PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد اکانت درssh

pishtazweb
August 6th, 2008, 16:09
سلام
دوستان من میخوام نحوه ایجاد اکانت با sshبر روی سرور را به صورت مبتدی برای بنده قرار بدید و همچینین ست کردنdnszone
من cpnaelسایتم بسته است و مجبورم با ssh کار کنم
منتظر کمکهای نارنجی شما هستم

KamranOnline
August 6th, 2008, 23:44
به این صورت می توانید اکانت جدید بسازید

root@ve122 [~]# /scripts/wwwacct
Please use the this syntax
wwwacct <domain> <user> <pass> <quota> <cpmod[advanced/?]> <ip[y/n]> <cgi[y/n]> <frontpage[y/n]> <maxftp> <maxsql> <maxpop> <maxlst> <maxsub> <bwlimit> <hasshell[y]/[n]> <owner> <plan> <maxpark> <maxaddon> <featurelist> <contactemail> <use_registered_nameservers> <language>

و تمام دستورات cPanel در قسمت /scripts قرار دارد

KamranOnline
August 6th, 2008, 23:48
به این صورت می توانید اکانت جدید بسازید

>

و تمام دستورات cPanel در قسمت /scripts قرار دارد

برای مثال هم برای ساختن یک اکانت 100 مگی با 20 گیگ پهنای باند و امکانات نامحدود

root@ve122 [~]# /scripts/wwwacct ehost.ir ehost password 100 advanced n y y unlimited unlimited unlimited unlimited unlimited 20000 n ehost SH-100 unlimited unlimited share webmaster@ehost.ir

pishtazweb
August 7th, 2008, 00:19
ممنون دوست عزیز
به این صورت dns zone هم ست میشه؟

KamranOnline
August 7th, 2008, 00:21
آره خودش اتوماتیک dns Zone هارو هم می سازه. دستی هم می تونی هم بسازی هم zone هارو delete کنی

pishtazweb
August 7th, 2008, 00:35
کامران جان ایا راهی برا ی انتقال اکانت از طریق ssh وجود داره؟

KamranOnline
August 7th, 2008, 00:40
آره ببین یک بک آپ full از اکانت بگیر و wget کن و سپس chown و chmod شو درست کن و در لیست /scripts اگر یک dir بگیری دستورش هست الان درست یادم نیست ولی به راحتی برات restore می کنه

Vahid
August 7th, 2008, 00:47
در مورد ریستور کردن بک آپ توسط SSH من توی آموزش هایی (http://www.webhostingtalk.ir/t20/) که گذاشتم هست میتونی استفاده کنی

pishtazweb
August 7th, 2008, 00:53
http://www.webhostingtalk.ir/t20/
این لینک اموزش
اما
chown و chmod شو درست کن
را توضیح میدید

KamranOnline
August 18th, 2008, 00:16
Chown همون کاربری هست که اجازه دست رسی به فایل ها داره مثلا کابران مختلف مثل : root , apache , nobody , ... یا حتی کاربرانی که اکانت براشون ساختی.

Chmod هم سطح های دست رسی هست که عبارتند از : read write execute که با شماره مشخص می شه : 0777 0755 0664 و ...