PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ex10 توان 64 سرور مجازی را دارد ؟

persiantools
April 27th, 2012, 00:06
ex10 توان 64 سرور مجازی را دارد ؟
البته می خوام سرویس با کیفیت مناسب بدم

MagicVps.Com
April 27th, 2012, 00:45
سخت افزارش توانش شاید داشته باشه ولی میخواهی چیکار کنید پورت کشش نداره همینطوره توی حالت نرمال پورت 1 گیگیش مالی نیست چه برسه که این تعداد این تعداد ساخته بشه

RoobinaServer
April 27th, 2012, 00:48
ارزش نداره 64 گیگ عزیز هم هارد نمیکشه این تعداد هم پرت

هارد هنگ کنه نکشه تمومه سرورت میره هوا

psfa
April 27th, 2012, 00:49
يكي از دوستان حرف قشنگي زده بودن يادم نيست كي بود
گفته بودن اگه مي خواي يه سرور 1 تومني بگيري بهتره بري 2 تا 500 تومني بگيري
نظر بنده هم همين هست

mizbanaval
April 27th, 2012, 01:11
با سلام
به امید خدا اولین پستم رو اینجا میزارم امیدوارم بتونم واسه دوستان مفید واقع شم
جناب پرشین تولز یکی بحث هارد هست که عمرنا بکشه کرش میکنه میره پی کارش بنظرم اگه 2 تا ساس هم اضافه کنید بازم کم میاد
مورد بعدی پورت سرور هست که کم میاره مخصوصا واسه این کار
مورد بعدی هم بحث پهنای باند هست رو پورت 1 پانزده ترا هم بده یک حساب سر انگشتی کنین میبینین 100 در صد 2 تا سرور خیلی بهتر از 1 سرور هست
مورد بعدی خدایی نکرده سرور چیزیش بشه اگه 2 تا سرور داشته باشین حداقل نصف کاربرا به مشکل نمیخورن (کیفیت کار میره بالا)
موفق باشید

novinvps.com
April 27th, 2012, 01:46
يكي از دوستان حرف قشنگي زده بودن يادم نيست كي بود
گفته بودن اگه مي خواي يه سرور 1 تومني بگيري بهتره بري 2 تا 500 تومني بگيري
نظر بنده هم همين هست
فکر کنم من بودم
متن کاملش اینه شاید به درد دوستمونم بخوره

سلام
به نظر من هرچه قدر سرور قدرتمتد باشه در امر سرور مجازی ها فشار اوردن به اون سرور اصلا منطقی نیست
ترجیه میدم اگه قراره سرور 1 تومن بگیرم
2 تا سرور 500 تومنی بگیرم و اینطوی بالانس کنم مشتریهارو روش و هم اگه قراره سروری کرش کنه به جای اینکه یه سرور که ملتی روشن منفجر بشه حد اقل یکیشون منفجر میشه
وقتی که همه چیز نرمال تقسیم بندی بشه که به سرور هم فشار نیاد ، مطمئنا احتمال کرش و امثال این مشکلات خیلی پایینتر میره