PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات درباره دیتاسنتر Kimsufi

SeDaBloG
April 27th, 2012, 12:10
سلام
چند تا سوال درباره این دیتاسنتر ( Kimsufi ) دارم
1- شنیدم میکروتیک روش نصب نمیشه ؟
2- اگه باش **** فروخته بشه سرور مجازی بسته میشه ؟
ممنون

rezahd
April 27th, 2012, 12:31
یلام دوست عزیز از این اموزش استفاده کنید با تشکر
http://www.webhostingtalk.ir/f14/46051/index1.html

SeDaBloG
April 27th, 2012, 13:04
یک سوال دیگه اگه س.ا.ک..س فروخته شه vps بسته میشه ؟

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

rezhad عزیز این در OVH e من میگم در Kimsufi :-s

zcj
April 27th, 2012, 13:13
دوست عزیز Kimsufi و Ovh یکی هست فقط Kimsufi سخت افزارش نسبت به OVH یکم ضعیف تره وگرنه شبکه شون یکی هست دیتاسنتر هاشونم یکی هست

MagicVps.Com
April 27th, 2012, 14:28
یک سوال دیگه اگه س.ا.ک..س فروخته شه vps بسته میشه ؟

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

rezhad عزیز این در OVH e من میگم در Kimsufi :-s

Dedicated servers. - OVH (http://www.ovh.co.uk/dedicated_servers)

اون گوشه سمت چپ اگر دقت کنیدمیبینید که لینک kimsufi گزاشته و زیر مجموعه خودش هست

Kimsufi - your range of dedicated servers from £13.99 p/m ! (http://www.kimsufi.co.uk)
اون قسمت پایین لینک سایت کیم سوفی هم اگر نگاه کنید نوشته

See our professional offers on Hosting and Internet Solutions - OVH (http://www.ovh.co.uk)

جفتشون مروبط به یک دیتا سنتر میشه

yum
May 1st, 2012, 18:11
کیمسوفی از لحاظ مجازی سازی خیلی اذیت میکنه ! الان منو 2 هفتس معطل کرده ! virtualbox روش مشکل داره !!

از لحاظ سخت افزاری هم بنظر میاد در سطح بالایی نباشه ! چند بار هم شده که ریست کردم حتی سرور بالا نیاد مجبور شدم reinstall کنم....

faranetwork
May 1st, 2012, 18:45
کیمسوفی از لحاظ مجازی سازی خیلی اذیت میکنه ! الان منو 2 هفتس معطل کرده ! virtualbox روش مشکل داره !!

از لحاظ سخت افزاری هم بنظر میاد در سطح بالایی نباشه ! چند بار هم شده که ریست کردم حتی سرور بالا نیاد مجبور شدم reinstall کنم....

همچین مشکلاتی که گفتین تا حالا دیده نشده!!!!

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:44 PM ----------

دوست عزیز kimsufi دیتاسنتر نیست فقط جزء سهامداران OVH هست کیفیت سرورهاش هم در حد بالایی هست !!! با مورد هایی هم که گفتین مشکل نداره

ezat1
May 1st, 2012, 20:56
آقا کلا کیم سوفی یا ovh خیای گیرن شوخی هم ندارن !
ویندوز 2003 سرور رو نصب کن بعد 24 ساعت آی پی قفل میشه اما با میکروتیک هیچ مشکلی نداره اگه فایروال رو نسبتا درست ست کنی متاسفانه به ویندوز های دیگه نکشید ببینیم با اونا مشکل داره یا نه چون ابیوس ها طی چند روز از 10 گذشت سرور رو پس ندادن ./
از یکی از دوستان هم که تو این سایت عضو هستن گرفتم اونموقعه تازه از این دیتا سنتر سرویس گرفته بودن خودشون هم دقیق نمیدونستن چه کنیم ابیوس نیاد ./ الان نمیدونم مشکلات رو برطرف کردن واقعا یا خیر ؟

faranetwork
May 1st, 2012, 21:11
ویندوز 2003 سرور رو نصب کن بعد 24 ساعت آی پی قفل میشه اما با میکروتیک هیچ مشکلی نداره اگه فایروال رو نسبتا درست ست کنی متاسفانه به ویندوز های دیگه نکشید ببینیم با اونا مشکل داره یا نه چون ابیوس ها طی چند روز از 10 گذشت سرور رو پس ندادن ./
از یکی از دوستان هم که تو این سایت عضو هستن گرفتم اونموقعه تازه از این دیتا سنتر سرویس گرفته بودن خودشون هم دقیق نمیدونستن چه کنیم ابیوس نیاد ./ الان نمیدونم مشکلات رو برطرف کردن واقعا یا خیر ؟

همیشه گفته شده مدیریت سرور های اختصاصی وظیفه ما نیست...وظیفه مشتری هست..وقتی 10 تا ابیوز بیاد توی یک هفته برای یک آی پی سرور بسته میشه!!!

hpnn.wm
May 1st, 2012, 21:29
وست عزیز اگه پول بدی می تونی هم از کیم سوفی و از ....... یه سرور دپش بگیری گرچه خیلی هم نسبت به قیمتش خوبه یعنی سخت افزاراش نسبت به قیمت خوبند
اما در مورد سرور من هم لینوکس نصب کردم و هم ویندوز اگه ای پی ها درست کانفیگ کنی هیچ مشکلی پیش نمی اد
و از اقای پارسیان هم متشکرم که این اموزش رو (نصب میکروتیک) قرار دادند

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

شما چی کار کردی که در عرض چند روز 10 تا ابیوز اومد در حالی که من 2 ماه استفاده کردم
ولی یه ابیوز هم نیومد و تقریبا توی همش برای **** استفاده می شد ولی پرت تورنتشون بسته بود
و هیچ مشکلی پیش نیومد
نمی دونم داشتید چی کار می کردید!!

alireza9549
May 3rd, 2012, 01:50

تا حالا هیچ کدام از این مشکل ها که شما گفتین مشاهده نشده .
ولی سرور های خوب و کیفیت خوبی دارن .

---------- Post added at 01:50 AM ---------- Previous post was at 01:48 AM ----------

سلام
چند تا سوال درباره این دیتاسنتر ( Kimsufi ) دارم
1- شنیدم میکروتیک روش نصب نمیشه ؟
2- اگه باش **** فروخته بشه سرور مجازی بسته میشه ؟
ممنون
هیج مشکلی ندارد . این حرف ها بوده و هست .

SeDaBloG
May 3rd, 2012, 21:15
آخه یکی از معروف ترین سرور فروش ها ( tetravps ) این مشکلات رو بم گفت

rezahd
May 3rd, 2012, 21:27
دوست عزیز تا زمانی که شما و کاربر شما مشکلی ایجاد نکند هیچ مشکلی به هم نخواهید زد و از لحاظ پورت شکبه حرف اول میزنه

CityKala.net
May 3rd, 2012, 21:48
دوست عزیز میکروتیک میشه داد
ما خودمون *** میدیم مشکل نداریم
دوست عزیزمون ezat1
شما در ویندوز سرور 2003 وقتی پورت رو ببندی سرورت نمیپره ولی وقتی نبندی 24 ساعت نه 2 ساعته آیپی میپره اگر تو پنلت باشه میتونی بازش کنی
بعضی چیزا سواد میخواد که بعضیا ندارن و میخوان بدون سواد کارایی کنن !!!!!!! منتها اینو کلی گفتم منظورم به شما نبود

SeDaBloG
May 3rd, 2012, 22:30
یعنی الان من دیتاسنتر OVH یا Kimsufi بگیرم یا کشور دیگه ؟ کدوم برام بهتره

faranetwork
May 3rd, 2012, 22:32

از کی تا حالا ایشون معروف هستند؟؟؟

alireza9549
May 4th, 2012, 01:07
چه اسم معروفی :39: تا حالا همچین اسمی را نشنیده بودیم . سایت هم دارن ؟

CityKala.net
May 4th, 2012, 10:09
یعنی الان من دیتاسنتر OVH یا Kimsufi بگیرم یا کشور دیگه ؟ کدوم برام بهتره

اگر نمیخواید زیاد هزینه کنید و از سخت افزار خوبی بهره مند باشید از کیمسوفی بگیرید فقط یک مقدار کار با شبکه سخته که اونم آموزش هست براش

alireza9549
May 4th, 2012, 10:13
به نظر من از ovh خرید کنید پورت 1 و ای.پی با Setup fee به شما میدهد از نظر سخت افزاری هم کیفیت بهتری میشه گفت دارن .
و در مجموع هزینه شما کاهش دارد .
:57:

SeDaBloG
May 4th, 2012, 10:59
در کل با تشکر از همکاریتون
:دی آخه خودش میگه من معروفم
اسمشم زیاد شنیده باید باشین ! تو این فروم هم هست .

CityKala.net
May 4th, 2012, 11:05
به نظر من از ovh خرید کنید پورت 1 و ای.پی با Setup fee به شما میدهد از نظر سخت افزاری هم کیفیت بهتری میشه گفت دارن .
و در مجموع هزینه شما کاهش دارد .
:57:
از نظر آی پی سود داره ولی خود سرور گرون تر در میاد

alireza9549
May 4th, 2012, 17:58
از نظر آی پی سود داره ولی خود سرور گرون تر در میاد
میتوانیم با هم حساب کنیم . اگر دوست دارید تا با هم به حساب بشینیم .
100% OVH در طول مدت و سخت افزار بهتر از kimsufi میباشد .

SeDaBloG
May 4th, 2012, 23:00
میکروتیک بسازم سرورم بسته میشه ؟

faranetwork
May 4th, 2012, 23:04
میکروتیک بسازم سرورم بسته میشه ؟

بستگی به کانفیگ داره

SeDaBloG
May 4th, 2012, 23:06
میشه توضیح بدین ؟

faranetwork
May 4th, 2012, 23:19
میشه توضیح بدین ؟

چه توضیحی؟

rezahd
May 5th, 2012, 09:25
سلام وقت بخیر با هم کاری فرا نتورک اموزش راه اندازی میکروتیک را در ovh اموزش دادیم ورزن دوم هم که بدون مشکل میباشد سعی خواهم کرد تا 24 ساعت ایندهدر دسترس قرار دهم قول 100 نمیدهم
با تشکر

alireza9549
May 5th, 2012, 11:36
سلام وقت بخیر با هم کاری فرا نتورک اموزش راه اندازی میکروتیک را در ovh اموزش دادیم ورزن دوم هم که بدون مشکل میباشد سعی خواهم کرد تا 24 ساعت ایندهدر دسترس قرار دهم قول 100 نمیدهم
با تشکر
تشکر از شما
میشه لینک اولین اموزش را ارسال کنید ؟؟؟

faranetwork
May 5th, 2012, 11:40
تشکر از شما
میشه لینک اولین اموزش را ارسال کنید ؟؟؟

به احتمال 90 % پابلیک نخواهد شد

SeDaBloG
May 5th, 2012, 11:56
درکل این دیتاسنتر ضعیف تر از همه هست دیگه ؟ :دی

faranetwork
May 5th, 2012, 12:15

شوخی بسیار خوبی بود!!! OVH در 12 کشور دنیا دیتاسنتر داره!! و به 14 کشور دنیا خط اینترنت میده!!!
International Welcome page - OVH (http://www.ovh.com/welcome/)
Weathermap (http://weathermap.ovh.net/)

alireza9549
May 5th, 2012, 12:15
دوست عزیز تا حالا شما سرور داشتبن ؟؟؟
با چنتا دیتاسنتر کار کردید ؟؟؟؟
فکر نکنم شما فرق ضعیف و قوی را متوجه شده باشد

SeDaBloG
May 5th, 2012, 12:26
از چند تا وی پی اس فروش پرسیدم اینو گفتن !

alireza9549
May 5th, 2012, 12:30
از چند تا وی پی اس فروش پرسیدم اینو گفتن !
یک کفش فروشی هست سر کوچه ی ما اون هم میگه وی.پی.اس فروش هست . لطفا حتما سوال کنید .
(لطفا از نظر دوستو چنتا وی.پی.اس ) فروش صحبت نکنید اگر تست کردی نظر شخصی دارید نظر بدید .

SeDaBloG
May 5th, 2012, 12:34
خودم جدیدا یه سرور گرفتم ! چون اولین بارمه خیلی تو کارام مشکل دارم

babelirani
May 5th, 2012, 12:41
خودم جدیدا یه سرور گرفتم ! چون اولین بارمه خیلی تو کارام مشکل دارم

با سلام خدمت شما دوست عزیز

خوب شما وقتی اولین بارتون هست مطمئنن با مشکل مواجه خواهید شد چون نه تجربه دارید و احتمالا" در دانش فنی متناسب با این کار

ولی در مورد دیتا سنتر Kimsufi بنده خودم چند ماهی هست از سرور هاشون دارم استفاده میکنم تا حالا نه ابیوزی اومده نه مشکلی واسم پیش اومده یک لحظه هم سرور دان نشده و حتی یک لحظه هم احتیاج به ریست اینا نداشتیم

SeDaBloG
May 5th, 2012, 13:15
از نظر سرعت و اینا OVH و Kimsufi برابرند ؟

faranetwork
May 5th, 2012, 13:25
از نظر سرعت و اینا OVH و Kimsufi برابرند ؟

دوست عزیز صفحه اول تاپیک رو بخونین kimsufi دیتاسنتر نیست!!! شبکه هم شبکه خودم OVh هست!!!! kimsufi فقط یک سهام دار هست!

SeDaBloG
May 5th, 2012, 13:27
یک سوال دیگه :دی برای ساخت دیتا سنتر چقدر سرمایه نیاز است ؟ بیش از 30 میلیون ؟

faranetwork
May 5th, 2012, 13:47
یک سوال دیگه :دی برای ساخت دیتا سنتر چقدر سرمایه نیاز است ؟ بیش از 30 میلیون ؟

مرسی امروز کلی خندیدیم!!! آره حتما که با 30 میلیون بهت جوازش رو میدن چه برسه به راه اندازی

mgp.co.ir
May 5th, 2012, 14:36
شوخی بسیار خوبی بود!!! Ovh در 12 کشور دنیا دیتاسنتر داره!! و به 14 کشور دنیا خط اینترنت میده!!!
international welcome page - ovh (http://www.ovh.com/welcome/)
weathermap (http://weathermap.ovh.net/)

اقای پارسیان پیشنهاد می کنم . سخن خود را ویرایش کنید و یا
بهتر است در مورد تعداد دیتاسنترهای شرکت ovh تحقیق کنید .

alireza9549
May 5th, 2012, 14:38
یک دیتاسنتر در فرانسه در پاریس میباشد که به 14 کشور رنیا خط adsl . Tell میدهد .

faranetwork
May 5th, 2012, 14:49

تحقیق شده!!!!
International Welcome page - OVH (http://www.ovh.com/welcome/)

---------- Post added at 02:49 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

یک دیتاسنتر در فرانسه در پاریس میباشد که به 14 کشور رنیا خط adsl . Tell میدهد .

Hosting and Internet Solutions - OVH (http://www.ovh.com/us/)

CityKala.net
May 5th, 2012, 14:50

هر کی هر چی گفت شما باید گوش کنی ؟ :دی
یک ذره تخصص تو کانفیگ لینوکس و ویندوز و میکروتیک باشه نباشه ابیوز میبینی نه ساس شدنه سرور
آموزشاشم که هست :دی

mgp.co.ir
May 5th, 2012, 15:22
پرسشی که بنده به دیتاسنتر ارسال کردم .

Dear Sir/Madam,
I would like to take this opportunity to appreciate your services firstly.
feeling delighted to expand our contributions and trades, I would like to ask you 2 eunquries thus we can order more services from you.

1. Do you offer Colocation services? We would like to host our server in your datacentre in the UK or Ireland. If yes, Kindly inform us about the fess and the plans offered.

2. Do you have resellership programme? We're of course interested to make some money out of our business and hence we would like to know the criteria and discounts applied to resellers so that we can increase number of our servers with you.

Looking forward to hearing from you.
Yours faithfully,
Ali M.

پاسخی که دیتاسنتر ارسال کرد .

Hello,

we don't have data centers in UK or Ireland. Our only data centers open to colocation are located in Paris, France.

We don't have a resellership program for dedicated servers at the moment.

Best regards,

Je reste à votre disposition pour tout complément d'information.

Cordialement,

Rémy M.

OVH
Service commercial
Serveurs dédiés

خلاصه متن
1-شرکت میزبان گستر پرداز از شرکت OVH سئوال کرده ایا در UK و دیگر کشور ها خدمات colo انجام می دهید . ( پاسخ دیتاسنتر : فقط در پاریس پایتخت فرانسه )
2- امکان دارد به شرکت ما نمایندگی فروش سرور اختصاصی ارائه کنید . ( پاسخ دیتاسنتر : خیر )

faranetwork
May 5th, 2012, 15:30
colo کردن شما چه ربطی به تعداد dcداره؟؟؟؟ نمایندگی ندادن به شما چه ربطی به این سوال ها داشت؟

CityKala.net
May 5th, 2012, 15:33
اونا چه نمایندگی بدن چه ندن ما بازم کار فروشمونو ادامه میدیم هر کاری دلشون میخواد بکنن :دی

faranetwork
May 5th, 2012, 16:02
اونا چه نمایندگی بدن چه ندن ما بازم کار فروشمونو ادامه میدیم هر کاری دلشون میخواد بکنن :دی

اگه نمایندگی نمیدادن شما الان نمیتونستی نماینده ما باشین!!!

mgp.co.ir
May 5th, 2012, 16:31

بهتر است کمی فکر کنید بعد پست ارسال کنید.

colo کردن شما چه ربطی به تعداد dcداره؟؟؟؟ نمایندگی ندادن به شما چه ربطی به این سوال ها داشت؟

اقای پارسیان قبلا در مورد این موضوع با دیتاسنتر مکاتبه کردیم .
متاسفانه ovh فقط در فرانسه/آلمان دیتاسنتر دارد . مابقی به عنوان isp فعالیت دارند .
اگر سخن بنده قابل قبول نیست .اطلاع دهید تا با دیتاسنتر ارتباط برقرار کنیم .
در ضمن به هیچ شخصی تا انجای که بنده اطلاع دارم نمایندگی نمی دهند.

faranetwork
May 5th, 2012, 16:38
بهتر است کمی فکر کنید بعد پست ارسال کنید.

اقای پارسیان قبلا در مورد این موضوع با دیتاسنتر مکاتبه کردیم .
متاسفانه ovh فقط در فرانسه/آلمان دیتاسنتر دارد . مابقی به عنوان isp فعالیت دارند .
اگر سخن بنده قابل قبول نیست .اطلاع دهید تا با دیتاسنتر ارتباط برقرار کنیم .
در ضمن به هیچ شخصی تا انجای که بنده اطلاع دارم نمایندگی نمی دهند.

ای کاش قبل از ایجاد یک پست کمی فکر کنید عنوان تاپیک رو بخونین!!!!! و همینوطور سوال های پرسیده شده!!! نه اینکه بیاید سوال ایجاد کنین!!! حاشیه سازی شما هیچ تائیری در جواب دوستان نخواهد شد!!! اینکه شما نماینده دیتاسنتر هستین یا نه!! هیچ ارتباطی به سرعت پورت نداره!!!
در مورد نماینده هم
Mon-SysAdmin - OVH (http://www.mon-sysadmin.com/ovh)
این یکی از نماینده هاش هست!!!!

Hosting und Internetlösungen - OVH (http://ovh.de/)
جالب هست که سرور هاشون با لوکشین آلمان هست!

mgp.co.ir
May 5th, 2012, 17:01
واقعا از استارتر بابت این موضوع عذرخواهی می کنم .

سایت فوق ( Mon-SysAdmin - OVH (http://www.mon-sysadmin.com/ovh) ) هیچ گونه نمایندگی از دیتاسنتر ندراد .
اگر تا پایان مراحل سفارش سرور اقدام کنید متوجه منظور بنده می شوید .
حتی یک پنس تخفیف در قیمت مشاهده نمی کنید .
اگر مایل باشید ما هم می توانیم برای شما از پرتغال ، آلمان ، بریتانیا سرور با مالیات تهیه کنیم .

وقتی شما حرف از نمایندگی فروش میزنید در واقع مشتری را جذب می کنید به 3 موضوع بسیار مهم .
1- کاهش قیمت نسبت به خرید مستقیم
2- اعتماد کذب ( به بازار سخت افزار توجه کنید )
3- رفع مشکل سریع ( گارانتی / وارانتی )

faranetwork
May 5th, 2012, 17:25
واقعا از استارتر بابت این موضوع عذرخواهی می کنم .

سایت فوق ( Mon-SysAdmin - OVH (http://www.mon-sysadmin.com/ovh) ) هیچ گونه نمایندگی از دیتاسنتر ندراد .
اگر تا پایان مراحل سفارش سرور اقدام کنید متوجه منظور بنده می شوید .
حتی یک پنس تخفیف در قیمت مشاهده نمی کنید .
اگر مایل باشید ما هم می توانیم برای شما از پرتغال ، آلمان ، بریتانیا سرور با مالیات تهیه کنیم .

وقتی شما حرف از نمایندگی فروش میزنید در واقع مشتری را جذب می کنید به 3 موضوع بسیار مهم .
1- کاهش قیمت نسبت به خرید مستقیم
2- اعتماد کذب ( به بازار سخت افزار توجه کنید )
3- رفع مشکل سریع ( گارانتی / وارانتی )

خوب حتما این 3 مورد رو انجام میدیم!
قیمت هم هر جور حساب کنید از خرید مستقیم ارزون تر در میاد!!!!
در مورد اون سایت هم اگه دقت کنید eg best of 109 euro در خود oHV هست در اون سایت 99.99 هست
OVh یک قسمت داره در پنلش که بابت پرداخت هایی که میکنین !!! یک چیزی به حسابتون واریز میکنه!!! این گزینه یک جورهایی برای کسایی که سرور زیاد دارن نمایندگی حساب میشه

rezahd
May 5th, 2012, 19:23
هر کی هر چی گفت شما باید گوش کنی ؟ :دی
یک ذره تخصص تو کانفیگ لینوکس و ویندوز و میکروتیک باشه نباشه ابیوز میبینی نه ساس شدنه سرور
آموزشاشم که هست :دی

سلام دوست عزیز باید عرض کنم ممکنه یک کم با کانفیگ جدید و سخت گیری دیتاسنتر را رد کنید ولی در کل من با همین کانفیگ که ارسال شده بود انجام دادم ولی خوب چند تا ابیوز داشتم و اون چیزی که باید سرم نمیومد اومد جریمه از ..... دوستان که یک کم هم دل خور شدم

با تشکر

borsekala
July 17th, 2012, 11:55
بدرد سرورهای وب می خوره. چون سی پی یو خوبی داره.

MagicVps.Com
July 17th, 2012, 12:18
بدرد سرورهای وب می خوره. چون سی پی یو خوبی داره.

نه میگم خوبه نه میگم بد هست ولی بخش فروش سرور مجازی رانگاه گنید حداقل 40% افرها مال همبن سروها هست که مگید سپیوهاش بدرد نمیخوره
در ضمن این مدل سیپو هم سپو ضعیفی ینست نمگم قویه خیلی ول یضعیف هم نیتس تقریبا میشه گفت برای 15 تا 18 تا سرور مجازی مناسبه
i7 4x 2(HT)x 2.66+ GHz

borsekala
July 17th, 2012, 13:18
بنده هم عرض کردم خوب هست. به درد وب می خوره سایت پر مصرف و پر ترافیک مخصوصا 24 گیگابایت رم که با memcach کل موارد رو تو رم نگهداری کرد. بنده وارد مبحث مجازی سازی نشدم.
این سرور بسیار مناسب بنده هست تا با انجین ایکس یک سایت بزرگ رو مدیریت کنم. اگر 24G کسی پایین ترین قیمت برام سراغ داره پیام بفرسته.