PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاس خصوصی مدیریت سرور؟!

taekwondoaqr
November 4th, 2009, 15:19
با سلام خدمت همه دوستان مدیر سرور

دوستان با عنایت به این که وقت خالی برای من پیش آمده و هر روز 4 ساعت دارم، دنبال مدیران حرفه ای سرور می گردم تا با هم تو یاهو آن شویم و ایشون از صفر به من آموزش بدهد تا بعد از 15 الی 20 جلسه بتونم یک هاست حرفه ای مثل BlueHost بزنم. هزینه ای که مد نظرم هست جلسه ای 20 هزار تومان است که قبل از آموزش پرداخت می کنم. هر جلسه هم یک و نیم ساعت.
دوستانی که این کاره هستند، سایت نمونه کارشون رو بدهند، ID یاهو هم اگر در پروفایلشون نیست ، بدهند.
مهم ترین فاکتور برای من این است که در آینده یک مدیر سرور با امنیت بالا بشم.
در ضمن خودم هم ویزا کارت دارم و سرور اختصاصی هم می خواهم از دیتاسنتر XLHost بخرم. فکر کنم باسه آموزش سرور 89 دلاریش Core 2 Quad Q8200 خوب باشد.
روی Linux می خوام یاد بگیرم. سیستم عامل هاست CentOS یا Debian.
خلاصه همه خرج ها مثل خرید لایسنس cPanel ، WHMCS و... پای خودم.

Mohsen
November 4th, 2009, 15:23
اگه آقای امیر قبول کنند پیشنهادتون رو ، فکر میکنم بهترین گزینه باشند!

WebRang
November 4th, 2009, 15:27
خودت بشین کارتو انجام بده، یکم سرچ کنی و نگاه کنی یاد میگیری!
.................................................. ....................................
در ضمن پیشنهادمم برای یادگیری سیستم عامل سنت او اس هست!
موفق باشید

4dmin
November 4th, 2009, 15:34
کجا هستی؟

taekwondoaqr
November 4th, 2009, 15:36
خودت بشین کارتو انجام بده، یکم سرچ کنی و نگاه کنی یاد میگیری!
.................................................. ....................................
در ضمن پیشنهادمم برای یادگیری سیستم عامل سنت او اس هست!
موفق باشید
خودم تاحالا vps هم کار نکردم چه بخواد برسه به سرور! نمدونم VPS از کجا روشن خاموش میشه...
البته VPS از caro خریدم ولی گیج تر شدم!
دو هفته ای با سی پنل کار کردم ، قبلش هم از هاست رایگان گیگفا از ویستاپنل استفاده می کردم چون با آموزش های سایت gigfa تونستم نصب سیستم ها رو یاد بگیرم و یکم راه بیافتم...

کجا هستی؟
من مشهدی هستم.

خلاصه آقا مایه داری هست و می خوام خرج کنم و یاد بگیرم. رشته من هم کامپیوتر هست و دانشگاه آزاد مشهد هستم...

4dmin
November 4th, 2009, 15:56
اگه مشدی با مدیر آریادانلود تماس بگیر شاید
تو یاد گرفتن مایه مایه هم نکن

Kambiz
November 4th, 2009, 17:49
آقا بهترین کار رو می کنی که می خوای خرج کنی ، تجربه ای که باید تو 2 سال بدست بیاری رو تو 20 جلسه کسب می کنی
من هم امیر رو پیشنهاد می کنم
هر جور شده ازش یک وقتی بگیر
اگه تو کارت همیشه مثل این مایه بزاری به زودی به آروت می رسی

Metalik
November 4th, 2009, 20:09
با سلام خدمت همه دوستان مدیر سرور

دوستان با عنایت به این که وقت خالی برای من پیش آمده و هر روز 4 ساعت دارم، دنبال مدیران حرفه ای سرور می گردم تا با هم تو یاهو آن شویم و ایشون از صفر به من آموزش بدهد تا بعد از 15 الی 20 جلسه بتونم یک هاست حرفه ای مثل BlueHost بزنم. هزینه ای که مد نظرم هست جلسه ای 20 هزار تومان است که قبل از آموزش پرداخت می کنم. هر جلسه هم یک و نیم ساعت.
دوستانی که این کاره هستند، سایت نمونه کارشون رو بدهند، ID یاهو هم اگر در پروفایلشون نیست ، بدهند.
مهم ترین فاکتور برای من این است که در آینده یک مدیر سرور با امنیت بالا بشم.
در ضمن خودم هم ویزا کارت دارم و سرور اختصاصی هم می خواهم از دیتاسنتر XLHost بخرم. فکر کنم باسه آموزش سرور 89 دلاریش Core 2 Quad Q8200 خوب باشد.
روی Linux می خوام یاد بگیرم. سیستم عامل هاست CentOS یا Debian.
خلاصه همه خرج ها مثل خرید لایسنس cPanel ، WHMCS و... پای خودم.

کلاس خصوصی حضوری تخصصی ساعتی 10 هزارتومان بیشتر نیست که :76:
به نظرم یه چیزهایی ابتدایی رو یاد بگیری بقیش رو می تونی از اینترنت پیدا کنی
مثل اینا:
- دستورات خط فرمان لینوکس
- نحوه نصب و کار با انواع کنترل پنل ها
- راه اندازی انواع سرویس ها مانند ftp، dns، vpn، socks و غیره
- نصب مجازی ساز و کار با اون مانند openvz، xen، vmware

iSoheil
November 4th, 2009, 20:56
ممکنه لینک پروفایل امیر رو بهم بدین؟!

Sajad
November 4th, 2009, 21:06