empratoor
April 27th, 2012, 21:46
سلام
شما که این آفر رو به عنوان هاست نامحدود و کیفیت تضمینی ارائه میدین جبران خسارت هم می کنید در صورت بروز مشکل؟

sh_edin
April 27th, 2012, 21:46
آقا این چیه با عقل جور در نمیاد به خدا 2 ترابایت نمایندگی ماهانه 35000 تومان

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/5667-%D8%A8%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%AF-1000-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-2900-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-capture-jpg

empratoor
April 27th, 2012, 21:49
آقا این چیه با عقل جور در نمیاد به خدا 2 ترابایت نمایندگی ماهانه 35000 تومان

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/5667-%D8%A8%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%AF-1000-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-2900-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-capture-jpg
احتمالا همکارشون اشتباه تایپیش تکرار شده اینجا هم : دی

سلام
شما که این آفر رو به عنوان هاست نامحدود و کیفیت تضمینی ارائه میدین جبران خسارت هم می کنید در صورت بروز مشکل؟
ممنون میشم پاسختون رو بشنوم؟ :)

navid2zp
April 27th, 2012, 21:52
قصد ندارم توهینی کرده باشم یا ... ولی این رو که دیدم برام جای سوال بود:
ميزباني بر روي سرور های قدرت مند 80 هسته ای ،‌با حداقل 64 گيگ رم.
این درسته دیگه؟
بعد هزینه سرور چجوری در میاد؟ چنین سروری هزینه های بالایی داره با 100تا سایتم نه میتونید از این منابع استفاده کنید نه میتونید هزینه ای که بابت 1سال هاست میگیرید رو برای 1ماه این پرداخت کنید:-؟
اگه واقعا با سالی 30 تومن بنده رو این سرور با 50تا سایت قرار میگیرم بگید که بیایم پیش شما:d

faranetwork
April 27th, 2012, 21:54
سرویس تراوین فقط 5روزه راه اندازی شده و در قسمت whmcs یک گیگابایت ذکر شده .
مشترکین سرویس تراوین هم فقط 12 کاربر بوده .
---------
دوست عزیز اگر دلخور از قیمت ها هستید و دنبال ایراد های ملانصردینی هستید این یک بحث دیگس !
مهم این هست که نیاز کاربر ایرانی رو بشناسیم ! هر سرور ما هارد 2 ترابایت داره ، و حق استفاده از سایت های آپلود عمومی و دانلودسنتر رو ندادیم ! ( به امید حق هاست دانلود هم با قیمت های پایین ارائه میدیم )
اکثر کاربرای ایرانی ( 50-70% ) هاست با سپیس بالا خریداری می کنن ولی بیش از 5-8 گیگ استفاده نمیکنند ! اما این پیشزمینه فکری رو دارند که هاست نامحدود بهتره.. ( به قولی آزاده آزاد هستن ! )
اما همه میدونیم که هاست نامحدود به معنی واقع کلمه وجود نداره .. خوده اینترنت محدوده دیگه چه برسه به اینکه..

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

بله دامین حدود 1 هفته پیش ثبت شده !
شرکت هاستینگ زرین سرور تا 2 ماه پیش هاست های خودش رو از ما تامین میکرد ..
یک بخشی هم در سایت اونها بود که توضیح میداد پشتیبان اصلی شرکت " آریا برنا " هست !
-----------------------
در آغاز کار هم cPanel رایگان با فضای 1000 مگابایت در اختیار کاربران قرار دادیم.

میشه اون دامنه ای که باهاش هفت سال فعالیت میکردین رو بگین؟

danitfk
April 27th, 2012, 22:05
قیمت ها 100% درسته ، ( گفتم اگر دنبال ایراد های ملانصر الدینی هستید این یه بحث دیگست )
سرور های اختصاصی هم برای مصارف فروش هاست فقط 50 وب سایت پشتیبانی میشه.
رم سرور های نمایندگی هم 14 گیگابایت هست.

1Mizban
April 27th, 2012, 22:06
من دانیال توکلی ، 32 ساله متولد تهران ، نام پدر امیر احمد توکلی .

عامو قالب رو حذف كن...

danitfk
April 27th, 2012, 22:07
دوست عزیز با هیچ دامنه ای 7 سال فعالیت نکردیم .
فعالیت فروش هاست به صورت مستقل از آغاز سال 90 شروع شد !
7 سال تجربه کار در بحث کانفیگ کردن سرور های لینوکس و 3 سال سابقه کاری در شرکت پارس آنلاین.

persiantools
April 27th, 2012, 22:08
شاهین هاست | هات ویژه تراوین (http://www.shahinhost.com/travian-hosting.html)
خیلی باحالن ملت ! باز داره تابستون نزدیک میشه و کیف و کتابا بره کنار !
هاست تراوین : 1000 گیگابایت فضا ماهیانه 2900 تومان
در ضمن هاست نامحدود هم سالیانه 15000 تومان
بشتــــــــــــــــــــــ ــــــابـــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــد .
این تیکه رو خیلی حال کردم : ميزباني بر روي سرور های قدرت مند 80 هسته ای ،‌با حداقل 64 گيگ رم.

بهتره رنک الکسای این سایت رو هم یک نگاهی میکردین
http://www.shahinhost.com - Information from Alexa Internet (http://www.alexa.com/search?q=http%3A%2F%2Fwww.shahinhost.com&r=home_home&p=bigtop)
اصلا بازدیدی ندارن

mizbanaval
April 27th, 2012, 22:10
دوستان ببخشید دوباره اومدم
این رو میگم ولی واقعا متاسفم واسه بعضی از دوستان اقای محترم خیلی رک و راست خدمتتون عرض میکنم مشتری مسخره شما نیست شما هم از همون دوستانی هستین که 1 ماهه جمع میکنین میرین ببینین کی گفتم با همین کارا اسم هاستینگ ایران بد در میره که رفته واسه یک کسانی مثل شما عزیز دل صداقت تو حرفاتون نیست البته زیاد میبینیم تو روز خیلی از دوستان وقتی میان واسه خرید سرویسی میگن هاست قبلیمون درپیت بود کیفیت نداشت 1000 تا وعده و وعید میگیرن حقم دارن بنده خدا میخاد یک سایت بزنه با تبلیغات گول زننده و غیر واقعی مشتری رو میکشونین طرف خودتون اخرم میاد پلوی ما میگه هاست قبلی این جوری بود اونجوری بود
صداقت همیشه بهترین عاملیه که مشتری میتونه بهتون اعتماد کنه این همیشه یادتون باشه دوست گرامی

mazaf
چه طوری هزینه سرور رو میدید؛چند خریدید مگه؟اگر واقعا سرور با مشخصات مال شما وجود داره با این قیمت من یکی دو تا میگیرم!

empratoor
قیمت ها 100% درسته ، ( گفتم اگر دنبال ایراد های ملانصر الدینی هستید این یه بحث دیگست )
رم سرور های نمایندگی هم 14 گیگابایت هست.
هرچند پاسخ این سوال منو ندادین:

سلام
ولی خب من یه سرویس از همین نامحدود هات میخوام با تضمین و قبول جبران خسارت!
کاری هم باهاش ندارم می خوام سرور بک آپ سرور اختصاصی 6 ترابایتیم کنم!؟

mehrshad.ho
April 27th, 2012, 22:12
توی سایت مگابایت نوشته شده که

empratoor
April 27th, 2012, 22:13
توی سایت مگابایت نوشته شده که
اون بحثش جداست گفتن اشتباه تایپی همکارشون بوده! صحبت سر سرویس های نامحدودشون هست!

danitfk
April 27th, 2012, 22:47
دوست عزیز بحثتون اگر روی سرویس های نامحدود هست :
- روی سرور های اختصاصی ما فقط 50 وب سایت میزبانی میشود .
اما این دلیل نمیشه ما اقدام به فروش سرور مجازی در همان سرور ها نکنیم.
- فضای هاست های تراوین 1.000 مگابایت (1گیگابایت) میباشد. ( به قیمت سالانه 10.000 تومان )
روی همان سرور اختصاصی
- هاست نامحدود به قیمت 15.000 تومان سالانه
- سرویس های نمایندگی ما -> ماهانه 35.000 تومان | هارد 2 ترابایت | CPU : Corei7 2600 , 16GB RAM
باقی میمونه سرویس های سرورمجازی که هنوز درموردش سوال نفرمودید

m-mehdipoor
April 27th, 2012, 22:51
اگه نگید ایراد ملا نصردینی .....
الان دو گیگ رم خریدید؟

رم سرور های نمایندگی هم 14 گیگابایت هست

روی همان سرور اختصاصی
- هاست نامحدود به قیمت 15.000 تومان سالانه
- سرویس های نمایندگی ما -> ماهانه 35.000 تومان | هارد 2 ترابایت | CPU : Corei7 2600 , 16GB RAMباقی میمونه سرویس های سرورمجازی که هنوز درموردش سوال نفرمودید

danitfk
April 27th, 2012, 22:54
رم سرور 64گیگابایت هست..
2گیگ که قد 1دونه سرور مجازی هارو هم که نمیداد ..
سرور های نمایندگی هم اصلن مربوط به سرورهای ما نمیشه.
ولی پشتیبانی و پایداری اونا به عهده ما هست.

slashflash
April 27th, 2012, 22:59
رم سرور 64گیگابایت هست..

اهم اهم

empratoor
April 27th, 2012, 23:01
رم سرور 64گیگابایت هست..
شما چرا جواب ما رو نمیدین من موندم؟! I-)

danitfk
April 27th, 2012, 23:03
یعنی سرویس های نمایندگی روی سرورهای ما قرار نگرفته !
به خاطر واژه "اصلن" رو بکار بردم.. :58:

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

شما چرا جواب ما رو نمیدین من موندم؟! I-)
چه سوالی براتون باقی مونده؟

slashflash
April 27th, 2012, 23:05
دنبال قاتل بروسلی هستند.

شاهین جان شما سرور جمع کن . برو تو همین شرکت کار کن و تراوین بازی کن از این بحث ها هم دور بمونی بهتره.

empratoor
April 27th, 2012, 23:06
یعنی سرویس های نمایندگی روی سرورهای ما قرار نگرفته !
به خاطر واژه "اصلن" رو بکار بردم.. :58:

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

چه سوالی براتون باقی مونده؟

هرچند پاسخ این سوال منو ندادین:

سلام
ولی خب من یه سرویس از همین نامحدود هات میخوام با تضمین و قبول جبران خسارت!
کاری هم باهاش ندارم می خوام سرور بک آپ سرور اختصاصی 6 ترابایتیم کنم!؟
سوالم قابل مشاهده هست؟

m-mehdipoor
April 27th, 2012, 23:08
ممنون می شم به این سوال بنده هم پاسخ بدید
کلا دیتا سنتر هتزنر بالا ترین سروری که ارائه می ده 6 هسته سی پی یو داره که اگه بخوایم Threads رو هم جز هسته به حساب بیارم می شه 12 تا.
Dual و ... هم تو این دیتاسنتر ندیدیم ...
84 هسته...
این رو هم اگر روشن بفرمایید ممنون می شم.
جسارتا " اصلا " اینطوری نوشته می شه واسه همین دوستان قرمزش کردن...

danitfk
April 27th, 2012, 23:09
عزیز اگه شما 4-5 ساله ( که بعید میدونم ) کارتون این هست . من تقریب به 7 سال هست پوست انداختم تو مسائل سرور و هاستینگ.
هر روز از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر مشغول کار کردن روی سرورهای پارس آنلاین هستم و حتما اطلاع دارید بهترین شرکت هاستینگ داخل ایران هست :)
دیگه مشغولیت های فکری و کاری من اجازه این رو نمیده که به فکر سرگرمی مثل تراوین باشم ، هیچوقت هم تاحالا به سراغ این بازی نرفتم و تصور هم نمی کنم برم . :-"

1Mizban
April 27th, 2012, 23:10
عمو پست من و خوندي ؟!

slashflash
April 27th, 2012, 23:14
عزیز هر روز از ساعت 3 تا 9 شما دقیقاً چیکار میکنی ؟ 1 روز کار میکنی 2 روز حالا میگیم با سرور ها ور میرید . بقیش روی باد زدن اونها تمرکز میکنید ؟

empratoor
April 27th, 2012, 23:29
من موندم چه کاریه این سوال من رو جواب نمیدین؟! I-)

mehdi24
April 27th, 2012, 23:39
من موندم چه کاریه این سوال من رو جواب نمیدین؟! I-)

.....

mizbanaval
April 27th, 2012, 23:58
دوست گرامی امیدوارم این صحبت من رو بد برداشت نکنید بهرحال چند ساله تو این کار هستید حتما میدونید رم 1 گیگ مساوی 1024 مگ هست نه 1028 مگابایت!!!
ما که دیگه هیچی نمیگیم شما که چند ساله تو این کار هستین نکنه موضوع دو دوتا میشه 5 تا !! هست ;;) دیدی گفتم صداقت بهترین چیز هست حداقل الان انقدر زیر ذره بین نبودی دوست عزیز
تقصیر خودته :111:

p30speed
April 28th, 2012, 00:01
نه آدرسی نه شماره تلفنی.

بلوهاستم همچین قیمتی نمیده که این آقا میده. به زودی گندش در میاد نگران نباشید.

---------- Post added April 28th, 2012 at 12:01 AM ---------- Previous post was April 27th, 2012 at 11:59 PM ----------

تو این سرویس نامحدودشم دو تا دانلود مشتری مکینه میگه از منابع زیاد استفاده کردی. دخل سرویس میاره میگه دوباره پول بده