PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد PayPal (تمدید کارت اعتباری)

persianview
April 27th, 2012, 00:22
سلام دوستان ممنون میشم به سوال زیر پاسخ بدهید :

کارت ویزا متصل به اکانت من سه روز دیگه منقضی میشه از paypal پیام زیر رو گرفتم :

To avoid any interruption to your service, please log in to your PayPal account and go to your Profile to update your credit card expiration date.

سوال من اینه : من باید حتما همین کارت رو تمدید کنم ؟ یا اگه یه کارت دیگه بخرم به اکانتم متصل کنم و وریفای کنم قبول می کنه ؟

ممنون

nasa_de
April 27th, 2012, 00:37
سلام دوستان ممنون میشم به سوال زیر پاسخ بدهید :

کارت ویزا متصل به اکانت من سه روز دیگه منقضی میشه از paypal پیام زیر رو گرفتم :

سوال من اینه : من باید حتما همین کارت رو تمدید کنم ؟ یا اگه یه کارت دیگه بخرم به اکانتم متصل کنم و وریفای کنم قبول می کنه ؟

ممنون

سلام
اگر کارت دیگری با تاریخ Exp طولانی مثلا به تاریخ 2014 یا حتی بیشتر اضافه کنید مشکل حل میشه.

persianview
April 27th, 2012, 00:40
کارته قبلی 3 ماهه بود
الان هم 3 ماهه دارم
یعنی نمیشه به هیچ عنوانی با یه کارت جدید که تا سه ماه دیگه اعتبار داره ردیفش کرد ؟ :109:

nasa_de
April 27th, 2012, 00:42
چرا، شما میتونید کارت جدیدی رو اضافه بکنید. حالا تاریخش هر چه دورتر بهتر. اما برای تمدید تاریخ این کارت و ... باید بانک صادر کننده تصمیم بگیره که فکر نکنم تمدید کنه.

persianview
April 27th, 2012, 00:49
عالی شد ممنون

persianview
April 27th, 2012, 10:52
ببخشید یه سوال دیگه :

من یه کارت دیگه خریدم و وریفای کردم و همه چی ok شد ولی در سمت چپ قسمت Notifications یه لینک با عنوان Update my credit card info هست این ماله چیه ؟ یعنی میخاد هنوز کارت قبلیه تمدید بشه ؟ تمدید نکنم مشکل پیش میاد ؟

Mr_Parham
April 27th, 2012, 11:25
ببخشید یه سوال دیگه :
من یه کارت دیگه خریدم و وریفای کردم و همه چی ok شد ولی در سمت چپ قسمت Notifications یه لینک با عنوان Update my credit card info هست این ماله چیه ؟ یعنی میخاد هنوز کارت قبلیه تمدید بشه ؟ تمدید نکنم مشکل پیش میاد ؟
روش کلیک می کنید چی میاد ؟؟ اگر اون یکی رو اضافه کردید می تونید اینی که Expire میشه رو حذف کنید

persianview
April 27th, 2012, 11:28
روش کلیک می کنید چی میاد ؟؟ اگر اون یکی رو اضافه کردید می تونید اینی که Expire میشه رو حذف کنید
صفحه میاد که ویزا کارت ها رو نشون میده
اره فک کنم فردا که منقضی شد حذفش میکنم